HORIZON
counter
5 40 57 5 1
Krystek
Kandydat

Widzę że mają sporo dobrych opinii. Ktoś coś powie więcej na ich temat? Jak z wynagrodzenie, atmosferą itp.

myslicie ze jest szansa sie tutaj dostac? z gory dziekuje za opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jaka jest kultura pracy w HORIZON? Obowiązuje typowy dress code?

Wojtek Nowy wpis
Klient

Akurat o nich mogę trochę powiedzieć, bo trochę z nimi styczności miałem, dobra firma z którą warto współpracować

Wąs Nowy wpis
@Wojtek

w pełni się zgadzam

myslicie ze jest szansa sie tutaj dostac? z gory dziekuje za opinie

Martyn
@wiślak

Pewnie że tak! Ludzie bardzo w porządku. Zero problemów jeśli chodzi o współpracę.

Gondek
@wiślak

Jak nie będziesz próbował to się nawet nie dowiesz. Spróbuj. Ja pracowałem parę lat przed tym jak otworzyłem własną firmę. Warunki są naprawdę dobre.

Pracownikk
@wiślak

Generalnie firma bardzo przyjazna pracownikom. Szanują każdego. Nie ważne jakie ma doświadczenie i ile ma lat.

Karaś Nowy wpis
@wiślak

Szansa jest zawsze. Pracowałem tam i dobrze ich oceniam. Porządny szef, ludzie też spoko.

Syko

Praca na którą nie narzekam, bo płacą na czas, a to w tych czasach najważniejsze.

@Syko

szukaja kogos teraz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rado

ok

Klient

Jestem zadowolony ze współpracy i polecam.

Krystek

Damian
@Krystek

Tutaj pracujesz za porządne pieniądze, nie ma lipy, wszystko jasno i przejrzyście opisane. Na starcie już i tak lepsze warunki niż w innych firmach w PL

@Krystek

Zarówno kiedyś jak i teraz to normalna firma. Przejrzyste warunki i jak się trzymasz to za wykonane przejazdy otrzymasz dobry kwit

Lagus
@Krystek

Jak na firmę transportową masz niezłe szanse na dobre zarobki.

Midd
@Krystek

Pracuję już kawał czasu. Ekipa w porządku, ludzie ze sporym doświadczeniem. Też nie ma co cukierkować, ale warunki ok, pewne pieniądze, więc jestem zadowolony.

Monster
@Krystek

Według mnie dobra firma zarówno na start jak i dla bardziej doświadczonych.

Pico
@Krystek

Warto startować, dobre warunki. Mimo iż już nie pracuję to dobrze wspominam tę pracę. Dużo można się nauczyć i też jeśli chodzi o $$$ to nie ma co narzekać.

Karol Śmigielski
Kandydat

Ktoś poleca współpracę? Widzę że mają sporo pozytywów, ale może ktoś powie coś więcej?

Marek
@Karol Śmigielski

Jak najbardziej tak. Zero problemów jak na razie.

Wawrzyn
@Karol Śmigielski

Współpraca bardzo dobra, zdecydowanie polecam, bo od 2 lat zero problemów

Dobra firma

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam

goro

firma solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze, organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

Monster

Tam zaczynałem i poznałem branżę. Porządna firma zapewniająca dobrą pracę.

Firo
Klient

Ja mogę wypowiedzieć się tylko jako ich klient. Zamówienie zostało zrealizowane na czas, zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz terminem.

OGG

oceniam 5/5, zero zastrzeżeń po kilku latach pracy

Magda

Czy można umówić się na ruchome godziny pracy?

lewy

praca w porządku jak na obecne czasy, stabilna i pewny pieniądz

Paweł

jeździłem trochę u nich i raczej moge sie wypowiedziec pozytywnie, na kase i warunki nie ma co narzekac

bolly
Klient

Skuteczni, a to akurat najważniejsze.

Johny

Płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach.

Ratty

Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w uczciwej firmie to mogę śmiało polecić pracodawcę. 2 lata mijają w firmie i nie mam większych zarzutów.

kamoka

Praca ok, jasno określone warunki, pieniądze też ok.

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZON - Garwolin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.