ICDS

London

Opinie o ICDS

Wal

Ale te agencje nie są najgorsze znów, moim zdaniem to całkiem normalna sprawa mimo wszystko, te umowy o których mówimy też są dość do ogarnięcia jednak

Chimek

Pracujemy na tzw.umowach agencyjnych śmieciowych. pieniądze faktycznie nie są duże.kwatery słabe.

Niki

To jest praca w agencji a nie na kontrakcie-umowie.Jesteś na budowie pracownikiem agencyjnym tymczasowym!!! mało kto jest długo na jednej budowie-przenoszą CIE gdzie można. Na budowach pracownik agencyjny jest pierwszy do zwolnienia. Pieniądze potrącają za wiele spraw. Nie doliczysz się! szukają na budowy cieśli i robotników! jeśli się zastanawiasz- NIE NIE NIE JEDŹ TAM !!!!!!!!!

alko81

Wszystko te złe opinie nie są do końca prawdą i zrażają ludzi bardzo . A takie strony nie istnieją po to żeby sie zemścić lecz poinformować innych i to mnie trochę złości bo koniec końca to ludzie niektórzy na tym tracą . Pracowałem tam i znam ludzi którzy nadal pracują i może nie jest tam najlepiej ale każdy ma własne cele i potrzeby wiec piszcie obiektywnie ..Od siebie dodam ze pieniądze zawsze były na kącie i to jest plus lecz na tym sie kończy bo nigdy sie nie zgadzały a kwoty były znaczące około 50f tygodniowo.Mieszkania - jest różnie lepsze, gorsze, nory zależy jak trafisz , ( Pewne jest ze sałn i zmywarek niema jak to opisał poprzednik ,to jakieś bzdury ). Lecz trzeba sie liczyć ze nie wiesz kiedy zjedziesz ale jak znasz język trochę i w pracy sie nie opierdzielasz to masz duże szanse że popracujesz i kase zarobisz , wiec moje zdanie jest takie że nie jest to najlepsze biuro ale nie jest też jakieś dno totalne jak to niektórzy tu piszą , znam gorsze gdzie bez kasy wracasz .. Moim zdaniem można tam jechać lecz z góry odpuść sobie dochodzenie i liczenie wynagrodzenia bo nikt nie jest wstanie tego wyjaśnić , jako cieśla przy stawce 12,50 bru , 9,5h dziennie po odjęciu mieszkania wychodziło od 340 do 380 mieszkanie 45f 2usobowe i mniej więcej tak to wychodzi.

pentlicz

No ale zapominacie chyba jednak o tym, że za te funty każdego dnia musicie sobie znaleźć dach nad głowę i kupić jakiś chleb, co nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Proponowałbym najpierw się rozejrzeć bo nie ma co wyjeżdzać w ciemno. Życzę wam powodzenia, ale bez znajomości to ja chyba bym się nie wybrał.

dermin

a jak z angielskim w takim razie? wymagają na jakimś konkretnym poziomie i z papierkiem z egzaminu, czy tyle byle się dogadać, bez papierka, bez niczego? bo o ile konktaktowy angielski ogarniam tak nie bardzo nic więcej, a pracą u nich byłbym zainteresowany, bo to jednak dobra kasa. Jeśli coś wiecie to powiedzcie.

nikt

( usunięte przez administratora )miałem prace w niemczech za 1700 euro to mi obiecywali 1600 funtów skór....

Sanczez

Witam pracuje dla tej firmy drugi rok i muszę przyznać co chwile mnie zadziwiają negatywnie.Jestem na starych zasadach przyjęty jako selfemployer i zarabiam po odcieciu za mieszkanie 400f.tydz.Jako Cieśla.Natomiast w tym roku przyjmują na nowych zasadach i tu kobinują jak się da.Ludzie za tą samoą prace dostają od 290f.do 350f.na tydz.Powiedzcie sami czy to dużo jak na prace na budowie?Poza tym nikt z nich nie może doliczyć się wypłaty.Z tygodnia na tydz.różne kwoty.Nikt nie może im wytłumaczyć dlaczego tak jest.Największy syf jest w Londynie.Upychają ludzi na jednym mieszkaniu ile się da,jak rumunów.Osobiście mieszkam na mieszkaniu gdzie jest 8 osób,w każdym pokoju po dwie a i nawet próbowali po trzech,ale się im nie udało.Jeden kibel,jedna mała kuchnia o wymiarze 2x1m.,nie ma garczków itp.,jedna lodówka.Ogólnie nora bez telewizji i neta.Do pracy trzeba dojezdzać ok.45min.,to i tak dobrze inni mają nawet ponad godz.,a czasem i półtora.Porażka.Jeżeli coś chcesz kordynator polski wiecznie nie ma czasu,lub to nie lezy w jego kompetencjach.Musisz sam wszystko załatwiać począwszy od kąta bankowego itd.Nie polecam tej agencji.Ludzie głównie przysyłani są z Polski z agencji Jobs.pl z Wawy.Mógłbym jeszcze tak długo pisać ale szkoda czasu.Ujawniłem rąbek prawdy co tu się dzieje.

olo
@Sanczez 03.08.2014 16:22

Witam sanczez wielkie dzięki za opinie zastanawiałem się czy podjąć prace u nich ale po przeczytaniu twojej opini to chyba zrezygnuje muśle ze to wszystko prawda

Maciej

Moja siostra żyje w Anglii, to moge powiedziec, że troche mało, bo ceny są wyższe, a opłaty za mieszkania bardzo wyższe.

DO PONO

@pono: to teraz pytanie do Ciebie i wszystkich w tym wątku: 6 funtów to tak mało żeby przeżyć w ANGLII? :)

pono

pomyśl tylko, że to jest jednak tylko 6 funtów - musisz żyć na obczyźnie, z dala od domu a i życie też kosztuje w Anglii jednak w funtach

maja

dla tych, którzy chcą wrócić do Polski to te 6 funtów które płacą w ICDS to powinno być przecież naprawdę dużo

marek

Najbardziej nie podobało mi się w ICDS:czy to coś jeszcze istnieje to jest dno dna

anonim - 2009-06-20 22:21:54 Słowa kojarzące się z ICDS (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .wymagajacy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ICDS: Najbardziej nie podobało mi się w ICDS: Od jakiej stawki można negocjować pensję?5.8 i koniec negocjacji

on

icds to syf

Byłem widziałem

Shrek, maja... Trzeba pytać... Ale jak cos,to moge Ci podac namiary na inne firmy tez na wyjazd.

shrek

a maja robote dla ciesli

Byłem widziałem

A druga sprawa to trzeba było obrać inny fach, a nie narzekać... Nie chciało się uczyć, to trzeba zapieprzać i tyle... Poczekajcie na czasy kiedy to wykształcenie będziecie mieli za małe do tyrania na budowie, bo i tak będzie. Wtedy zatęsknicie za tym co dziś macie. A ja wtedy będę czekał na listonosza z emeryturą :)

Małopolanin
@Byłem widziałem 24.03.2010 08:16

Witam ja pracowałem dla ICDS ponad 4lata agencja niby OK ale tak naprawdę to ludzi nie szanują może oprucz kilkunastu starych weteranów najgorszy Londyn I okolice drogie mieszkania drogi transport dużo potrącej a stawki takie jak w całym UK generalnie na początek może być może pomogą pozałatwiać formalności!

Byłem widziałem

Żaden tam pracownik biurowy... SZefom też nie mam się co podlizywać, bo gdyby tak było podpisałbym się imieniem i nazwiskiem coby widzieli! Po prostu piszę jak jest. A zmywarek i sauny to Wy nigdy nie dostaniecie w pracowniczych mieszkaniach.

bylem widzialem - 2010-03-19 11:38:11 Pracuje dla nich juz 4 lata i jakos nie narzekam :) A odnosnie mieszkan to mysle, ze niektorzy chcieliby tak miec u siebie w domu jak oni oferuja swoim pracownikom... a pokazałeś ten wpis swoim szefom będą dumni z ciebie .

ktos

co za sciema-pracownik biurowy

bylem widzialem

to [usunięte przez admina] bez honoru

to oszusci

złodzieje- szantażem wymusili zgodę na przekazywanie im 206 funtów tygodniowo za mieszkanie i transport ( podpisuj albo wypad do Polski ). razem od jednej osoby mają ponad 900 funtów zarobku . Może ktoś im się dobierze do [usunięte przez moderatora] . czas naiwyższy . ludzie dla nich to śmieci .

banda zlodzieii ludzi maja za szmaty,kontakt z biurem graniczy z cudem,pracujesz za najnizsze stawki,a mieszkania to smierdzace nory ,generalnie omijaj ich szerokim lukiem

Zostaw opinię o ICDS - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICDS