Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

xy

to wszystko prawda co pisze many

Xyz

Pracuje tu od 20 lat takej sytulacji jeszcze nie bylo od kieddy przyjeli dzumandziego produkcja warjuje kreci takie wyniki ze nie mieszcza sie w skali

Gal

Jesteście świetni szczególnie ta (usunięte przez administratora) maja która pyta się o zarobki i ogólnie Jest (usunięte przez administratora) jak zawsze ganiają o byle co jeszcze gdzieś mi się obiło o uszy że chcą 4 brygadowke wprowadzić na produkcje brawo brawo i jeszcze raz brawo Jak chcecie sobie kajdany założyć i być dymanymi na każdym kroku to proszę bardzo idźcie i popierajcie tych w wielce wybielonych strojach Oni chcą się nachapać a nie was słuchać oni nie będą patrzeć o pan podniósł produktywność o 30% to proszę bardzo tu ma pan premie większą Jak tak myślicie to jesteście w błędzie Oni będą działać inaczej to dlaczego nie 40% albo 50% i ciach nie masz premii bo się nie wykazales do tego pupilki i nurki Z nie wyrazami szacunku walcie się ze swoimi uwagami bo wchodzicie w tyłek i lizecie aż błyszczą się i taka jest prawda Banda jełopów która góre by skrzywdzila na 1000 sposobów a jak przychodzi co do czego to siedzą jak te pi**y nie zwracając uwagi ani nic Zobaczycie że jak dacie przyzwolenie na takie praktyki to będzie dzień w którym wolelibyście nie pamiętac że daliście tak bez mydła zostać wydymanymi ba nawet sami będziecie się schylac

O co chodzi z tym , że dużo osób zafascynowanych fotografią?

Do Marka
@Marek

A no chodzi o to, ze jest wiele osob, ktore nie potrafia zablysnac i zaimponowac kierownictwu niczym innym jak robieniem zdjec i donoszeniem na innych. Pracownikow magazynu zawsze bolalo to, ze pracuja 7h40min. na zmiane, a koledzy z produkcji "odrobine" mniej. Ale to nie znaczy ze z produkcja jest cos nie tak- raczej na magazynie jest balagan i niezorganizowanie, co probuje sie tuszowac takimi restrykcjami jesli chodzi o czas pracy: 1min. dluzej na przerwie i juz podpadasz, wyjdziesz 1min. wczesniej niz godz. 15:00 i juz podpadasz :)

Sekret

Bzdury wypisujesz.

kapus
@Sekret

nie takie bzury pisze raczej duzo w tym prawdy

seagal

Sluchaj sekret ? nie znasz mnie a mnie oceniasz? coś mi sie zdaje że jesteś lizusem i to dobrym...! spadaj botakich jak ty można poznać po ich wypowiedzi...Napewno pracownicy którzy cie znaja potwierdzili by to.......Więc bujaj sie facet jeśli można cie tak nazwac?

seagal

Pewien jesteś ze bzdury? Zreszta mam juz tą firme gdzies.....Jak wiele osób.....

Sekret
@seagal

Cwaniaków i obiboków ta firma nie potrzebuje. Narzekają ci którzy przyszli poleżeć a później pretensje bo mała premia.

Wozkowy

A ja powiem tak... praca nawet fajna jesli lubisz jezdzic wozkiem, ale podejscie do pracownika jest tragiczne. Wrzucaja cie w system, nikt nie pyta czy ty masz rodzine z ktora chcesz spedzic weekend, czy sie uczysz, nikogo to nie interesuje, jeszcze takie bez czelne hasla w stylu "jak ci sie nie podoba to sie zwolnij". To jest podejscie do pracownika? Do jego potrzeb? Mieli byscie wielu dobrych pracownikow, ktorzy identyfikowali sie z ta firma i robili dla niej wiele, ale niestety chlopaki sie pozwalniali. Dzisiaj nam wszystkim by sie pracowalo lepiej i wydajniej, bo zaloga bylaby zgrana. Ale jak to sie robi- jesli brygada sie zgrala to trzeba albo kogos przeniesc do innej albo zwolnic. Jesli pupilki dostaja urlop kiedy potrzebuja, a ty sie prosisz o dzien wolnego bo masz sprawe w urzedzie do zalatwienia i tego dnia nie dostajesz, albo ktos zapil i jest ok, ale ty nie dostaniesz wolnego jak masz wizyte u lekarza to ja sie pytam jak budujecie relacje z pracownikami? Bylo juz kilka SUPER FANTASTYCZNYCH pomyslow lansowanych przez kierownictwo magazynu, Ukraincy, kobiety, agencje. Mam nadzieje ze juz dotarlo ze lepiej dac podwyzke pracownikowi zeby byl zadowolony albo go zatrzymac, niz robic tak naprawde... pod siebie. Albo zabieranie premii ciagle jednym i tym samym za byle co. Pracujmy i budujmy relacje. Pozdrawiam. P.S. O tym ze nie ma czym i kim robic juz nie wspominam bo to temat na wypracowanie ;)

Xy

Nowy jak pracodawca nic nie musi to niedługo sam stanie na produkcji jak 3 zmiany nie przyjdą bo do tego dojdzie prędzej czy później

Stary
@Xy

Już na imprezę integracyjna nikt miał nie iść, to już nie będę pisać która zmiana się z 100%frekwencja zapisała. To nie pisz ze nikt do pracy nie przyjdzie skoro nikt nie potrafi stanąć razem

@Stary

No Zm "A"

Bbb

Czy pod grusza jest wypłacane ?

@Bbb

nie ma za wczasy pod grusza nie ma pozyczki tylko marne 180 zl z socjalu pozatym nic nie ma noi na swieta marne gr z socjalu to wszystko

Lewis

Xy ma racje na sokach jest system a dziadek ustala jakiś chory grafik po swojemu na wszystko przyjdzie czas ktoś wkoncu za to beknie a co do systemu to wprowadzić chcą system nie dając żadnej podwyżki co za system sie naleza dodatkowe pieniądze będziesz robić światek piątek i niedziela za marne grosze

x
@Lewis

prawda chodzi im o kase po co ludziom pieniadze

@Lewis

Żadne pieniądze dodatkowe się nie należą pracodawca nie musi nic dołożyć taka jest prawda

Luck

Jakie dorabianie w week kiedy w systemie co ty pitolisz chłopie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze bo wprowadzenie systemu dla góry jest dobre nie dla ludzi pracujących na produkcji bo zabierasz im polowe pensji tyko naiwni tutaj przyjdą do pracy

Lucky Luck

Widzę tu same pozytywy na temat naszej firmy :) Więc teraz, troszkę dla osłody parę słów od pracownika pracującego ciut dłużej niż parę miesięcy. Zastanówmy się jaki cel ma osoba szukająca pracy? Poleżeć parę godzin na palecie i dostać za to premię? Brawo! Może faktycznie z kasą nie szaleją, ale gdy ktoś chce dorobić zawsze ma możliwość przyjść na nadgodziny w weekendy, by potem pomarudzić, że ma za mało wolnego. W moim odczuciu atmosfera jest przyjemna, wiadomo są osoby z którymi pracuje się lepiej lub gorzej, a czasem nawet tragicznie, ale tak jest wszędzie. Na poziomie kierownik/pracownik zawsze będą spiny bo ktoś wydaje polecenia, a ktoś musi je wykonać, taka kolej rzeczy. A tak na koniec, mała rada: nauczmy się doceniać co mamy, zamiast ciągle narzekać :) Powodzenia :)

antoni
@Lucky Luck

kilka lat temu firma mi padła pracowałem jako szofer do bewy na takie guw. stanowisko mnie dali i ze 1,5 miesiąca popracowałem ale jak ma się ze 6 zł na liczniku to trochę mi było ciężko ale może nie tak ciężko tylko żebym na jakimś stanowisku mechanicznym robił to bym został ale było moje zdziwienie jak dostałem wyplatę bo naprawdę spodziewałem się dużo mniej a tu niespodzianka a kierownictwo to nie mogę złego słowa powiedzieć a załoga podobnie

Irena
@Lucky Luck

Rozumiem, a czy zechcesz się odnieść do informacji o wprowadzeniu systemu? Czterozmianowy, czy czterobrygadowy, a liczba zmian taka sama, jak wcześniej? Różne są tu głosy i chętnie się dowiem, jak jest naprawdę w Bewie.

Xy

Skoro pracodawca nie ma obowiązku to co cos tu jest nie zgodne z prawem skoro jest system a ludzie pracują według grafiku ustalonego według ......

@Xy

Grafik ktory bardzo szybko sie zmienia zalezy jak potrzeba do roboty

Xy

Lol juz na sokach jest system a (usunięte przez administratora) prawda ze jest jest ale tylko w papierach do kontroli zobaczmy jak dowiedzą się o tym pewne urzydy i zrobią nalot z nienacka bo ludzie pracują według grafiku jak im ustala nie będę mówił kto i nie zarabiają tylko co w systemie tylko jakieś ochłapy i wprowadzenie systemu im wyjdzie bokiem bo posypią sie stołki na górze juz zajmia sie tym odpowiednie osoby i wtedy firma dopiero będzie miała renomę jak nagłośnią to co tam sie dzieje

Lol
@Xy

Poczytajczytajcie sobie kodeks pracy pracodawca nie ma obowiązku wypłacania do dodatku za system

To tylko tak sie nazywa ludzie pracuja po 13 nocy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bewa Sp. z o.o.?

xy

Nic sobie z ludzi nie robia traktuja nas jak smieci Nie polecam tej firmy

Xy

Już niedługo szykuje się lawina zwolnień bo wprowadzają system 4 zmianowy nikt nie będzie pracował za takie pieniądze jakie chcą dać świata nie święta W pracy anie jak do tej pory za week były setki ogólnie nie polecam

lol
@Xy

Kolego system 4 brygadowy a nie 4 zmianowy pracujesz w systemie 3 zmianowym. Jak komuś nie pasuje to niech się zwalnia.

LUCEK

aTMOSFERA FATALNA NIE WSZYSCY LEZA zA UCZCIWA PRACE NIC NIEMA MOZE KIM JESTEM TO CO TO ZA OPINIA ZEBYSTA SIE MSCILI

Sijaej

Dzien 17.07.2019 godzinq 9:20 bewie odlaczyli prad xD

Wev
@Sijaej

To nie wina bewy tylko elektrownia odlacza prąd lub wywali pod wpływem burzy gdy piorun uderzy

Czesław
@Wev

Co w sytuacji, gdy zdarza się taka sytuacja, że zostaje odłączony prąd? Pracownicy mogą wtedy zrobić sobie przerwę, czy może są w tym czasie inne zadania do wykonania? Proszę o informację.

Gosc
@Czesław

Jaka przerwe? Gdyby mogli to by zajechali pracownika, a Ty pytasz o przerwe? :D firma nastawiona na maksymalny zysk, tu nie ma miejsca na sentymenty czy zrozumienie pracownika i jego potrzeb. Staniesz doslownie chwile zeby zamienic slowo z kolega to od razu uslyszysz ze za stanie to ci nie placa. I nie wazne jest czy byla to rozmowa sluzbowa czy nie

Zenek

Jakość tej wody jest słaba.Staropolanka,Muszynianka czy Galicjanka to ma super skład mineralny.Bewa ma słabą wodę.Nie kupuję jej ,bo lepszą mam w studni.Zażucili rynek takim badziewiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.