Opinie o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astor Marek Plewa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Astor Marek Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Lorak

Czas już najwyższy na jego odejście. Przecież ten człowiek zachowuje się jakby miał wieczną amnezję, nigdy nie wie o co pyta i co jest do załatwienia. Aż żal że tak długo się utrzymał.

rety

no wlasnie... kiedy przyjdzie czas... czekam... kiedy figurant zejdzie ze sceny

Grzegorz

I kolejna osoba odchodzi z długoletnim stażem od ropucha, jak go widziałem to wyglądał jak by mu ropuch krew wyssał. Żal patrzeć co się dzieje w firmie starzy pracownicy spiepszaja aż się kurzy, wygląda że koniec firmy blisko.

Emil
@Grzegorz

Mówisz o Raczkowiaku ? ????

grzegorz
@Emil

Nie, to kierownik magazynu z Szubina.

..,

Czy firma Astor planuje przystąpić do programu 1000+ ?

@..,

Jebłem... na zawał. Astor..firma która stanęła w miejscu. Nie ze względu na (usunięte przez administratora) Ale ogólnie. Ale czas szybko upływa. Zobaczymy co będzie się działo...Zresztą ktoś na tych nierobów co po przychodzili pracuję..(usunięte przez administratora)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Astor Marek Plewa? Ktoś coś?

:-)

W jakim systemie ? Płacą 80 % już drugi miesiąc czas pracy to 0,8 etatu a robota zrobiona i wirus w Astorze będzie trwać w nieskończoność.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Astor Marek Plewa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Obiektywny

Jeśli mam być szczery to najbardziej bezczelnym pracownikiem tej firmy jest (usunięte przez administratora) . Dostał trochę władzy i w głowie mu się poprzewracało . Pyszałkowaty i arogancki zawsze wie najlepiej choć doswiadczeni pracownicy sugerują lepsze rozwiązania produkcyjne . Panie (usunięte przez administratora)zastanowilbym się nad dalszym zatrudnianiem tego typu osób .

Lorak
@Obiektywny

Słabe masz informacje. On już.nie pracuje w tej firmie.

Xxxx
@Lorak

Ale pracował do tego czasu.

ZZZ
@Obiektywny

Bzdury piszesz - do tego pewnie już nie pracujesz z nami skoro nie wiesz, że P (usunięte przez administratora) zwolnił(usunięte przez administratora) w lutym jak on był chory . Na szczęście dla wszystkich leni wszystko wróciło do normy - nadal nic nie trzeba robić.

Totalny despotyzm w firmie Astor. Jak można nakazać pracownikom wychodzić z budynku 5 min po zakończonej pracy grożąc zabraniem premii której i tak nie mamy. Jest dzwonek wychodzę i nieważne czy się przebieram czy nie moja sprawa w ile czasu dojdę do samochodu, z hali wychodze równo z dzwonkiem i nikomu nic do tego.

Ciekawy

Widzę że pojawiło się ogłoszenie o pracę do Astora . Sęk w tym że na więcej niż najniższą nie ma co liczyć w tej firmie dlatego nie ma chętnych do pracy na produkcji . Operatorzy mają troszkę powyżej 2.000 na rękę więc nie ma szans żeby nowi pracownicy dostali więcej od "starych wyjadaczy " ????

@Ciekawy

Ja też znalazłem ogłoszenie rekrutacyjne, ale nie wiem czy myślimy o tej samej posadzie. Obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego, więc ciekawi mnie, czy można brać udział w szkoleniach i rozwijać karierę zawodową, a w konsekwencji awansować?

irku lepiej siedzieć cicho i dawać sobą pomiatać. jeżeli nie masz szacunku domu samego siebie to gratuluję.

Adam .. Twoje wypociny to stek kłamstw. Tyle w temacie. Ktoś kto nie chce robić zawsze coś znajdzie, w końcu kogoś wina musi być. Tak wiem wiem..siedzę głęboko w du.. i to też już uprzedzam " (usunięte przez administratora) prawda. Skoro chce zapłatę , muszę pracować. Proste.

Mistrz

Staruch oszalał...

Maciej

Uważasz, że jeśli chce się dobrze zarobić trzeba solidnie przykładać się do pracy. Czy za dobre wyniki możesz dostać premie lub atrakcyjne dodatki w postaci pakietu socjalnego?

@Maciej

W tej firmie nie doceniają pracownika i nie dadzą zarobić najniższa krajowa śmieszne pieniądze żeby w tych czasach zarabiać 1700 na rękę i zero socjalnego.

Urszula

@Pracownik A premie? Może one są uzupełnieniem niskiego wynagrodzenia w Astor?

Ktoś

Chęć do pracy , a dawanie sobą pomiatać to zupełnie dwie inne sprawy . Sądząc po Twoich " wypocinach" jestem zdania że wchodzisz K.M. w tyłek i dlatego jeszcze tam robisz . Miłego ....

JD

Zajmuje się twardą, skuteczną windykację. Pomagam w odzyskaniu należności. Działam w 100% na korzyść poszkodowanego. Zarabiam tylko i wyłącznie na skutecznej windykacji. Proszę o kontakt, pomogę odzyskać Państwa należności. Tel. 500-467-204.

Jaka atmosfera jest między działami w Astor Marek Plewa?

SS

super szczególnie pomiędzy władzą, która kryje sobie tyłki :)

c

teraz wpadły kolejne nowe Głowy - mądre głowy... wszyscy koledzy z BFM

Paulina
@c

@c, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Mam wrażenie, że możesz napisać niemało o tym pracodawcy. Czy umożliwia rozwój i awans w strukturach firmy?

@Paulina

zależy jak głęboko chcesz wchodzić w 4 litery MK

Jogi

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Duch

Robić (usunięte przez administratora)nie narzekać Pan Marek kasę potrzebuje jeszcze za dużo wam płaci powinniście bez premii robić i bez urlopu

@Duch

(usunięte przez administratora) Zazdrościsz bo na bezrobociu siedzisz ?

John Doe

Też chcę zarabiać po 10 rys. Euro jak tych dwóch z niemiec. Zapytajcie ropucha dlaczego swoim tyle nie płaci?????

@John Doe

Jak wy chcecie tyle zarabiać jak tam pół zakładu jest po podstawówce a nieliczni po przedszkolu zaocznym

@Piotr

Po przedszkolu jest jołaśka

Lolko

Jeden wielki (usunięte przez administratora) żenada niech lepiej zamknie ten (usunięte przez administratora) jeszcze trochę i sam na maszyne wsiadzie pajac ludzi ma za nic

@Lolko

Tak to jest jak się szmal przegrywa w warszawce w ruletkę

John Doe

Ropuch szuka kupca na to cudo techniki meblowej.

Antoni
@John Doe

To wiadomo od dwóch lat. Tego g nikt nie kupi.

?????

Trzeba było się zwolnić tak jak ja i inni i nikt tego nie żałuję a reszta niech siedzi i dalej narzeka dobrze wam!!!!

Taktoja
@?????

Popieram Twoje zdanie trzeba było się zwolnić , a nie cały czas narzekać . Ludzie w tej firmie tylko potrafią narzekać , ale żeby zrobić coś w kierunku poprawy swojej sytuacji finansowej to już nikt nie potrafi . Będziecie robić nawet za najniższą krajową . Tylko narzekać potraficie i nic poza tym . Teraz zdanie do Pauliny uważaj na swój śliczny nosek bo jeszcze chwila i nie wyciągniesz go z tyłka swojego pracodawcy .

????
@?????

Najłatwiej się mówi..trzeba się zwolnić . Jak będzie coś innego , oczywiście odejdę pierwszy. Ale póki co wystawiam niepochlebna opinie tej firmie. Nie biadole

????
@????

Ktoś kto ma rodzinę na utrzymaniu i w zanadrzu brak innej oferty , pracuje nawet w takim zakładzie. A wy wszyscy " nie biadolący" pracowaliście, pracujecie żeby się wypowiadać?

Maciej
@????

Banda oszołomów nie mogą sobie znaleźć innej pracy bo nic innego nie potrafią tylko narzekać ci co coś umieli to odeszli już dawno i to jest moje zdanie i koniec niech was dalej(usunięte przez administratora)

Paula

Sam jesteś oszołom

@Maciej

Ci co odeszli to najwięcej narzekali. (usunięte przez administratora) i nygusy. Na których trzeba było za......... Tak jak dziś. A dziś to sam szef zatrudnia oszołomów którzy nie potrafią rozróżnić wiązania od boku. Nie mówiąc już o całej reszcie. I to są osoby ustawione na stanowiskach do zarządzania działami. Panie Marku sugerował bym się przyjedź pracy tym osobą i ich kompetencją. Może im by trzeba stworzyć Matrycę KOMPETENCJI.

@321

Kierownicy i dyrektorzy maja plan do wykonania ktory robia im brygadzisci operatorzy i pomocnicy Plan wykonany czyli dostaja odpowiednia pensje i nikt poza tym jakie tu kompetencje potrzebne?Fizyczni robia najpierw na nich wszystkich a dopiero na koncu na siebie dlatego zarabiaja grosze Bez fizycznych zakladu nie ma ale wy ludzie tego nie rozumiecie dlatego robia z Wami co chca

@111

Właśnie to potwierdziles. Realizują plan wykonawczy. Za który nie dostają nic. Zmagają się z trudnością codzienności o których Pan (usunięte przez administratora)niewie. Bo nikt niema jaj mu powiedzieć że się nie da. Wszyscy stoją na baczność. Łącznie z głównym Technologiem. A Pan (usunięte przez administratora)myśli że jest ok. Panie (usunięte przez administratora)gdzie tamte zaufanie do ludzi?????

@321

Bo szef ma nie dosc ze mydlone oczy i nie wie co sie na hali dzieje to jeszcze fizyczni dla niego to nie ludzie tylko niewolnicy wiec sie tym nie interesuje ma byc zrobione i koniec Nie obchodzi go z jakiego powodu operatorzy odchodza

Womp
@100

Teraz to niech sam z małą główka robi jak tacy mądrzy i jeszcze palczasty na operatora 3 zmiany hihi

@Womp

Głupoty piszecie i tyle. Wiele fabryk jest wyposażona w automaty. Najlepiej siedzieć z tyłkiem na bańkach i gapić się w telefon. Bo do tego przywykliscie. Sami sobie zaprzeczacie opisując , a wykonując swoją pracę.

Uuu
@321

Zgadzam się z Panem ale te fabryki sa wielkie i jest na to miejsce a nie tu w tym małym kołchozie

Paula
@100

Skąd pomysł że nie wie? Wie i to mu pasuje..brak szacunku do człowieka. Gratuluję kadry kierwonikow

@?????

Dwaj z niemiec dostają po 10 tys euro na rączkę. Fajnie?

bolek

a kogo zwolnili ?

@bolek

Pewnie dyrektor G... to wpisal zeby zastraszyc ludzi przeciez nie pierwszy raz to zrobil

Taktoja

"Zabierzcie mi moje fabryki i maszyny, a odbuduję firmę w ciągu trzech lat. Jeśli zabierzecie mi moich współpracowników - nie zdołam jej odbudować nigdy" Przecież te słowa nie mają nic wspólnego z obecną sytuacją w tej firmie . Inwestuje się w park maszynowy , a ludzi ma się za nic . Realia są takie że pracownicy odchodzą bo w Astorku wielkie G się zarabia więc ten Wasz tekst ze strony internetowej Astorka o kant tyłka rozbić .

Nr1
@Taktoja

Bo nowe maszyny sa przeciez bezobslugowe Odchodza operatorzy bo maja zaledwie po 50zl wiecej od pomocnikow tak sie docenia tutaj ludzi Ci co zasluguja nie dostaja a ci co jak malpy stoja i sciemniaja dostaja za nic

Jan

Chory zakład i tacy ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Marek Plewa - Kowalewo

• Jak się pracuje w Astor Marek Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Marek Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Marek Plewa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Marek Plewa