Opinie o Car-Hus Sp.j. w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Car-Hus Sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Car-Hus Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Hus Sp.j. w Chełm

Były pracownik Nowy wpis

Główni pracownicy to rodzeni bracia wiadomo rodzina trzyma się razem, więc na wstępie jesteś na gorszej pozycji. Trzeci pracownik jest im potrzebny tylko na okres letni gdzie najwiecej jest zleceń kosiarek i kos, dają ci nadzieje na prace na stałe . Okres wrzesień-październik dostajesz wypowiedzenie, ponieważ nie ma już tyle zleceń i już nie szukają trzeciego pracownika. Dopiero na następny sezon. Nie polecam tam pracować. Współpracownicy nie dają możliwości samemu wybrać które zlecenie chce wsiąść. Szef tak naprawdę nie ma tam nic do powiedzenia. Wszystkiego pytasz się zwykłych pracowników (czy mogę wsiąść wolne, czy mogę przyjść na późniejsza godzinę). Bracia w firmie za plecami obgadują każdego. W ciągu 3 miesięcznego etapu pracy byłem świadkiem 2-3 kłótni „szefa” z klientami

onon

swego czasu składałem cv do tej firmy, porażka, Pan na rozmowię o pracę kazał mi przynieść świadectwa z każdej klasy z liceum(a ja jestem po studiach) ;) nie poważny pracodawca, januszex.

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Hus Sp.j. - Chełm

• Jak się pracuje w Car-Hus Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Car-Hus Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Car-Hus Sp.j.