Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

jacu

ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

Olkee

Świetna jakość i pełen profesjonalizm

cygis

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Współpraca ok

Kowal

Wyjazd z WBD oceniam pozytywnie. Dużo się nauczyłem, nabrałem doświadczenia. Polecam

logo firmy Elektryk, elektromechnik, elektronik
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Zatrudnimy murarza
Thomag Industrieservice GmbH
sadek

warunki mi pasują i nie zamierzam na razie zmieniać pracy

Olek

Polecam wyjazd z WBD

Leszek
@Olek

Gdzie pojechałeś do pracy? Jak z zakwaterowaniem i dojazdem do roboty? Firma wszystko organizowała?

Jak dla mnie to wszystko spoko- kasa, warunki i robota. Wszystko co w umowie to tak było. Polecam współpracę z wbd

Jadę w przyszłym miesiącu. Kumpel polecił, ale zobaczymy jak będzie na miejscu. Dam znać jak już będę.

Sally

Mam dobre wspomnienia co do tej firmy jeśli chodzi o prace i kasę. Ale mieliśmy dwóch pijaczków którzy uprzykrzali nam życie. Na szczęście firma szybko się nimi zajęła i z czasem był spokój.

acik

Ja tam jestem zadowolony. Na duży plus. Kolejny miesiąc przepracowany, kasa jest, godziny pracy też nie są takie tragiczne :)

Mahoo

Jest dobrze, warunki mi pasują

Drago

Warunki pracy dobre, ekipa w porządku, idzie się z każdym bez problemu dogadać. Początki miałem takie trudniejsze bo z innej branży totalnie przyszedłem ale minął miesiąc i już dawałem radę bez problemu.

Lik
@Drago

Przyjmują osoby na spawacza bez doświadczenia?

Rebon

Polecam, praca i warunki na miejscu w porządku

Vegeta

Wyjazd opłacalny. W sumie długo myślałem czy szukać czegoś tutaj dalej czy jechać. Zdecydowałem się pojechać i nie żałuję.

Antek

Ostatnio gadałem z kumplem i jest zadowolony z tego wyjazdu. Mi umowa kończy się pod koniec miesiąca, więc też coś znajdę u nich, bo każdy z kim rozmawiam mówi żebym spróbował.

Piotrek

Jadę z nimi już trzeci raz i jest spoko. Kontakt na najwyższym poziomie. Można się dogadać co do terminów. Firma w porządku i nie zamierzam jej zmienić

Dyziek

Polecam współpracę z tą firmą. Wypłaty są na czas.

wymis

Pracy tyle, że czasem nie wiadomo w co włożyć ręce, ale takie konktrakty mi się podobają. Można przywieźć sporo kasy i odłożyć na jakiś konkretny cel. U mnie to studia dzieciaków.

Emik

Dziękuję za współpracę! Polecam

Ljubo

Praca ok

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH