Opinie o Eurotrans Sp. z o.o. w Małaszewicze

Eurotrans Sp. z o.o.
1 1 4 5 1
Niepolecam Nowy wpis

Ogólnie nie możesz mieć większej wiedzy od większości bo starzy wyjadacze Cię zjedzą.Kierownictwo porażka,sprzeciwu zgłosić nie możesz bo od razu jesteś najgorszy. Masz mieć przyuczenie.Ok.Ale jak ono wygląda? Każdy tłumaczy ci z wielką łaską pomimo twoich chęci,każdy na siebie jest wrogo nastawiony i głupie komentarze robiące z nowego pracownika kretyna. To jest ostatnie miejsce gdzie chciałoby się pracować.Wszyscy tam pracujący są siebie warci w pokoju tacy przyjacielscy a wychodząc jedno drugiemu obrabia tyłek.

Tak2Nie
Olga Nowy wpis
@Niepolecam

Z Twojej opinii wywnioskowałam, że dopiero rozpoczynasz tam pracę. Czy po okresie przyuczenia coś się zmieniło na lepsze pod kątem atmosfery między Tobą a innymi pracownikami?

TakNie
Desperat. Nowy wpis

Płaca dziadowska. Atmosfera jest taka że każdy każdego by utopil. Natomiast kadra kierownicza wykazuje zero zaangazowania. A zatrudniane osoby sa bez podstawowej wiedzy. Kadra kierownicza uwaza ze jakoś to bedzie. W tej firmie motto to aby przezyc kolejny dzien bez jakiegokolwiek planu. Szczerze nie polecam tam pracy. Chyba że dla osoby młodej chcące się pouczyć żeby potem zmienić pracę na lepszą.

Tak2Nie

Podobała Ci się praca w firmie Eurotrans Sp. z o.o. ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Eurotrans Sp. z o.o. - Małaszewicze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie