RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Schkeuditz

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Joanna

@Maurycy, a czy wszystkie warunki mają odpowiednie zapisy w umowie? Czy próbowałeś rozmawiać na temat zwrotu kosztów z odpowiednimi osobami? @Pracus, a co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? @Były, rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu. Jakie widzisz plusy i minusy tej pracy?

KK

Jährlich wird der Lohn erhöht. meist zum 01.04. Letzte Tariferhöhung hat zum 01.04.2018 statt gefunden. Wenn Sie jedoch seit Beginn an einen Lohn über Tarif bezogen haben, erhalten Sie nicht automatisch mehr lohn.

Waldi

Sami sobie robimy krzywdę. Jak ktoś chce zarabiać to taka firma daje szanse!!!

Jakim pracodawcą jest RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Mmmm

Mam zamiar podjąć pracę jako monter, czy ktoś może dać znać jak jest z godzinami? Są wypłacalni?

Joanna

@stefan czy powiesz coś więcej o tym dlaczego nie polecasz pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując tutaj? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne i są inne warunki pracy.

Joanna

@Hahahaczy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Czy polecacie pracę w tej firmie?

Joanna

@Brylant dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @MK czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto szybko zareagować i porozmawiać o stawce. Może nie dotyczy to wszystkich stanowisk.

chuj

Firma zmienia siedzibę .Nawet nikt nie informuje pracowników .A przecież wysyłamy tam godzinowki.Tragedia .

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak nie jest to miejsce do obrażania pracowników firmy. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Joanna

@Jeronimo rozumiem, że taka sytuacja może budzić frustrację. Czy próbowałeś ją zgłaszać do firmy?

Joanna

@johny rozumiem, że według Ciebie powinny zajść zmiany w logistyce firmy? Co jeszcze chciałbyś, żeby uległo poprawie?

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia. Co uważasz za największy plus pracy w RIELE?

Ciekawy

Witam jakie wyplaty koledzy braliscie na poczatku i czy zwracaja za paliwo ?

Firma to jedna wielka pomylka nie polecam,(usunięte przez administratora)

Rozczarowany

Porażka jeżeli chcesz coś załatwić.Panie mile w Lipsku .Ale tylko tyle na zalatwienie byle papierka 2 lub 3 miesiące trzeba czekać a i na telefonie non stop.Kto nie zna niemieckiego nie ma szans.A w Goerlitz no cóż nic nie zalatwisz Pani każe pisać do Lipska maile.I koło się zamyka.

Fred
@Rozczarowany 22.10.2016 09:50

Powinni przyjąć Polaka do Lipska.Ktory by załatwiał sprawy Polaków.

KK

Jestem pracownikie firmy RIELE GmbH, proszę o wyjaśnienie, na czym polega problem Firmy i co ewentualnie można poprawić.

maciek cb

Idź na montera więcej godz i kasy.Spawacze maja mało godz .

john

Ja juz po rozmowie kwalifikacyjnej .Na razie jestem zadowolony .W Dreźnie przyjemna atmosfera.Czekam na wyjazd.

Zostaw opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Schkeuditz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH