Giszter Michał Giszter

Słupca

Opinie o Giszter Michał Giszter

Marta

@Była pracownik bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że Twój wpis może pomóc komuś w podjęciu decyzji o aplikacji do firmy. Piszesz, że jesteś obecnie za granicą. Jak dawno temu pracowałaś w Giszter? Czy w tym czasie zaszły jakieś zmiany? Może @pracownica mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej. Co możesz dodać do opinii @Była pracownik?

Była pracownik

@Marta cieszy mnie Twoje podejście, też uważam, że nie jest to miejsce to wylewania swoich żalów;-) osobiście dobrze wspominam ten czas i myślę, że jeśli kiedyś będę mógł sobie pozwolić na powrót do Polski na stałe to być może zawitam jeszcze do tej firmy. Muszę uczciwie przyznać, że na dziale katalogi niestety Pan A. potrafi nawet nie krzyczeć, a drzeć się - o tempo pracy, jeśli ktoś pracuje dobrze, to naturalnie ten problem go nie dotyczy na innych działach jest chyba lepiej, ale to są mniejsze działy, ludzie są różni, jedni chętnie pomogą inni niestety nie, ale to wiadomo jak wszędzie Warunki - umowa o pracę tymczasową, a później normalna, pomimo różnych umów itp to muszę przyznać, że są tam osoby, które pracują od początku istnienia firmy - także dobrych ludzi nie zwalniają, zarobki - minimalna plus premie, zależy od stanowiska, wiadomo nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze są na czas nigdy nie ma z tym problemu. Ogólnie pracę w skali 1 do 10 oceniam - ale zaznaczam, że ze swojego punktu widzenia na 7

pracownica
@Była pracownik 03.08.2017 12:55

Zgadzam się z opinią byłego pracownika jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze

Marta

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma Giszter Michał Giszter jest pracodawcą. Jednak nie jest to miejsce na obrażanie i komentowanie poszczególnych jej pracowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz przestrzeganie zasad regulaminu. @Były pracownikPiszesz, że praca w firmie nie jest zła. Rozumiem, że dobrze wspominasz czas przepracowany w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o kwestiach, które najbardziej będą interesować osoby, które na wątek trafiają? Na jakie warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie informacje będą bardzo przydatne.

Przyznam, że z zaciekawieniem czytałem komentarz ''Prawdy''. Zgodzę się z opinią na temat dwóch wspomnianych z imienia osób....niestety nie da się ukryć, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że mają pojęcie o pracy, ale zapominają, że też są ludźmi i każdy ma prawo się mylić, albo mieć inne tempo pracy. Praca sama w sobie nie jest zła, jeśli ktoś jest ogarnięty, to przychodzi, robi to co musi i tyle. Nie wszyscy też z szeroko pojętej kadry są źli (do kadry zaliczam wszystkich od brygadzistów w górę), niektórzy mają normalne podejście, oczywiście każdy ma prawo mieć inne zdanie. Ja pracowałem w tej firmie naprawdę długo i uważam, że mogę się wypowiedzieć w temacie (odszedłem, bo musiałem wyjechać za granicę). Komentarze w stylu ludzie szanujcie sie są bez sensu, dlaczego? Kazdy jest dorosły, inne firmy też niestety nie są takie wspaniałe (Wrzesińskie firmy np).

efrg

@igor no tak to wlasnie czesto bywa..ze ludzie nie robia nic innego tylko narzekają..a nie doceniaja tego ze mja w ogole prace i moga zarobic pieniadze

pomerancz

picie to zycie, pije mama pije tata, pije ja pomerancz i w pizdzie mam wszystko,i wyjebane robie co chce, jak zaciągne to na l4 ide lub tydzien urlopu biore i w piczce mam to co się dzieje w rzeczywistosci i tak se zyje pozdro dla wszystkich

pomarancz

wywalili mnie za wypicie jednej małpki, przeciez byłem trzezwy, normalnie chodziłem i gadałem, a oni ze jestem pod wpływem,ide jutro do posredniaka pp kuronia i przez pół roku bede pił i nic robił nie bede haha

ps

Piszecie pierdoly nic konkretnego a jak stać Was na codzienne picie to nie macie źle więc nie zmyslajcie to nie to forum

POMARAŃCZ

HENKO musisz nas pracowników u Gisztra trochę zrozumieć robimy ciężko i to w dodatku za najniższą krajową ja na przykład przed robotą u Gisztra małpkę przed robotą muszę opróżnić albo nawet i dwie jak się da

Badura

W kąspolu jest lepiej niż u gisztra HA HA

ps

Czyli skoro mozna pic i robic te inne rzeczy to wcale tam nie jest zle jak opisujecie czyz nie

ps

Wciaz czytam o jednym czlowieku ale chyba sa jeszcze inni ludzie nadzorujacy z nimi tez tak ciezko sie pracuje czy obleci pracowac wiadomo trzeba wszedzie

młody

masa ja tu robie cieszę się ze jestes z nami. tak trzymaj , ale ze te grosze robił nie bede czekam aż te kabelki w kotuni otworzą.pozdrawiam wszystkich!!!!

sss

Wiecie co, ta dyskusja chyba ma średni sens. Już wyjaśniam dlaczego tak uważam. Jeśli chodzi o narzekanie na konkretnego człowieka to nie oszukujmy się, ale raczej oprócz właściciela nikt nie ma wpływu na decyzje dotycząca zatrudnienia na takich stanowiskach. A wypisywanie informacji na stronie i tak nic nie zmieni. Gdyby wszyscy pracownicy się zebrali z konkretnymi argumentami i zarzutami to firma moim zdaniem zareagowałaby. Pewnie zaraz się ktoś odezwie, że kogoś zwolnią wtedy, ale wydaje mi sie, że może być inaczej. A na człowieka nie ma rady widać taki już buc z niego, ale to kwestia charakteru. Chyba fajne osoby też tam pracują. Kwestia konspolu jest sporna, bo też mam osoby, które wcale tak dobrze nie mają jak opisuje ktoś wyżej, ale to pewnie kwestia znajomości, zwykłe osoby tak dobrze nie mają. Premie czy bony pewnie, że by się przydały, ale tego raczej też nie zmienimy, a kasa? Nie dziwcie, się, że kobieta nie zarobi tam więcej, bo skoro nie ma konkurencji to po co dawać więcej. Faceci (większość) mają więcej, choć pewnie się do tego nie przyznają. Wszyscy, którym źle niech faktycznie szukają innej pracy, będą wówczas szczęśliwi znajdując pracę za 2 tysiące z premiami świątecznymi z przemiłym kierownikiem i szefem. Na tym forum często czytam też opinie o firmach, które więm, że są na dosyć wysokim poziomie i co czytam w komentarzach? Narzekanie pracowników, co oznacza, że taki urok Polaka, że zawsze znajdzie się powód, żeby ponarzekać. A ostatecznie nikt nikogo siłą nie trzyma i każdy może się zwolnić. a wierzcie mi, że są firmy w okolicy, gdzie nie płaci się na czas, a żeby dostać zaświadczenie o zarobkach trzeba czekać 3 tygodnie

PAN ANDZEJ

TO PORZĄDNA FIRMA < WBREW GŁUPICH KOMENTARZY NIEROBÓW I LENI ZAPRASZAM NA SKŁADANIE CV, ATRAKCYJNE ZAROBKI I PEWNA UMOWA O PRACE

Masa

Śmiech to on i wiem to na 100%. po za tym świeże czy nie mało istotne jedni jedli świeże ci później już czerstwe bo suche się zrobiły. ale to nie istotne czy to nie wstyd taka firma a pierniki daje no proszę. . co do pracy w konspolu to jak piszesz że schodziło się i wracało się jeszcze do pracy było to bardzo rzadko jak było bardzo dużo pracy. po za tym chodzi się godzinę wta godzine wta to naprawdę nie taki problem. a te 2000 to takie minimum za pracująca sobotę dostajesz 200 zł za niedzielę 250 a pytania czemu ludzie tam nie pracują bo bardzo CIĘŻKO dostać tam pracę no ale jak ktoś mało ambitny i PIERNIKI mu do szczęścia wystarczaja to proszę bardzo.

śmiech

Ręcę opadają, co do pierników to były świeże jak je wykładali, wiem bo jadłam. Jak ktoś nie chce jeść nie musi. Skoro w konspolu tak dobrze to dlaczego tam nie pracujecie. Mam kilkoro znajomych, którzy tam pracują. Owszem mają więcej, ale nigdy nie wiedzą na którą godzinę idą do pracy , jednego na 5 rano drugiego na 2, i jeszcze tego samego dnia np. 17 jak dostana telefon. To ja wolę mieć mniej kasy ale normalne godziny pracy. A czy Andrzej z komentarzy to faktycznie ten to wątpię, raczej ktoś celowo się podszywa. Chociaż też uważam go za nieodpowiednią osobę, która czuje się najważniejsza z firmy

hwd andrzejowi

żaden pan andrzej na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a ty ani jednego ani drugiego nie masz . tylko ludzi poganiasz jak nadzorcy niewolników na plantacjach to już mówi czym jest firma giszter A Z PIERNIKAMI TO PRAWDA NA BOŻE NARODZENIE NAM WYSYPALI NA STOŁY JAK ŚWINIĄ STARE I CZERSTWE PO ZATYM JEDNĄ FIRMA DAŁA NAM MASZYNY ŻEBY NA NICH ROBIĆ ICH ZAMÓWIENIA A MY NA TYCH MASZYNACH ROBIMY TEŻ DLA DROGIEJ FIRMY JAK JEST KONTROLĄ Z TEJ PIERWSZEJ FIRMY WSZYSTKO CO TYCZY DROGIEJ FIRMY CHOWA SIĘ ZAMYKA W POMIESZCZENIACH DO KTÓRYCH NIE MA NIBY KLUCZY ANDRZEJ JAK CHCESZ TO JESZCZE INNE RZECZY MOGĘ UJAWNIĆ A NAWET BEZPOŚREDNIO DO ZAINTERESOWANYCH FIRM MAŁO TEGO INFORMACJE MAM OD CIEBIE TAK WIĘC UWAŻAJ GNOIU CO O LUDZIACH PISZESZ.

TO DOBRA I NOWOCZESNA FIRMA POLECAM SERDECZNE

PAN ANDZEJ

SMIECIE JA SIE DOWIEM KTO CO PISAŁ NA TYM FORUM I W PRACY ZOBACZYMY! CIESZCIE SIĘ WYRZUTKI SPOŁECZNE ZE MACIE PRACE!

PAN ANDZEJ

FIRMA GISZTER TO DOBRA I PORZADNA FIRMA MILI LUDZIE WSPANIAŁA KADRA BARDZO DOBRE ZAROBKI. PRACUJE TU OD LAT WIEC MOWIE JAK JEST,I NIE ZYCZE SOBIE ZŁYCH OPINI. JASNE!

iks

Powiem tak nie narzekajcie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a giszter placi na czas

kwiat

A ją mam dosyć tych którzy mają kogoś za granicą tu się kluca są takie mądre i głupie rady dają postaw się czemu się tak dajesz ciekawe jak się postawie i mnie zwolnia to czy ta co mi rady dawała da mi na życie czy kupi moim dzieciom coś na obiad tamci mogą się stawiać jak ich zwolnia to współmałżonek zarobi za granicą na oboje. dosyć mam już tej zrozumiałei MONISI Wszystkim dawała że się nie buntuja i siebie pokazuje jaką ta która siebie szanuje i sobie nie pozwoli ciekawe co by zrobiła jak by chłop w Szweci nie siedział też mi niby taki pan a tyle lat i chaty nie morze skończyć pilnuj siebie pani M .P .

kkk

do ona: czyli odeszłaś z firmy? A można wiedzieć gdzie teraz pracujesz jeśli to nie tajemnica pinda to dziewczyna na P?

ona_

z miejsca zalatwilam sobie prace bo mam mozliwosci aparycje i ambicje nie wlewajac sobie jestem zadowolona z nowej pracy w ktorej mozna sie rozwijac i osiagac wyzsze cele a nie tak jak dzisiaj pada deszcz ze sniegiem a ja widze ta pinde z biura co lazi ze tyl jej widac i taaaaaaaaakie oczy na mnie no to ja zmierzylam jak jest ubrana w zime w koronke spusila wzrok i piszla dale kurwiszon meczycie sie w tej pracy ja zrobilam swoje i mam dobrze a jak ktos taje se srac na lep to ok ja nie skonczylam podstawowki zeby na mnie jezdzono pozdrawiam :)

zarobki

@kot no trzeba się motywować, ale jak ludzie nie chcą to już nic się nie poradzi, tu jednak większość woli ponarzekać jak im źle, ale jednocześnie nic nie robić, każdy taki cwaniak na forum, ale większość nie potrafi nic zrobić, żeby cokolwiek zmieniać

ona_

odp: na @ sorbet. Nie jestem szara mycha ktora siedzi cicho pod miotelka jak 3 razy weszlam do nich na tzw. czerwony dywan wydarlam morde powiedzialam comysle opuscilam stanowisko pracy i odeszlam z tego kolchozu wszystko w temacie. A ci dalej siedza i buzki nie otwietaja daja se po lbie jezdzic jak dojne krowy skoro chca miec mobbing to go maja na wlasne zyczenie . Pozdrawiam

zarobki

Zarobki zwykłego pracownika to najniższa krajowa, wielka mi tajemnica, nie dużo, ale zawsze na czas. Jak to mało to proszę szukać innej pracy i po problemie

nika

ja mam miec kulture na forum dla tej firmy????? hahaha smiech na sali a oni mają kulture? no skoro ją mają to zapraszam tam do pracy ...wartość własnej osoby napewno wzrośnie 3-krotnie :)

nika

napisalam opinie o zarobkach w tej firmie i co sie stalo ? opinia zostala chamsko usunieta brawo !!!!!!!!!!!!!!!

nika

wezmy np. taka stara lile hahaha niewie co z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobic a o wspolpracy z pracownikiem i jego rozwojem nie ma mozy zal pl.

ona xxx

a dwa w zadnej firmie nie ma miodow ! chcesz to pracujesz i godzisz sie na BRUTALNA organizacje w POLSCE jak nie chcesz siedz na bezrobociu proste.

ona xxx

odnosnie pana RONDEL i jego tresci : Jestem osoba po studiach majaca dodatkowych 6 kursow o roznch kwalifikacjach do zawodu nie moge pracowac po 12 godz. nie moge rowniez dojezdzac bo mam male dziecko jestem samotna matka ale ogarniam temat jak ktos jest elokwentny i ambitny poradzi sobie nawet z debilem i dostosuje sie do jego egzystencjonalnego brodziku intelektualnego zeby tylko miec prace a sam bedzie znal swoja wartosc. Skoro ty widocznie nie masz wartosci bedziesz szukal pracy za 10 tys i tak ci bedzie malo , ludzie walcza o swoj byt w tej durnej Polsce i nie narzekaja a jak tobie nie pasuje to zagranica wita otworem.Pozdrawiam.

randel

POWIEM KRUTKO CI KTÓRZY PRACUJĄ U GISZTRA NIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ NICZEMU BO TO NIE DOIDY OFERMY NIC NIE UMIEJĄ I NIGDZIE INDZIEJ ICH BY NIE PRZYJĘLI

xyz

Skoro ktos ma wspaniala prace i nie ma na co narzekać po co wchodzi na to forum ? no entiendo. Prawda jest taka, że to nie pracownicy powinni uciekac z firmy lecz pracodawca powinien przestrzegać prawa pracy i szanowac pracownikow.. praca za najniższa krajową a jednak na akord.. super, szkoda tylko, że nie mam płacone za tą norme, którą wyrobie a nawet ponad nią. Narzędzia pracy zapewnione w umowie? bankrut na samych nożyczkach, które po tygodniu pracy są tak tępe, że nawet papieru ciąć nie chca. organizacja ? -100 % wszystko na miesiąc do tylu a nastepnego dnia czlowiek chodzi bo nie ma co robic.. Gdyby nie pracownicy brygadzista nic by nie wiedzial co sie dzieje i co trzeba robic.. A szlachta nawet nie wie jak sie maszyny nazywaja. Pracuj szybko bez wzgledu na wszystko a pomylki odpracujesz nie przejmuj sie. Pozdrawiam wszystkie inspekcje i urzedy, ktore powinny się tym zająć.sin final a la vista.

luzak

Rozumiem, że ludzie boją się zmian, ale w takim przypadku niech nie mają pretensji do innych, tylko do siebie. Sami są winni tym swoim narzekaniom. A tak gadają jak im źle, jacy wszyscy są nie dobrzy, ale z drugiej strony nawet nie próbują nic zmienić.

LUZAK

jak czytam te komentarze to śmiać się chce, ludzie skoro tak tam źle to serio ja nie rozumiem czemu tam pracujecie, przecież nie musicie, pracę można zawsze zmienić na lepszą, a wy tylko narzekacie i nic więcej, można też samemu firmę założyć i wtedy już wogóle będziecie sami sobie szefami, rozwiązanie takie proste, a wy siedzicie i piszecie jak wam źle...

xxx

Moze kos sie zajmnie w koncu tym zakladem tzn obozem pracy. przeciesz to jest nie do pomyslenia zeby tak traktowac ludzi. To jest MOBBING a my pracownicy mamy swoje prawa. Jakim prawem musimy robic nadgodziny za które nie mamy zapłacone. Jakim prawem przyjdzie do ciebie taki (usunięte przez administratora) wyciągnie stoper i bedzie mierzyl czas i cie poganiał i jeszcze sie z tego smieje co to jest wgl za kultura. W jakich my warunkach pracujemy?? Cos z tym trzeba zrobic . Ktos musi za to odpowiedziec. Ludzie zbierzmy sie wszyscy i zaskarżmy tego gnoja GISZTRA o wykorzystywanie. i niech idzie siedziec on te całe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biuro,pies Andzrzej co nawet kolegów nie ma i brygadzistki bo tez nie sa lepsze.

pracownica

Ten zakład to KOREA PÓŁNOCNA tylko że w Słupcy.Przy bramie siedzi stróż wszędzie kamery i kontrole.Po hali chodzi wielki panicz jakby mu ktoś kij od szczotki w dupę włożył i powiesił na nim stoper.On to w firmie zgrywa wielkiego Pana a w rzeczywistości jest zwykłą c.i.o.t.ą a ja słyszałam jak jego żona się chwaliła że co ona mu każe zrobić to zrobi -okna pomyje,parapety powyciera obiad ugotuje itd.taki do z niego mądrala.Oni w tej firmie myślą że ludzie będą tam robić wiecznie i tu się mylą ostatnio znowu odeszło kilka osób a jak otworzą Hellermana to odejdzie większość ludzi i ciekawe co oni wtedy zrobią.

Można powiedzieć ze to jest obóz pracy. jeszcze troche to do WC bedzie zakaz chodzenia nawet tele nie mozesz wniesc na zakład. chodzi po zakładzie pies i patrzy jak robisz jak mu cos nie pasuje to stanie obok ciebie wyciągnie stoper i zacznie mierzyc ci czas lub krzyczec na ciebie. Wiecznie pogania szybciej i szybciej a sam fiut nie zrobi nawet nie potrafi przesunac jakiegos kartonu tylko wała kogos zeby mu to zrobił i jeszcze ci powie zebys sie pospieszył. Brygadzistki wgl nie sa zorganizowane jedna mówi ci zrób to po chwili dróga cie woła ze masz zrobic cos innego a ty pozniej dostajesz opiepsz. a na panelach to wgl jest piekło młoda gówniara została brygadzistka i mysli ze jej wszystko wolno. wydziera sie na swoich ludzi klnie na nich. sa juz dwie osoby z jej działu które przez nią odeszły bo wiecznie sie na nie darła. Ona nawet nie wie co to znaczy pojecie brygadzista a taka funkcje wykonuje. nic nie potrafi zrobic sama. mysli ze jej wszystko wolno i moze sie wyrzywac na ludziach.

xxx

czytam te niektóre pozytywne opinie, to az zal!! Jesli ktos mowi cos dobrego o tej firmie to jest przydupasem i ma jakies wtyki, nie rusza go. Ludzie sami nauczyli takiego dziadostwa!! Pies chodzi tylko i Ci sie gapi na rece, Andzia tylko krzyczy, norma, norma!! a ty masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak maszyna, jeszcze troche bedzie zakazane isc do wc nawet. W soboty do pracy ale za free, jeszcze na bene tylko stracisz, zeby dojechac!! Polaka traktuja jak smiecia, za to Ukraincy wszystko moga.

ad towarzyszka

Pracuję w tej firmie prawie od początku i mogę coś na ten temat powiedzieć, co do mydeł to są, ale wystarczy zapytać się sprzątaczek (mam na myśli kilka, które podczas mojej pracy tam pracowało) dlaczego jest taki problem. Otóż sami pracownicy potrafili zabierać mydła ze sobą (niestety to nie żart), sami sobie robimy krzywdę, co do nitownicy to pracowałam na niej i wiem, że tam trzeba po prostu uważać, jeśli nie zdejmniesz nogi z pedału to niestety może dojść do wypadku, koleżanka kilka lat temu miała taki wypadek, w protokole było napisane, że przez nieuwagę czy coś w tym stylu, ale odszkodowanie dostała normalnie. Co do 70zł to ponieważ sama sobie rozliczam pity wiem o czym mówili, chodzi o kup i wyliczenie podatku (zainteresowanych odsyłam do ustawy) i to są przepisy, pewnie, że dla mnie 70zł to dużo (dla mnie rata za agd), ale skarbówka raczej nie podaruje, ale napewno odda w jak się będę rozliczać. Mierzenie czasu...fakt, mnie też to wkurza, ale staram się robić swoje (myślę, że jestem dobrym pracownikiem) i próbuję nie zwracać uwagi na te wszystkie ''nowości''. Syn pracuje w jednej z międzynarodowych firm we Wrześni i wierzcie mi, że tam też lepiej nie jest. ciągle normy itp.

Towarzyszka

Pracuje w tym chorym zakładzie.Po pierwszą w sobotę ci każą chodzić za darmo a Ukraińcom płacą.Brak jakiejkolwiek organizacji pracy.Mydła w ubikacjach nie ma.Ciągłe kontrolowanie ludzi, mierzenie im czasu i jakieś chore normy.Jedna pani z drugiej zmiany przez ich chore normy przygniotła sobie palec na nitownicy no ale w raporcie z wypadku będzie napisane że to jej wina.Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie to(usunięte przez administratora) debil od mierzenia czasu i(usunięte przez administratora) pożal się boże kierowniczka.Obydwaj mają miny jakby się gówna najedli.I oczywiście najniższa krajowa całe 1280 złotych a w tym miesiącu 70 złotych mniej przez błąd jakieś debilki za który my musimy zapłacić.Mam nadzieje że ta farsa się NIEDŁUGO SKOŃCZY.

niunia

wypłaty na czas ale , ciągle krzyczą i wymyslają normy, no i ukraincy potrafią byc niemili, a najgorszy to jest ten mateusz co tak pierdzi fuu .

gruby

PO PROSTU ZAL ZATRUDNIAJĄ LUDZI ZE WSCHODU A SWOIM ROBOTY NIE DADZA!!!!, WKRÓTCE SIĘ ZWALNIAM! WYPŁATY TO LIPA! JESZCZE TEN PIERDZĄCY SADISTIK Z DRUGIEJ ZMIANY!!!

ttewfgmrjjk

Prawda o tej firmie jest nieciekawa. Praca nie jest szczególnie ciężka ale często monotonna.Organizacja pracy słaba.Za nadgodziny nie płacą tylko dają wolne. .Płaca najniższa krajowa.Ale da się wytrzymać i nie jest tu aż tak źle.Ludzie z Ukrainy są wkurzający .Nieraz stoją i nie mają co robić,są przemądrzali i nie wykonują zadanej im pracy.Jest i parę plusów tej pracy.Każdego dnia widzi się parę naprawdę pięknych kobiet.Szczególnie jedna z szali jest ładna chyba Karolina ma na imię ;).

Andrzej to kupa

Ta firma to po prostu Stolec. Jak widzę takich dwóch osobników z stoperem a jeden cwaniak chodzi z swoim wielkim klocem pewnie z plusa za 1 zł i świruje pawiania że im wolno mieć Tele na zakładzie bo ma takom odpowiedzialną prace mierzenie ludziom czasu i poganianie ich.

novak98

Mam 16 lat czy moge sie tam zatrudnic na wakacje ?

bardzo smutne, kontroling, stoja nad toba ze stoperem, krzycza, jak pracujesz nie patrzysz sie na kierownika bo przerywasz prace jestes niewydajny, masz robic caly czas, kazde nadgodziny musisz byc, zadnych zwolnien lekarskich, 10godzin stania, przesuwajace ie urlopy co tydzien, po 40 stopni przy maszynach, czlowiek sie gotuje, bez iatrakow, bo wszystkie zajete. ponadto umowy smieciowe albo ich brak calkowity, a w okresie ferii letnich niepelnoletni pracownicy typu dziewczęta ze szkół średnich. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giszter Michał Giszter