Aliant Building Company Sp. z o.o.

Podlaskie

Opinie o Aliant Building Company Sp. z o.o.

inż

Na stronie pracuj.pl można znaleźć ogłoszenie o pracę z tej firmy na stanowisko KIEROWNIKA KONTRAKTU. Zakres obowiązków standardowy jak na tego typu stanowisko ale na końcu ogłoszenia coś co rozbawiło mnie do łez...cytuję: "Atrakcyjne wynagrodzenie 2 500,00 euro brutto + premia" Ludzie jaki inżynier z doświadczeniem w kierowaniu budowami w Niemczech, z biegłym językiem itd.. zgodzi się na taką MARNĄ kasę?! Na takich stanowiskach do tej pory to ja za te 2500 nawet netto bym do was nie przyszedł! Widać, że kolejna firma typu PIC NA WODĘ, która pewnie oszukuje ludzi na płacy minimalnej?!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Aliant Building Company Sp. z o.o. - Podlaskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aliant Building Company Sp. z o.o.