Bewa Piotr Białkowski

Wiechlice

Opinie o Bewa Piotr Białkowski

Co wiecie odnośnie Bewa Piotr Białkowski , bo do jakiegoś czasu brak sprawozdań od zatrudnionych? A niektórzy są zainteresowani zatrudnieniemu nich.

anonymous
@admin 25.07.2016 13:59

Lipa

anonymous
@admin 25.07.2016 13:59

Po powrocie do pracy po chorobie i operacji dostałem mniej na godzinę jak miałem

Nie polecam

Masakra ludzi mają za nic jaj lepiej żebyś jeszcze im płacił za prace duze odpowiedzialność a małe zarobki

Zostaw opinię o Bewa Piotr Białkowski - Wiechlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bewa Piotr Białkowski