Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

daga

do natali: wasz wyjazd jest pewny? wyjeżdżacie w piątek? my z sun power co mamy jechac dalej czekamy

ehh

jako stazystki nie bedziecie mialy nic do powiedzenia i sie nie oplaca za te pieniadze a nie da rady zrezygnowac pozniej bo 300 euro kary

piter

a wiadomo kiedy będzie wyjazd teraz w marcu na szklarnie bo sie zgłosiłem i czekam

awe

Biuro pracy Sun-Power jest jedenym z lepszych biur pracy.Placa niewiele ponad 8 euro brutto,ale wyplacaja dodatki urelopowe i wakacyjne.Maja prace glownie w ogrodnictwie,wiec logiczne ze nie beda placic 10 euro na gfodzine.Co do braku pracy,to faktycznie jesli ktos sie sprawdzi i pracodawca chce go zatrzymac to z pewnoscia biuro go nie zwolni.Jesli ktos sie nie przyklada to pracodawca go nie chce i zostaje zwiolniony.Biuro samo cie przeciez nie zwolni ,tylko bezposredni pracodawca jesli nie bedzie z ciebie zadowlony.Co do wyplaty nadgodzin i podatku za nie.Biuro pracy nie ustala sobie samo wysokosci podatku jaki zaplacisz,tylko holenderski urzad skarbowy.Podatek za przpracowane nadgodziny jest zawsze wyzszy niz za godziny normalne.Wiec jesli biuro pracy proponuje rezerwacje nadgodzin i wyplate pozniej jako normalne godziny to jest to z korzyscia dla pracownika.A co gwarancji godzin to poza sezonem firma nie jest w stanie zapewnic Ci godzin.Tak naprawde wszystko zawsze zalezy od bezposredniego pracodawcy.

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
piter

czy ktos coś wie? są jakieś informacje, cos się ruszyło?

daga

a i jeszcze dodam,ze jadę na szklarnie..

daga

no ja tez próbowałam cos wyczytać ale tam nic nie pisze. Do mnie zadzwoniła jakas Pani i powiedziała,że zgloszenie zostało przyjęte i że wyjazdy sa od polowy marca. to było tydz.temu. i jak narazie cisza. czekam.ciekawe ile jeszcze

kejti

Nie bardzo wiem,jak to jest, próbowałam doczytać na ich stronie,ale nie ma o tym informacji. Od jednej dziewczyny wiem, że ona jechała jakimś busem,który oni zapewniali. Ogólnie bardzo chwaliła sobie tam pracę przy kwiatach,dlatego też postanowiłam się zarejestrować. No ale opinie tu są różne:/

daga

a wiesz jak to jest z papierami? oni wysylaja jakies dokumenty czy jak to jest? a transport we wlasnym zakresie, orientujesz sie moze bo ja nic nie wiem...;(

kejti

hej,ja też zarejestrowałam się już jakiś czas temu, dostałam tylko maila z potwierdzeniem, że przyjęli zgłoszenie i odezwą się najszybciej jak to będzie możliwe,ale jak narazie cisza:/

daga

Hej. ja wysłałam jakiś czas temu zgłoszenie i nic, nadal czekam.nic sie nie odzywają wiec nie wiem nawet czy pojadę.ogólnie masakra z tym czekaniem...:(

Klaudia

czy ktoś już dostał jakąś odp. z sun power że jedzie bo ja nadal czekam... i nie wiem.

jak ktoś wyjezdza w marcu to piszcie natalliat1@o2.pl

natalia

my załatwiałyśmy wyjazd przez stowarzyszenie pegaz na 99 procent wyjezdzamy 16 marca i byłyśmy zapisane na truskawki ale możemy czsem być na ogórkach dadzą nam znać przed wyjazdem

;

a kiedy do was dzwonili? i na co jedziecie?

hejka ja z kumpelą wyjezdzamy 14 lub 16 marca jedziemy autokarem

Milka

Ja wczoraj wysłałam swoje CV i popołudniu dostałam tel. Zostałam wpisana na listę i teraz czekam na tel. kiedy wyjazd i na co.bo od polowy marca będą wyjazdy. Mam nadzieje,że z pracą będzie wszystko Ok. a teraz pytanie czy transport mam sama sobie zorganizować czy oni organizują.

daga

Hejka. a powiedzcie mi czy któraś z osób która wysłała zgłoszenie na ogórki dostała juz jakas odpowiedż. ja zgłosiłam sie prawie 2 tyg. temu i nadal nic. nie mam żadnej odp. nie wiem co robic. moze jest osoba która dostała odp. i wie że jedzie

Viki

Hejka.jedzie ktos na truskawki z tej firmy?praca zaczyna sie 23kwietnia. Jak ktos jedzie to prosze o kontakt na maila viktoria314@wp.pl lub na gg 32753988. Pozdrawiam:)

Sherman

Czesc Kala. Ja własnie dzis wyslalem CV i rejestracje przeprowadzilem pod oferta z ogorkami. Mam nadzieje ze szybko bedzie ta praca. Tez chcesz jechac? Odezwij sie do mnie na gg to popiszemy na ten temat co i jak. 7890889 ( jestem na niewidoku czesto ;P ) pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 37 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"