Opinie o Dach Bud Dorota Niedźwiedź w Emilianów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dach Bud Dorota Niedźwiedź. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dach Bud Dorota Niedźwiedź o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach Bud Dorota Niedźwiedź w Emilianów

Jakie są warunki zatrudnienia w Dach Bud Dorota Niedźwiedź?

nieznajomy Nowy wpis

jest nie wypłacalny w terminie Pan Paweł po tygodniu lu b dwóch tygodniach

Karol Nowy wpis

Pracuje w firmie Dach-bud od 2010 roku mam umowe na stałe od 2010 r moge pokazac pieniadze dostaje do reki bo co rok piszemy z pracownikami oswiadczenie czy kasa na konto czy do reki. szef wypłaty robi co dwa tygodnie jak ustali stawke ile na godzine to tyle wypłaca a nie jak tu jeden pisze robisz 11 godz a płaci za 10 tylko w porze zimy robi sie po góra 9 godz chyba ze ktos widzi w nocy. Nawet jak komus trzeba pożyczyc kasy to nigdy nie robi problemu tylko pożycza

Xxx

UWAGA (usunięte przez administratora) DACH ZROBIONY.NA (usunięte przez administratora)ROZMAWIALEM Z PRACOWNIKAMI ABY SZYBCIEJ I DACH DO POPRAWY. CHLOPAKI TEZ LEKKO.NIE MAJA TEN FACET NIE MA.DLA NIC ZA GROSZ SZACUNKU. PRACUJA 12H PLACI ZA 10 I UCINA WYPLATY

własciciel
@Xxx

wiecie żę wystepując do policji mają prawo udostepnic mi adres komputera z którego wysłana jest dana opinia

Inwestor Nowy wpis
@własciciel

Proszę wystąpić. A czy wie Pan że nie wystawianie faktur grozi (usunięte przez administratora) oraz nie rejestrowanie pracowników. A o braku zachowania zasadź BHP NIE WSPOMNĘ

Co jaki czas w Dach Bud Dorota Niedźwiedź można ubiegać się o podwyżkę?

Jan

Tam nie ma podwyżek. Jedynie co to oszuka cie na godzinach i na koniec na wyplacie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dach Bud Dorota Niedźwiedź? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pawel

Witam chciałem przeprosić Dawid F. Za to że napisałem oszczerstwa, za to że musiał pracowac za 10zl na godzinę i bez umowy. Przepraszam Cie Dawid publicznie tak jak chciałeś. Pozdrawiam Paweł Niedzwiedz

Chcesz mieć problemy? Zadzwoń do tej firmy. Właściciel bardzo nie poważny. Kłamie w żywe oczy. Dach ledwo skończyli, cieknie, inna firma musiała przyjechać an poprawki. Latają jak (usunięte przez administratora) po tej budowie aby szybko. Dach może powstał szybko natomiast z takimi wadami że głowa mała. Poprawki kosztowały nas ponad 11 tysięcy. Sprawa dalszy swój ciąg znajdzie w Sądzie!

Danuta
@Michał

Tzn., bo on zakończył pracę tak? Bo zastanawiam się na jakiej podstawie sąd. O jakość wykonania można się aż tak rościć?

@Michał

kiedy mam sie spodziewadz wezwania do sądu. Bo jak ja zrobiłem wpis swojemu hydraulikowi to podałem swoje imie nazwisko i nr telefonu tego wymaga kultura a nie pisze nie wiadomo kto żenada panie Michale o ile sie tak pan nazywa

Prwcownik

Nie polecam gościa zero szacunku zanurzanie godzin robisz 10 pisze 9 stawka z (usunięte przez administratora) wzięta zero zabezpieczeń żadnej umowy firma zarejstorwna na żonę. Masa wypadków na budowie

Iza
@Prwcownik

Naprawdę żadnej umowy nie ma? To dotyczy wszystkich pracowników czy tylko Ciebie? Czy może jest chociaż jakaś umowa śmieciowa?

@Prwcownik

Chciałem przeprosic firme dach bud za mój wpis nazywam sie Dawid F. zatrudniłem sie tylko na zimę bo swoją działalnosc zawiesiłem robię pomniki na groby ale w zimie nie pracuje ze wzgledu na minusowe temp . napisałem nie prawde i za to przepraszam

Karolek

P.Paweł jest najbardziej niesłowną osoba jaką spotkałem na swojej drodze. Zostaliśmy z odsłoniętym stropem bo ta f..jara najpierw się umawia a później blokuje numer. Nic temu człowiekowi nie zrobiliśmy, ale chyba coś jest nie tak pod kopułą skoro nie potrafi skoordynować swoich prac. Jeżeli chłopie masz za dużo pracy to nie przyjmuj zleceń, my na Ciebie czekamy a teraz już nikt do tej porze nie przyjdzie żeby 500m dachu złożyć.

Marcin Nawrath

Nam chłopaki robili dach. Fakt jeden termin był przesunięty, ale to była wina covida. W przyszłym ustalonym terminie przyjechali. Problemu nie miałem z nimi. Dach również wykonany solidnie i bardzo szybko. Miałem koło uwag, Pan Paweł wysłuchał i wszystko poprawił. Jak czytałem te opinie to trochę się wahałem ale jednak skorzystałem z usługi. Nie żałuje i tez nie jestem osoba która pisze opinie żeby polepszyć im reputacje. Dach został wykonany solidnie. Pozdrawiam, Marcin-Konopnica

Ewelina
@Marcin Nawrath

A to jak wprowadzane były jakieś poprawki to dopłacałeś coś czy nic? ;)

Ewelina
@Marcin Nawrath

To w ile dni łącznie zrobili Ci ten dach? :)

Wioletta

Bardzo polecam! Dach wykonany solidnie, szybko i wszystko wg ustalonego czasu. Doskonały kontakt, nie było problemu ani ze spotkaniem, ani odbieraniem telefonu. Pan Paweł odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Pan Paweł ma świetnie zorganizowaną ekipę. Pracują jak w zegarku i rozumieją się bez słów. Każdy wie co ma robić. Baaardzo pracowici ludzie. Dodatkowo przed wykonaniem dachu mogliśmy liczyć na poradę i rozwianie wszelkich wątpliwości. Zdecydowaliśmy się na dachówkę, ale z wykończeniem blachą (nie mamy dachówki brzegowej) i wygląda przepięknie. Jest pięknie i solidnie. Dach mamy ponad rok i nic nie cieknie, nic się nie oderwało, wszystko jest super. Rzadko piszę opinię w internecie ale praca tych panów na tyle była fantastyczna, że zdecydowałam się coś naskrobać:) a i oczywiście plac budowy po skończeniu dachu, został przez panów sprzątnięty, mimo że w czasie prac wiał wiatr i było co zbierać. Jeszcze raz bardzo polecam :)

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Jo
@Deniro

Wredne odzywki do pracowników w typie (usunięte przez administratora) Bo będziesz wracał z buta... Tak można? Godziny rzeczywiste pracy 12 liczone 10 ale nie wiem czemu wszyscy inni pracownicy tego nie liczą... Aj dużo by wiemieniac... Na przyszłość proszę traktować pracowników z szacunkiem a nie gorzej niż...

pawel
@Deniro

ty u mnie nie pracowałes bo przez ostatnie pół roku nikogo nie zwolniłem i nie zatrudniłem

michal-dach

Pewnie pracownik nic nie umiał i go Paweł wywalił ją jakoś pracowałem około trzech lat i nie miał nigdy problemu z wyplata a już nie pracuje bo otworzyłem swoją firmę z dachami którego wszystkiego nauczyłem się właśnie od Pawła to więc pewnie pisze to komentarze były jakiś pseudo pracownik który chce kasę za tzw stanie i drapanie się po d... pozdrawiam Michał

nieznajomy

Witam nie polecam firmy pana Pawła o nazwie DACH-BUD bo nie wywiązuje się z zleceń i umów z którymi podpisał i nie jest wypłacalny w terminie jak wypada wypłata :) ......Pozdrawiam

@nieznajomy

robiłes u mnie w firmie to podaj swoje dane to ci powiem czy ci nie zaplaciłem .poz. pawel niedzwiedz Chyba tylko potrafisz kogos oczerniac bo ci w życiu nie wyszło

Dobra osoba
@nieznajomy

Pan Paweł bardzo ciężko pracuje najpewniej co chwile dostaje telefon ciekawe czy wy zrobilibyście 10 dachów w 1 tydzień a wogule ciekawe jak byscie się czuli gdyby ktos o was tak pisał. to dla wszystkich którzy źle piszą o panu Pawle.

Eee

Szczerze z całego serca nie polecam tego Pana i tej firmy. Problemy z odbieraniem telefonów, gdy dzwoniłem z innego numeru dopiero Pan Paweł odbierał. Specjalnie przesunelismy termin zdjęcia eternitu i gdy zadzwonilismy żeby przyjechał zabezpieczył dach plandeką bo tak się umówiliśmy to usłyszałem że nie ma czasu. Zostalismy z ręką w nocniku. Drewno dostępne od ręki ś usłyszałem że jeszcze nie ma itp itd dużo by pisać NIE POLECAM!!!!!!!!

@Eee

pozwolenie pan ma na wymiane dachu ze starego drewna na nowe bo do nadzoru budowlanego mam po drodze domyslam sie o jaka budowe chodzi i chyba kazałem panu miec pozwolenie na podniesienie dachu i wymiane krokwi bo bez pozwolenia nie robie mówiłem przeciez

Eee
@paweł

Taaa jasne ????

T

Dori 77 i cos tam ! Troche szacunku do klienta miał by Paweł !! Miał przyjechać na poprawki i tylko obiecanki cacanki ! I tak od pół roku jutro przyjadę i mu nie po drodze bo wszystkie pieniążki wzięte . Jak można być takim oszustem a ty Dori jeszcze go bronisz ? Chyba się dobrze dobraliście ! Nie boisz się chodzić po ulicy ? A w kościele pewnie w pierwszej ławce ? Moja ciocia do was zadzwoni . Poproszę ja i będziecie mieć czkawkę na pare lat .

@T

a adres pan poda czy konkurencja ja jak komus robie wpis to podaje swoje imie i nazwisko oraz nr telefonu swój

Jakub

Żeby uniknąć przykrych rozczarowań trzeba spisywać umowy i umieścić w niej wysokie kary to może będzie więcej odpowiedzialności?

@Jakub

niech kazdy założy sobie działalnosc i w tedy pogadamy ja mam nr. telefonu od 12 lat ten sam a nie jak inni po roku zmieniaja

T
@doris7711

To podaj ten numer

@Jakub

Ja bez zadnej umowy ,wszystko zalatwialam na tel,dzwoniac z Wloch do Polski i okazalo sie ze pan Pawel jest uczciwym czlowiekiem,nie znajac mnie, robote wykonal beze mnie ,ja tylko mu przelew zrobilam,a prace wykonana widzialam tylko na zdjeciu.po przyjezdzie do polski z mezem ,stwierdzil on ze praca zostala wykonana fachowo

Ja natomiast polecam pana Pawla,nie mieszkajac w Polsce ,sam odebral moja blache,zawiozl do mnie na budowe do Jackow,prace wykonal b.dobrze i szybko ,ja dopiero sprawdzilam po 1 badz 2 miesiacach jego prace z innym panem co sie zna na tym i okazalo sie ze doskonala robota,do dzis jest wszystko ok.Budynek gospodarczy robil mi facet z pod Chelma i nie jestem zadowolona.I do pokrycia dachu domu wzielam pana Pawla z polecenia.Jeszcze raz mu dziekuje

inswestor

Witam, Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do inwestorów, pan Paweł kłamie. Nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów. Zamówił więźbę dachową i kontakt się urwał. Prawie pół roku zwodził, że za tydzień przyjedzie, a to pogoda a to pracowników nie ma. Jedna wielka lipa, nie polecam.

on

@doris7711 trzeba mieć tu założoną swoją działalność aby się zatrudnić?

Wiki

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zastanawiam się czy to konkurencja tak pisze?

Spore niedociągnięcia przy obróbce rynien krzywo i niechlujnie Pan Paweł nic nie mówi nie pyta nie proponuje siedzi cicho i robi robotę czasami wrażenie jakby odwalic i pojechać jak najszybciej na drugi dach a sami pracownicy o coś poprosić poprawić ponadto miny mają jakby mieli zwymiotowac -reasumując słyszałem że jest ok ale ktoś mi powiedział że się popsuł więcej odczółem to na sobie -nie polecam tego gościa

@Michał

adres poprosze to zobacze czy tam w ogóle robiłem a może to konkurencja pisze

Zostaw merytoryczną opinię o Dach Bud Dorota Niedźwiedź - Emilianów

• Jak się pracuje w Dach Bud Dorota Niedźwiedź?

Zobacz opinie na temat firmy Dach Bud Dorota Niedźwiedź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dach Bud Dorota Niedźwiedź?

Dach Bud Dorota Niedźwiedź