Spitra Gmbh

Wertheim

Spitra Gmbh

Opinie o Spitra Gmbh

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Spitra Gmbh? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Łukasz Owczarzaak

Niniejszym oświadczam ze złożone przeze mnie oświadczenie w dniu 28 października 2015 roku na portalu GOWORK.pl było pomówieniem. Nigdy nie oferowano mi pracy na czarno w firmie Spitra Gmbh.

Kris

Pracowałem przez Spitrę w fabryce mebli Rauch. Praca była ciężka, ale nie tragiczna. Mieszkania oferowane przez firmę dość dobre. Można samemu znaleźć mieszkanie z fakturą, i firma opłaci w wysokości do 20€ za dzień. Na początek było dobrze. potem znalazłem lepszą pracę, ale musiałem sam wynająć mieszkanie. Nigdy mnie nie oszukano na godzinach. Wielu odchodzi bo im się nie podoba. Ale wielu zostaje, i dostają po czasie umowy bezpośrednio od fabryki. Wypłaty były zgodne z tym co mówiono mi przed podpisaniem umowy.

jaco

Jak idziesz podpisac umowe to w umowie masz zagwarantowane ile godzin tygodniowo masz pracowac lub na tydzien ile godzin ci gwarantują pracy? to wazne ,bo jedziesz by pracowac i zarobic

koczis

Witam. Pracuję od pewnego czasu w Rauchu. Jeżeli chodzi o godziny, to dokładnie sprawdziłem i się zgadzają . Jeżeli mam pytania do Spitry, to piszę maila. I o dziwo zawsze dostaję odpowiedż. Jak do tej pory, nie miałem żadnych problemów jeżeli chodzi o majstra czy innych pracowników. . Tak tak samo jest u nas w kraju. Praca jak praca. Za darmo nikt ci nic nie da. Wiadomo, że przychodzimy na najcięższe stanowiska. Trzeba zapierdzielać. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Młody ma zawsze przerąbane. Prawda stara jak świat. Zawsze mogłoby być lepiej. Stawka godzinowa i opłacony przyzwoity nocleg, to nie jest żle. Może uda się po jakimś czasie przejść na stała umowę do Raucha. C'est la vie

dannek

Witam mialem przyjemnosc pracowac przez ta firme!! Na samym poczatku wszystko ładnie wyglada , Pan J.P czaruje az milo, na miejscu mala Rosjanka wita nas usmiechnieta podpisujemy umowe i wysylaja nas do roboty. Ja robilem w Rauchu akurat jako ze jestes Polakiem to dra morde na Ciebie i generalnie w kazdy mozliwy sposob pokazuja Ci za co Cie maja. W kwesti finansowej pierwsza wyplata ok ale w nastepnym miesiacu i w kolejnych coraz mniej tak im dłuzej pracujesz tym mniej zarabiasz!!ginace godziny 3-4 dni potrafia wyparowac itp itd po rozliczeniu sie z podatku przychodzi niestety ale doplata koledze 300 euro bo firma kreci i kombinuje z familienfahren!!wyjasniasz wszystko kiwaja glowa ze bedzie ok w nastepnym miesiacu to samo. Duzo ludzi tez na starcie odpada poprostu nie spodobaja sie Turasa czy Niemca i wracasz do domu niestety

Chriss
@marian 23.03.2016 08:37

na jakim dziale przyjacielu moze na Verladung?Skoro tak super to co powiesz mi o Wesentalu?Verladungu?Lackanallu?zacznij liczyc godziny bo kazdemu znikaja i rozlicz sie z podatku.A wiesz ze za kazdy wyjazd do pl naleza Ci sie pieniadze jak i za dojazd do pracy?i wiele wiele innych ale pisac mi sie nie chce. Ale nie ma tego zlego bo robimy wniosek do sadu w Wertheimie i bedziemy zbierac ludzi pod zbiorowym wnioskiem wiec i Ciebie odwiedzimy

kat

To nie jest moj komentarz wiec nie podawajcie sie za mnie ratujac firme po to jest dodawanie komentarzy aby wyrazac swoja opinie a to zabronione niestety nie jest wiec usuncie moje nazwisko i nie podawajcie sie za kogos kim nie jestescie :)

adrian

i jak z ta firma sie pracuje ?

bundy102

Ja mam ofertę z tej firmy. też jestem ciekaw czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

jjj

Czy ktoś pracował przez tą firmę ?

Zostaw opinię o Spitra Gmbh - Wertheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spitra Gmbh