Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH w Schkeuditz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH w Schkeuditz

Adriano

Firma katastrofalna, radzę omijać szerokim łukiem. Dieta kiedyś była płacona dzienna, później zmienili (bezprawnie) żeby ludzie nie brali urlopów i wypisywali godzin na dietę za roboczogodzinę, nie opłaca się zostawać w piątki np na 3h bo dostaniesz 15 euro a za hotel zapłacisz 20+ więc dopłacasz z własnej kieszeni, ja miałem jeszcze "najlepszy" czas w tej firmie, gdzie hotele musieliśmy szukać sami bo pani dysponentka ma taaaak dużo pracy, w przeciwnym razie 5€ za zlanezienie hotelu. Problemy z kasą, nie wypłacali pieniędzy bo cyt "dużo kolegów jest na chorobowym i firma ma ciężką sytuację finansową" lohnzettle absolutnie nie rorozszyfrowania nawet przez księgową. Zlecenia na tydzień/dwa, rzadko na dłużej. "Hotele" a raczej jakieś pensjonaty to speluny, brak internetu i brud, (usunięte przez administratora) i podwójne pokoje i lazienki na kilka osob. Mamy teraz pracownika z tej firmy krzak, nie opłacają mu noclegów, przez to zmienia kwatery co tydzień. za grudzień wypłacili 500 euro. Bo koledzy znowu na chorobowym (oczywiscie niemieccy bo polakom nie płacą). Na szczęście niedługo go stamtąd zabieramy. Absolutnie odradzam każdemu, stracicie nerwy i pieniądze, pewnie zaraz administrator usunie moją opinię bo jest negatywna na temat Riele. Aha i jeszcze jedno Pani dysponentko, usuńcie ten wpis na waszej stronie że 60% + pracowników waszych idzie do innych firm że względu na kwalifikacje. Oni szukają ratunku i idą gdziekolwiek byle opuścić firmę ledwochów. Powtarzam jeszcze raz, będę każdemu odradzał riele gmbh jeśli ktoś mnie o nią zapyta. Nie pozdrawiam.

Tomlew122374
@Adriano

Kolega ma rację omijajcie z daleka ,mi i koledze po przejściu do innej firmy nie wyplacili ostatniej wyplaty

Adriano

Tomlew122374 Nowy wpis
@Adriano

Czy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH są regularne szkolenia pracownicze?

Holzhaus Ledwoch Nowy wpis

Dzień dobry, czy Ledwoch już wybudowała sobie Holzhaus za pieniądze których nie płaci pracowników i za swoje (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Kerstin Schröter

ledwoch Nowy wpis

ledwoch to stare próchno, (usunięte przez administratora) wariatka i kobieta odpowiedzialna za śmierć swojego byłego męża. uważajcie na nią i nie wchodźcie w żadną interakcję z tą szmatławą firmą LEDWOCH ZÄHLT DEN ARBEITERN NICHT, WEIL SIE GELD FÜR DAS HOLZHAUS SPENDET. LEDWOCH = BETRÜGERIN, MÖRDERIN, DIEBIN, VERBRECHERIN

Spawacz

przyszło takie obrzydliwe niemieckie babsko (schroter) i jedna strasznie otyła dziewczyna, pokazały oszukańcze warunki.

o nic nie pytały, oni biorą każdego idiotę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH zapewnia kartę multisportu?

schröter kerstin

nie, ale zapewnia za to konieczność płacenia za paliwo i noclegi. :) ponadto riele zapewnia niewypłacenie pieniędzy (usunięte przez administratora)

Ledwoch

Czy Pani prezes pełni jeszcze funkcję prezesa?

Zuzanna
@Ledwoch

Ciekawa bym była skąd wzięło się tego typu zapytanie? Ktoś gdzieś coś sugerował lub stało się coś ostatnio odnośne firmy, że prezesa miałoby nie być?

Aktualność
Poszukujemy elektryka przemyslowego do pracy w calej Europie

Opis stanowiska
Praca dla osób mobilnych, w całej Europie. Potrzebny elektryk przemysłowy do montażu maszyn, demontażu urządzeń i ponownego montażu urządzeń.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub podobnym bądź inne porównywalne doświadczenie zawodowe
- ważne dyplomy i badania lekarskie
- prawo jazdy i własny samochód
- koniecznie znajomość podstaw języka niemieckiego
- gotowość do pracy na terenie ca
łej Europy (Węgry, Niemcy, Polska, Czechy, Rumunia, Austria itd.)

Oferujemy
- umowę o pracę na czas nieokreślony na podstawie układu zbiorowego IGZ/DBG (niemieckiego stowarzyszenia zwiazkow zawodowych) i wewnętrznych umów zakładowych LUB samozatrudnienie
- wynagrodzenie od 19 €/godz. brutto i zwrot koszów transportu, zakwaterowania, wyzywienia itd.
- pokoje jednoosobowe
- wypłaty premii w zależności od stażu pracy (wynagrodzenie za urlop, premia świąteczna itp.)

Aktualność
Poszukujemy spawacza elektrod 111 do Künzelsau, od 19.04

Opis stanowiska
Praca na konstrukcji stalowej dla spawacza metodą 111, od 19 kwietnia 2022 przy budowie parkingu piętrowego w miejscowości Künzelsau.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarza lub podobnym bądź inne porównywalne doświadczenie zawodowe
- ważne dyplomy i badania lekarskie (G-41 i G-25)
- prawo jazdy i własny samochód
- znajomość podstaw języka niemieckiego
- gotowość do pracy na terenie Niemiec (Künzelsau, Badenia-Wirtembergia)

Oferujemy
- wynagrodzenie od 14,50 €/godz. brutto i 5,00 €/godz. diety netto
- pokoje jednoosobowe
Były

Pracowałem.Ogólnie firma nieuczciwa,oszukują na urlopach,kurzarbait,jeździsz po całych Niemczech jak turysta i tylko zarabiasz na paliwo i jakieś ochłapy zostają.Ci co są zadowoleni,to nie wiedzą jaką można zarobić kasę w innych firmach.Ja zmieniłem I 2500 euro netto za 150 godzin,w riele to mogłem tylko pomarzyć

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 16 lipca.

Dzolo

Witam mam zamiar z nimi wyruszyć ktoś coś może więcej powiedzieć jak to wyglada, noclegi,dojazdy ,itp

XxX
@Dzolo

Za dojazdy zwracają. Masz na tydzień od 22 do 32 euro dodatek paliwowy. Nocleg Ci załatwią ale musisz sam opłacać i przy wypłacie Ci zwrócą jak wyślesz im potwierdzenie opłaty. Nocleg zwracają tylko 20 euro za dzień a powyżej tej kwoty resztę płacisz sam.

XxX
@Dzolo

Oczywiście zwrócą ci za noclegi ale potracajac podatek. Ty zapłacisz 20 a dostaniesz 18 i tak to wygląda. Płatność w miarę terminowo w sensie że jak jest wypłata 12 i 23 to jeśli jest weekend to na pl koncie będziesz miał 15 i 25.

Dawid
@XxX

A wiesz może, czy istnieje możliwość samemu znaleźć sobie miejsce do noclegu, czy może jest obowiązek, aby skorzystać z miejsca, które zaproponuje firma? Z góry dzięki za pomoc.

Pracowity

Nie polecam tej firmy nie wypłacana zaliczek trzeba czekać się prosić dzwonić pisać emaile stale. Obiecują że będą zaliczki i nic

x
@Pracowity

..wychodzi na to że raz w miesiącu dają lub wcale, tam kolega powyżej pisze, z czego rozumie tak że rozlicza się pracownik dostarcza to i owo i na wypłatę pracodawca wypłaca to co się należy dotyczy diet, co też będąc np w biurze w sensie bezpośrednio z nimi rozmawiać to chyba się wie więcej co i jak co się uda ustalić i się pracuje, ale z paru ich komentarzy wynika moim zdaniem że w niewielkim stopniu są wredni a zaraz z drugiej strony dobrzy więc trzymam kciuki w rozmowach dyskusjach wymianie zdań i czego bądź tam jeszcze tworzące sukces dla obu stron

Hg

Absolutnie nie polecam, mają gdzieś pracowników, nie ty to następny, tak podchodzą do ludzi

...lubią mieć świeże mięso , głównie w rezerwie , na wszelki wypadek. Przyjeżdżasz podpisujesz umowę i czekasz ...., jak nie mają pracy to ci proponują zmienę umowy na inny termin , z twoją stratą , za przejazd i postój. Nie wierz ,że zapłacą za oddelegowanie i postój , pomimo ze jest to ujęte w umowie . Jak masz czas do stracenia to ok, aplikuj . Ja straciłem mesiąc ,paliwo z przejazd w obie strony ,potem łechtany co tydzień by być w gotowości na wyjazd przez ich rekruterów...

Bogumił

Czy w aktualnej sytuacji kiedy pandemia tak szaleje to firma organizuje wyjazdy do pracy?

Iwona

Co masz na myśli pisząc "w każdym calu"? Praca w RIELE, jak w każdej firmie, może mieć wiele aspektów, od zarobków, przez premie, kwatery, zwrot kosztów podróży, przerwy w pracy i masę innych czynników. Byłoby dobrze, gdybyś odniósł się do każdego z nich. Nie znalazłeś żadnych plusów?

tig

Pojechałem jako spawacz Tig, wszystko było ugadane w poniedziałek sprawy formalne od wtorku do pracy jako spawacz na warsztacie. Po przyjeździe okazało się, że mam wrócić do Polski na jakieś śmieszne postojowe i za tydzień przyjechać z powrotem gdyż ugadana wcześniej praca będzie od połowy lutego, mało tego między czasie mieliby mnie wysłać do zupełnie innej pracy i jako spawacz mag w metodzie w której nie mam doświadczenia ale nie wiele ich to nie obchodziło jak to że mam bagażnik świeżo zrobionych zakupów z Polski i przejechane kupe kilometrów, (usunięte przez administratora) Umowy nie podpisałem, nie pozdrawiam.

Lol

Ja do dziś nie mam.. A podobno we wtorek wysłana.. Żenada strasznie kłamią

Chory

Nie choruj idź na bank godzin a w lutym premia 600 brutto motto firmy

Tragedia. (usunięte przez administratora)

Dzolo

Wow Naprawdę mocny komentarz Może coś więcej

Mateusz

Na jakim poziomie trzeba mieć jezyk niemiecki? Czy da radę go rozwijać podczas pracy?

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia. Co uważasz za największy plus pracy w RIELE?

Renata

Całkowicie nie rozumiem motywacji Twojego wpisu. Tak czy inaczej - zainteresowała mnie w ostatnim czasie firma RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice, a dokładniej warunki pracy, jakie oferuje. Wiesz może, czy pracownicy mają tam zapewnione pełne ubezpieczenie?

xxx

To poproś o wolne źle się czujesz zatrucie pokarmowe a bank ksieguje kasę do dwóch lub czterech dni, w piątek wysłali to w poniedziałek po południu, jak nie ma jeszcze raz e-mail do biura z danymi banku bic swift nr i dane personalne o kogo chodzi jak masz wyciąg to podpisz skan i puść im to.

xxx

Nie przejmuj się, ludzie chodzą co drugi dzień do pracy, idealnie nie ma No ciekawi mnie jak to w riele wszystko wygląda, siedź tam, pracuj jeżeli nie jest ciężko a ok jak ciężko to nie warto, i pisz

@xxx

Nie wiem czemu usunięto 1y wpis dopiszę bo mnie wq Okay Zdaża się że będą biura a w nich na tyle bezczelne że nie wezmą od ciebie dokumentów mówić raczej nie będą miej kopie wszystkich zawsze (niektóre podpisane) i daj im na mail też! bez względu na reakcję paniusi panusia!

Kerstin
@xxx

was meinen Sie mit dieser Aussage? Die ist inhaltlich polnisch nicht korrekt?

xxx

Zaniepokoił mnie twój komentarz jak i wcześniej po niemiecku cyt nicht mehr to raczej kłamstwo oszołom się zna tyle że mam ból głowy, przykład jak zgłosi się leiter potrzebny w.. to chyba nie putzfrau do cholery Szkoda a zapowiadało się dobrze przynajmniej na ich stronie Internetowej bardzo porządnie dobrze to wszystko wygląda Można polecać do pracy wózkowi tu potrzebują, czy niem. uprawnienia by tu zrobili

mały

hej wszystkim.powie mi ktoś jak z płatnościami czy są na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Schkeuditz

• Jak się pracuje w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH?

Kandydaci do pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH
2.2/5 Na podstawie 33 ocen.

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH