Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH w Schkeuditz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH w Schkeuditz

Natal

Dowiem się coś o pracy w firmie? Jakie zarobki i jakie warunki mieszkaniowe?

@Natal

Dostępne są stanowiska w różnych zawodach . W zależności od kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka niemieckiego każdy kandydat jest traktowany indywidualnie . Wszelkie ustalenia są uzgadniane przy rozmowie kwalifikacyjnej.

monter
@Natal

jak lubisz wycieczki po Niemczech , ,,,,, ja robiłem po 4- 5tys km miesięcznie, zlecenia często 1 tygodniowe, przez 8 m-cy 2 razy bylem na jednej budowie przez miesiąc, chorobowego polskiego mi nie zapłacili ,

Bolo
@monter

Siemano a jak z płatnościami, terminowo?

Bolo
@monter

Siema a jak jest z klasami podatkowymi, zwracają później różnice czy ciezko

xxxxxx
@Bolo

Jak pierwsza praca twoja w niemczech to zaliczki podatkowe te pobrane skarbówka niemiecka zwróci, dalej zależy w jakiej wysokości podatek odciągają ci co Ciebie zatrudnili no zwroty możesz mieć większe jeżeli masz co sobie odliczyć pomoże certyfikowane biuro rachunkowe w Polsce lub bezpośrednio w niemczech agent a dostaniesz więcej z tym że po niemiecku się jakoś dogadaj lub tłumacza sobie załatw. Sam wiesz czy masz miałeś pracę jeszcze w Polsce, działalność i tak dalej, to poczytaj, przejdź się do skarbówki w PL funkcjonuje specjalny dział do spraw zagranicznych a i barana z siebie nie rób (ZUS czy odpowiednik niemiecki) chyba wiesz co to? Czy krankekase odesłać druk do nfz a karty z chipem G2. Tu może być inaczej lepiej ale wątpię, jak funkcjonują w jednej branży, mają niby rozwinięte..ale chyba tylko dla pracowników Niemców lipa! Entelgrupe powini nie zafałszowywac czyli pod górke ludziom nie robić bo lipa! Wierzę w moc riele Nara i powodzenia

jak

bylo zle ale dla tych co z kartami cih walili z nimi przerobilem trzy lata i kasa organjzacja czy lipsk gerlitz bylo ok jak zjebales sam to cierp

@jak

Możesz napisać coś więcej, ja mam jutro rozmowę i ciekaw jestem jak płacą.

abc

Witam, może ktoś coś napisać na temat tej firmy?? Oferują prace lecz nie podali warunków. Po ile h się pracuje i jakie są stawki? Jak wyglądają warunki mieszkalne??

Lena

Od 2 dni probuje się dodzwonić do Görlitz i nikt nie odbiera co się dzieje?!

abc
@Lena

Witam, mam pytanie czy ktoś coś wie na temat tej firmy?? Oferują mi prace na spawacza/montera ? Lecz nie podają żadnych warunków? Wie ktoś możne coś jak wygląda praca? Po ile h ?? I za ile??

Spawacz

przyszło takie obrzydliwe niemieckie babsko (schroter) i jedna strasznie otyła dziewczyna, pokazały oszukańcze warunki.

o nic nie pytały, oni biorą każdego idiotę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna

@Maurycy, a czy wszystkie warunki mają odpowiednie zapisy w umowie? Czy próbowałeś rozmawiać na temat zwrotu kosztów z odpowiednimi osobami? @Pracus, a co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? @Były, rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu. Jakie widzisz plusy i minusy tej pracy?

KK

Jährlich wird der Lohn erhöht. meist zum 01.04. Letzte Tariferhöhung hat zum 01.04.2018 statt gefunden. Wenn Sie jedoch seit Beginn an einen Lohn über Tarif bezogen haben, erhalten Sie nicht automatisch mehr lohn.

Waldi

Sami sobie robimy krzywdę. Jak ktoś chce zarabiać to taka firma daje szanse!!!

Mmmm

Mam zamiar podjąć pracę jako monter, czy ktoś może dać znać jak jest z godzinami? Są wypłacalni?

Joanna

@stefan czy powiesz coś więcej o tym dlaczego nie polecasz pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując tutaj? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne i są inne warunki pracy.

Joanna

@Hahahaczy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Czy polecacie pracę w tej firmie?

Joanna

@Brylant dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @MK czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto szybko zareagować i porozmawiać o stawce. Może nie dotyczy to wszystkich stanowisk.

Firma zmienia siedzibę .Nawet nikt nie informuje pracowników .A przecież wysyłamy tam godzinowki.Tragedia .

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak nie jest to miejsce do obrażania pracowników firmy. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Joanna

@Jeronimo rozumiem, że taka sytuacja może budzić frustrację. Czy próbowałeś ją zgłaszać do firmy?

Joanna

@johny rozumiem, że według Ciebie powinny zajść zmiany w logistyce firmy? Co jeszcze chciałbyś, żeby uległo poprawie?

Ciekawy

Witam jakie wyplaty koledzy braliscie na poczatku i czy zwracaja za paliwo ?

Firma to jedna wielka pomylka nie polecam,(usunięte przez administratora)

Rozczarowany

Porażka jeżeli chcesz coś załatwić.Panie mile w Lipsku .Ale tylko tyle na zalatwienie byle papierka 2 lub 3 miesiące trzeba czekać a i na telefonie non stop.Kto nie zna niemieckiego nie ma szans.A w Goerlitz no cóż nic nie zalatwisz Pani każe pisać do Lipska maile.I koło się zamyka.

Fred
@Rozczarowany

Powinni przyjąć Polaka do Lipska.Ktory by załatwiał sprawy Polaków.

KK

Jestem pracownikie firmy RIELE GmbH, proszę o wyjaśnienie, na czym polega problem Firmy i co ewentualnie można poprawić.

maciek cb

Idź na montera więcej godz i kasy.Spawacze maja mało godz .

Zostaw merytoryczną opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Schkeuditz

• Jak się pracuje w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

Kandydaci do pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH
2.2/5 Na podstawie 33 ocen.

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH