Opinie o Dach Bud Dorota Niedźwiedź w Emilianów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dach Bud Dorota Niedźwiedź. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dach Bud Dorota Niedźwiedź o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach Bud Dorota Niedźwiedź w Emilianów

Inwestor

O Panu Pawle usłyszałem z polecenia że dobrze robi robotę i się zna na rzeczy i faktycznie tak było. Pierwszy dzień chłopaki wpadają na budowę wysypują się z samochodu i od razu każdy wie co ma robić miło było popatrzeć faktycznie byłem pod wrażeniem bo nigdy nie widziałem żeby ktoś tak zapie....na budowie żadnego stania drapania się po tyłku tylko konkretna robota szła. No ale wkącu jak się spieszy człowiek to czasem popełni jakiś błąd no i u mnie tak było krzywo przykrecona rynna wzdłuż okapnika, brak fartucha zabezpieczającego okno dachowe typu VELUX no i na końcu niespodzianka w rynnę a dokładnie w kolanko na górze któryś z pracowników wsadził mi obcietą butelkę plastikową tak żeby woda nie szła dalej -sam Pan Paweł jest ok ale wydaje mi się że za szybko i że za dużo ma wziętych robót i nie wyrabia z tąd te uchybienia-aha jeżeli chodzi o tą butelkę w rynnie wszytko było ok kasa zapłacona żadnych problemów z dogadaniem się więc nie wiem po co ta złośliwość ze strony któregoś pracownika ogólnie nie polecam

@Inwestor

pan poda adres gdzie byla budowa to wtedy powiem czy to prawda

inwestor

Do Pana Pawła zadzwoniłem z polecenia na początku 2017 roku i umówiłem się na wykonanie (usunięte przez administratora) o powierzchni 395 m2 dachówką w sierpniu. Pod koniec lipca zadzwoniłem do Pana Pawła i powiedział że przyjedzie 10 sierpnia, niestety nie wyrobił się i przełożył termin na 21 ale też nie wyszło. Po rozmowie obiecał że 6 września będzie u mnie. Kazał zamówić więźbę dachową i tak zrobiłem 5 września była na działce. Oczywiście 6 września od rana czekałem na ekipę ale się nie doczekałem. Dzwoniłem kilka razy ale nikt nie odbierał po kilku godzinach dostałem smsa -Mam pilna robote u swojego dewelopera zejdzie mi kolo 7 dni jak nie bedzie padac - oczywiście się zdenerwowałem ale czekałem dalej. Po tygodniu dzwonie ale oczywiście Pan Paweł nie odbierał dopiero z innego numeru od razu odebrał tłumaczył się ze pracownicy muszą śiac zboże i dał im wolne. Kazał mi jeszcze poczekać kilka dni. Po jakimś czasie dzwonie ale co oczywiście nie odbiera i dostaje znów magicznego sms -niech Pan szuka innego wykonawcy mam lepiej płatne budowy a moja ekipa na razie nie chce po wyjezdzie jezdzic daleko - jest koniec pażdziernika i dalej nie mam (usunięte przez administratora) wieżba czeka na działce. Uważam że Pan Niedźwiedź to OSZUST i przestrzegam wszystkim przed tym nie uczciwym wykonawcą .

@inwestor

jezeli ktos pisze cos na mój temat to niech podaje adres i nazwisko zebym wiedział czy tam faktycznie robiłem A ten pan o NICK (inwestor) 395m2 to z Hrubieszowa tak mi sie wydaje to jak przyjechał do mnie na budowe do Lublina i po rozmowie miał cos załatwic w lublinie i przywiezie projekt wracajac do domu to po TRZECH tygodniach sobie przypomniał że miał mi zostawic projekt. I jeszcze sam sobie cene ustalił. Pozdrawiam Niedzwiedz Pawel

x

nie polecam tej firmy, prezes wyplaca jak chce i ile chce. wzbogaca sie na pracownikach.

@x

to ja prezes podaj swoje imie i nazwisko to ci powiem czy ci nie zapłacilem kolego

Weronika

Jesteś zatrudniony w Dach Bud Dorota Niedźwiedź? Chętnie dowiemy się więcej na temat panujących warunków pracy w tym miejscu. Jakie plusy dostrzegacie w pracy? A może coś według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dach Bud Dorota Niedźwiedź? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
lolek

czyli jednak chyba nie każdy jest zadowoony z ich usług na pewno.

xxx

Dlaczego człowieku oczerniasz tak dobrze prosperującą firmę?? Nie rozumiem. Zazdrosny jesteś że ktoś ciężko i dobrze wykonuje swoją pracę? Uwierz mi znam taką firmę co robi na (usunięte przez administratora)

amod

Pracodawca wypłacany ale dachy robi tylko aby wziąć kasę a jak coś sprawili nawet nie odbierze tel

xxx

Musiales krótko tam pracować, gdyż pracodawca wypłaca kasę w terminie i nie ma z tym żadnych problemów. Kolego chyba tylko chcesz zaszkodzić tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Dach Bud Dorota Niedźwiedź - Emilianów

• Jak się pracuje w Dach Bud Dorota Niedźwiedź?

Zobacz opinie na temat firmy Dach Bud Dorota Niedźwiedź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dach Bud Dorota Niedźwiedź?

Dach Bud Dorota Niedźwiedź
3.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 7A
    21-050 Emilianów