Karlskrona Bilcenter AB

Stockholm

Opinie o Karlskrona Bilcenter AB

junak

bardzo ciekawa szwedzka firma, która mieści się w stolicy. Jak dla mnie to spory zaszczyt, że chcą zatrudniać Polaków. Szkoda tylko, że do tak dawna się tutaj nie ogłaszali w żaden sposób i na żadne stanowisko.

rogerg pozdro dla epiky z pokoju zwierzen

a krol julian mial swoj tron i sie swietnie bawil.

chwds

Calkowicie popieram kolegow bylem tam i to co mowia to prawda dodam tylko tyle , szef to imbecyl teoretyk. kaze robic zniczego cos a takie kotlety jak sie tam robi to nawet u ruskich by sie niepodjeli kasa za 1h=70kr trza dodac ze jest sie w pracy 11h.ale to akurat maly problem, ludzie ktorzy tam pracuja obrabiaja dupe sobie na wzajem.[usunięte przez moderatora] pojechal jako blachasz a zostal elektro mechanikiem buuuuuuhhahsahaha.nic dodac i nic ujac. to jest opis calej firmy burdel taki ze nieda sie przejsc petow czesci uszkodzonych dowyboru do koloru nikt o to niedba brak ogrzewania farelki i grzejniki cala noc chodza.odradzam

ex-worker

Potwierdzam wszystko co jest napisane, praca tylko dla desperado, firma absolutnie nie przygotowana na przyjęcie \"nowych pracowników\", co do [usunięte przez moderatora] to prawdopodobnie przekazuje to co mu szef powie, można tylko mieć pretensje, że nie informuje, że praca jest na \"czarno\", ale cóż jeśli potrzebują ludzi do konkretnego problemu z którym sobie nie radzą będą opowiadać cuda nie widy. Koszty dojazdu do Szwecji są nie małe, więc trzeba się tutaj 10 razy zastanowić.

worker

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Praca jest na "czarno", na okres 2-3 tygodni, może to być też 2-3 dni, stawka 70 kr(59 godzin tygodniowo), Szwedzi maja min. 150 kr(40 godzin tygodniowo) i umowę o pracę. Ogłaszają się w portalu praca.pl., w rozmowie przez tel. [usunięte przez moderatora](Polak z Kielc), obiecuje pracę na stałe, wspaniale perspektywy, zakwaterowanie,pełen socjal tylko, żeby przyjechać. Nie zwalniajcie się z pracy w Polsce, ponieważ za 3 tygodnie będziecie wracać. Na miejscu okazuję się, że nie będzie dla Was miejsca do spania, brak ogrzewania (jedna pralka na 14 ludzi i to nie w pełni sprawna) praca jest tylko konkretnie przy samochodach, przy których nie dali sobie rady a później możecie wracać do Polski!! Nie wspomnę o chronicznym braku narzędzi, nie kupi bo ukradną?. Właściciel firmy [usunięte przez moderatora] (totalny ignorant nie zna żadnych obcych jęz. oprócz swojego ojczystego )uważa wszystkich Polaków za złodziei, że ma z nimi same problemy, a ja się pytam dlaczego pracuje tu tylko 2 Szwedów i 14 Polaków(głownie ze wschodu Polski), którzy ciągle się zmieniają(rotacja jak na dworcu PKP) i tylko na nas ta firma się opiera. Gdyby w ciągu jednego dnia wszyscy Polacy by wyjechali, bankructwo firmy nastąpiłoby w ciągu miesiąca. Pełna hipokryzja.Przy wypłacie możecie dostać 60 kr/h, tak też się zdarzało albo w ogóle. Nie polecam!!!!!!!!

Zostaw opinię o Karlskrona Bilcenter AB - Stockholm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karlskrona Bilcenter AB