Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

ona_

z miejsca zalatwilam sobie prace bo mam mozliwosci aparycje i ambicje nie wlewajac sobie jestem zadowolona z nowej pracy w ktorej mozna sie rozwijac i osiagac wyzsze cele a nie tak jak dzisiaj pada deszcz ze sniegiem a ja widze ta pinde z biura co lazi ze tyl jej widac i taaaaaaaaakie oczy na mnie no to ja zmierzylam jak jest ubrana w zime w koronke spusila wzrok i piszla dale kurwiszon meczycie sie w tej pracy ja zrobilam swoje i mam dobrze a jak ktos taje se srac na lep to ok ja nie skonczylam podstawowki zeby na mnie jezdzono pozdrawiam :)

zarobki

@kot no trzeba się motywować, ale jak ludzie nie chcą to już nic się nie poradzi, tu jednak większość woli ponarzekać jak im źle, ale jednocześnie nic nie robić, każdy taki cwaniak na forum, ale większość nie potrafi nic zrobić, żeby cokolwiek zmieniać

zarobki

Zarobki zwykłego pracownika to najniższa krajowa, wielka mi tajemnica, nie dużo, ale zawsze na czas. Jak to mało to proszę szukać innej pracy i po problemie

nika

ja mam miec kulture na forum dla tej firmy????? hahaha smiech na sali a oni mają kulture? no skoro ją mają to zapraszam tam do pracy ...wartość własnej osoby napewno wzrośnie 3-krotnie :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
nika

napisalam opinie o zarobkach w tej firmie i co sie stalo ? opinia zostala chamsko usunieta brawo !!!!!!!!!!!!!!!

nika

wezmy np. taka stara lile hahaha niewie co z (usunięte przez administratora) zrobic a o wspolpracy z pracownikiem i jego rozwojem nie ma mozy zal pl.

ona xxx

a dwa w zadnej firmie nie ma miodow ! chcesz to pracujesz i godzisz sie na BRUTALNA organizacje w POLSCE jak nie chcesz siedz na bezrobociu proste.

ona xxx

odnosnie pana RONDEL i jego tresci : Jestem osoba po studiach majaca dodatkowych 6 kursow o roznch kwalifikacjach do zawodu nie moge pracowac po 12 godz. nie moge rowniez dojezdzac bo mam male dziecko jestem samotna matka ale ogarniam temat jak ktos jest elokwentny i ambitny poradzi sobie nawet z debilem i dostosuje sie do jego egzystencjonalnego brodziku intelektualnego zeby tylko miec prace a sam bedzie znal swoja wartosc. Skoro ty widocznie nie masz wartosci bedziesz szukal pracy za 10 tys i tak ci bedzie malo , ludzie walcza o swoj byt w tej durnej Polsce i nie narzekaja a jak tobie nie pasuje to zagranica wita otworem.Pozdrawiam.

randel

POWIEM KRUTKO CI KTÓRZY PRACUJĄ U GISZTRA NIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ NICZEMU BO TO NIE DOIDY OFERMY NIC NIE UMIEJĄ I NIGDZIE INDZIEJ ICH BY NIE PRZYJĘLI

xyz

Skoro ktos ma wspaniala prace i nie ma na co narzekać po co wchodzi na to forum ? no entiendo. Prawda jest taka, że to nie pracownicy powinni uciekac z firmy lecz pracodawca powinien przestrzegać prawa pracy i szanowac pracownikow.. praca za najniższa krajową a jednak na akord.. super, szkoda tylko, że nie mam płacone za tą norme, którą wyrobie a nawet ponad nią. Narzędzia pracy zapewnione w umowie? bankrut na samych nożyczkach, które po tygodniu pracy są tak tępe, że nawet papieru ciąć nie chca. organizacja ? -100 % wszystko na miesiąc do tylu a nastepnego dnia czlowiek chodzi bo nie ma co robic.. Gdyby nie pracownicy brygadzista nic by nie wiedzial co sie dzieje i co trzeba robic.. A szlachta nawet nie wie jak sie maszyny nazywaja. Pracuj szybko bez wzgledu na wszystko a pomylki odpracujesz nie przejmuj sie. Pozdrawiam wszystkie inspekcje i urzedy, ktore powinny się tym zająć.sin final a la vista.

luzak

Rozumiem, że ludzie boją się zmian, ale w takim przypadku niech nie mają pretensji do innych, tylko do siebie. Sami są winni tym swoim narzekaniom. A tak gadają jak im źle, jacy wszyscy są nie dobrzy, ale z drugiej strony nawet nie próbują nic zmienić.

LUZAK

jak czytam te komentarze to śmiać się chce, ludzie skoro tak tam źle to serio ja nie rozumiem czemu tam pracujecie, przecież nie musicie, pracę można zawsze zmienić na lepszą, a wy tylko narzekacie i nic więcej, można też samemu firmę założyć i wtedy już wogóle będziecie sami sobie szefami, rozwiązanie takie proste, a wy siedzicie i piszecie jak wam źle...

xxx

Moze kos sie zajmnie w koncu tym zakladem tzn obozem pracy. przeciesz to jest nie do pomyslenia zeby tak traktowac ludzi. To jest MOBBING a my pracownicy mamy swoje prawa. Jakim prawem musimy robic nadgodziny za które nie mamy zapłacone. Jakim prawem przyjdzie do ciebie taki (usunięte przez administratora) wyciągnie stoper i bedzie mierzyl czas i cie poganiał i jeszcze sie z tego smieje co to jest wgl za kultura. W jakich my warunkach pracujemy?? Cos z tym trzeba zrobic . Ktos musi za to odpowiedziec. Ludzie zbierzmy sie wszyscy i zaskarżmy tego gnoja GISZTRA o wykorzystywanie. i niech idzie siedziec on te całe (usunięte przez administratora) biuro,pies Andzrzej co nawet kolegów nie ma i brygadzistki bo tez nie sa lepsze.

pracownica

Ten zakład to KOREA PÓŁNOCNA tylko że w Słupcy.Przy bramie siedzi stróż wszędzie kamery i kontrole.Po hali chodzi wielki panicz jakby mu ktoś kij od szczotki w dupę włożył i powiesił na nim stoper.On to w firmie zgrywa wielkiego Pana a w rzeczywistości jest zwykłą c.i.o.t.ą a ja słyszałam jak jego żona się chwaliła że co ona mu każe zrobić to zrobi -okna pomyje,parapety powyciera obiad ugotuje itd.taki do z niego mądrala.Oni w tej firmie myślą że ludzie będą tam robić wiecznie i tu się mylą ostatnio znowu odeszło kilka osób a jak otworzą Hellermana to odejdzie większość ludzi i ciekawe co oni wtedy zrobią.

Można powiedzieć ze to jest obóz pracy. jeszcze troche to do WC bedzie zakaz chodzenia nawet tele nie mozesz wniesc na zakład. chodzi po zakładzie pies i patrzy jak robisz jak mu cos nie pasuje to stanie obok ciebie wyciągnie stoper i zacznie mierzyc ci czas lub krzyczec na ciebie. Wiecznie pogania szybciej i szybciej a sam fiut nie zrobi nawet nie potrafi przesunac jakiegos kartonu tylko wała kogos zeby mu to zrobił i jeszcze ci powie zebys sie pospieszył. Brygadzistki wgl nie sa zorganizowane jedna mówi ci zrób to po chwili dróga cie woła ze masz zrobic cos innego a ty pozniej dostajesz opiepsz. a na panelach to wgl jest piekło młoda gówniara została brygadzistka i mysli ze jej wszystko wolno. wydziera sie na swoich ludzi klnie na nich. sa juz dwie osoby z jej działu które przez nią odeszły bo wiecznie sie na nie darła. Ona nawet nie wie co to znaczy pojecie brygadzista a taka funkcje wykonuje. nic nie potrafi zrobic sama. mysli ze jej wszystko wolno i moze sie wyrzywac na ludziach.

xxx

czytam te niektóre pozytywne opinie, to az zal!! Jesli ktos mowi cos dobrego o tej firmie to jest przydupasem i ma jakies wtyki, nie rusza go. Ludzie sami nauczyli takiego dziadostwa!! Pies chodzi tylko i Ci sie gapi na rece, Andzia tylko krzyczy, norma, norma!! a ty masz (usunięte przez administratora) jak maszyna, jeszcze troche bedzie zakazane isc do wc nawet. W soboty do pracy ale za free, jeszcze na bene tylko stracisz, zeby dojechac!! Polaka traktuja jak smiecia, za to Ukraincy wszystko moga.

ad towarzyszka

Pracuję w tej firmie prawie od początku i mogę coś na ten temat powiedzieć, co do mydeł to są, ale wystarczy zapytać się sprzątaczek (mam na myśli kilka, które podczas mojej pracy tam pracowało) dlaczego jest taki problem. Otóż sami pracownicy potrafili zabierać mydła ze sobą (niestety to nie żart), sami sobie robimy krzywdę, co do nitownicy to pracowałam na niej i wiem, że tam trzeba po prostu uważać, jeśli nie zdejmniesz nogi z pedału to niestety może dojść do wypadku, koleżanka kilka lat temu miała taki wypadek, w protokole było napisane, że przez nieuwagę czy coś w tym stylu, ale odszkodowanie dostała normalnie. Co do 70zł to ponieważ sama sobie rozliczam pity wiem o czym mówili, chodzi o kup i wyliczenie podatku (zainteresowanych odsyłam do ustawy) i to są przepisy, pewnie, że dla mnie 70zł to dużo (dla mnie rata za agd), ale skarbówka raczej nie podaruje, ale napewno odda w jak się będę rozliczać. Mierzenie czasu...fakt, mnie też to wkurza, ale staram się robić swoje (myślę, że jestem dobrym pracownikiem) i próbuję nie zwracać uwagi na te wszystkie ''nowości''. Syn pracuje w jednej z międzynarodowych firm we Wrześni i wierzcie mi, że tam też lepiej nie jest. ciągle normy itp.

Towarzyszka

Pracuje w tym chorym zakładzie.Po pierwszą w sobotę ci każą chodzić za darmo a Ukraińcom płacą.Brak jakiejkolwiek organizacji pracy.Mydła w ubikacjach nie ma.Ciągłe kontrolowanie ludzi, mierzenie im czasu i jakieś chore normy.Jedna pani z drugiej zmiany przez ich chore normy przygniotła sobie palec na nitownicy no ale w raporcie z wypadku będzie napisane że to jej wina.Najgorsze (usunięte przez administratora) w tej firmie to(usunięte przez administratora) debil od mierzenia czasu i(usunięte przez administratora) pożal się boże kierowniczka.Obydwaj mają miny jakby się gówna najedli.I oczywiście najniższa krajowa całe 1280 złotych a w tym miesiącu 70 złotych mniej przez błąd jakieś debilki za który my musimy zapłacić.Mam nadzieje że ta farsa się NIEDŁUGO SKOŃCZY.

niunia

wypłaty na czas ale , ciągle krzyczą i wymyslają normy, no i ukraincy potrafią byc niemili, a najgorszy to jest ten mateusz co tak pierdzi fuu .

gruby

PO PROSTU ZAL ZATRUDNIAJĄ LUDZI ZE WSCHODU A SWOIM ROBOTY NIE DADZA!!!!, WKRÓTCE SIĘ ZWALNIAM! WYPŁATY TO LIPA! JESZCZE TEN PIERDZĄCY SADISTIK Z DRUGIEJ ZMIANY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca