Giszter Michał Giszter

Słupca

Giszter Michał Giszter
3 62

Opinie o Giszter Michał Giszter

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@Xyz, nie stoję ani po stronie pracodawcy, ani po stronie osób udzielających się na tym forum. Jestem moderatorem tego wątku i moim zadaniem jest zachęcanie Was do dodawania opinii na temat pracodawcy jakim jest Giszter. Dzięki temu osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie będą miały na nią szerszy pogląd.

As

Do xyz też tak uważam

Xyz

Do Marta.Po której stronie stoisz?Napewno po przeciwnej! Nie potrzebujemy na tym forum wścibskich (damulek).

Marta

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania , może sytuacja się już unormowała? Wobec tego chciałabym dowiedzieć się od Was czegoś na temat procesu rekrutacyjnego do firmy. Czy ktoś posiada wiedzę na ten temat?

Sandi

A ten Przemek ze sizali co o nim sądzicie wybieram się tam do pracy a słyszałam o nim dużo złych opini tylko szczere proszę

Marta

@Asia, możesz powiedzieć, jakie dokładnie kroki podjęłaś, by zakończyć działania przeciwko pracownikom? Czy zgłosiłaś to gdzieś na zewnątrz? Mogłabyś powiedzieć więcej o sytuacji, która Cię spotkała?

Eryk

A ten Andrzej z katalogów to za płodu był chyba szpadlem bity

Asia

Pracowałam tam muszę potwierdzić Q12 ma rację mobing był i jest a właśnie chcąc z tym coś zrobić zostalam zwolniona

Marta

@Q12 mobbing to bardzo poważny zarzut, jesteś przekonany, że jest prawdziwy? Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - czy to właśnie miało miejsce w firmie? Jeśli takie działania rzeczywiście występują w Giszter, czy podjąłeś jakieś kroki, by je zatrzymać? Dlaczego Twoim zdaniem nikt nie chce tam pracować? Rozumiem, że obecnie nie jesteś już zatrudniony w tej firmie?

Q12

Zas ue lub giszter nie potrafią napisać w ogloszeniu tylko kadry nikt już nie chce tam pracować

Q12

Z tego co wiem w tej firmie nikt nie chce już pracować zero moźlieosci rozwoju przełożeni też nic nie warci i do tego mobing zastanawia mnie czy szef tej firmy wie jak się pracowników traktuje

PAN ANDZEJ

TO PORZĄDNA FIRMA < WBREW GŁUPICH KOMENTARZY NIEROBÓW I LENI ZAPRASZAM NA SKŁADANIE CV, ATRAKCYJNE ZAROBKI I PEWNA UMOWA O PRACE

@PAN ANDZEJ 22.03.2016 22:52

@pan Andrzej, najpierw grozisz pracownikom, a później piszesz ze to porządna firma? Rozdwojenie jaźni? Swoją drogą nie polecam współpracy z Pauliną. Zero kompetencji, a uważa się za ważna. Tragedia

Dawid

Czasami strata pracy w dobrej firmie jest trudnym momentem. Ideałów nie ma!!!

ona_

odp: na @ sorbet. Nie jestem szara mycha ktora siedzi cicho pod miotelka jak 3 razy weszlam do nich na tzw. czerwony dywan wydarlam morde powiedzialam comysle opuscilam stanowisko pracy i odeszlam z tego kolchozu wszystko w temacie. A ci dalej siedza i buzki nie otwietaja daja se po lbie jezdzic jak dojne krowy skoro chca miec mobbing to go maja na wlasne zyczenie . Pozdrawiam

anonymous
@ona_ 21.01.2016 13:23

Witam, zbieram dowody na Andrzeja, wiem co tam się dzieje i chcę z tym skończyć, dlatego szukam osób, które porozmawiają ze mną, skoro miała Pani odwagę postawić się "władz", to może porozmawia Pani ze mną i opowie co tam się działo?

PAN ANDZEJ

SMIECIE JA SIE DOWIEM KTO CO PISAŁ NA TYM FORUM I W PRACY ZOBACZYMY! CIESZCIE SIĘ WYRZUTKI SPOŁECZNE ZE MACIE PRACE!

anonymous
@PAN ANDZEJ 17.03.2016 21:55

andrzej zanieś mi walizki hehe

Pinokio

Pracują jeszcze Polacy, ale są gorzej traktowani od Ukraińców, mniej zarabiają. Za soboty Ukraina ma płacone, my Polacy "NIE". Sobota za dzień wolny. Wypłaty też mają większe od nas. Czyli rodak gorszy od Ukraińca (MASAKRA).

Zenek

A Polacy to tam jeszcze pracują

Ukraina rządzi

Miro

Czy dobra praca jest wytłumaczeniem braku wpisów na forum??

basia34

Bardzo ale to bardzo tajna firma, pracuje chyba dla CIA nie ma żadnego szyldu, żadnego okna na ulice, wszystkie TIRy błądzą, nawet na bramie sąsiednej firmy na bramie powiesili informacje, że ta firma jest obok, tym ewenementem na skale krajową nikt się jeszcze nie zainteresował. Korea Północna?

Marta

@Była pracownik bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że Twój wpis może pomóc komuś w podjęciu decyzji o aplikacji do firmy. Piszesz, że jesteś obecnie za granicą. Jak dawno temu pracowałaś w Giszter? Czy w tym czasie zaszły jakieś zmiany? Może @pracownica mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej. Co możesz dodać do opinii @Była pracownik?

Była pracownik

@Marta cieszy mnie Twoje podejście, też uważam, że nie jest to miejsce to wylewania swoich żalów;-) osobiście dobrze wspominam ten czas i myślę, że jeśli kiedyś będę mógł sobie pozwolić na powrót do Polski na stałe to być może zawitam jeszcze do tej firmy. Muszę uczciwie przyznać, że na dziale katalogi niestety Pan A. potrafi nawet nie krzyczeć, a drzeć się - o tempo pracy, jeśli ktoś pracuje dobrze, to naturalnie ten problem go nie dotyczy na innych działach jest chyba lepiej, ale to są mniejsze działy, ludzie są różni, jedni chętnie pomogą inni niestety nie, ale to wiadomo jak wszędzie Warunki - umowa o pracę tymczasową, a później normalna, pomimo różnych umów itp to muszę przyznać, że są tam osoby, które pracują od początku istnienia firmy - także dobrych ludzi nie zwalniają, zarobki - minimalna plus premie, zależy od stanowiska, wiadomo nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze są na czas nigdy nie ma z tym problemu. Ogólnie pracę w skali 1 do 10 oceniam - ale zaznaczam, że ze swojego punktu widzenia na 7

pracownica
@Była pracownik 03.08.2017 12:55

Zgadzam się z opinią byłego pracownika jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze

Marta

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma Giszter Michał Giszter jest pracodawcą. Jednak nie jest to miejsce na obrażanie i komentowanie poszczególnych jej pracowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz przestrzeganie zasad regulaminu. @Były pracownikPiszesz, że praca w firmie nie jest zła. Rozumiem, że dobrze wspominasz czas przepracowany w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o kwestiach, które najbardziej będą interesować osoby, które na wątek trafiają? Na jakie warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie informacje będą bardzo przydatne.

Przyznam, że z zaciekawieniem czytałem komentarz ''Prawdy''. Zgodzę się z opinią na temat dwóch wspomnianych z imienia osób....niestety nie da się ukryć, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że mają pojęcie o pracy, ale zapominają, że też są ludźmi i każdy ma prawo się mylić, albo mieć inne tempo pracy. Praca sama w sobie nie jest zła, jeśli ktoś jest ogarnięty, to przychodzi, robi to co musi i tyle. Nie wszyscy też z szeroko pojętej kadry są źli (do kadry zaliczam wszystkich od brygadzistów w górę), niektórzy mają normalne podejście, oczywiście każdy ma prawo mieć inne zdanie. Ja pracowałem w tej firmie naprawdę długo i uważam, że mogę się wypowiedzieć w temacie (odszedłem, bo musiałem wyjechać za granicę). Komentarze w stylu ludzie szanujcie sie są bez sensu, dlaczego? Kazdy jest dorosły, inne firmy też niestety nie są takie wspaniałe (Wrzesińskie firmy np).

efrg

@igor no tak to wlasnie czesto bywa..ze ludzie nie robia nic innego tylko narzekają..a nie doceniaja tego ze mja w ogole prace i moga zarobic pieniadze

pomerancz

picie to zycie, pije mama pije tata, pije ja pomerancz i w pizdzie mam wszystko,i wyjebane robie co chce, jak zaciągne to na l4 ide lub tydzien urlopu biore i w piczce mam to co się dzieje w rzeczywistosci i tak se zyje pozdro dla wszystkich

pomarancz

wywalili mnie za wypicie jednej małpki, przeciez byłem trzezwy, normalnie chodziłem i gadałem, a oni ze jestem pod wpływem,ide jutro do posredniaka pp kuronia i przez pół roku bede pił i nic robił nie bede haha

ps

Piszecie pierdoly nic konkretnego a jak stać Was na codzienne picie to nie macie źle więc nie zmyslajcie to nie to forum

POMARAŃCZ

HENKO musisz nas pracowników u Gisztra trochę zrozumieć robimy ciężko i to w dodatku za najniższą krajową ja na przykład przed robotą u Gisztra małpkę przed robotą muszę opróżnić albo nawet i dwie jak się da

Badura

W kąspolu jest lepiej niż u gisztra HA HA

Zostaw opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giszter Michał Giszter