Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Arturo Nowy wpis

Interesuje mnie praca na spawacza MAG. W ogłoszeniu nie ma żadnych informacji o transporcie do Niemiec. Trzeba mieć własne auto czy firma organizuje dojazd? Chciałbym tez dowiedzieć się więcej o zakwaterowaniu, warunkach i cenie pokoju. Ktoś mnie oświeci?

@Dzial Rekrutacji WBD Nowy wpis
@Arturo

Dzien dobry, odpowiadajac na Pana pytania: 1. transport we wlasnym zakresie (ma Pan dodatek kilometrowy do kazdej roboczogodziny), firma nie organizuje dojazdow. 2. zakwaterowanie jest oplacane przez firme (sa to pokoje jednoosobowe z lazienkami i dostepenm do kuchni, przewaznie w pensjonatach lub zakwaterowanai pracownicze), jest tez mozliwosc otrzymywaniarowniez tzw ryczaltu za kwatere, jezeli wynajmuje Pan sam we wlasnym zakresie. Pozdrawiamy

Ayo Nowy wpis

Gotowość do pracy w systemie zmianowym jest oczekiwana od kandydata na Pomocnika lakiernika. Coś więcej się dowiem, ile tych zmian, czy robota od poniedziałku do piątku? To ogłoszenie jest na firmowej stronie.

@Dzial Rekrutacji WBD Nowy wpis
@Ayo

Dzien dobry, jezeli ogloszenie jest na stronie firmowej, to rowniez sa tam napisane wszystkie szczegoly. Jednakze odpowiadajac na Pana pytania: nie ma znaczenia, czy zostanie Pan zatrudniony jako pomocnik, czy jako lakiernik- jezeli jest praca zmianowa, to dotyczy ona wszystkich pracownikow na produkcji. (System pracy jest zawsze od poniedzialku do piatku, w zaleznosci od klienta, ale skoro przeczytal Pan system zmianowy, to moze byc 2- poranna i popoludniowa, lub 3- poranna, nocna i popoludniowa). Praca zawsze jest od poniedzialku do piatku, czasami zdarza sie rowniez w soboty, kotre sa liczone jako nadgodziny i dodatkowo platne. Jezeli ma Pan wiecej pytan, to zapraszamy do bezposredniego kontaktu z polskojezycznym dzialem rekrutacji pod nr tel podanym w ogloszeniu. Pozdrawiamy

Zenek

Czy umowa o pracę na czas nieokreślony, co o niej przeczytałem w ofercie na Montera pojazdów szynowych, jest polską, czy niemiecką umową? Mam staż pracy w Niemczech i zależałoby mi na jego powiększeniu.

@Zenek

Jestesmy niemieckim przedsiebiosrstwem, i umowa o prace jest tylko na warunkach niemieckich z calym pakietem socjalnym.

@@Dzial Rekrutacji WBD

Witam, dopytam o prace montera, bo też jestem ciekawy. A jak umowa jest niemiecka, to czy składki są płacone do ichniejszego odpowiednika ZUSu, czy do naszego w PL? Czyli generalnie ciekawi mnie, jaka jest potem emerytura, z DE czy z PL.

@Dzial Rekrutacji WBD

Witam. Skladki (rentowa, zdrowotna, od utrazy pracy itp.) odprowadzane sa do niemieckiego urzedu np. Finanzamt, nie polskiego. Nie odpowiem Panu na pytanie: jaka jest potem emerytura. - w zaleznosci iel Pan przepracuje lat, jaka podstawa itd. O to nalezaloby juz zapytac ksiegowego, nie pracodawce. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Co jaki czas w WBD WeldingService GmbH można ubiegać się o podwyżkę?

logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Dessau
Candidate Competente GmbH
logo firmy Zatrudnimy murarza
Dessau
Thomag Industrieservice GmbH
Natan

Jednym z wymogów dla Spawacza acetylenowo-tlenowego 311 (m/k) jest ukończone szkolenie zawodowe, jako monter (m/k) w zakresie techniki grzewczej, wentylacyjnej i sanitarnej oraz znajomość spawania tlenowo-acetylenowego, jak również wykwalifikowanych umiejętności rzemieślniczych. Wyczytałem też niżej, że od razu zawierana jest UoP na czas nieokreślony. A proszę napisać na jakiej podstawie ustalana jest stawka? Sprawdza się praktyczne umiejętności? I jak z zakwaterowaniem, jakie są koszty i czy można mieszać w pojedynkę?

Dzial Rekrutacji
@Natan

Dzien dobry,Stawka zawsze jest zgodna z IGZ. Zakwaterowanie jest w pensjonatach, w pokojach jednoosobowych z lazienkami i dostepnem do kuchni. Oplacane przez pracodawce. Tak, zawsze sprawdza sie umiejetnosci w przeddzien startu proba spawalnicza. Pozdrawiam

Witam czy można w tej firmie znaleźć pracę bez kwalifikacji w sensie jakaś produkcja np. czy tylko przyjmują pracowników wykwalifikowanych ?

@Kandydat

Dzien dobry, niestety nie posiadamy ofert na produkcje. Zdarzaja sie oferty na pomocnika (wykwalifikowanego pracownika)/ lub tez komisjonowanie, czy wozki widlowe, ale w takich przypadkach trzeba znac bdb j.niemiecki. Pozdrawiamy

Ruda
@Dzial Rekrutacji WBD

A co jaki czas mniej więcej pojawiają się wolne etaty? Ten niemiecki jest potrzebny do codziennej komunikacji czy raczej potrzebny jest język techniczny? Można trochę się podszkolić z języka już pracując?

@Ruda

Witam. Zawsze powtarzam wszystkim osoba chcacym pracowac na terenie Niemiec: znajomosc jezyka niemieckiego w pierwszej kolejnosci jest potrzebna dla "Ciebie"! Nasi Klienci wymagaja technicznych podstaw, tak aby rozumiec polecenia od majstra, -do wykonania pracy. Oczywiscie, zawsze mozna sie podszkolic. "Wolne etaty" sa w momencie, kiedy ktorykolwiek z naszych klientow ma zapotrzebowanie. Pozdrawiam

Czy jest możliwość zrobienia uprawnień spawalniczych typu MAG przez firmę czy trzeba mieć już zrobiony wcześniej kurs i posiadać doświadczenie żeby podjąć się pracy ?

@Kandydat

Dzien dobry, niestety trzeba posiadac aktualne certyfikaty na start pracy. Nasi pracownicy oczywiscie moga odnowic swoje uprawnienia spawalnicze na koszt pracodawcy. Pozdrawiamy

Agnieszka

Pracował ktoś z tą firmą na stanowisku Elektryk/Elektromonter? Widziałam w ogłoszeniu, bo mają teraz rekrutacje na to stanowisko, że gwarantują noclegi. Ktoś wie, jakie są warunki tych kwater? Jak wyglądają pokoje, jak łazienki, wyżywienie? Ktoś zna takie szczegóły?

Piotrek 86
@Agnieszka

Przyzwoita firma jak na tę czasy płacą normalnie kwatery też ok

@Piotrek 86

W jaki sposób odbyła się rekrutacja, czy to jedno spotkanie i od razu decyzja? Próbuję też ogarnąć, jak bardzo jest tu potrzebny niemiecki i ile da się zarobić po odciągnięciu opłat i kosztów życia w Niemczech?

@Agnieszka

Dzien dobry, pomagamy w znalezieniu kwater, sa to zawsze pensjonaty, pokoje jednoosobowe z lazienkami, i dostepem do kuchni. Wyzywienie pracownika nie jest po naszej stronie. Rowniez mamy pracownikow, ktorzy posiadaja swoje kwatery, wtedy dodatkowo do wyplaty otrzymuja tzw ryczalt na zakwaterowanie (wiec taka opcja tez jest mozliwa). Pozdrawiamy

Spawacz

Chciałem zapytać czy przyjmują też pracowników zaraz po odbytym kursie bez doświadczenia ?

@Spawacz

Dzien dobry, tak przyjmujemy. Mamy klientow, ktorzy zatrudniaja po szkoleniach/kursach spawaczy do przyuczenia. W razie jakichkoliwek pytan posiadamy w dziele rekrutacji osobe polskojezyczna.

Antoni

Był kto na wyjeździe w Thüringen - Gotha? Szukają tam spawacza MAG na UoP na czas nieokreślony i za 13 euro / h netto + opłacają zakwaterowanie. Tylko trzeba mieć doświadczenie i porozumiewać się po niemiecku. Sam nie wiem, jak z moim niemieckim. Więcej rozumiem, niż umiem powiedzieć. Sprawdzają to podczas rekrutacji, czy by wystarczyło? I jak z możliwością zjazdu do kraju?

@Antoni

Dzien dobry, zjazdy do Polski - praca jest od pon do piatku, wiec na kazdy wekend moze Pan zjezdzac (rowniez wszystko jest do uzgodnienia na miejscu z majstrem); Jezyk niemiecki - chodzi o rozumienie polecen od majstra oraz krotkie odpowiedzi (wiadomo nie trzeba znac komunikatywnie, tylko fachowy jezyk w swoim zawodzie). W razie jakichkolwiek pytan w dziale rekrutacji pracuje osoba polskojezyczna. Pozdrawiamy

Arek

Dobre warunki, pewna kasa. Pracuję już kawał czasu i od samego początku jest dobrze.

Izabela
@Arek

A można wiedzieć gdzie dokładnie pracujesz? Kontakt z agencją też jest dobry jeśli coś sie dzieje?

Dorota

O prace nie będę pytała bo nie raz pisaliscie ze wszystko jest ok i ze warto jechać. Interesuje mnie organizacja samego dojazdu z mieszkania do miejsca pracy, czy muszę sama to zorganizowac ( miec swoj samochod) czy zbieraja ludzi po drodze z punktow ?

Mariusz
@Dorota

Bilet miesięczny i pani sama dojedzie do pracy , albo samochodem z kimś jeżeli to możliwe .Polecam firma nie gra w .... Pracujesz zarabjasz ,Pozdrawjam MARIUSZ z NEUSS ????

AGAAA
@Dorota

Cześć. nigdy nie pracowałam za granicą ale poważnie myślę o wyjeździe, może zgadamy sie i razem wyjedziemy.?? w 2 osoby zawsze raźniej :-) a może jest ktoś kto się zastanawia nad wyjazdem? pisz aga.wrzesnia@wp.pl

Joanna
@AGAAA

Część Aga zastanawiam się też nad wyjazdem, tylko muszę się dowiedzieć jakie oferty mają dla kobiet

Jano

Warto podjąć z nimi współpracę?

Marko
@Jano

(usunięte przez administratora) ludzi. Jedno obiecują a inaczej jest. Dobrze pytaj o każdy szczegół!!! Przelicz sobie wszystko co Tobie przedstawiają!!!

Lukas
@Jano

Tak, na pieniądze nie narzekam, warunki mi pasują

@Jano

Tak. Dobre warunki, ludzie ogarnięci.

Ciechan
@Jano

Jestem teraz i jest ok. Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Płacą tak jak wcześniej.

Cezar
@Jano

Tak, firma godna polecenia.

Soza
@Jano

Tak. dobra agencja i dobra robota

sadio

tak

Hunter
@Jano

Dobra praca, warunki na które nie ma co narzekać. Kasa dużo lepsza niż w Polsce.

bili
@Jano

W moim przypadku się sprawdzili, więc nie ma co narzekać.

@Jano

Tak, dobra robota, sporo się można nauczyć. Komfortowe warunki pracy.

Rajek

Wg mnie tak

Elfiko
@Jano

Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza. Raczej bez szaleństw specjalnych też, ale naprawdę jest przyzwoicie.

Lopez
@Jano

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Hammer
@Jano

Ja byłem w tamtym roku, może na jesień pojadę, ale to zobaczymy. Ogólnie jak byłem to warunki bardzo dobre.

Gamer11
@Jano

moim zdaniem tak, warunki dobre jeśli chodzi o kase i zakwaterowanie

@Jano

A masz może kontakt do tej agencj

Bojack
@Jano

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

ortiz

sikor
@Jano

ile ludzi tyle opinii, ja WBD polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

Terex

Tom
@sikor

Ma ktoś info na temat pracy w zwickau

Gorter
@Jano

jest dobrze, pracuje juz drugi rok i jest ok

jasky

michał
@Jano

jak szukasz roboty jako spawacz i mozesz jechac to sie nawet nie zastanawiaj tylko jedz, bo wbd jest ok jesli chodzi o robote w DE

Apro

Gawron

Tommy

Tak, dobra firma

Pamm

Maciek
@Jano

Brat najpierw pojechal, potem ja. Ogólnie jest dobrze. Dobry sprzęt, ludzie spoko, sporo Polaków.

Henry
@Jano

Tak, wyjazd udany. Mam nadzieję że koło marca pojadę kolejny raz. Polecam

Acik
@Jano

Można się czuć bezpiecznie, a na zarobki nie ma co narzekać. Trafiłem na zgraną ekipę.

Rebon

Ticc

Paulie

Tak!

@Jano

Tak robota w porządku, wbd - polecam

@Jano

Wbd to dobra firma do współpracy

tak

Likon
@Jano

Tak, dobre warunki - kasa, ilość obowiązków

Match
@Jano

Jest ok. Praca pewne, dobre warunki jeśli chodzi o kasę. Ludzie na miejscu w porządku

Patryk

Tak, warto

Rico

Danon

Ta, pracowałem ponad 2 lata zanim nie wróciłem do PL na stałe i mogę polecić

Criss
@Jano

Tak, jest dobrze. Kasa i umowa ok

Skiba

Leszek
@Criss

To jak piszesz o kasie to podaj jaka jest teraz stawka? No i jaką dostałeś umowę? Są odprowadzane wszystkie składki bo na tym mi zależy.

Milanista

Boko

Tak, wbd to dobra firma

Jopek
@Jano

Dla spawacza mig mag robota w porządku

Bronny
@Jano

Mam nadzieję że się uda. Dam znać jak wygląda praca

tak, oferta porządna

Szymon

Karol
@Jano

moim zdaniem tak, pewna umowa i dobre pieniądze

Sagoo
@Jano

Myślę że można polecić, bo dobre zarobki i warunki, które są w porządku.

Bunos
@Jano

Tak, od samego początku wiedziałem że dobrze trafiłem.

@Jano

dobra opcja pracy i solidne stanowiska, dobra kasa i do tego sporo można się nauczyć

Pablos

@Karol

Pewna umowa od pierwszych dni, czy jak to wygląda?

Rommed

Tak, dobre warunki oferują

Przemysław
@Rommed

Ok, ale co masz na myśli mówiąc o dobrych warunkach? Jest to kilkadziesiąt opinii które wyglądają tak samo, bardzo ciekawe...

Bartek
@Jano

U mnie się sprawdzili. Od początku wszystko było dopięte tak jak być powinno.

@Jano

moim zdaniem praca ok, tez nie ma co narzekać na warunki bo placa na czas i ogolem jest dobrze

@Jano

Jak dla mnie praca jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

Natalia

Warto, naprawdę spoko praca

Samo
@Jano

Tak, dobre warunki i fajne pieniądze

Poldi
@Jano

Tak. Już kolejny wyjazd z nimi i jest ok.

@Jano

Współpracowałem z WBD prawie rok i ogólnie ok. Teraz mam robotę w Polsce, ale aby do końca roku. Potem może znowu z nimi pojadę

Jacek

@Samo

Fajne pieniądze to znaczy ile? Na ile tak mniej więcej można liczyć? :D Bo na razie to taki pusty frazes, a dużo tu jednak takich :)

paszkiewicz

porządna firma

Ares
@paszkiewicz

Powiesz coś więcej? Planuje jechać z nimi

paszkiewicz
@Ares

Dobre pieniądze, warunki ok, dla spawacza dobre miejsce bo się sporo nauczy i złapie fachu.

Draco
@Ares

Jak chcesz dobre pieniądze zarobić i sie nauczyć sporo to śmiało możesz jechać.

@Ares

Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdecydowanie radzę jechać. Jak chcesz popracować w porządnej firmie to lepszej nie znajdziesz w Polsce.

Pistolet
@Ares

Tak, byłem już 3 razy w ciągu 2 lat od nich. Za każdym razem wszystko oky. Kasa na czas. umowa zgodna z ustaleniami. Praca co prawda nie należy do lekkich, ale tak to już jest na zachodzie ;)

Zgadzam się, pewniacy

bili
@paszkiewicz

zgadza się, porządna oferująca dobrą robotę

Rajek
@paszkiewicz

Bardzo dobre warunki, jasno określona umowa, zero problemów.

Zgadzam się, dobra firma

Gamer11
@paszkiewicz

zgadza sie, wyjechalem na moment, a juz jestem kupe czasu

@paszkiewicz

Jak dla mnie najlepsza opcja za granicą. Polecam!

ortiz
@paszkiewicz

no dla mnie to dla spawaczy lepszej opcji za granico nie ma

Jawor
@paszkiewicz

jest spoko robota, według mnie to nawet bardzo dobra a wyjazdy się opłacają, bardzo dużo spawaczy sobie chwali

David
@paszkiewicz

Jeżdżę regularnie od kilku lat i na razie wszystko w porządku. Problemów nie ma.

Gawron

Zgadzam się, jest ok

Kamil
@paszkiewicz

Tak, dobra robota na porządnej umowie

jacu
@paszkiewicz

jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie

Paulie

Zgadzam się, Dobrze jest

Piątek

Można jechać, zgadzam sie

Match

Zgadzam się porządnie ludzie

Robert
@paszkiewicz

Szanują pracowników i potrafią normalnie podejść do człowieka.

Genn
@paszkiewicz

Zgadzam się, jak jechać za granicę to warto jechać z nimi

Domm
@paszkiewicz

Praca ciężka ale i wynagrodzenie odpowiednie. Wszystkie formalności załatwili bardzo szybko.

@paszkiewicz

Według mnie na ten moment najpewniejsza opcja na wyjazd dla spawacza

@Domm

a powiedz mi czy warunki mieszkaniowe jakies znośne są na tych wyjazdach ?

@paszkiewicz

zgadzam się, dobra robota za porządna kasę

@paszkiewicz

Zgadzam się, najlepsza opcja na ten moment

@paszkiewicz

To jest według mnie dobra firma. Płacą dobrze, można się sporo nauczyć.

Bartek

zgadzam się, dają radę

@paszkiewicz

Najlepsza jak ktoś myśli jechać za granicę

Zgadzam się. Pewna I porządna firma

@paszkiewicz

Płacą na czas, określone obowiązki więc również mogę polecić

JK

bardzo dziękuję za współpracę

Hucek

Dla mnie praca w WBD jest kolejnym etapem rozwoju i zapewnia stabilna sytuację finansową

Figlar
@Hucek

Odnawiałem certyfikat w WBD Welding Service. Mili ludzie, fajna atmosfera tam panuje :)

klon
@Figlar

ja odnowiłem w tamtym roku i nie żałuję ;)

Janusz

Lojalkę? O czym ty człowieku piszesz? Przecież tutaj ludzie jadą do pracy zagranicę. To są prace sezonowe, do max 6 miesięcy. Więc kto ma ci i w jakim zamiarze dać lojalkę? Widać, że to kolejny dziwny komentarz - pewnie administratora portalu. Lojalka w pracy sezonowej. Dobry żart !!!!

Kermit
@Janusz

To przeczytaj sobie umowę, jak będziesz chciał się rozstać np.po 3 miesiącach i będziesz musiał za te swistki zapłacić, ta firma to jest niesolidna pracowałem pół roku, i nigdy do niej nie wrócę są lepsze dużo lepsze lepiej płacące firmy oczywiście za wykonaną pracę a nie za siedzenie. Pozatym pożądane firmy płacą dodatek wakacyjny czy bożonarodzeniowy tutaj to jest niemożliwe.

@Hucek

Dobra kasa na jaką w Polsce nie ma praktycznie szans

Terex
@Hucek

No wiadomo, tutaj sporo możliwości do rozwoju i zdobycia papierów jest

Fregg
@Hucek

U mnie było tak samo. Kolejny etap dzięki któremu się rozwinąłem, sporo kasy odłożyłem i udało się otworzyć własny warsztat w Polsce.

Lechu
@Hucek

U mnie podobnie. Dużo się nauczyłem.

@Hucek

Sporo dobrego o nich słyszałem. Opinie też tutaj dobre. A jak z kasą?

Buu
@Hucek

Dobrze jest i nie ma co gderac i narzekać. Kto pracuje ten wie jak jest.

Karol
@Hucek

duży plus za to jak wiele można się nauczyć

@Hucek

Bardzo dobra praca dla osób, które szukają pierwszego doświadczenia za granicą. Można się wiele nauczyć i zobaczyć jak wygląda specyfika takiej pracy.

@Bichu

A powiesz mi w takim razie czego można się nauczyć tutaj w tej pracy za granicą? :D wiadomo że w każdej pracy człowiek się czegoś uczy, ale czego konkretnie tutaj można? :D

@Hucek

Warto się ich trzymać bo warunki bardzo dobre

@Damian

To żaden konkret. W ogłoszeniu na montera pojazdów szynowych, również brak konkretów. Jakie wynagrodzenie firma oferuje? Czy WBD przyznaje dodatki wakacyjne i świąteczne?

Kuba
@Damian

Kasa jak i warunki naprawdę spoko

Suchocki

Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt ,usługa wykonana w terminie . Polecam wszystkim agencję.

mejzol

Co najważniejsze jest dla każdego pracownika to wynagrodzenie oraz jego terminowość. Naszczęście w tej firmie nie muszę się o to martwić. Wszystko zawsze jest na czas :)))

Akinax

Agencja szybko wszystko zorganizowała, wybrałem ofertę która mi najbardziej odpowiadała i wyjazd za tydzień. Szybko i porządnie

Dawid

Każdy problem można było rozwiązać, Dobra koordynacja zespołu, dobrze nastawione na kontakt z pracownikami. Anulowanie umowy za zgodą stron. Z czystym sumieniem mogę polecić:)

@Dawid

dlaczego anulowałeś z nimi umowę skoro jest tak dobrze wg tego co piszesZ?

Dawid
@Dorota

Sprawy prywatne mnie do tego zmusiły, gdyby nie one to zostałbym dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH