Opinie o bytom.pl - VRG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bytom S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bytom S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bytom S.A. w Kraków Prof. Michała Życzkowskiego 19

wpisik

najdziwniejsza rozmowa rekrutacyjna - mowa tutaj o rozmowie w biurze w krakowie,brak odpowiedzi po całej rekrutacji swiadczy raczej o niskim poziomie firmy i braku szacunku do ludzi ktorzy przychodzą na takie spotkania i poswięcaja swoj czas i energie a tak sie wszyscy kreuja na najlepszych i cudownych i okreslaja taką firmę która posiada najwyzsze standardy :) a niestety jak widac nie ma ludzkiego podejscia

Grażyna

@Paw widzę, że Twoja opinia o firmie nie jest zbyt dobra, może jednak znajdą się jakieś pozytywy? Jak wyglądają warunki płacowe i atmosfera wewnątrz firmy? Każda taka szczera opinia bardzo pomaga potencjalnym kandydatom. Jednocześnie zachęcam wszystkich do dzielenia się opiniami jako były lub obecny pracownik, forum gowork.pl służy głównie do tego. Mówię to ponieważ widzę, że wielu z Was ocenia Bytom S.A. Zakłady Odzieżowe z pozycji klienta, takie opinie warto pozostawiać na innych portalach służących właśnie do tego.

Paw
@Grażyna

Płaca najniższa krajowa chyba że są robione plany które są tak wysokie że są nie do zrobienia jasna sprawa o każdy grosz trzeba się szarpać atmosfera mega słaba napięta brak szacunku współpracy ludzkich zachowań.

Bart

Kierownicy to totalne nieroby załoga mniej zarabiająca odwala cała robotę odchodzą mega dobrzy ludzie z pracy nikt tego nie sprawdza kierownicy myślą że są pepkiem świata sami pracują po 2h dziennie a wpisują że są cały dzień zero przykładu!!!!!! Prezesie kasa przez tych nierobòw ucieka....

Olek

HEj, a czy ktoś Was może się wypowiedzieć na temat kilkuletniego noszenia garnituru z Bytomia? Bo osobiście nie stać mnie na kupowanie co rok nowego. Odwiedziłem Vistulę, Bytom, ale nie wiem... może ktoś coś?

Norbert
@Olek

Ja akurat o tych garniturach mogę powiedzieć bardzo dużo. Mam 42 lata i odkąd moja praca zaczęła wymagać noszenia garnituru, nie rozstaję się z marką BYTOM ani na krok. Moja garderoba składa się tylko z “BYTOMIA”, owszem są tam również garnitury innych marek, ale po dwu lub trzykrotnym założeniu ich nie zdawały egzaminu, więc odeszły w kąt.

Znawca nie z Bytomia
@Norbert

Znawca garniturów się znalazł co ma całą kolekcję JEDYNIE z Bytomia. Prawdziwe garnitury nie kupuje się w sieciówkach a SZYJE NA MIARĘ z odpowiednich do tego materiałów. Chyba że jesteś pracownikiem ochrony nie ujmując nikomu zawodu....

@Znawca nie z Bytomia

Porównać na miarę do Bytomia, to jak porównać malucha do porsche... Nie kupisz nigdzie garnituru z takiego materiału jak u nich w promocyjnej cenie. Ceny regularne są zawyżone, kupuje się tylko na promo/wyprzedażach.

Klient
@Olek

Materiał mają do du..y. Po 15 mies. pękły mi spodnie jeans ze streczem!!! I to ponoć moja wina bo je nosiłem... omijać sklep z daleka.

Bytom to klasa!
@Olek

BYTOM - jeszcze nigdy mnie nie zawiodl, od lat kupuje tam koszule i garnitury. Swietna jakosc, fachowa obsluga (Gdansk i Olsztyn). Sklep internetowy dziala po prostu rewelacyjnie! Uwaga na "zadymiaczy", ktorym zalezy na dyskredytacji polskiej marki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bytom S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Witam czy ktoś wie coś na temat pracy w jakimkolwiek salonie w Bydgoszczy ??

eew.
@Marcin

Focus Mall Bydgoszcz. najlepsza ekipa. ????

Punia

szukam archiwum z Bytomskich zakładów czy kto może wie gdzie się znajdują

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Wiele zależy od składu pracowników w danym salonie, sami sobie tworzą atmosferę.

Klient

Salon "BYTOM" Jelenia Góra Chcąc zrobić zakupy w tym sklepie należy trafić na otwarty salon, bo bardzo często są przerwy, każdemu należy się taka przerwa ale nie po 20 minut, i niewolno zwrócić uwagi ponoć Pani kierownik , plakietki nie posiadała więc na słowo uwierzyłem, i nic w moim rozmiarze nie było.

Nowa

Witajcie,Jak się pracuje w salonach w Poznaniu? Pzdr

praciuś

Złożyłam wypowiedzenie, bo juz nie dałam rady . Minimalna płaca , plany wysokie , ciuchy sprzedają z 100% marzą . Zero dodatków. Człowiek daje wszystko z siebie za 1400xl . Najlepiej to nocować w pracy i sprzedawać jeszcze bo liczy się kasa kasa a pracownik 0. Awanse ha ha ha premie ha ha Ha . Zwolniłam się, plan swój wyrobilam ponad normę a podobno premii nie chcą wypłacić bo mi się juz nie należy na okresie wypowiedzenia DLA NICH JUŻ NIE JESTEM PRACOWNIKIEM .

Marii
@praciuś

Czy w umowie mialas wpisaną premię ?

Agnieszka Z

Ludzie co wy wypisujecie!!wypowiadaja sie osoby niby te ktore odeszly albo wymieniono kierownika z pracownikami to po co jeszcze ;;zyjecie;; firma BYTOM skoro bylo tak zle??Co was obchodzi kto z kim ,,zyje,,albo albo jaki jest Regionalny do,, niczego,,Jesli trafiacie do pracy ,ktora wam nie odpowiada z roznych powodow to ja zmiencie a nie wylewacie zale..otworzcie swoje firmy i napewno bedziecie super kierownikami !!haha Jesli byscie byli tacy wspaniali to nie podpisywalibyscie sie wymyslonym Nickem tylko wlasnymi danymi..ale wtedy wiadomo juz by bylo jacy to z was byli,, swietni,,pracownicy poza tym widac z tych waszych wypowiedzi ,ze slabo u was z przyswajaniem wiedzy..bo zapominacie ze nigdy nie byliscie pracownikami Bytom!!

@Agnieszka Z

Ktoś kto wchodzi na takie fora nie szuka pierwszej lepszej pracy, by po próbnej umowie zaczynać wszystko od początku i nie ma czemu się dziwić, ale za to warto przestrzec innych potencjalnych pracowników jakie są praktyki w niektórych miejscach i na co trzeba się przygotować. Imiona, nazwy miejscowości itp zazwyczaj usuwane są przez administratorów ze wzgl bezpieczeństwa, ale zawsze możesz spróbować i się przyznać jak jest w twoim sklepie i w jakiej msc się znajduje ;]

ODRADZAM

Zdecydowanie dołączam się do wszystkich postów z negatywnymi opiniami na temat pracy w salonach Bytom. Kierownicy dostają stanowisko po znajomościach - stworzył się KLAN, są niekompetentni, nie znają podstawowych przepisów prawa pracy, trzeba ciągle pilnować czy odprowadzili składki do ZUS, czy wypłacili prawidłowo pensję i premie, zlecają usługi księgowe niekompetentnym księgowym. Pensja podstawa 1500 netto na rękę plus premia 0,6% od utargu indywidualnego netto minus odprowadzone składki, czyli średnio premia na rękę 100-124 miesięcznie dla doświadczonego sprzedawcy. Plany miesięczne wyśrubowane, nie można wykonać nawet 90% planu, a co dopiero 110 % możliwe raz w roku, przy których wypłacana jest premia 3%. Premia wypłacana po upływie dwóch miesięcy. Do tego odpowiedzialność materialna za kradzieże, kierownicy i zastępcy nie kontrolują dostaw, powstają braki na kilka tysięcy, za które płaci pracownik z wypracowanej premii, więc po inwenturze przez kilka miesięcy otrzymuje się tylko podstawę 1500 bez premii. Po za sprzedażą nadmiar obowiązków.

@ODRADZAM

Klan dosłownie, 2 sklepy w mieście ma matka z 2 córkami...atmosfera ciężka, wszystkie zachowują się jak kierowniczki, zastępczyni odzywa się do "koleżanek z pracy" bluzgając co drugie słowo... Porażka;/

Róża

Kierownicy mają układy, poprzednia ekipa z Bytomia, którą zmienili calutką była cały czas w spódnicach i eleganckich białych koszulach, niestety podziękowali poprzedniej Pani kierownik na rzecz innej która prowadzi już jeden sklep w mieście... może cięcie kosztów, ale obecna załoga chodzi ubrana jak chce, a pozostawia to czasem wiele do życzenia, jeśli ekipa jest zgrana może być dobrze, ale te układy i układziki są chyba nieuniknione i nie dla ludzi o słabych nerwach, na salonie ciasno, pełno towaru, często jedna przymierzalnia jest pełna w kartonach...

niezdecydowana

Ide na rozmowę do franczyzny i nie wiem co sądzić . Czy warto? Nie chce wejśc w kolejne (usunięte przez administratora) w którym obecnie jestem .

Nie polecam

Zdecydowanie odradzam. Kierownik niekompetentny. Nie dostaje się pasków od wypłat, także nie wiadomo jak się jest rozliczanym. Klientom trzeba wchodzić w d. Żeby cokolwiek kupili po tych cenach, a i tak większość mówi że poczeka na promocje bo ciągle są takie same i od razu wiadomo że kurtka będzie potem po 200-300 zł lub dwie w cenie jednej. 12 h ciągle na nogach, bo nie można usiąść nawet jak nie ma ludzi i sklep jest pusty kilka godzin. Na dostawie najczęściej jedna osoba, przychodzi mnóstwo kartonów i garniturów, a w międzyczasie obsługiwać klientów, metkować towar i liczyć czy się zgadza. Za takie pieniądze nie warto tak tyrać. Brak szacunku do pracownika. Wyzywanie od głupich i idiotek. Nie polecam nikomu. Wypłaty nie ma na czas, często płacone gotówką zaliczki. Nie płacone za nadgodziny.

Krzysztof
@Nie polecam

Twoim pracodawcą jest kierownik salonu , nie firma Bytom. Jeśli masz zastrzeżenia , zgłoś do PIP. W moim salonie nikt mnie nie wyzywa. Wynagrodzenie na czas . Niestety w handlu są takie realia pracy , czy to Bytom , czy Vistula, czy sieciówka. Masz zapiep...ać. . Zmień zawód wykonywany najlepiej.

PRACOWNIK BYTOM

Nie wiem dlaczego jest tak dużo negatywnych opinii, ale większość z nich to stare czasy. Sporo się od tego czasu poprawiło. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby pieniądze nie były wypłacone na czas, a pracuję tutaj ponad rok i nie jest to pierwszy salon BYTOM w którym pracuje. Nie wszystko jest idealnie, ale tak samo jest u konkurencji. Nie mam pojęcia jak jest w innych miastach, ale w Łodzi polecam każdy salon.

MAREK
@PRACOWNIK BYTOM

Co do płacenia, to rzeczywiście płacą na czas. W handlu pracuję parę lat, a w Bytomiu pracowałem w zeszłym roku i rzeczywiście było parę niedociągnięć, ale w porównaniu z innymi sklepami firma wypada na plus. Podstawa może jest niska, ale mało kto daje więcej. Pewnie jakbym usłyszał, że zarobię 1500 złotych to bym nie wziął tej pracy, ale nadrabia się premią i można zarobić całkiem fajne pieniądze.

Czołem kierownikom regionalnym
@MAREK

Jasne, bo uwierzę na około 80 salonów niezadowolonych kierowników- taka opinia - przeciwna do rzeczywistości. Czyli jest czuwanie firmy nad zrównoważeniem pozytywów do negatywów.

Justyna
@PRACOWNIK BYTOM

To zapraszam do Warszawy. Szybko zmienisz zdanie. Plany z kosmosu. Zarabiam ok. 1750 zł netto, planu nie jesteśmy w stanie wykonać już od ponad roku. Moja koleżanka z pracy ze stresu straciła dziecko w 5 miesiącu. To jest niewolnictwo. Ważne że prezes Wójcik i Żeromski mają dobrą kasę.

Odchodzę z pracy
@Justyna

Prezes Wójcik w 2015 roku dostał podwójna premie za rok 2013 i 2014 UWAGA UWAGA: 1 185 000. A dla nas na podwyżki nie ma, i wiecznie tylko teksty nie ma podstaw do podwyżek bo plany nie są wyrabiane.

Krzysztof
@Justyna

Pan Żeromski nie pracuje w firmie od końca marca. Powinnaś wiedzieć takie rzeczy skoro pracujesz dla Bytom

@Krzysztof

a taki był z niego złoty człowiek, porównując do tej ''zacnej'' elity :/

NAMA

Kompletnie nie wiem skąd te wszystkie opinie... Ja pracuje w firmie Bytom na umowę zlecenie, na 1/2 etatu, ponieważ studiuje dziennie. Nie mam najmniejszego problemu z pogodzeniem wszystkiego. Kierownik super, ustala plan pod każdego, czasem nawet swoim kosztem. Byle tylko ekipa była zadowolona i każdemu pasowało jak ulał. Pieniądze dobre, podstawa na rękę to 1100zl (1/2etatu) plus premia 555zl (3% od planu, ktory wyrabiamy)....nie ma żadnego stresu, wymagania owszem- ale bez nich byłoby cieżko utrzymać ład :) w każdej firmie sa jakieś minusy, ale która jest idealna na Boga?! Widzę, ze opinie zawsze były i bedą rożne - nie ma na to wpływu. W kazdym razie ja akurat polecam ;) ....moze to kwestia kierownika i ekipy :)

Praca w Bytom S.A. hmm, ZDECYDOWANIE NAJGORSZA JAKĄ MIAŁAM! Praca ciężka, po 12 godzin, 3,4 razy w tygodniu. W razie choroby którejś z pracownic trzeba było ciągnąc po 3 dni pod rząd, WYKOŃCZENIÓWKA! Zdecydowanie zbyt małe zarobki jak na zakres obowiązków i tryb pracy. Kierownik sklepu - nie kompetentny a wymagający, osoba nie nadająca się na stanowisko, zdecydowanie pierwsza do zmiany, chaotyczna-bałaganiara. Mogłabym jeszcze wiele powiedzieć o tej Pani... Kierownik regionalny - myślący że sprzedawca będzie chodził przez 12h z kijem w (usunięte przez administratora) i każdego obsługiwał jak króla, nie szanująca pracowników Pani... Ostatni dzień pracy- NAJLEPSZYM Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie!

lil

tak...fatalna firma odradzam..

Była pracownica

Nie polecam pracy w Bytom S.A Agora, kierownik nieludzki, ma romans z zastępcą kierownika. Reszta po ich zmianach ma masę roboty i zwykle trzeba siedzieć nadgodziny, byłam krótko i psychicznie jak myślę o tej pracy to takie odczucia mam oglądając piłę, z ręką na sercu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Bytom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bytom S.A.?

Bytom S.A.