Opinie o BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa w Wiechlice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa w Wiechlice

Niepoważna firma. To co jest na rozmowie kwalifikacyjnej, a co w realu to dwie różne rzeczywistości. Człowieka traktuje się jak śmiecia. Oczekiwania ogromne, narzędzia do ich realizacji mierne. Na halach jest tak zimno, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy mają wpływ na Twoje być albo nie być. Pracowników ocenia się bardzo szybko, rzekłbym błyskawicznie. Bez znaczenia czy fizyczny czy inżynier. Jednym słowem - nie polecam. Firma dla desperatów.

@były pracownik

Drogi " były pracowniku"... to co tu wypisujesz wolą o pomstę do nieba.. Pracuje tu już parę lat, nigdy nie było problemu ani z wypłatami, ani urlopami. Na traktowanie Szefostwa też nie narzekam. Ale musisz wiedzieć jedno, nikt nie będzie Cię ani chwalił, ani głaskał za niekompetencje. Żeby cokolwiek wymagać, trzeba coś dać od siebie.. a przepraszam, co Ty dałeś, bo nie mogę sobie przypomnieć. Pamiętaj że nie raz po krótkim okresie widać, czy człowiek się nadaje czy nie. Czy ma chęć się wdrażać, uczyć. Czy przyswaja to co mu się przekazuje. Co do temperatury... widziałeś kiedyś betoniarnie ogrzewaną? No wybacz .. bo ja nie.. Sama specyfika tej pracy raczej uniemożliwia takie dobrodziejstwo.. Na maszyny też nie narzekaj. Może nie są nowe, ale produkcja idzie. Co do płacy, też narzekać nie można. Jak ktoś chce pracować, to zarobi.. I nie są to małe pieniądze. A co do kierownika... Został rzucony na głęboką wodę. Pomocy praktycznie nie miał . Siedział po paręnaście godzin w pracy. Chodził, patrzył.. pytał.. uczył się. A Ty co zrobiłeś w tym kierunku? Za samą pracę którą wykonał, należy mu się szacunek.. bo było wielu, ale leniwych nieudaczników. Co do 50 +... tez mam tyle.. I nie siedzę tu z musu.. strachu, czy czego innego.. siedzę, bo jestem dobrze traktowany, I nie mam powodów do narzekań. Pamiętaj że 50 + są nauczeni pracy.. nie tak jak młodzi. Czego jestes przykładem.. po 3 tygodniach nie wiedziałeś jak wygląda zbrojenie na 1300.. To tak w skrócie.. tyle co zaobserwowałem. Tak że zamiast kogoś pomawiać, obgadywać, może lepiej się zastanowić, co zrobiłem ja. Żeby zasłużyć na szacunek? Bo póki co, to Ty tu byłeś desperatem. A nie ludzie którzy tu pracują.. P.s jeżeli nie zgadzasz się z moimi uwagami, zawsze możemy to przedyskutować. Wiesz gdzie jest Bewa... no to pa..

BEWA

Pracuję tutaj od kilku lat i cieszę się z tego. Zarząd naprawdę docenia swoich pracowników, co tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy

darek
@Pracownik.

przeciez @pismak napisał ze pracował, powiedział jak było, jakie były warunki i nie pasowało mu to sie zwolnil. Czego nie rozumiesz? czytanie ze zrozumieniem sie kłania, 3 klasa podstawówki. :)))) te forum własnie po to jest, żeby wyrażac swoją opinie na temat danej firmy i byc moze ktos wyciagnie wnioski. @pracoenik jak chcesz to sobie zachwalaj ta firme... niestety wiecej jest negatywnych opini i nie oszukasz rzeczywistosci taka jaka ona jest w bewa niestety szara

@pracownik

Pracując w różnych firmach, na różnych stanowiskach zawsze znajdziemy plusy i minusy. U obecnego pracodawcy doceniam, że wynagrodzenie zawsze wypłacone jest w terminie a także możliwość podnoszenia kwalifikacji ( szkolenia, możliwość zdobycia uprawnień ). W trudnych sytuacjach życiowych zawsze można liczyć na dobre serca Szefostwa i współpracowników.

BEWA

piotrek
@BEWA

mozesz rozwinąć swoją wypowiedź? jakie firma proponuje zarobki? jest dofinansowanie do wczasów? wogole jaki jest socjal? co masz na mysli piszac o przyjaznej amtosferze? pytam bo widze tutaj dużo roznych opini ? a zastanawim sie na splikacją

pismak
@piotrek

Hej, siedzę na wolnym i tak przeglądam te wpisy. Pracowałem w zeszłym roku w Bewie i w 2022. Zarobki najniższe dla nowych, a Ci,którzy pracowali kilka lat też szału nie mieli. Tym co trzeba było podnieść do najniższej to podnieśli bo musieli. Pracownik z 10-cioletnim stażem zarabiał tyle co młody po szkole. Socjal żaden. W okresie zimowym, jak pizgało zimnem, zupkę mogłeś zjeść w przerwie na koszt firmy ale tylko dla produkujących i każdy miał wydzieloną 250 ml porcję, dolewek nie było i dwóch porcji też nie dostałeś. To tyle z socjalu. Żadnych świątecznych talonów, bonów czy też premii. Raz w roku, na koniec podsumowanie przed świętami bożonarodzeniowymi i premie roczne od 50 zł do 500 zł kryteria zależne od wysługi lat w zakładzie. Jak chorowałeś to wała dostałeś. Informowali nas,że nie ma funduszu na socjale a nikt głupi nie jest, gdyby się nie opłacało ciągnąć tego wózka dawno by zrezygnowali. Kierownicy zmieniają się jak skarpetki,mydlą wszystkim oczy ,że jest ciężko na rynku sprzedać a my widzieliśmy jak produkcja schodzi . Zamówień było sporo, tylko nie ma tam kim i czym robić bo nie ma chętnych za jałmużnę pracować, a ci co są od lat już przywykli. Kart multisport nie ma, świadczeń żadnych nie ma, dofinansowań nie ma, szkolenia tylko na potrzeby pracodawcy, nadgodziny wypłacane w formie premii,żeby robić jak wół a czasu pracy nie przekroczyć. Ja żeby zarobić 4 tys. musiałem przepracować ponad 200 godzin. Ubranie robocze dostałem po czterech miesiącach pracy i po miesiącu roboty już musiałem kombinować swoje bo to się rozpadło ( cement, beton, piach, smar aż szkoda było pralki ) a nowe za pół roku możesz dostać. Jedyne co dobre, to rzeczywiście wypłata jest na czas. Jeśli lubisz pracować a kasa ci nie potrzebna, jesteś mile widziany w szeregach @Pracodawca.Polecam w rejonie pracodawców Lakos, Nord.

@pismak

Jak to piszą, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. nie widziałem jeszcze firmy która na starcie daje bóg wie ile.. to po pierwsze.. Dolewki ? A deseru nie chciałeś ? ;))) Sytuacja jest teraz dynamiczna. W bewie się poprawia. To nie jest to co kiedyś. Rynek samksztaltowal stawki. Teraz powstaje więcej zakładów, a żeby ściągnąć ludzi muszą podnieść stawki..to ekonomia. Ale miodu tez nie ma.. mam tam znajomych. Wszędzie żeby coś dostać, trzeba się pokazać z dobrej strony.. Niestety ludzie teraz są roszczeniowi. Nic nie robić, ale dużo zarobić.. ale tak to nie działa. Prawda jest taka, że Ci co teraz narzekają, gdy nie było strefy ,sami walili do Bewy. Bo ratowała im tyłki. Sami pootwierajcie firmy, wtedy podyskutujemy..

pismak
@Pracownik.

@pracownik. boga w to nie mieszaj :) jest wiele firm które oferują pracownikom na start więcej niż najniższa krajowa, ale jak ich nie widzisz to do okulisty po okulary :))) daruj sobie teksty pod tytułem deser... mowilem jaki jest socjal, ze tylko zupka jak (usunięte przez administratora)zimnem a poza tym nic! to jest (usunięte przez administratora)i wodorosty i 2 metry mułu. zachowanie typowego prywaciarza, daje minimum z minimum, tyle !!! Ja też mam znajomych w innych firmach i wiem jakie są tam warunki finansowe i socjal. i dlatego juz w bewie mnie nie ma. i jak jestes taki mądry to sam otwórz firme a nie siedzisz na stolku w bewie i udajesz, że pracujesz

@pismak

Pracuje na produkcji, nie w biurze... robiłem w różnych miejscach i warunkach. Pamiętam komunę i lata 90.. wiec nie ucz mnie jak mam pracować.. Jak jesteś tami mądry, to po co się tu żalisz. Znalazłeś coś lepszego ? No i dobrze. Ja się nie skarżę, choć tez bym wolał w ciepełku siedzieć.. I udawać że pracuje.. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, I nie trzymał.. jak ktoś sobie w życiu nie radzi, to ma gorzkie żale... I wylewa na cały świat..

pismak Nowy wpis
@Pracownik.

Ja odpowiedziałem na zapytanie. Tak było w roku 2022 i 2023. Jeśli jest inaczej, napisz jak jest teraz ? Ile można dostać na godzinę netto jako zbrojarz-betoniarz ? Jakie są dodatki do wynagrodzenia i za co ? Czy można zarobić 5 tys. netto za normalny czas przepracowany w miesiącu? tak, jak się zarabia w innych firmach. W roku 2024 inflacja wyniosła około 13 % czy dostałeś podwyżkę 13 % do stawki ? Czy dostaje się ubranie robocze na wejście? Zgodnie z Bhp to pracodawca powinien zapewnić pracownikowi odzież roboczą zgodną z atestami i wymogami przepisów a w @ dostałem ubranie po 4 miesiącach (usunięte przez administratora) i to takie,że po miesiącu użytkowania musiałem wyrzucić. Ale dostałem za pranie 7,50 zł na miesiąc więc się wymagało żeby mieć czyste z logo bewy reprezentacyjne ubranie ha ha. A może od tego roku macie jakieś inne składniki wynagrodzenia niż goła zasadnicza stawka i ekwiwalent za pranie ? No napisz niech ludzie poczytają , może się skuszą .Są karty multisport?, są karty Medicover? a może są świadczenia urlopowe albo świąteczne? premie inne niż za pracę w nadgodzinach ?, nagrody ?, dodatki?, dopłaty?, gratyfikacje ? Napisz, niech ludzie czytają i podejmują decyzję podjęcia (usunięte przez administratora) w Waszej firmie bo widzę ,że cały czas szukacie

piotrek Nowy wpis
@Pracownik.

@pracownik, skory ty mozesz kogos pouczac to dlaczego komus tego zabraniasz? jesli pracujesz na produkcji to masz tak duzo czasu wolnego, ze odpisujesz na posty zamiast pracowac? to widze ze w bewa jest "haj lajf" albo sciemniasz i siedzisz za biurkiem Jak zauwazylem po wszystkich postach wiecej jest opini negatywnych, dlatego rezygnuje z aplikowania zero socjalu, wyplata najnizsza jaka moze byc, nie jest to motywujace

Pracownik. Nowy wpis
@pismak

A może sami się dowiecie, a nie robicie (usunięte przez administratora). Każdy tu może pisać co chce. Nie pasuje, to po co ta gadka. Jak mi coś nie pasuje to się zwalniam i tyle dyskusji.. ktoś wam krzywdę zrobił? Stopy przypalał? Bo zachowujecie się jak byście jakąś krucjatę odgrywali..

darek Nowy wpis

@pracownik

Pracuję już ładnych parę lat, nigdy z niczym nie było problemu. Szefostwo, wrażliwi ludzie zawsze można na nich liczyć. Super atmosfera, załoga zgrana.

Mundek
@@pracownik

Koń by się uśmiał z tej atmosfery !!! Jeden drugiemu za złotówke dałby se jaja uciąć wszyscy się kłucili a o podwyszkach nie było mowy (usunięte przez administratora) i tyle.Dobrze ze powstają nowe firmy w Wiechlicach. Kasa lepsza i socjal jest a w bewie nie miałem nic poza najniższa i jak bym nie robił nadgodzin to jałmużna za tak ciężkom prace a za cały rok 2020 dostałem na święta 50 zł kiedy inni dostawali po500

Pracownik.

chyba odwrotnie, jaka płaca taka praca... Za najniższą pensje czego firma oczekuje?

@PracownikBEWA

Pracując tutaj przez ostatnie lata, miałam okazję doświadczyć nie tylko profesjonalizmu, ale także troski o pracowników ze strony zarządu i przełożonych. Firma zapewnia doskonałe warunki pracy, dbając o komfort i bezpieczeństwo pracowników. Doceniam również atmosferę pracy, która sprzyja współpracy i wzajemnemu wsparciu. Dodatkowo, firma oferuje możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w których brałam udział. Jestem dumna z tego, że mogę być częścią tej Firmy, która naprawdę dba o swoich pracowników i dąży do osiągania sukcesów we wspólnej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

To co napisał pracownik jest w 100% prawdą. właściciele traktują człowieka jak (usunięte przez administratora). Wydaje im się, że skoro ktoś u nich pracuje to można na niego (usunięte przez administratora) drzeć - tyczy się to "szefowej" niezrównoważonej (usunięte przez administratora) z wybujałym mniemaniem o sobie. Szef też nie lepszy. Na rozmowie czaruje jak to dobrze jest na produkcji a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) brud i katastroficzne warunki pracy. Hale nie ogrzewane, temperatura jak na dworze tyle tylko, że na głowę nie pada a i to nie zawsze bo w duży deszcz dach przecieka. Zero inwestycji, pracuję się na starym, już mocno wyeksploatowanym sprzęcie a wymaga się oczywiście efektywności. Praca w akordzie, także trzeba (usunięte przez administratora). Kierownik pożal się boże, koleś szefa i jego donosiciel. Jak mu coś nie pasuję to bierze na bok, żeby nie było świadków i drze (usunięte przez administratora) na pracownika, uważa się za nie wiadomo kogo a tak naprawdę (usunięte przez administratora) umie, korzysta z wiedzy doświadczonych pracowników... ot "fachowiec". Proponują 20 zł na godzinę i umowę zlecenie na okres próbny na start na 2 tygodnie. Jak się sprawdzisz i wcześniej sam nie uciekniesz dostaniesz umowę na okres próbny na 3 miesiące ( tak tak na kolejny okres próbny). Nie zapewniają odzieży i obuwia roboczego - nowy pracownik musi mieć swoje ubrania - standardy gorzej niż za (usunięte przez administratora) Większość osób, które tam pracują są tam z przyzwyczajenia już i ponad to pracownicy ze śrędnią wieku ponad 50+ którzy boją się zmienić pracę. Nowych pracowników rzucają ze stanowiska na stanowisko, bez żadnego szkolenia stanowiskowego i radź sobie. Powiedzą innemu pracownikowi: "tu jest nowy pracownik, pokaż mu co i jak i do roboty bo swoje trzeba zrobić" Oceniają bardzo szybko, nie ważne czy pracownik produkcyjny, inżynier czy inne stanowisko, nie spodobasz się komuś to odrazu polecą z donosem i za chwilę zwalniają... Podsumowując, nie wierz w informację zawarte w ogłoszeniach o pracę bo to jedna wielka ściema. W okolicy jest wiele lepszych firm a bewa to firma dla desperatów Nie polecam nikomu !!!

@były pracownik

admin

Co wiecie odnośnie Bewa Piotr Białkowski , bo do jakiegoś czasu brak sprawozdań od zatrudnionych? A niektórzy są zainteresowani zatrudnieniemu nich.

@admin

Lipa

@admin

Po powrocie do pracy po chorobie i operacji dostałem mniej na godzinę jak miałem

Pedro

Dzień dobry wszystkim, chciał bym się dowiedzieć jak jest w bewie w wiechlicach,czy warto złożyć CV,czy atmosfera jest dobra,czy płacą dobrze,czy ciuchy dla nowego pracownika są,czy śniadanie na stołówce czy jak jest w innym zakładzie że jeszcze jak bezdomny,jaki jest system pracy,bo w silgan w wiechlice są bardzo źle opinie,niby są zakłady w wiechlicach ale pracowników nie których traktują bardzo źle to też wina ludzi bo godzą się proszę o wiadomość czy warto z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie..

Teresa

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Ryszard

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nie pamiętacie o takim forum?

Aleks

A jak tam sytuacja jeśli chodzi o pracowników biurowych?

Nie polecam

Masakra ludzi mają za nic jaj lepiej żebyś jeszcze im płacił za prace duze odpowiedzialność a małe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa - Wiechlice

• Jak się pracuje w BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa?

BEWA Spółka z o. o. Spółka Komandytowa