Opinie o Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. w Kromwijkdreef 12 1104 km amsterdam

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. w Kromwijkdreef 12 1104 km amsterdam

Aneta

@rocky a czy ten problem z terminowością wypłat to problem ciągły, czy opisujesz jednostkową sytuację? Dwa tygodnie to jednak bardzo dużo - jak Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. to tłumaczy?

rocky

Nie wypłacają w terminie wypłaty.A jak już wypłacą to z dwu tygodniowym opóżnieniem.Fatalne warunki mieszkaniowe.

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy.

Najgorasza Firma w jakiej pracowałam nikomu nie polecam omijajcie szerokim łukiem !!!!!!!!!!

alice

czyli @Aalsmeer oni mogą mieszkanie załatwić. A nie wiesz co z transportem??

gacek

Witam prosił bym o informacje na temat agencji, jak z godzinami co to za lokum Kromwijkdreef 10 1104 km Amsterdam czy pieniążki w ogolę są czy warto próbować

tobiasz

Witam, poproszę o informacje dotyczace tej firmy. Jak to wszystko wygląda na ten moment ? ile godzin się pracuje ? jakie warunki na mieszkaniu ? czy wypłaty są na czas ? i czy warto sie u nich zatrudnić? Czy lepiej poszukac innej agencji ? Pozdro

Aalsmeer

@neonka Mozna na wlasna reke mieszkanie wynajac,ale u nich niezarobisz tyle zeby mieszkanie sama oplacic,i kaucje wszyscy chca w NL.

Aalsmeer

Na tych mieszkaniach jest to 10/12 osob,srednio po 3/4 osoby w pokoju. Niepolecam tej firmy i odradzam wyjazd do nich . Jak jestes kumaty to wiesz ocb . Pzdr

Ilu
@Aalsmeer

Masakra, kazdy pierdzi itd. odpada, ale zawsze mozna na wlasna reke cos wynajac.

Ilu

Ilu ludzi mieszka lacznie w mieszkaniu?

Marzena

Ja pracowałam u nich w okresie wakacyjnym na zmywaku.W poprzednim roku tez.Nie wiem czy miałam więcej szczęścia ale ja nie mogę narzekac.Wyplaty się zgadzały a na koniec nawet dostałam papier który był mi potrzebny na studia.Milo wspominam ludzi na domku..

xxx

hm widzę ,że kolega nie do końca orientuję w sytuacji . to ,ze na samym początku jest dobrze przed podpisaniem kontraktu jest tak cały czas. Jeśli ktoś dostaje kontrakt na 3 czy 5 lat . to stara się wywiązać z tego nawet jeśli jest zle zeby tylko otrzzymać należne mu świadczenia . A jak ktoś odchodzi sam lub zostaje zwolniony dyscyplinarnie nic mu sie nie należy . więc sie zastanow o czym mowisz . moze tobie pasuje ,ze robisz u kogos a potem zostajesz bez niczego ze tak ich bronisz

krys

ja nie pisałam ze mi było zle tylko po prostu firma mnie zwolniła jak śmiecia i nie chca wydać mi papierów które są mi potrzebne a to jest obowiązek firmy

mark

Dlaczego ludzie pracują tam więcej niż 10 lat? A potem jak wracają do swojego kraju to opowiadają jak było tam źle? To po co tak długo tam pracowali? Przed wyrażeniem swojej opinii niech ludzie się najpierw zastanowia co pisza.

mazel

Mowie co jest prawdą! Pani pisze ze stara się o zasiłek wiec nie zwolniła się sama lub rozstali się za porozumieniem stron.Inaczej zasilek by sie jej nie nalezal gdyby sama sie zwolnila..Wiec gdyby jej nie zwolnili to pewnie dalej by tam pracowała i byłoby świetnie. Ludzie zawsze mają wybór i nikt nigdzie nie pracuje pod przymusem.Tylko z własnego wyboru...

xxx

a ty mazel nie mądruj sie tak bo to ze ktos pracowal 5 lat to nie znaczy ze bylo dobrze . czasem sie nie ma wyboru jesli potrzeba pieniedzy i nie chce zostac bez niczego . Poprostu się robi i nie marudzi . A po odejsciu okazuje sie jak sie pracowalo ze nic ci sie nie należy .

mazel

Wygląda na to ze przez 5 lat pracowała i wszystko było ok.No bo gdyby nie to by się sama zwolniła tak? A teraz co jej się posypały i winnych szuka bo blondynka sobie zasiłku nie umie załatwić :) Ludzie dajcie spokój! Dopóki pracujecie jest dobrze a jak was już w tej pracy nie ma to psy wieszacie.Nie wierze ze jak coś jest nie tak to ktoś siedzi w tym 5 lat!

KRYS

ludzie nie polecam nikomu tej firmy ,pracowałam w tej firmie 5 lat i nie mogę załatwić sobie zasiłku bo są same problemy nie chca wydać mi kontraktu ze u nich pracowałam jest to najgorsza firma i nie polecam to co obiecują w ofercie o pracę to są same kłamstwa AMS I SIDHU KŁAMCY

xxx

Najgorsza firma w jakiej pracowałam .Nie polecam dla nikogo. Oszukują ludzi na kase na wszystko . Pracujesz czasem po 7 ,8 godzin a płacą ci za 6 . Jak chcesz wyjśc wcześniej bo zrobiłeś swoje to zaraz jeszcze wielkie pretensje , że nie chcesz iść pomagać za darmo lub rozwozić pościel a osoby które powinny to robić siedzą sobie na kantynie na (usunięte przez administratora) i nic nie robią bo są przyjaciółmi szefowej .Każą ci robić po 22 -23 pokoje i wymagają od ciebie ,żeby było dobrze i czysto w 15 min . Czasem są dni ,że nie zaczniesz pracy do puki sama sobie nie przywieziesz pościeli do pracy bo nie ma komu tego zrobić . Ogólny syf i tyle. Mieszka się po kilka osób i płacisz za pokój po 290 euro i musisz mieszkać z kimś w pokoju i jesteś pod ciągłą kontrolą jak niewolnik . A jak się nie słuchasz albo sprzeciwisz to potem szef się mści na tobie w pracy i da ci za to 4 dni wolnego w tygodniu

kasia

Czyli od prawie 10 lat nic sie nie zmienilo.Potwierdzam wszystko co napisane wyzej.Jedyne co mile wspominam to ludzie w czasach kiedy ja pracowalam dla tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. - Kromwijkdreef 12 1104 km amsterdam

• Jak się pracuje w Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F.?

Zobacz opinie na temat firmy Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F.?

Kandydaci do pracy w Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Sidhu Bedrijfsdiensten & Uitzendbureau V.O.F.