Opinie o Hotel Gołębiewski w Karpacz Karkonoska 14

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Gołębiewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Gołębiewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gołębiewski w Karpacz Karkonoska 14

Ramzes

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Poza umowa i kasa na czas żadnych plusów. Atmosfera to koszmar. Godziny w opór, świąt , weekendów nie zobaczysz na oczy (usunięte przez administratora)od rana do wieczora. Przypadkowe niekompetentne kierownictwo bez autorytetu robiące (usunięte przez administratora) personel zamiatając pod dywan własne braki i błędy, nigdy nie przyznając się do winy i omyłki. Największy hotel w Polsce w którym większość obsługi to Ukraińcy z przypadku, którzy uważają ze są w klubie matrymonialnym. Karyny przescigajace sie w byciu lepsza bo zarobily dziegi. Nie ponimaju to najczęstsze słowo które usłyszy gość i współpracownicy. Brak szacunku do ludzi udziela się od dyrektora po sprzątaczkę. Brak współpracy. Namowy za plecami, szukanie haków i wywyższające się jednostki które dupowlastwem budują własne ego. Żenada ????

Ramzes Nowy wpis

MQ

Czy ktoś moze ma wiedzę kiedy zacznie się rekrutacja do Pobierowa lub ma namiary gdzie złożyć aplikacje?

Edward
@MQ

Nie tak dawno interesowałeś się rekrutacją do tego hotelu. Czy finalnie poczyniłeś jakieś kroki do tego, aby stać się jednym z pracowników hotelu Gołębiewski? Daj znać, jak zakończyło się Twoje zainteresowanie.

Wilk Morski Nowy wpis
@MQ

Z tą rekrutacją do pracy w Gołębiewski Pobierowo to są jakieś istne jaja i totalna paranoja! Nieoficjalnie bez przerwy różni ludzie powiadają że można już aplikować składając CV i pismo z określeniem się na jakie stanowisko chcesz startować. Oczywiście nigdzie w internecie nie znajdziesz takiej informacji. Dzwoniąc do innego Hotelu z tej grupy usłyszałem że ten w Pobierowie jeszcze nie działa i nikt nie poda żadnego sensownego numeru telefonu do konkretnej osoby, kadr czy recepcji. Więc nikt Ci nie powie nic konkretnego na temat możliwych wolnych stanowisk i wysokości wypłat. Jedyną możliwością jaka tam istnieje co uważam za śmiech na sali to iść do budki ochroniarzy tuż przy bramie wjazdowej bo dalej nikt Cię nie przepuści tam zostawić papiery ochroniarzowi który ponoć następnie jako byś może "wicedyrektor" hotelu po Twoim odejściu zaniesie je lub nie i tego się nigdy nie dowiesz to tak zwanych jak to oni określają "odpowiednich osób". To informacja uzyskana bezpośrednio od ochroniarzy. Żenada! Więc niby możesz złożyć papiery starając się o pracę i masz się określić na jakie stanowisko aplikujesz lecz nigdzie nie otrzymasz informacji na jakie stanowiska można aplikować i jakiej możesz spodziewać się płacy. Totalna paranoja! Więc składasz papiery w ciemno, nie wiesz czy je otrzyma i rozpatrzy ktokolwiek kompetentny i możesz czekać latami do momentu aż Hotel Gołębiewski Pobierowo ogłosi w internecie oficjalny nabór na jakieś konkretne stanowiska pracy.

Alicja Nowy wpis

Interesuję mnie praca na recepcji. Na jakim systemie pracują w hotelu?

Jaki jest wkład kierownictwa Hotel Gołębiewski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel Gołębiewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy pracownicy w Hotel Gołębiewski dogadują się między sobą?

Z

Akurat Pani Dyrektor gastro jest ostatnia osoba do prowokowania i tworzenia konfliktów, zawsze jest za pracownikiem i stara się rozwiązywać problemy, a łatwo nie ma, są jednostki które zrobią wszystko żeby konflikty narastały

Czy w Hotel Gołębiewski występują paczki/bony świąteczne?

Miśka

No pudło słodyczy (kończący się termin ważności do spożycia) z Tago :)

Sprawiedliwa

Dyrektorka Hotelu Dorota nie ma pojęcia o zarządzaniu Hotelem. Prosta i niewykształcona. Wcześniej pracowała podobno w jakimś pensjonacie w Karpaczu, ale ją tam nie chcieli - i w cale się nie dziwię. Ktoś jak posiada wykształcenie to znajdzie pracę w normalnym hotelu np: w Jeleniej Górze i a nie wśród tych prostych ludzi, którzy pracując na recepcji w Karpaczu uważają się za managerów z nowojorskiego hotelu.

DL

Łajba idzie na dno pod kierownictwem nieudolnej dyrektor . Dyrektorka hotelu ,arogancka używająca słów ogólnie uznanych za obraźliwe wobec praciwników . Do pięt nie dorasta kulturą osobistą do poprzedniego dyrektora hotelu .Jednym słowem nie bez przyczyny ma założone sprawy w sądzie pracy .Już niedługo karma wróci .

Sylwia
@DL

Aż tak? A co się stało że do tego doszło? Jest chociaż ktoś inny kto potrafi budować dobrą atmosferę wśród pracowników?

DL
@Sylwia

Zapytaj pracowników .

X

Dzień dobry, czy hotel daję pracowniką nocleg i wyżywienie?

Poszukuję pracowników do pozwu zbiorowego wobec mobingu ze strony obecej dyrektor. Na ten moment jest nas kilkanaście osób. Zapraszsm do kontaktu. Zbieramy zeznania i dowody w postaci nagrań i korespondencji a trochę tego jest .

Roman
@Andrzej

O rany, a już chciałem iść do pracy na kelnera. Napiszesz co takiego się działo, że piszesz że aż szykujecie pozew zbiorowy? Brzmi to mega poważnie i aż jestem ciekawa o jakich nadużyciach mowa ?

Paulina
@Andrzej

Tez się bardzo chętnie dowiem bo szukają teraz kelnerów

Tadeusz
@Andrzej

Może warto poszukać w innych hotelach gdzie pracowała . Podejrzewam że pod jej rządami dobrze nie było .

@Tadeusz

A wiadomo skąd namiary wziąć na nie?

@Agata

Nic w Internecie nic nie ginie . Wystarczy prześledzić karierę tej pani gdzie pracowała . Vivaldi ?

@Jurek

Ale to znaczy, że po jej odejściu już jest tam lepiej w takim razie? Bo jeśli tak to faktycznie może pewne rzeczy sugerować...

@Agata

Popytaj ludzi którzy z nią pracują albo pracowali co to jest za człowiek. Wszystko wie najlepiej na wszystkim się zna najlepiej podejmuje najlepsze decyzję pracowała na każdym stanowisku i wydaje rozkazy. Jeszcze żeby jej decyzję były słuszne to pół biedy, wprowadza chaos i zamieszanie. Wyciąga niewłaściwe wnioski a we wszystkich widzi kombinatorów(ki) i złodzieja (ki) Podpuszcza jednych na drugich naciągając fakty. No i wszyscy to lenie. "Wspaniałą rodzinną" atmosferę tworzy w zespole. Nie nadaje się do kierowaniem ludźmi a co dopiero takim hotelem.

@Jurek

No z Twojego opisu to serio słabo się wszystko prezentuje. W sumie to dziwne, bo skoro przeszła podobno przez każde stanowisko to powinna wiedzieć jak to w praktyce działa? Chyba, że ironicznie to napisałeś? Ale widzisz, skoro myśli, że ludzie tak (usunięte przez administratora) to chyba kiedyś coś musiało się stać? Bo wątpię, żeby ktoś naturalnie takie podejście do świata miał

monik
@Andrzej

A jak się z Panem skontaktować ? jakiś mail może czy inaczej ?

monik

chcę wiedzieć

Monik
@monik

Pan może się ze mną skontaktować czy ja z Panem ?

@Monik

I co, załapaliście jakoś ten cały kontakt czy nie bardzo? Faktycznie o ten pozew chodzi?

Monic
@Agata

Próbuję ,ale Pan Andrzej nie odpowiada ,a chętnie bym z nim porozmawiała w tej kwestii, o której pisze

@Monic

A istnieje możliwość, że to po prostu jakiś troll internetowy? Bo teraz to mnie zastanawia całe to milczenie, skoro deklarował, że ludzi szuka

@Agata

A może sprawa jest już w sądzie? właściwie to prawdopodobnie dwie sprawy bo jeszcze ludzie z Artusa może Vivaldi też miałby coś do powiedzenia ? Nadciągają czarne chmury , karma wraca.

@Jurek

A tego to nie wiem czy jest, jak to można sprawdzić?

ggg

Witam, mam propozycje do działu księgowości. Czy ktoś może napisać o warunkach pracy i zarobkach ? dziękuje

Prt
@ggg

Nie polecam. Chyba że masz żelazne nerwy i odporność jeża.

Sylwia
@Prt

No ale podasz jakieś szczegóły? Czemu trzeba żelaznych nerwów?

Wolny

Prace w tej firmie moze dostac każdy. Nie trzeba miec wyksztalcenia w tym kierunku. Jezyka obcego tez nie wymagaja. Wlasciwie to nawet nie przeszkadza brak znajomosci polskiego. (Oprocz recepcji gdzie trzeba sie jakos z goscmi z zagranicy dogadac). Jesli chodzi o stanowisko kelnera praca po 12-13 godzin po 6 dni w tygodniu. Brak wolnych weekendow i swiat. Ciezko cokolwiek zalatwoc z pania dyrektor gastronomii. Grafik jest przewaznie na dwa trzy dni do przodu. Czesto przychodzac do pracy nie wiesz jak bedziesz jutro pracowac bo grafiku nie ma. Kodeks pracy i prawa pracownikow w tej firmie mozna wyrzucic do kosza. Zarobki okolo 3800zl do 4200zl miesiecznie. Zeby tyle zarobic trzeba niestety sie poświęcić i pracowac po 200 do 230 godzin w miesiacu. Tak jak juz ktos wczesniej wspomnial w komentarzach prawdziwy cyrk sie zaczyna jak przylatuje wlasciciel.

@Wolny

Szczerze to zszokowałeś mnie taką opinią o warunkach pracy u nich. Dziwię się, że w tak wielkiej firmie są problemy ze stosowaniem się do kodeksu pracy. Nie było żadnych akcji ogólnie jeszcze o to? Nikt niczego nigdzie nie zgłaszał?

Roman
@Wolny

A to co wtedy się dzieje jak przylatuje właściciel?

Kapitan Prostownik

Byłem tam teraz na 10 dniowym pobycie ( oczywiście mówimy o hotelu w Karpaczu).od 09-19.08.I powiem krótko odechciało mi się tego hotelu na najbliższe 3 lata albo i więcej do pokoju nie wejdziesz prędzej niż 13.40.A na jadalni jakie cyrki może zacznę od tego przed drzwiami jadalni musisz być punkt 07.00 pużniej otwierają się drzwi i fight walka o najlepsze miejsca ( gospodaż posypał paszę i kurki lecą ) oczywiście przez 10 dni na śniadanie standardowo w menu to samo aż na końcu pobytu ci to śniadanie (usunięte przez administratora) wychodzi z obiadem to samo dzień w dzień to samo frytki pierogi kurczak i schabowe i tak do zajebania aż sraczki dostaniesz no i kolacja na początek kuchnia francuska grecka i hiszpańska i od nowa.Oczywiście wymogi sanitarne nie są wogule przestrzegane wszedł byś z gównem na wieżchu to też cię puszczą.Ruch jak na marszałkowskiej jak się nie (usunięte przez administratora) po drodze do stolika z kawą to jest święto.Dzieci wszędzie a jak żle popatrzysz się na rodziców dzieci to zaraz obraza majestatu.terza przejżmy do wind oczywiście rodzice z dzieciaczkami przyjeżdżają do 4 gwiazdkowego hotelu i szok cywlizacyjny bo dziecko widzi windę i oczywiście guzik musi być wciśnięty na każdym piętsze no bo jak a ty czekasz jak ta (usunięte przez administratora) na windę a potem dlaczego winda nie działa w drugi dzień przyjazdu alarm pożarowy bo oczywiście dzieciątka muszą się guzikami bawić ale na tropikanie najlepsze cyrki walka o leżaki do wanienek z bąbelkami się nie dostaniesz bo już zajęte przez wiadomo kogo oczywiście matki polki też muszą być najlepiej ciążatei w bikini jednym słowy paranoja nie polecam.Oczywiście za obiadek gość z poza hotelu za obiadek musi zapłacić 76 zł od głowy 50 zł tropikana i 909.00 doba hotelowa no i 400 zł parking .Podsumowywując zastanowił bym się przed przyjazdem do gołębiewskiego w karpaczu.

Patryk

Czy w hotelu zatrudniane są osoby po studiach hotelarskich?

Z

Praca jak praca. Najgorzej to zostać na dłużej. Robisz godziny, zarobisz. Polaków coraz mniej. Goście to przekrój społeczeństwa, od buraków po normalnych ludzi. Jak ktoś chce pracować to mu się uda, nawet kilka lat. Są plusy i minus jak wszędzie. Kasa na czas i nie ma większych problemów z wolnym, weekendy zwykle wolne raz w miesiącu. Jest rywalizacja i podział między działami. Każdy ma swoją opinię patrząc na ilość osób które tam pracowały pewnie są od skrajnie dobrych do skrajnie złych. Patrząc na inne miejsca w gastronomii to tam nie jest źle. Atmosferę tworzą ludzie.

@ExSlave a skąd wynika ta rywalizacja między działami, czemu brak tu współpracy? interesowała mnie praca na recepcji ale teraz sama nie wiem..

ExSlave

Jakiś czas temu odszedłem z tego miejsca. Zarobki dobre (jak na tę lokalizację, nawet bardzo dobre), ale nie za ten poziom stresu, który praca w tym miejscu wywołuje. Absolutny brak komunikacji między działami, niekompetentni kierownicy (może poza działem technicznym) i dyrektorzy działów (recepcja i marketing po zeszłorocznych rewolucjach to kpina). Wszelkie interwencje u przełożonych są bezskuteczne. Działy skłócone i walczące ze sobą na różne sposoby. Donosy i gromadzenie "haków" na pracowników są tam na porządku dziennym - te informacje wykorzystywane są później na spotkaniach z właścicielem, na które wstęp mają nieliczni. Permanentnie łamana przez przełożonych zasada równości praw i obowiązków pracownika. Ludzi traktuje się tam, jak konieczne zło. Ktoś tu przed kilkoma laty napisał, że firma szuka (usunięte przez administratora) a nie pracowników - po kilku latach pracy tam, zgadzam się z tą opinią w pełni. Wyjątkiem są pupile dyrektorów i klakierzy - osoby z kompetencjami nocnego stróża, zajmują tam eksponowane stanowiska, działając nierzadko na szkodę firmy. W dobie pandemii, ludzie zostawieni samym sobie, wypłacone 1000 zł za marzec z informacją, że reszta (z najniższej krajowej, która jest jedyną kwotą na umowie o pracę) zostanie wypłacona "po świętach" - do tej pory wypłat nie widział tam nikt (chyba, ze dyrektorzy - czego nie wiem). Nie polecam.

Paulina

Czy w hotelu panuje strój ,który jest zaprojektowany przez nich, czy każdy musi być po prostu ubrany elegancko?

@

Stanowczo nie polecam tej firmy. Kadra kierownicza to pomyłka wybierana chyba na chybił trafił, komplikuje pracę i (usunięte przez administratora) się do byle czego. Największe cyrki wyprawiaja sie gdy przybywa właściciel . Panika i bezsensowne przytakiwanie szefowi.

Martyna

Myślę, że wystarczy być dobrym pracownikiem a zadowolenie jest pewne!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gołębiewski - Karpacz

• Jak się pracuje w Hotel Gołębiewski?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gołębiewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gołębiewski?

Hotel Gołębiewski