WBD WeldingService GmbH
2 57 150 5 1
adam Nowy wpis

uwaga-oszokuja na wszystkim zla umowa dla pracownika nie placa za wszystkie godziny nie placa za chorobowe-profesionalni oszusci ,od 20-stu lat

Gosc Nowy wpis

Firma stawia nie tylko na swój rozwój ale i rozwój pracowników.

Kalmka

Pracuję kilka miesięcy, różne były sytuacje, ale w porównaniu do poprzednich pracodawców to tutaj jest naprawdę okej.

Sajmon Nowy wpis
@Kalmka

Też tak uważam, że zawsze mogło być gorzej, a jest naprawdę w porządku.

Hucek

Dla mnie praca w WBD jest kolejnym etapem rozwoju i zapewnia stabilna sytuację finansową

Figlar
@Hucek

Odnawiałem certyfikat w WBD Welding Service. Mili ludzie, fajna atmosfera tam panuje :)

klon Nowy wpis
@Figlar

ja odnowiłem w tamtym roku i nie żałuję ;)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kim

Warunki w WBD są bardzo dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń, najważniejsze, że wynagrodzenie jest zawsze na czas.

mirek

pracowalem-zdecydowanie nie polecam

junek

WBD WeldingService daje ciekawe możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.

nickck

Praca stabilna, nie ma co za bardzo narzekać, ludzie spoko więc jest okej.

@nickck

potwierdzam, ważne ze jest wynagrodzenie i atmosfera!

spawacz 2

w tej pracy pozytywne jest to ze trzeba za--------c inie ma sily na myslenie obraku przylbicy,pieniedzy,urlopu,weinachtsgeld-ubrania robocze

spawacz

zadaicie aby umowe przyslali mailem do wgladu jak to robi wiele agencij- czy to takie skomplikowane

andrea

se ti piace horror

jaroslaw

firma profesionalnych oszustow -zachorujesz to nie zaplaca -dostaniesz wypowiedzenie dyscyplinarne i masz tylko 3-dni aby sie odwolac -bez dobrego adwokata nic nie zrobisz.

sebastian

jesli jestes (usunięte przez administratora) pracuj w vbd -firma glownie pod naiwnych polakow.

slawek

same minusy-firma dla analfabetow. po pierwsze zla umowa ,nie daja narzedzi do pracy -oszukuja na wyplatach.chorujesz nie zaplaca chorobowego .praca tylko z doradztwem adwokata zawsze przed podieciem pracy

Bim

Najważniejsze, że wynagrodzenie jest zawsze na czas.

meik
Nazwa działu: Produkcja

oszusci

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia WBD WeldingService GmbH? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

czaja
Nazwa działu: Finanse

pracuję tu jestem na wypowiedzeniu (usunięte przez administratora) omijajie w b d

Nick

Umowa zatrudnienia sporządzona na jasnych warunkach.

Mądry
@Nick

Ja nigdy nie miałem problemu w WBD, firma jest naprawdę godna polecenia.

Gosc

Ja też złego słowa nie powiem, można się dogadać z pracodawcą co jest najwazniejsze, warunki są naprawde okej.

Przemysław
@Gosc

Czego wymaga się od pracownika w WBD WeldingService GmbH? Czy można tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jako pracownik firmy na pewno będziesz znał odpowiedź na moje pytania, czekam na Twój wpis.

wsj

Praca przsez WBD nie jest zła. Pieniądze mozna fajne zarobić, a wyplaty zawsze na czas

Klimek
@wsj

Potwierdzam, warto dodać, że atmosfera też jest okej.

Klon

Warunki pracy są bardzo dobre i co najważniejsze wynagrodzenie zawsze na czas, jak dla mnie dobra praca.

onicc

Praca jest okej, nie mam na co narzekać

Micha$

Jak nie mogę narzekać, WBD to bardzo dobra firma i polecam.

Łukasz

Witam pracowałem w tej firmie jako piaskarz, przez biuro w Gorlitz, Moim zdaniem było wszystko w porządku wszystko na czas jak na umowie tak w rzeczywistości w biurze pomocna Pani z Polski ja byłem zadowolony i zastanawiam się kiedyś nad powrotem, nie jestem człowiekiem podstawionym ani pracownikiem biura pozdrawiam

Tak3Nie
Majk
@Łukasz

Ja jako ślusarz i również nie miałem żadnych problemów z zatrudnieniem. Warunki pracy dobre, atmosfera również przyjazna, a i zarobki w porządku

Pomiar
@Majk

Najważniejsze jest to aby praca sprawiała przyjemność, wiadomo, że jak sie nie robi czegoś co się lubi to można się wtedy czepiać wszystkiego, ale jak sprawia to przyjemność, to będzie okej. w WBD jest okej, warunki naprawdę przyzwoite.

Tom

Spawacze w WBD nie mają źle, warunki są dobre, praca na poziomie

Tomasz

Idealnych firm nie ma, zawsze możecie zmienić pracę!

Okap
@Tomasz

Dokładnie, jednak w porównaniu do tego co miałem u wcześniejszego pracodawcy, to w WBD jest naprawdę dobrze.

Frugo

Firma stale się rozwija oferując pracę spawaczom. Warunki pracy mnie nie zawiodły, wynagrodzenie tez odpowiednie, wiec jak dla mnie okej

Oskar

Dla mnie firma jest okej, można dobrze zarobić, warunki są bardzo dobre.

gosc
@Oskar

ja też złego słowa powiedziec nie mogę

były spawacz
@gosc

Oczywiście, o większości firm niemożna powiedzieć złego słowa. I tak czynią zazwyczaj pracownicy którzy pracują parę lat. Ja pracowałem z gościa co 6 lat pracował w WBD i w końcu się zwolnił. Na początku jak się zatrudniliśmy i pytał się o nasze warunki- o jakie fajne i tak dalej, to w duch się podśmiechiwał . Po pół roku wiedziałem czemu. Płatność diety to 4 dni, a nie 5 jak się pracuje. Ubranie robocze po pół roku i szef musi zobaczyć czy się należy. Chorobowe L4 to znikający urlop (ja nie chorowałem,tylko kolega). Zapłata za święta w Niemczech nie pełna . Przez pół roku swoje buty, ubranie i maska do spawania. I ciągłe krętactwo.Po 7 miesiącach zmieniłem firmę ki jestem zadowolony

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z WBD WeldingService GmbH? Oddzwaniają zawsze?

Pablito
@Pytanie

Ja długo nie czekałem. Szybko nawiązaliśmy współpracę, która trwa do dziś i jestem bardzo zadowolony z jej efektów.

Zostaw opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WBD WeldingService GmbH