Opinie o 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne w Jastrzębie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne w Jastrzębie

Jak wygląda sprawa grafiku w 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jaka atmosfera jest między działami w 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne?

pracownik ze stażem

Kiedyś była świetna, a teraz - zależy od tego, czy nikt nie wsadza przysłowiowego "kija w mrowisko". Ale takich szybko sprowadza się do pionu, chociaż słyszę, że zdarzają się "ryjki"

@pracownik ze stażem

A co to dokładnie znaczy? Wyjaśnisz, ale tak dla niewtajemniczonych którzy są zainteresowani pracą tutaj? W sensie że nie bardzo się dogadujecie?

pracownik ze stażem Nowy wpis
@Paweł

Większość pracowników wychodzi z założenia, że stanowimy jedną ekipę ( w ramach kooperacji współzależymy od siebie, starsi stażem pomagają młodym, wyjaśniają problemy, uczą - nie wszystkiego dowiesz się w szkole - zwłaszcza w przypadku sprzętu wojskowego ), w związku z czym atmosfera jest raczej dobra. Zdarza się jednak (o zgrozo - coraz częściej), że ktoś postanowi robić karierę kosztem innych (przy bardzo niskich kompetencjach i wiedzy) - szybko podpowiada przełożonym wszelkie niedociągnięcia, wskazuje winnych w przypadku np. reklamacji, ale też "wypina pierś do zaszczytów", gdy dział jest chwalony ( to mam na myśli mówiąc o "ryjkach"). "Kij w mrowisko" - chodzi o porównywanie zakresu obowiązków i zarobków (niby niejawne, ale domysły też robią swoje). "Ja tego nie zrobię bo to nie moje. Coś ty? - niech robi przysłowiowy Kowalski, bo dostał nagrodę lub więcej zarabia" itp.

Dorota Nowy wpis
@pracownik ze stażem

Czyli tacy ukryci bohaterowie? W sumie niby spoko robi, bo błędy trzeba weryfikować i naprawiać, ale czemu ekipie najpierw o tym się nie mówi? Ale oprócz tego to z przełożonymi idzie na luzie się dogadać? Nie ma spin?

pracownik ze stażem Nowy wpis
@Dorota

Z każdym da się rozmawiać, pod warunkiem, że robisz to kulturalnie i rzeczowo. A co do ukrytych bohaterów - "nie (usunięte przez administratora) się we własnym gnieździe" - sprawy lepiej wyjaśnić na miejscu, a nie lecieć od razu z "uprzejmie donoszę" do szefostwa

GK

Jedna wielka banda (usunięte przez administratora) Przyjęcia do pracy po znajomości. Rozmowa kwalifikacyjna to fikcja. Komunistyczny przybytek dla ludzi bez ambicji. Nie polecam nikomu.

Karniak
@GK

Sama prawda! Ta jednostka powinna nazywać się FAMILY AND FRIENDS COMPANY Wujki ciotki córki itd. wszyscy po jednym sorcie przyjęci.

@GK

No ale chyba nie wszyscy jednak pracują po znajomości? Fikcja? W sensie, że w ogóle się nie odbywa czy to bardziej pokazówka? :D Kasa też pewnie nie taka?

Karniak

FAMILY & FRIENDS COMPANY Taka nazwa idealnie pasuję to tej jednostki,

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Praca za najniższą stawkę. Jeśli jesteś bez studiów, nie masz mózgu, własnego zdania i posłusznie niczym (usunięte przez administratora) wykonujesz polecenia trepów to jesteś idealnym kandydatem do tej pracy.

Jaki dress code obowiązuje w 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne?

pracownik ze stażem

Wszystko zależy od tego, o jakie stanowisko się ubiegasz. Obowiązuje strój roboczy, chociaż na stanowiskach biurowych - swobodny, lecz nie szokujący/wyzywający

A jak z socjalem w tej firmie? Jesteście zadowoleni?

@Marta

Opracowany jest Regulamin funduszu socjalnego obowiązujący w całym 4 RBLog - moim zdaniem sprawiedliwy. Ponadto pracownicy otrzymują tzw. należności mundurowe, a co za tym idzie - ekwiwalent za pranie. Mają przerwy na papierosa i śniadaniowe, zapewnione pomieszczenia socjalne - można powiedzieć socjal jest OK.

Czy pracodawca 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownik ze stażem

dla ścisłości - aktualna nazwa to Rejonowe Warsztaty Techniczne w Jastrzębiu; wchodzą w struktury 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu. Szkolenia specjalistyczne są organizowane, jednak należy spełnić warunek zaangażowania i gwarancji chęci pracy po szkoleniu (zdarzały się przypadki, że pracownik po uzyskaniu kwalifikacji zabierał manatki i przechodził do innej firmy). Przed skierowaniem na bardziej intratne szkolenie Firma zabezpiecza się tzw. "lojalką". Podobnie jest z pomocą studentom.

Jacek

Ma ktoś numer do jastrzębia najlepiej do działu remontowego

Wojtek

Firma dobra, ale chyba dla tych co mają szerokie plecy i znajomości. Jeżeli chcesz się dostać do pracy, a nie znasz nikogo wewnątrz to nawet nie próbuj. Szkoda twojego czasu.

Tomasz

Jak firma ma dobrą opinię to i wpisów jest bardzo mało!!

Zaciekawiony

Witam wszystkich. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy, interesuje mnie praca w rwt. *Jak wygląda zaplecze socjalne. *Jak na obecną chwilę oscyluje wynagrodzenie. *Jaka jest atmosfera na warsztatach, w sensie jak się dogadują pracownicy między sobą, i jak wygląda relacja pracownik-przełożony? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Oraz życzę Szczęścia w nowym roku, oby nie był gorszy od poprzedniego. ????

pracownik RWT

@muminek: praca dla cywilów (kobiety) jest: referenci, magazynierzy, ale zdarzyła się kiedyś pani, która była elektronikiem/informatykiem (komputerami w dalszym ciągu zajmuje się kobieta). Wybór całkiem spory. Pytanie tylko, co umiesz i ile chcesz zarabiać? Atmosfera wśród pracowników? Hmm. Rób swoje, mów "dzień dobry" i nie obrażaj nikogo, to raczej będzie sympatycznie. 7-15, poniedziałek - piątek. Nadgodziny - w większości wypadków, Ty decydujesz, że potrzebujesz zostać.

@pracownik RWT

Dziękuje za odpowiedż :) Czyli całkiem sympatycznie i normalnie :) A wakaty są?

pracownik RWT
@muminek

W UP Namysłów tych ofert nie widzę, ale jeżeli zależy Ci na dostaniu pracy. Przejedź się do Jastrzębia. Wejdź do budunku przy bramie, tam na tablicy wisi kilka ofert. Może akurat któraś będzie Ci odpowiadać.

byłem widziałem
@pracownik RWT

na tablicy przy wejściu jest dużo ofert pracy. warto się przejechać!

@byłem widziałem

Jest, ale dla mężczyzn :)

muminek

Podnosze temat, bo mnie interesuje: praca dla cywilów (kobiety), atmosfera wsród pracowników i godziny pracy.

pracownik rwt

tak może, ale zarobki marne :(

bp

"ma ktoś zdjęcia z tej jednostki, jak tam wygląda życie, ile jest kadry, gdzie w okolicy można nocować itp.? " Zdjęcia jednostki :) Zawsze jak szukam pracy to najpierw pytam o zdjęcie, tak na wszelki wypadek, aby sprawdzić czy mam ciuchy pod kolor budynków i pomieszczeń "jak tam wygląda życie" - też dobre pytanie :) życie jak w Dolinie Muminków, jest tata Muminka, są Migotki, Włóczykije, no i... Buka! "ile jest kadry" - mniej niż w piłce nożnej, ale jednak tak dużo, że pół litra to mało "gdzie w okolicy można nocować" - to ty chcesz przyjechać z daleka?! ekhm.. jest duży las, nie ma ogrzewania ale czynsz będzie niski itp ;)

jatoja

pracownik ze stażem

marnie - tzn. na starcie minimalna krajowa - 1750 brutto (w tym jest 10% premii i stażowe, chyba że masz ciekawe wykształcenie, to możesz ew. negocjować)

maciek

Skoro 2 okręgowe warsztaty techniczne to jednostka wojskowa to czy zatrudniają tam tylko mundurowych to znaczy wojskowych, czy może cywilów też? pytam tutaj bo w szeroko pojętym necie nie ma konkretów a zanim do nich będe pisał to chce wiedzieć czy są w ogóle jakieś szanse na zatrudnienie cywila zeby sie nie wygłupić

@maciek

obecnie nowa nazwa to RWT Jastrzębie - wchodzi w skład 4 RBLog Wrocław. Cywilów też przyjmują, ale z określonym wykształceniem - elektronicy, elektromechanicy, mechanicy - to są warsztaty,czyli naprawa sprzętu wojskowego!!! czasem potrzebni są magazynierzy -ale tylko czasem. Informuję, że jako budżetówka - płacą marnie:)

lado

z tego co udało mi się znaleźć to 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne to nic innego jak jednostka wojskowa, także pracy jako takiej bym się tam nie spodziewał. Chyba , że rzeczywiście masz zamiar poświęcić swoje życie na odbywanie służby w mundurze. Ale chyba wiesz z czym właściwie może się to wiązać...

Zostaw merytoryczną opinię o 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne - Jastrzębie

• Jak się pracuje w 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne?

Zobacz opinie na temat firmy 2 Okręgowe Warsztaty Techniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

2 Okręgowe Warsztaty Techniczne
2.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 46-100 Jastrzębie

2 Okręgowe Warsztaty Techniczne