PMP Recruitment Limited

Luton

Opinie o PMP Recruitment Limited

senna
użytkownik zarejestrowany

a do jakich miejscowości będą wyjazdy w tym roku wiecie?

Tomasz

STRZESZCIE SIE TEJ AGENCJI, JEDNE WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRACE SAME NAJGORSZE I TO PLATNE ZA 4 DNI W TYG PO 6 H JAK ZAROBICIE 160F MOZECIE BYC SZCZESLIWI NIE LICZĄC JUZ TEGO ZE CZEKA SIE PO PRACY NA BUSA PO GODZINIE NAWET ZDALEKO OD TEGO....

bekamil

Agencja naprawde ok. zawsze pomoga jak trzeba, problemu z platnosciami JUZ nie ma tyle od kiedy zalozyli sobie sami anonimowa infolinie (telefon na payslipie). Praca jest przynajmniej 4 dni w tygodniu, sa w systemie podozy - travel schem wiec kasy co tydzien wiecej. Ja nie narzekam. Podoba sie.

Zostaw opinię o PMP Recruitment Limited - Luton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMP Recruitment Limited