Opinie o KDP Property s.c. w Postoliska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KDP Property s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KDP Property s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KDP Property s.c. w Postoliska

Dominika

Kto tam był, ten wie. Nigdy więcej, wykorzystywania, niepłatne nadgodziny, minimalna pensja, reszta pod stołem, Żenada. Nic dziwnego,że taka tam jest rotacja

@Lidia

Ogłoszenia z reguły są na OLX, ale tak jak wspominałem, póki co nie planujemy rekrutacji.

Dominika

Lidia
@Dominika

No z tymi godzinami jeśli tak jest to słabo, a dasz znać ile chociaż pod tym magicznym stołem wlatuje?

@Dominika

każdy, komu się podoba może wejść na tą stronę i napisać tyle bredni o oszczerstw ile mu się podoba. Nikt tego nie weryfikuje i nikt nie może udowodnić kto tak na prawdę pracował a kto jest zwykłym Trollem i pisze, co mu chora wyobraźnia podpowiada. Dlatego opieranie się na wpisach w tym serwisie jest bez sensu. Póki co nie ma w firmie rekrutacji, ekipa jest stała i niezmienna. Składa się z dobrze wyszkolonych i dobrze (legalnie) opłacanych fachowców.

Lidia
@Michał

Czyli z tym stołem to kłamstwo? Gdzie ewentualnie można dostać informacje na temat rekrutacji, skoro w najbliższym czasie i tak nie planujecie?

@Lidia

Czy jest możliwość pracy w KDP Property s.c. na część etatu?

Michał Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kdp-property?

Natalia Nowy wpis

Wyjazdów nie organizujemy, choć patrząc przyszłościowo, bardzo byśmy chcieli. Jeśli chodzi o inne integracyjne spotkania, to zdarza nam się wyjść na kręgle, czy pizzę i piwko 0%, obchodzimy także razem urodziny, święta, rocznice i co tylko jest do świętowania. W godzinach pracy jesteśmy rodziną, razem przeżywamy wzloty i upadki i lubimy się :)

Witold

W firmie Kdp Property układy koleżeńskie bardzo mocno dają się odczuć. Są lepsi i fajniejsi. Bardziej lubiani. Takie osoby maja lepsze warunki itp. Baaardzo duza rotacja ludzi w biurze. Na rozmowie rekrutacyjnej 5 razy zadają pytanie czy aby napewno nie planujesz powiekszyc rodziny. Dostajesz pierwszą umową próbną, MOZE dostaniesz kolejną. Ale o 3 tej najważniejszej na czas nieokreślony już się nie doczekasz, ani nie doprosisz. Będą mówić zaraz zaraz .... i tak będziesz pracować bez papierów. Pensja czasem wzrasta ale nie doprosisz się w ŻYCIU o aneks do umowy. Wszystko na gębę, wiec raz masz raz nie. Wykazywana pensja to najnizsza krajowa, a reszta pod stołem. Ciezko z urlopami. FIRMA KPINA totalny wyzysk pracownika. NAPRAWDE nie polecam. Zamiast pomagać to każdy pod każdym dołki kopie i utrudnia życie. Firma która zabierze CI zdrowie i zepsuje nerwy ! NIE POELCAM ! LUDZIE Z TAMTAD ODCHODZĄ.

Danuta
@Witold

A ile u Ciebie trwał ten okres próbny? I podczas okresu próbnego jest umowa o pracę czy umowa zlecenie?

Amanda
@Witold

No faktycznie jest coś jest "nie tak", skoro nawet mężczyzn pytają o ciążę. Może weź pod uwagę, że zwolniono cię za takie właśnie babole połączone z przesadną pewnością siebie i zbyt wysoką samooceną w stosunku do faktycznych umiejętności. Kpiną natomiast jest pisanie "Z TAMTĄD" zamiast prawidłowo "STAMTĄD" A ludzie w firmie są naprawdę cudowni mimo, iż raz na jakiś czas trafi się taki "Witold". Na szczęście kariery "Witoldów" nie trwają długo.

Honorata
@Amanda

a ty Amanda pracujesz w tej firmie i masz inne doświadczenia niż Witold?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KDP Property s.c.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Mnie również nie uśmiecha pracować za darmo, a z tego co piszecie okres próbny w tej firmie niepłatny. A można wiedzieć ile on trwa? jak wyglądają te dni próbne? Szkolenia, wdrożenie?

Natalia
@Ewa

W moim przypadku okres próbny trwał 1 dzień i sprawdzał czy nie nakłamałam w CV, wszystkiego później uczyłam się z pomocą doświadczonych pracowników. Szkolenia natomiast mamy co środę, chyba że akurat nie mamy. Szef jest elastyczny i rozumie kiedy chcemy przełożyć szkolenie gdyż mamy zaplanowane na ten czas inne rzeczy związane z pracą. Szkolenia obejmują nie tylko zaplanowane tematy ale również są miejscem na nasze pytania i omówienie ewentualnych błędów.

@Natalia

Podobno zespół jest młody, to prawda? Skąd to parcie na poszukiwanie osób dopiero wchodzących na rynek pracy, widoczne choćby w ogłoszeniu na asystenta zarządcy nieruchomości?

Natalia
@Adam

W wielu firmach administrujących administrator dostaje 10-15 nieruchomości do ogarnięcia i jego głównym zdaniem jest odbieranie telefonów i odpisywanie na maile. To nie u nas. Nasi administratorzy mają mniej nieruchomości jednak do każdej muszą mieć indywidualne podejście i w godzinach pracy muszą się angażować. Nasz szef zaczynał od bycia administratorem w innej firmie, a teraz ma swoją i dzieli się z nami swoimi własnymi doświadczeniami, których łatwiej nauczyć właśnie niedoświadczonych pracowników. Jeśli jednak pracownik ma jakieś inne umiejętności które można wykorzystać w firmie, również może je pokazać. Studiuję marketing więc szef chętnie wysłuchał moich uwag na temat strony internetowej, którą trzeba poprawiać. W wolnym czasie (czyli najwcześniej w maju) być może zajmę się prowadzeniem firmy w Google. Fakt że obecnie nie trzeba mieć licencji by zarządzać nieruchomościami i można zatrudniać pracowników z innych branży sprawia, że w firmie mogą pojawić się nowe rozwiązania i każdy daje tam coś od siebie.

Dorota

Nadal można się tu załapać na asystenta zarządcy, aby zdobyć doświadczenie w nieruchomościach? trochę mnie niepokoi ta rewelacja o braku umowy i zapłaty za próbny okres. Może to jednostkowy przypadek?

byle jaki

brak umowy na okres próbny oraz brak wynagrodzenia za dni próbne

Młody zespół. Polecam.

Zbigniew
@Adam

Polecasz zatrudnienie, a to oznacza, że jesteś zadowolony z pracy. Na stronie pracodawcy https://kdp-property.pl/oferta-pracy/ jest rekrutacja na stanowisko asystenta zarządu nieruchomości. Czy mógłbyś doradzić jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

@Adam młody, a czy wymagane jest doświadczenie ? Teraz rzadko kiedy zatrudnia się osoby bez doświadczenia po studiach

Zenon

Ja tam nie narzekam - nigdzie nie jest lekko. Pieniądze na czas i dobra atmosfera to podstawa.

jaszka

ciągle szukają, natomiast ten szefo to podobno prawnik-amator

szuwaks

Małe biuro, smutni pracownicy. Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o KDP Property s.c. - Postoliska

• Jak się pracuje w KDP Property s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy KDP Property s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KDP Property s.c.?

KDP Property s.c.