Opinie o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Bez pracy żuczek

Pisze tutaj opinie o Warszawie. Powiem tak dużo rzeczy trzeba się dopraszać. Klient ma w nosie, ze nie ma Firma kasy trzeba zrobić i koniec. Jak zaczyna pracować się to jesteś praktycznie sam. Najgorsze, ze jest nowa dyrekcja i niekompetentni menadżerzey. Kasa nie jest zła, ale dostałem w innej firmie jako technik o 500 złotych brutto mniej, ale dostałem nowy budynek z 5 letnimi gwarancjami, a poza tym po 3 miesiącach pracy będę liderem obiektu z konkretna kasa.

Dominika

Zapraszam was do napisania nowych wieści w temacie firmy Pol-K Atalian, chętnie dowiemy się informacji na temat aktualnego zatrudnienia w tej firmie, kwestie warunków pracy oraz dodatków socjalnych również będą tu bardzo przydatne dla wielu osób! Zachęcam was do odświeżenia tego wątku!

True story

Suma sumarum jeden z gorszych pracodawców w dziedzinie utrzymania technicznego obiektów. podobno wywodzą się z firmy sprzątającej i widać takie standardy trzymają wyzysk pracownika i firmy która zleca wykonanie usług bo jak oszczędza na ludziach to i na sprzęcie i środkach pracy

gumis
@True story

A czy pracowałeś w tej firmie? To co napisałeś jest nieprawdą, nie wywodzą sie ze sprzątania, a z resztą firma bardzo prężnie sie rozwija i takie komentarze są nie na miejscu. Sprzęt jest i to odpowiedni do wykonywania działań lecz jeśli ktoś chce aby za niego wszystko zrobiły maszyny to niech zajmie się robotyką.

Wiedzący
@gumis

Spokojnie. Na robotykę w tej firmie też przyjdzie czas. Ale muszą wrócić odpowiedni ludzie, a nie jacyś francuscy namiestnicy z bożej łaski. Zapomnijcie o Atalianworld. Stawiajcie na to co było. Już wkrótce...

Szczera prawda !!!
@Wiedzący

Czekam i czekam i nic się nie zmieniło, kiedy to nastąpi?

Dominika

@Wiedzący, mógłbyś rozwinąć swój wpis? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja wewnątrz struktury Pol-K Atalian? Jak w tym momencie zorganizowana jest praca i jaka atmosfera towarzyszy codziennym obowiązkom? Z Twoją wypowiedzią chętnie zapoznają się Ci użytkownicy, którzy planują w najbliższej przyszłości aplikować do firmy.

Niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym potraktowaniem. Po pierwszym etapie rekrutacji chwilę później dostałam zaproszenie na kolejny etap, jakim miało być osobiste spotkanie 2 dni później. Niestety przebywałam wówczas poza miastem przez co poprosiłam o przeniesienie rozmowy na następny tydzień. Od pani prowadzącej rekrutację i jednocześnie tworzącej cały nowy zespół dostałam informację, że nie stanowi to problemu, natomiast musi w takim razie pozamieniać kilka rzeczy w kalendarzu i wróci do mnie z informacją. Niestety informacji zwrotnej nie dostałam już nigdy. Szczególnie uwzględniając fakt, że była to jak wyżej wspomniałam osoba odpowiedzialna za tworzenie pod sobą cały zespołu, takie potraktowanie kandydata uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne i nie świadczące zbyt dobrze o firmie.

Opisanie doświadczenia, znajomość narzędzi, motywacja

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dominika

@maniek, czy współpracujesz z Pol-K Atalian? A może byłeś zainteresowany ofertą, o której napisałeś? Jeżeli aplikowałeś na to stanowisko, to z pożytkiem by było gdybyś zdecydował się opisać cały proces rekrutacyjny i ocenił poziom rozmowy kwalifikacyjnej, na którą prawdopodobnie zostałeś zaproszony.

maniek

natknąłem się u nich na ciekawą oferte pracy - jako "Spawacz aluminium lub zwykły możliwość przyuczenia", wiec jest to bardzo dobra ofeta też dla osób, które stawiają tam swoje pierwsze kroki jak widze i to faktycznie może pomóc jak tak patrze na ich szkolenia.

matekkldz

Zarobki nie złe na początek 5000 tys brutto. Co drugi weekend pracujący, obsługa Makro M1 Echo, ogólnie trochę pracy jest.

prawda

Biuro w warszawie spisuje sie niezle, ale glowna siedziba czyli Zabierzow to istne pasmo porazek. Niekompetentni ludzie siedzacy na stolkach i nie potrafiacy nic zrobic MASAKRA. Pieniadze sa zawsze na czas ale trzeba pamietac, ze nadgodziny trzeba wyrabiac a nikt nie zaplaci 50-siatek lub 100-ek. Nastepny minus to brak socjalu znaczy jest ale pracownik sie go z rzeka na rzecz firmy. Ogolny brak organizacji jest w tej firmie znany kazdemu pracownikowi.

gumis

raczej nikogo nie powalisz na kolana, większość osób pracujących w biurze zna sie na rzeczy, a zarobki będą na pewno dobierane do Twoich kwalifikacji i jak na początku nie ustalisz wysokiej kwoty to później z podwyżkami jest różnie. Praca stabilna ale jeśli zapomnisz o wszystkim co jest poza nią.

Pracuje w METRO za chwile w ATALIANIE zarabiam 3900 brutto

lolo

Hmm, ciekawe rzeczy syszę, Pracuję w Metro, ale żeby tu specjaliści pracowali to lekka przesada. Owszem, wg. mnie Metro wśród firma facility na rynku wypada najlepiej-bije na łeb Hochtief (SPIE) i jest troszeczke bardziej kompetentna postawa regionalnych niż w Sodexo. Na tym tle Metro wypada nieźle. Atalian kupił Metro, niedługo się dowiem-y co reprezentuje Atalian. A to wszystko ma przecież związek z przejęciem przez Auchan sklepów Real, w których Metro obsługe techniczna świadczy. Umowa się kończy i Metro musiało się ratować. Ot tyle.

nikos

podobno teraz atalian zostanie wlascicielem metro-properties services tam zatrudniają profesjonalistów więc może zmoeni się trochę zarządzanie mniej presji???

technik

Ludzie , wszędzie jest kicha, w polce pracowałem i oprócz problemów generowanych z Krakowa nie ma sie czego czepiać. Kasa zawsze na koncie, jak była potrzebna pomoc zawsze ktoś z Warszawy pomagał, ludzie dość w porządku, Jedyne co mnie drażniło to wietrzna presja co nie zawsze pomaga.

Niezależny

Ciekawe co piszecie ,pracowałem z Pol-k kilkanaście miesięcy i nie mam nic do zarzucenia Dyrekcji w Warszawie . Wiedza na poziomie i przede wszystkim ludzkie podejście , gorzej z Zabierzowem. Co do postawy chyba rozumiem w pracy musi być podział praca - rodzina

gostek

Ta firma jeszcze zatrudnia bo chyba tylko znajomości ich trzymały , kierownictwo - dyrekcja z Warszawy to chyba nawet nie wie do czego śrubokręt służy a kultura osobista zerowa , nawet do swojej żony odzywa się tak że pracownicy nie wiedzą jak sie zachować, ludzi przyjmują i zwalniają jak na akord . Ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy

Bieda

Pracowałem w tej firmie zgadzam się w 100% z to co napisali wcześniej Kierownictwo bez żadnej wiedzy technicznej francuski [usunięte przez moderatora] polskich pracowników

To co kolega napisał to wszystko prawda. Duży plus za terminowe wypłaty. U(usunięte przez administratora) pozdrowienia dla mobilnych.

Zostaw merytoryczną opinię o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATALIAN POLAND SP. Z O.O.