Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

wisła

przyjedźcie na cukierki zarobicie 600 euro poprostu szał

Gość 234

Pracowalam w tej firmie prawie ponad rok nie narzekalam i narzekac nie będę. Faktycznie jest zapierdziel tego nie ukrywam ale jak w kazej pracy trzeba jest zapie.... Nigdy nie mialam problemow wyplatami, z urpolem albo z jakims dzniem wolnym. Tylko jest jeden minus ludzie ktorzy sa na projektach sa masakryczni te sare dwoje bardziej sie zadza i maja wiecej do powiedzenia niz kordynator czy szef..

Adrian

Robi ktoś na zbiorach pomidorów i papryki w Meppen przez Leiharbeiter Solution GmbH ? Opłaca się jechać? Są godziny?

Kontener

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą pracowałem w Melle na kontenerach wytrzymałem miesiąc żadnej pracy się nie boję lecz tu jak przeżycilem 40 ton dziennie jakieś trzy kontenery naprawdę kręgosłup wysiada. Zakwaterowanie żenada mieszkaliśmy w piwnicy,prysznice oraz WC dzielone na 5 pokoji w każdym pokoju po trzy cztery osoby. Prysznice,ściany obrosniete grzybem. Ogólnie nie polecam nikomu sam nie wierzyłem lecz byłem i przekonałem się na własnej skórze. Zarobisz 800e od tego odtracaja 155e za tą nore za resztę się utrzymujesz. Brud smrud i nędza dla zainteresowanych posiadam zdjęcia tego gówna.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy OPIEKI WYMAGA SYMPATYCZNE MAŁŻEŃSTWO OD 26.06
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Elektryk Przemysłowy
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
anguis in herba !!

"Ale to już było i nie wróci więcej ..." i całe ... szczęścicie. Z uwaga przeczytałem wszystkie wpisy . Za wieloma nickami rozpoznaje konkretnych znajomych mi ludzi - tych mniej lub bardziej mi przyjaznych. Niestety , opinie negatywne, moim zdaniem nie są przesadzone. Jeśli ktoś z Polski czyta te wpisy - ODRADZAM Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ PRACĘ W TEJ FIRMIE. Na moje nieszczęście, poznałem ta firmę jeszcze pod egidą "Invent" oraz po otworzeniu rynku niemieckiego na polskiego pracownika - wiele projektów tejże firmy.. Z perspektywy czasu , gdzie teraz pracuje w DE na prawidłowych zasadach prawnych kodeksu pracy niemieckiego - posiadam porównanie- także wpisy niektórych ludzi o nieudacznikach, którzy zjechali do Polski, bo nie dali sobie rady w tej firmie - są błędem i nieprawdziwe. Na uwagę zasługuje fakt, iż nagminnie są łamane prawa pracownicze. Dotyczy to czasu pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i stylem kierowania. System motywacyjny do lepszej pracy i podnoszenia kwalifikacji, nie ma nic wspólnego z prawidłowością wolnego rynku . Jest wręcz skandaliczny i powoduje tylko nienawiść i agresję wśród pracowników. Biorąc pod uwagę, ze większość pracowników jest z sobą 24 / h , przekłada się to na relacje interpersonalne na tzw"hotelu" - częste libacje alkoholowe zakończone bójkami pijackimi. Prawdą jest to, ze jest ułatwiony dostęp do busów, które wożą do pracy oraz minimalny koszt przejazdów do Polski. Również prawda jest to , że Zahlung der Miete ( opłaty czynszowe) są stosunkowe niskie w skali opłat na rynku niemieckim. Jednak wszystko ma swoja cenę. Warunki hotelowe są poniżej standardu normalnej egzystencji, co również przekłada się na frustracje mieszkańców. Iluzja jest to , ze S.C.S zapewnia opiekę socjalną, bo musisz za to zapłacić uległością , spolegliwością oraz wyrzeczeniem się praw - jesteś na każde zawołanie firmy, często nie wiesz ile godzin będziesz pracować. Analizując umowę o świadczenie pracy - jest to zwykła umowa śmieciowa jakich w Polsce wiele. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy , ze jest to firma działająca jako Zeitarbeit. Na rynku niemieckim jest wiele takich firm -o wiele uczciwszych i zapewniających normalne warunki pracy. Prawda jest, iż nie można chorować w tej firmie, choć zdarzają się przypadki nadużywania L- 4. Jeśli naprawdę zachorujesz, musisz korzystać z urlopu wypoczynkowe, gdyż były przypadki zwolnień z pracy. Jeśli chodzi o formę pracy - to jest tylko i wyłącznie praca na akord, choć formalnie w umowie jest zapisana stawka godzinowa. Wracając do stylu kierowania i motywacji w kontekście pracy akordowej - zgadzam się z opinia , ze często sami Polacy między sobą powodują sytuacje konfliktowe , wzbudzające agresje i zawiść - co skutkuje "wyścigiem szczurów" i podlizywania się szefostwu. Na koniec dodam , ze firma S.c.S została podana do Sądu Pracy o łamanie praw pracowniczych - pozwy popłynęły z rożnych projektów, które ta firma prowadzi. Praktycznie wszystko przegrywa w Sądzie. To świadczy o wiarygodności na rynku tej firmy. Jeśli planujesz prace w tej firmie - ODRADZAM STANOWCZO, poszukaj innych możliwości - a mogę Ciebie zapewnić , ze jest wiele innych ciekawszych ofert pracy. "ale to już było , i nie wróci więcej ......" - i tego się trzymam :)

Ktoś

Wszystkie złe opinie to prawda i nie piszą je ludzie którzy zjechali do Polski bo im się pracować nie chciało .CHamstwo ,prostactwo,mobbing to pakiet który otrzymujesz w wraz z podpisaniem umowy , złe a nawet bardzo złe traktowanie pracowników to podstawa mistrzami w takim zachowaniu to polacy !!!!!!. ich zachowanie w stosunku do nowo przyjętych pracowników z Rumuni to skandal .Tyszwilerzy można ich porównać do polskiego kapo dla premii zrobią wszystko DOSŁOWNIE WSZYSTKO !!!! (tyszwiler 25 e dziennie , reszta pracowników na stole od 12 do5 e o ile zajmą jakieś miejsce w rankingu czyli wyścigu szczurów )na premię pracuje cały skład na stole wieżcie mi pozostali pracownicy o wiele więcej pracują i ciężej od tyszwilera ale po premie on wyciąga łapska .A co do hotelu jest wyposażony we wszystko co trzeba obszerna kuchnia , pralnia wyposażona w nowe pralki , pokoje też są ok i to wszystko było by piękne gdyby nie ciągłe naruszanie prywatności to znaczy kontrole są robione nawet pięć razy w tygodniu i to podczas nieobecności użytkownika pokoju CZEGO TAM SZUKAJĄ ????????????? Każdy może przyjechać i sam na własnej skórze się przekonać czy opinie są prawdziwe czy wyssane z palca , a można być mądrzejszym i uchronić się od niepotrzebnych kosztów .

Hajdi
@Ktoś

Nic dodać, nic ująć...

zdruzgotany
@Ktoś

wlasnie tutaj jestem..pracuje (dzis minol 2 tydzien) mam 30 lat pracowalem juz w roznych miejscach i w roznych krajach..ale takie wpier..ol jakie tu dostalem (mowie o pierwszym tygodniu to mala bania!!! ..wszystkie zle opinie sa paradoksalnie dobre..nie polecam ludzia co maja choc za grosz honoru dla (pracy) ..moze to zabrzmi nie ciekawie..ale wole nie pracowac i drapac sie po (usunięte przez administratora) bo wierzcie mi tu nawet na to nie znajdziecie chwili..a przepraszam chyba ,ze na pauzie na ktorej pijam kawe z automatu do ktorego stoje w kolejce przez 5 min..kolejne piec wypijam ten upragniony wrzatek zagryzajac w miedzy czasie szluga ,ktora tez albo nie zdaze spalic do konca alvbo pale tak labczywie ,ze sie dusze...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...itd..a co sie okazuje podczas tych czynnosci ..ze jest juz minuta do konca...(juz nie wspomne o czasie na jedzienie) ..a lac tez sie chce..po takiej kawie..wiec zapomnij o siusiu podczas pracy ..bo sie nie wyrobisz i zasypia cie kartonami...nie wazne ,ze pracujesz drugi dzien...masz (usunięte przez administratora) c jak stare gary po 5 latach tyry w kamieniolomie..jedna pozytywa jaka wynosze z tej firmy...FAJNE DUPY!!! ;) pozdro dla natali stol 24!! :)

Bojuzniewiem

Ale ja mam jechać na skanowanie odzieży. Wiec co to ma wspólnego z brykietem? Czy na miejscu może się okazać, że do żadnego skanowania nie pójdę? Tylko do dźwigania brykietu?? :)

pyton
@Bojuzniewiem

a otrzymalas wiecej wiadomosci np. w jakiej miejscowosci te skanowanie odziezy? Bo oni maja projekty wszedzie, np w Hamburgu maja odziesz Tom Tailor i tez sie skanuje. Chcialbym sie tam dostac ale nie potrzebuja :(

@pyton

Projekt Staufenberg. Chciałbyś się tam dostać, pomimo tylu negatywnych komentarzy odnośnie firmy? Dlaczego?

Pyton
@Bojuzniewiem

Jeszczce sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil. Wejdz sobie na opinie innych firm, tak samo narzekaja. Jeszczce sie nie spotkalem z samymi pozytywnymi opiniami na temat zadnej firmy. Jak tak bym mial przebierac bo ktos napisal w necie to nigdy pracy nie znajde. zalezy mi na robocie i na tym zeby byc legalnie zatrudnionym i miec wyplate na czas, a slyszalem ze u nich tak jest i nawet ktos tu juz pisal. A Ty Bojuzniewiem jak chcesz sie kierowac opiniami to prosze bardzo Twoja decyzja, ja sie bede bewerbowal.

Bojuzniewiem

Dziękuje, wiele mi to mówi. Moje pytanie brzmiało, jak wygląda praca tam??

Bojuzniewiem

Witam, czy ktoś z was pracuje przy skanowaniu odzieży? Czy rzeczywiście praca jest tak ciężka jak wszyscy tu piszą ? ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?dostałam propozycję wyjazdu i nie wiem czy się zdecydować. Pozdrawiam! :)

Koziol

Teraz chyba nie ma. Kiedyś kilka razy widziałem jak sie ogłaszali i dlatefo sie spytalem:) moze jak sie cos pojawi to sie zgłoszę

CYBORG

Kozioł jeżeli jesteś legalnie przyjęty nie ma takiej opcji żebyś nie otrzymał wynagrodzenia . Przyjęcia są nawet hurtem ale nikt już nie chce przyjeżdżać do tej firmy , tu tyle osób się przewinęło że opinia na temat firmy nie zachęca , i niestety to prawda za......lasz jak cyborg ręce bolą kręgosłupy wysiadają bez leków ani dnia nie przerobisz do lekarza możesz iść ale na zwolnienie lekarskie NIE musisz sobie wziąć urlop nie masz to dadzą ci bezpłatny nie zgodzisz się to zjazd do PL , premia jest ale dla kierownika stołu i szefostwa , dla ciebie jest pogarda ,chamstwo jednym słowem mobbing , Właściciele firmy wiedzą co się dzieje na hali jak są ludzie traktowani przez kierowników stołu ale mają na to w.....bane dla nich liczą się procenty im więcej tym lepsza premia dla nich .Tak więc sam sobie zadaj pytanie czy warto tracić zdrowie kokosów się tu nie zarabia , pomyślisz sobie czemu ja tu siedzę skoro jest tam takie dziadostwo i chamstwo NIE SIEDZĘ ODESZŁEM Z TEJ PSEŁDO FIRMY Z SZACUNKU DLA WŁASNEGO ZDROWIA I DLA SAMEGO SIEBIE

Kozioł

Nie mówie o tej firmie akurat. Przeglądałem Forum z jakiejś agencji i ktoś cos takiego napisał.albo ze wypłaty nie na czas albo sie nie zgadzają.dlatefo chciałbym opinie o tej firmie od kogoś kto pracuje tam na chwile obecna.

Koziol

A pracujesz moze tam ? Czytałem gdzieś ze często jest tak ze jak ktoś sie zwalnia to nie dostaje wypłaty za dni przepracowane. Zastanawiam sie tez jak jest z transportem do i z. I jak wyglądają zjazdy do polski

Kozioł

Jeszcze mam kilka pytań. Czy opłaca sie tam dojeżdżać swoim autem ? Czy jest obowiązek zakładania konta w Niemczech czy moze byc polskie ?

Kozioł

Cześć. A co z osoba która sie zwolni bo stwierdzi ze sie nie nadaje do tej pracy ? Dostaje swoje wynagrodzenie czy jest problem ? Jak wyglądają warunki w hotelu? Ile wypłata wychodzi na czysto (na konto)?

Bulinek

Witek!!!!!! głupiś aż wstyd , PREMIE hahahhahah zobaczysz jak świnia niebo hahahahahh

Pracownik cukierki halle

Wszyscy mówią jakie te cukierki są złe Ale i tak przyjeżdżają. Praca może i jest ciężka Ale gdzie w Polsce zarobi się tyle co tutaj. Ja jakoś sobie dałem radę i jestem zadowolony z zarobków i pracy, band lider jest w porządku i jak o cos sie go poprosi to zawsze pójdzie na rękę. Zwolnienia są przyjmowane od lekarza, ja dałem i jakoś przyjęli i nadal pracuje. W Polsce zarobi się marne 1300zl i trzeba z tego wsszystko opłacić (nie realne), tutaj około 1000 € i jakoś dałem radę i jeszcze połowę odkładam. Nie wieszcie we wszystkie opinie co są wpisywane. Karzy może je wpisać a najczęściej negatywne opinie piszą osoby słabe i bitwie co to nie one.

ona

Kazdy jeden projekt to wyzysk ludzi, najlepiej tylko sie zalapac i jak najszybciej wynajac swoje mieszkanie i szkolic niemiecki. Juz lepiej pracowac przez agencje pracy a nie przez Taki oboz koncentracyjny. Powinni zamknac te firmy bo jest ich pare scs, worforce Omega itd.

Dawny pracownik

Firma Supply to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a projekt cukierki to jeden wielki wyzysk ludzi. Ludzie zasuwają tam jak roboty bez chwili oddechu , zwolnień lekarskich nie tolerują, pracują z pozrywanymi ścięgnami a szefowa i jej pupilki cieszą się każą dalej zasuwać. Szefowa niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników nigdy nie dała premii zwykłemu pracownikowi . ma swoją prawą rękę Natalkę ona jest podła i wyrafinowaną dziewczyną rządzącą szefową . Ludzie nie wiedzą kogo mają słuchać Natalka chodzi po hali z założonymi rękoma . Rafał który prowadzi stół patrzy tylko jak sobie nabić procent i wziąć za to większą premię , sam jak za kogoś staje to nie daje rady a od ludzi wymaga ponad stan . Kamil to następny pupil wredny , fałszywy a do tego dwulicowy chciałby pokazać że jemu wszystko wolno a szefowa się do tego dostosowuje. Ma ludzi za nic wulgarnie się odnosi potrafi nawet wyzwać bezczelny gówniarz. A Marcin mąż Natalki to następny rządzący ten to w ogóle nosi głowę w chmurach jest pewien że jemu nic nie zrobią . Biorą takie premie gdzie niektórzy pracownicy nie mają połowy takiej wypłaty. Ludzie nie mają do kogo iść z tym problemem a chcieli by się wygadać co ich boli jak się zaczyna coś mówić to szefowa i Natalka tak obrócą to przeciwko tobie . Nie polecam nikomu tego projektu bo stracicie ludzie siły i zdrowie . Nic dziwnego że za takie traktowanie ludzi jest taka rotacja , ludzie pracują chwile i uciekają mówiąc że to (usunięte przez administratora) i wyzysku ..

Cukierki pracownik
@Dawny pracownik

Ta opinia to jedno wielkie kłamstwo. Ciekawe gdybyś się zamienił z band liderem to chyba byś się zesral w tacie bo tyle tam obowiązków. Natalka nie chodzi z założonymi rękoma , najczęściej coś załatwia lub pracuje na taśmie. 90% opinii to jedno wielkie klamstwo.Jak ktoś sobie tak nie daje rady to po co wogule pracuje.

Były pracownik-Halle
@Cukierki pracownik

To jest forum publiczne.Pracownicy byli oraz pracujący nadal w tej firmie mają prawo zamieścić negatywne wpisy i wcale nie swiadczy o tym,że byli słabi.Opisali to co naprawdę się wydarzyło,co ich boli!Każdy ma prawo publicznie opowiedzieć w jaki sposób firma lub poszczególne osoby,Bandlider nas potraktowali,Autorzy tego wpisu i kolejnego chyba się zgadali bo wystawili je w podobnym czasie i obydwoje laik sobie dali..Widocznie prawda w oczy kole ale zbyt dużo wpisów i opini wśród ludzi negatywnych,żeby wyjść z twarzą..Bandlider dużo obowiązków? Rozpisać cukierki,rozłożyć prace między pracownikami? To tak dużo? Resztę robią za nich biali murzyni.Ludzie którzy nawet nie usłyszą słowa dziękuję,mają ludzi za roboty którzy nabijaja im procenty.Ludzia nie wystarczy fałszywy uśmiech Pani z założonymi rękoma. Podejrzewam,że każdy spróbował by swoich sił w byciu Bandliderem ale w Halle nie dają szansy jeśli nie trzymasz palca głęboko w (usunięte przez administratora) lub nie masz korzeni rodzinnych.Klamstwem to jest Wasz wpis,że pracownicy zarabiają 1000 euro,wnioskuję,że dużo macie na tych stanowiskach,że wam w tyłach się poprzewracało,że zapomnieliście ile zarabialiscie pracując jak normalny szary pracownik na takich jak Wy.Powinniscie mieć więcej ale osoby pracujące na Was powinny być bardziej szanowane i doceniane,swoimi procentami skracacie im godziny i zamiast więcej to mniej zarabiają w czasie kiedy wy euro na kubki odkladacie.Moglabym dużo napisać na temat pracy w Halle,jedyne co miło wspominam to garstke ludzi z którymi mam do dzisiaj kontakt.

Były
@Były pracownik-Halle

Jest wolność słowa każdy ma prawy wyrazić swoją opinię na temat pracy w Halle lub innych projektach . Osoba która napisała że te wpisy jakie tu są to nie prawda , to może być osoba która jest Band liderem. Dlaczego ludzie odchodzą i taka rotacja jest bo nie mogą patrzeć i zasuwać przy taśmie jak osoba Polak prowadzący Band liderem podkręca taśmę aby wypracować sobie premię . Tą premię powinni tak naprawdę dostać wszyscy pracujący dla niego . Prowadzić taśmę to każdy potrafi nie jest to wcale tak ciężko ani skomplikowane wiec nie piszcie bzdur . Owszem to osoby prowadzące stół zastępując osobą czy na pakowaniu czy na deklach sam tego tępa nie wytrzymuje i nie potrafi zapakować cukierków ani dekla założyć .. Są osoby które prowadzą stół i nie potrafią rozpisać , poustawiać ludzi to osoby które pakują pomagają mu to zrobić Ludzie nie mają do kogo z tym problemem iść .. Dużo można napisać ale po co każdy kto tam pracuje wie jak jest ...

fhdhf

Problemem tej Firmy sa takie poje...y ja ty! Pierd.. lenie i zazdrosnicy. Ksiezniczki z PGR-ow zgrywaja nie wiadomo kogo w zakladach niemieckich wymagajac wiecej niz przecietny Niemec!

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH