Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć jak było po zakończeniu stażu? Czy wszystko Wam wyrównali tak jak mówią, czy ktoś mógłby mi napisać na meila jak to wyglądało po zakończeniu stażu (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Bbbbb

Gal anonim - 2013-03-27 07:35:41 Witam! Na początku opowiem o początkowej fazie pracy tzn. praca od marca... Jeżeli ktoś chce jechać pracować przez sun-power od marca to nie polecam. Dlaczego? ponieważ nie pracujesz po 38 godzin tygodniowo np. na pomidorach,ogórkach czy truskawkach. Byłem niedawno w Holandii i ludzie pracują po 2 godziny dziennie. Z tego co zarobią pobierają 67.47 euro za domek i 20,02 za ubezpieczenie. Owszem dofinansowanie do mieszkania jest, ale po przepracowanych godzinach. Prosty rachunek, jeżeli masz 20 lat to twoja stawka za godzinę wynosi 6,47 i jeżeli pracujesz przy pomidorach i w tygodniu masz 12 godzin to masz 77,47 euro. Dodatku do mieszkania masz wtedy 17,44euro czyli do 77,47 musisz dodać to 17,44 i odjąć 67,47 oraz ubezpieczenie 20,02 12 godzin razy stawka 6,47= 77,47 Dodatek do miszkania: 12 godzin razy 1,47=17,47 77,47+17,47=94,94 euro-67,47-20.02=7,45 7,45euro- to jest wypłata za jeden tydzień pracy przez sun-power. Jeżli ktoś dobrze pomyśli to uświadomi Sobie że po przepracowaniu 3 tygodni zarobi 22,35 euro. I tak może zarabiać nawet przez 3-5 tygodni, dopiero później zacznie minimalnie zarabiać więcej. Pozdrawiam i życzę powodzenia osobom które się zdecydowały wyjechać lub jechać pracować przez sun-power.Boze,co za bzdury....W kazdej pracy bywa tak ,ze nie ma godzin,ale nie przesadzajmy,ze po trzech tygodniach pracy dostaniesz 22,35 euro ! Prosze cie !!!

anrska

Do Adusia Zależy gdzie sie trafi raz jest gorzej raz jest lepiej ale chodzi mi o to że nie powinno się płacić za mieszkanie całej kwoty nawet jak jestes na urlopie, powinno sie placic przynajmniej połowe, jeśli nie zaplacisz a w pokoju jestes z partnerem i on zostaje bedziecie rozdzieleni poniewaz nie placisz za lokum, popieprzone, wiem ze dobry jest prywatny lokum z tym że musi cie na to stac a czasami niektorych nie stac na to.Bo zarobki na to nie pozwalaja,W innych firmach ktorych pracowalam gdy jest sie na urlopie to placi sie polowe za mieszkanie ale na czyms innym sie traci i to duzo pieniedzy

Adusia

Witam zgłosilam się tam na zbiór truskawek wysłałam cv wypełniłam formularz . Jeżeli ktoś był nie dawno i pracował przez to biuro niech napisze jak tam jest . Bo czytam tutaj z opini i każdy coś innego mówi . A chciałabym tam pojechać tylko nie wiem czy się opłaca

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
anrska

witam,gdy zaczęlam pracować przez tą firme bylo wszystko dobrze,pozniej wiadomo byla likwidacja i coraz mniej pieniedzy zarabialam a teraz to jest totalna porazka,niechce mi sie tu siedziec ale jeszcze poczekam,zarobilam 156 euro i wszystko mi zabrali,za zaliczke pobieraja oplate w wysokości 10%,koszmar,tego nie powinno byc,za mieszkanie pobieraja za calość,to jest chore(usunięte przez administratora)

ewa

zawsze mozesz znalezc sobie inne lokum,wtedy Ci Sun Power za nie nie odciagnie i dostaniesz normalna wyplate.Woda,prad,gaz i inne media tez kosztuja wiec niby dlaczego Sun Power mialby placic za to,co zuzyles.

Gal anonim

asd

Nie radze tam jechać,oszukują. Nie płacą tyle ile mówią. Mieszkanie jest płatne odciągają pieniądze za wszystko. Za mieszkanie co tydzień 67 euro i 20 euro za ubezpieczenie. Warunki mieszkalne sa fatalne 4 pralki na ponad 100 osób jedna kuchnia i toaleta jedna na 2 pokoje w których są po 4 osoby . Mój znajomy przepracował tydzień a wcześniej tydzien nie pracował i pobrali mu za mieszkanie i wypłaty ma na minusie. Syf w pokojach,mała lodówka w pokojach na 4-5 osób,w kuchni w zamrażalnikach "pożyczają" co jest w niej zawarte. Także banda (usunięte przez administratora) i nic więcej. Nie polecam tam jechać jeśli ktoś się wybiera. Kraty na oknach także żadne pozytywne opinie nie są realne wszystko kłamstwo. W umowie jest że 70 euro dofinansowania jest do mieszkania a to nie prawda ponieważ my płacimy 67 euro. Co innego piszą w umowie co innego podpisujemy i co innego jest z nami robione,potrzebują taniej siły roboczej i nic więcej. Tyrają ludzie jak nie wiem a płacą krocie.

Jak w temacie,opinia o firmie Sun-power,niewiem jak jest w innych miejscowościach w których pracują ludzie i jak jest na domkach ale ja mieszkam w Hotelu Tienray i jest koszmar,mam swój pokój także łazienke mam swoją,ale jest poważny problem z kuchnią i z pralnią,na szczęście mam swoją prywatną suszarke i mam ją w pokoju. Jest masakra jesli trzeba w weekend wyprać ubrania robocze po całym tygodniu,są kolejki bo są 3 pralki a czwarta jedynie tylko dla pracowników hotelu.Z tym że przez pare dni pralnia była zamknięta od 9 do 14 bo panie z hotelu musiały skorzystać z pralek z sun power,jakim (usunięte przez administratora) prawem jak my nie mozemy prac w tej jednej. A jeśli chodzi o kuchnie,to jest jeszcze gorzej bo wiecznie syf i trzeba dosłownie po ludziach sprzątać.Przez 3 dni stały garnki i talerze nieumyte,starzyści przyszli na hotel i po co myć,inni umyją,a kartki wiszą,regulaminy,bóg wie co jeszcze a tu dalej syf,ludzie jeśli chcecie iść do tej firmy to oczywiście proszę bardzo ale nie na ten hotel Tienray bo zaniedługo tutaj bedzie (usunięte przez administratora)

nicki

Hej Kostek, a ile czekales na odp i o jaka prace sie starales? Jesli mozna wiedziec? Dzwoniles do nich czy czekales na telefon? Pozdrawiam.

Kostek

Do mnie się odezwali ;D

nicki

ok, Ty tez daj znac.

aqa23

Nicki - 2013-01-15 13:16:15 Hej, ja też wysłałam do nich swoje dane i czekam na kontakt od nich...zobaczymydaj znac jak sie do Ciebie odezwa ;)

Nicki

Hej, ja też wysłałam do nich swoje dane i czekam na kontakt od nich...zobaczymy

aqa23

heja, ja sie zastanawiam,czy nie pojechac z tym biurem w tym roku do pracy i chcialabym jesli ktos byl zapytac o opinie i czy w ogole sie oplaca jechac,jak z godzinami i czy ktos wie,czy maja juz jakies oferty pracy w najblizszym czasie, prosze o odp :) pozdrawiam

ave

Po pierwsze pracodawcy zawsze placa tylko i wylacznie 100% a nie jak piszesz aniu 150%. To Sun-Power doplaca te 50% lub100% jak wypadaja swieta holenderskie. Nie wiem co za bzdury ludzie opowiadaja, nie wiedza jak jest naprawde i chrzania glupoty! I tak przy okazji to do tej Pani i Pana z pokoju (usunięte przez administratora)pracuja nadal, najpierw tak narzekala i ciagle tam pracuje, to bardzo ciekawe!Ja ci nie pasuje to (usunięte przez administratora)!!!A Panie, ktore pracuja za malowanie paznokci juz dawno by wylecialy z pracy z hukiem!!!! LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CZASEM CO PISZECIE!!!!! A przede wszystkim wyobrazcie sobie ze jestescie z tej drugiej strony.....ciekawe jakbyscie wtedy 'spiewali'......??? Pozdrawiam

ania

Jako była stażystka nie mogę powiedzieć złego słowa. Osoby które pracowały normalnie (nie studenci) bywali wezwani do Holandii, do pracy, dojeżdżali i... siedzieli tygodniami bez pracy, a płacić za mieszkanie, jedzenie i dojazd do Holandii musieli. Zdarzało się im wracać po 3 tygodniach oczekiwania do Polski jedynie ze stratami. Denerwujący był fakt, że pracowaliśmy po 14-16 godzin, a nadgodziny i soboty płacone były w normalnej stawce. Pracodawca właściwy wypłacał za nadgodziny i soboty 50% więcej, jednak pośrednik SunPower zabierał to wszystko. Niedziele i święta (w ciągu 3 miesięcy zdarzyły się 2 takie dni) płacone były od pracodawcy 100% więcej, jednak przez pośrednika docierało do nas tylko 50% więcej. Ogólnie: Zarobki 3krotnie wyższe niż w kraju, jednak świadomość, że mogło być tego jeszcze 50 % więcej przytłacza... Teraz startuję ponownie. Zobaczymy jak będzie.

Nie będe sie przedstawiac tylko napisze kilka słów,pracuje w sun-power na szklarni Gubbels na papryce a aktualnie jest likwidacja.Pracy dla kobiet jest bardzo malo,Zero szacunku dla kobiet tym bardziej,musza robic prace takie same jak mężczyzni,Rozumiem jesli chodzi o równouprawnienie ale bez przesady!Dzis zdarzył by mi sie wypadek dosc powazny ale w ostatnim momencie noge odsunelam,(usunięte przez administratora) nie chcialo sie nam pomoc wiec ze zloscia nam pomogl,a tak nam pomogl ze wozek wazacy 300 kilo staranowałby mi noge,jeszcze mam pare tygodni,do swiat bozego narodzenia i wiecej nogi mojej tam nie postawie.Biro sun-power to czyste(usunięte przez administratora),pracownikami wogole sie nie zajmuja,patrza tylko jak maja umalowane paznokcie,kiedy imprezy i gdzie,czyli jak dzwonisz w jakiejs sprawie od razu cos wymyslaja i szybko splawiaja.Żałuje że tu przyszlam.

martaaa

nie polecam tej firmy dzwonili ze jest praca zeby przyjechac od razu jak dojechalismy na miejsce nie bylo pracy ulokowali nas w kessel w melinach jakis pozniej przeniesli nas do innych domkow tam nie bylo zle pracowalismy po pare h w tyg (usunięte przez administratora)

zawiedzona

oni nigdy sie nie odzywaja, a fakt praca na ogorkach,pomidorach jest praktycznie caly czas. oni wola wziac stodentow wieksza kasa i ci co sa na wiekowce bo my dorosli jestesmy za dobrzy i za drodzy.Ktos dobrze okreslil banda (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 37 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"