Met-Styl

Mszana Dolna

Opinie o Met-Styl

1Q2W3E4R

nic dodac są zwykłymi zlodziejami ktorzy tylko patrzą zeby nabic kieszen ludzką krzywd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] adnych premi ,na pieniadze trzeba czekac a jak dadzą stówke na świeta to im sie wydaje ze ma sie ich calowac po nogach .BURAKI NIEOKRZESANE!!!!

były

Bez umów, bez bhp, praca ciężka i brudna. Typowy Polski pracodawca, kołchoźnik. Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

SZEFOWA DO SZKOLY A NIE OKRADAC PRACONIKOW JAK CHCECIE W ZIMIE PRZMARZNĄC TO TYLKO W TEJ BUDZIE

Zostaw opinię o Met-Styl - Mszana Dolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Met-Styl