NewCare(Devon) Limited

Newton abbot

Opinie o NewCare(Devon) Limited

rejoid

No cóż @anonim, na pewno nie pracuje się źle, z tego co wiem, same zarobki stoją na wysokim poziomie, 2000 netto będzie

Anka

Czy ktoś tam w tej chwili pracuje? Chcę pojechać, ale mam obawy - mało opinii o tej firmie :/

didelis

Cóż, prawdą jest, że praca nie jest zła, natomiast jeśli pisać szczerze o organizacji menedżerów, to się czasem włosy na głowie jeżyły... I smutną prawdą jest, że Polacy (a było swego czasu nas 6-ścioro) musieli się godzić na gorsze godziny i miejsca pracy (np. 45 minutowe dojazdy - nieodpłatnie - na samo miejsce pracy) tracąc nawet do około 4 godzin dziennie w samochodzie. Ale lepiej kilka miesiący zarobić tam pieniądze proponowane w Polsce w rok. Pozdrawiam i powodzenia!

gaudusia

to dobra, rzetelna firma, szczerze polecam !!!!!

Zostaw opinię o NewCare(Devon) Limited - Newton abbot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NewCare(Devon) Limited