Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Skiba

Polecam

Major

Polecam, praca dla spawacza za granicą jedyna pewna to u nich.

Criss

Jest dobrze na miejscu. Robota pewna i dobra zarówno dla młodych ludzi co chcą złapać doświadczenie jak i tych już bardziej doświadczonych.

Draken

logo firmy Zatrudnimy murarza
Dessau
Thomag Industrieservice GmbH

Natalia

A napiszesz może jakieś konkrety? :D co jest pozytywnego w firmie? :) Chce wysłać cv i każda opinia jest dla mnie ważna

jest ok, narzekać to można jak się ma tragiczne warunki, a tutaj te warunki są ok

Damian

Polecam współpracę z tą firmą. Wypłaty są na czas.

Jobis

Bardzo dobre warunki, jasno określona umowa, zero problemów

Robert

Praca spoko, dla spawacza najlepsza opcja na wyjazd.

Remo

Jest dobrze. W branży działam już 14 lat i robota w WBD jest jak najbardziej ok.

Michu

Polecam prace w WBD

Bluez

Dobre miejsce żeby zarobić fajne pięniązki, atmosfera też dopisuje na miejscu, ogólnie nie jest źle, praca jak praca, ja nie mam żadnych obiekcji.

Kaja
@Bluez

Witam cie, czy moglbys podac mi numer kontaktowy tej agencji, bo bardzo mi zalezy, mysle teraz o wyjezdzie druga polowa marca Z gory dziekuje ????

Tremm

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, jeżeli ktoś ma okazję sprawdzić swoich sił to śmiało warto próbować, zdobędzie się cenne doświadczenie.

Match

Jestem zadowolony a współpraca od ponad 4 lat układa się bardzo dobrze

Vimmo

Jadę z nimi już trzeci raz i jest spoko. Kontakt na najwyższym poziomie. Można się dogadać co do terminów. Firma w porządku i nie zamierzam jej zmienić

James

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Miłek

Zdecydowanie polecam . Szybko , sprawnie i profesjonalnie.

Das

Widzę wiele wychwalających komentarzy lecz jak ostatnio napisałem post o opini odnosnie WBD. NIE BYŁO ANI JEDNEJ pozytywnej opinie 12 spawaczy wypowiedziało się i każdy odradzał wyjazd. W sumie sam nie wiem co mam myśleć ostatnio zadałem Pani pytanie czy chorobowe w razie czego oraz urlopowe jest wypłacane to nie dostałem odpowiedzi. Nie mam zamiaru dać się wykorzystać dlatego od razu zadaje pytania na które odpowiedzi. Nie polecam agencji gdyby nie mieli nic na sumieniu od razu normalnie by odpisali.

Likon

Wyjazd opłacalny

Obsługa kompetentna i mila.

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH