Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Przyznam, że z zaciekawieniem czytałem komentarz ''Prawdy''. Zgodzę się z opinią na temat dwóch wspomnianych z imienia osób....niestety nie da się ukryć, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że mają pojęcie o pracy, ale zapominają, że też są ludźmi i każdy ma prawo się mylić, albo mieć inne tempo pracy. Praca sama w sobie nie jest zła, jeśli ktoś jest ogarnięty, to przychodzi, robi to co musi i tyle. Nie wszyscy też z szeroko pojętej kadry są źli (do kadry zaliczam wszystkich od brygadzistów w górę), niektórzy mają normalne podejście, oczywiście każdy ma prawo mieć inne zdanie. Ja pracowałem w tej firmie naprawdę długo i uważam, że mogę się wypowiedzieć w temacie (odszedłem, bo musiałem wyjechać za granicę). Komentarze w stylu ludzie szanujcie sie są bez sensu, dlaczego? Kazdy jest dorosły, inne firmy też niestety nie są takie wspaniałe (Wrzesińskie firmy np).

efrg

@igor no tak to wlasnie czesto bywa..ze ludzie nie robia nic innego tylko narzekają..a nie doceniaja tego ze mja w ogole prace i moga zarobic pieniadze

pomerancz

picie to zycie, pije mama pije tata, pije ja pomerancz i w pizdzie mam wszystko,i wyjebane robie co chce, jak zaciągne to na l4 ide lub tydzien urlopu biore i w piczce mam to co się dzieje w rzeczywistosci i tak se zyje pozdro dla wszystkich

pomarancz

wywalili mnie za wypicie jednej małpki, przeciez byłem trzezwy, normalnie chodziłem i gadałem, a oni ze jestem pod wpływem,ide jutro do posredniaka pp kuronia i przez pół roku bede pił i nic robił nie bede haha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
ps

Piszecie pierdoly nic konkretnego a jak stać Was na codzienne picie to nie macie źle więc nie zmyslajcie to nie to forum

POMARAŃCZ

HENKO musisz nas pracowników u Gisztra trochę zrozumieć robimy ciężko i to w dodatku za najniższą krajową ja na przykład przed robotą u Gisztra małpkę przed robotą muszę opróżnić albo nawet i dwie jak się da

Badura

W kąspolu jest lepiej niż u gisztra HA HA

ps

Czyli skoro mozna pic i robic te inne rzeczy to wcale tam nie jest zle jak opisujecie czyz nie

ps

Wciaz czytam o jednym czlowieku ale chyba sa jeszcze inni ludzie nadzorujacy z nimi tez tak ciezko sie pracuje czy obleci pracowac wiadomo trzeba wszedzie

młody

masa ja tu robie cieszę się ze jestes z nami. tak trzymaj , ale ze te grosze robił nie bede czekam aż te kabelki w kotuni otworzą.pozdrawiam wszystkich!!!!

sss

Wiecie co, ta dyskusja chyba ma średni sens. Już wyjaśniam dlaczego tak uważam. Jeśli chodzi o narzekanie na konkretnego człowieka to nie oszukujmy się, ale raczej oprócz właściciela nikt nie ma wpływu na decyzje dotycząca zatrudnienia na takich stanowiskach. A wypisywanie informacji na stronie i tak nic nie zmieni. Gdyby wszyscy pracownicy się zebrali z konkretnymi argumentami i zarzutami to firma moim zdaniem zareagowałaby. Pewnie zaraz się ktoś odezwie, że kogoś zwolnią wtedy, ale wydaje mi sie, że może być inaczej. A na człowieka nie ma rady widać taki już buc z niego, ale to kwestia charakteru. Chyba fajne osoby też tam pracują. Kwestia konspolu jest sporna, bo też mam osoby, które wcale tak dobrze nie mają jak opisuje ktoś wyżej, ale to pewnie kwestia znajomości, zwykłe osoby tak dobrze nie mają. Premie czy bony pewnie, że by się przydały, ale tego raczej też nie zmienimy, a kasa? Nie dziwcie, się, że kobieta nie zarobi tam więcej, bo skoro nie ma konkurencji to po co dawać więcej. Faceci (większość) mają więcej, choć pewnie się do tego nie przyznają. Wszyscy, którym źle niech faktycznie szukają innej pracy, będą wówczas szczęśliwi znajdując pracę za 2 tysiące z premiami świątecznymi z przemiłym kierownikiem i szefem. Na tym forum często czytam też opinie o firmach, które więm, że są na dosyć wysokim poziomie i co czytam w komentarzach? Narzekanie pracowników, co oznacza, że taki urok Polaka, że zawsze znajdzie się powód, żeby ponarzekać. A ostatecznie nikt nikogo siłą nie trzyma i każdy może się zwolnić. a wierzcie mi, że są firmy w okolicy, gdzie nie płaci się na czas, a żeby dostać zaświadczenie o zarobkach trzeba czekać 3 tygodnie

Masa

Śmiech to on i wiem to na 100%. po za tym świeże czy nie mało istotne jedni jedli świeże ci później już czerstwe bo suche się zrobiły. ale to nie istotne czy to nie wstyd taka firma a pierniki daje no proszę. . co do pracy w konspolu to jak piszesz że schodziło się i wracało się jeszcze do pracy było to bardzo rzadko jak było bardzo dużo pracy. po za tym chodzi się godzinę wta godzine wta to naprawdę nie taki problem. a te 2000 to takie minimum za pracująca sobotę dostajesz 200 zł za niedzielę 250 a pytania czemu ludzie tam nie pracują bo bardzo CIĘŻKO dostać tam pracę no ale jak ktoś mało ambitny i PIERNIKI mu do szczęścia wystarczaja to proszę bardzo.

śmiech

Ręcę opadają, co do pierników to były świeże jak je wykładali, wiem bo jadłam. Jak ktoś nie chce jeść nie musi. Skoro w konspolu tak dobrze to dlaczego tam nie pracujecie. Mam kilkoro znajomych, którzy tam pracują. Owszem mają więcej, ale nigdy nie wiedzą na którą godzinę idą do pracy , jednego na 5 rano drugiego na 2, i jeszcze tego samego dnia np. 17 jak dostana telefon. To ja wolę mieć mniej kasy ale normalne godziny pracy. A czy Andrzej z komentarzy to faktycznie ten to wątpię, raczej ktoś celowo się podszywa. Chociaż też uważam go za nieodpowiednią osobę, która czuje się najważniejsza z firmy

hwd andrzejowi

żaden pan andrzej na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a ty ani jednego ani drugiego nie masz . tylko ludzi poganiasz jak nadzorcy niewolników na plantacjach to już mówi czym jest firma giszter A Z PIERNIKAMI TO PRAWDA NA BOŻE NARODZENIE NAM WYSYPALI NA STOŁY JAK ŚWINIĄ STARE I CZERSTWE PO ZATYM JEDNĄ FIRMA DAŁA NAM MASZYNY ŻEBY NA NICH ROBIĆ ICH ZAMÓWIENIA A MY NA TYCH MASZYNACH ROBIMY TEŻ DLA DROGIEJ FIRMY JAK JEST KONTROLĄ Z TEJ PIERWSZEJ FIRMY WSZYSTKO CO TYCZY DROGIEJ FIRMY CHOWA SIĘ ZAMYKA W POMIESZCZENIACH DO KTÓRYCH NIE MA NIBY KLUCZY ANDRZEJ JAK CHCESZ TO JESZCZE INNE RZECZY MOGĘ UJAWNIĆ A NAWET BEZPOŚREDNIO DO ZAINTERESOWANYCH FIRM MAŁO TEGO INFORMACJE MAM OD CIEBIE TAK WIĘC UWAŻAJ GNOIU CO O LUDZIACH PISZESZ.

PAN ANDZEJ

TO DOBRA I NOWOCZESNA FIRMA POLECAM SERDECZNE

PAN ANDZEJ

FIRMA GISZTER TO DOBRA I PORZADNA FIRMA MILI LUDZIE WSPANIAŁA KADRA BARDZO DOBRE ZAROBKI. PRACUJE TU OD LAT WIEC MOWIE JAK JEST,I NIE ZYCZE SOBIE ZŁYCH OPINI. JASNE!

iks

Powiem tak nie narzekajcie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma a giszter placi na czas

kwiat

A ją mam dosyć tych którzy mają kogoś za granicą tu się kluca są takie mądre i głupie rady dają postaw się czemu się tak dajesz ciekawe jak się postawie i mnie zwolnia to czy ta co mi rady dawała da mi na życie czy kupi moim dzieciom coś na obiad tamci mogą się stawiać jak ich zwolnia to współmałżonek zarobi za granicą na oboje. dosyć mam już tej zrozumiałei MONISI Wszystkim dawała że się nie buntuja i siebie pokazuje jaką ta która siebie szanuje i sobie nie pozwoli ciekawe co by zrobiła jak by chłop w Szweci nie siedział też mi niby taki pan a tyle lat i chaty nie morze skończyć pilnuj siebie pani M .P .

kkk

do ona: czyli odeszłaś z firmy? A można wiedzieć gdzie teraz pracujesz jeśli to nie tajemnica pinda to dziewczyna na P?

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca