Opinie o Fidflex w Middelharnis

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fidflex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fidflex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fidflex w Middelharnis

Jakie są mocne strony pracodawcy Fidflex?

Rafal

Witam,szukam osob poszkodowanych przez biuro pracy fidflex,w celu zalozenia zbiorowego pozwu,współpracuję wlasnie z inspekcja pracy i adwokayem ktora sie zajmuja sie moja sprawa.Pozdrawiam prosze o kontakt na email r.klimowski@wp.pl

Paulina Nowy wpis
@Rafal

A ty zostałeś poszkodowany? W jaki sposób?

Ja Nowy wpis
@Paulina

Napisz email jesli

Jako Nowy wpis
@Rafal

W tej firmie nigdy się nic nie zmieni prycz ludzi jak już wezmą ci wszystkie pieniądze to kop w (usunięte przez administratora)i na bruk. Pracownicy same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zarobki fatalne więcej płacisz za mieszkanie niż zarobisz szkoda gadać.......

Flo.

Czytam te opinie czytam i nie mogę uwierzyć. Śmiać się chce co ludzie mają w głowach. Cale szczęście ludzie normalni którzy pracują dla tej firmy wiedzą jak na prawdę to wygląda. Zanim cokolwiek ktokolwiek napisze niech spojrzy najpierw na siebie i swoje zachowawnie w stosunku do pracy i ludzi. Owszem zdażają się nie raz pewne nieporozumienia ale wystarczy prozmawiac jak człowiek z człowiekiem. Bez gróźb krzyków i rękocznów. Kiedy coś jest nie tak zawsze można liczyć na ludzi z biura. Niestety Polacy którzy tu przyjeżdżają mają tylko jeden cel w głowie. Zarobić jak najwięcej kasy opierdalając sie. Ciagle awantury po pijaku lub pod wplywem narkotykow. No proszę Was. Bardzo często wstyd mi za to ze jestem Polakiem. Jak widzę zachowanie co niektórych. Nie dziwi mnie opinia obcokrajowców na temat narodu Polskiego. Plujecie jadem. Nic Wam nie pasuje. Nie oczekujcie od innych szacunku jeżeli sami go nie macie w stosunku do innych.

Rubi
@Flo.

Wszystko nie prawda jest co piszesz

Sylwia
@Rubi

Tak twardo zaprzeczyłeś, może bardziej to rozwiniesz. Może przekonasz tym też innych użytkowników. Czemu uważasz, że to nieprawda?

Jak wygląda podstawa w Fidflex?

Nowa

Zawsze wychodIsz na minusie na pocztaku czarują.. 350..400a potem zawsze na minusie bo izusia ma mivrene

Raf

Polecam jak najbardziej.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fidflex? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Debt Collector

Wszystkich poszkodowanych finansowo przez firmę FID Flex proszę o bezpośredni bezzwłoczny kontakt telefoniczny lub mailowy. +48 787 281 764 e-mail: debt.collector.pm@gmail.com

witam w zeszlym roku pracowalam na cebulkach to nie dostalam wakacyjnego a na solariasach byly i zglosilam ich do sncu czekam na odpowiedz kiedy skoncza ale jeszcze lepiej zglosic do inspekcji pracy i belastingu bo oszusci to malo powiedziano im biuro to powinni dawno zamknac zamknac bo okradali nas ,okradaja i beda okradac wlasciciel remontuje za nasza kase dom a iza chleje przez wekend i ma w poniedzialki migrene pijacka

oszukana

WITAM Pracowałam przez Fidflex teraz na zbiorach w sadzie .Biuro -właściciel Joban i polki pracujące w biurze to oszuści jakich mało!!!!!!.Pracowałam półtora tygodnia za pierwszy tydzień dostałam 250 euro zaliczki a za drugi tydzień oszukali mnie na 4 godziny i dostałam 235 euro .Od 3 tygodni jaśnie panie nie odbierają telefonów .Znajomi którzy również pracowali teraz ze mną za tamten rok nie otrzymali do tej chwili wakacyjnego ,ani urlopowego .Czekamy do końca pażdziernika i zgłaszamy sprawę do NSCU dość oszustwa i kpin z ludzi którzy ciężko pracują ,wykonują swoją pracę uczciwie ,a za tą uczciwość dostają kopniaka w (usunięte przez administratora) Kali jeść Kali robić, Kali zjechać do Polski siedzieć cicho bo dostał ochłapy i ma się cieszyć z tego co dostał a Joban i jego panienki do towarzystwa dzielą się kasą za głupotę ludzi którzy są naiwni i pozwalają nabijać się w butelkę

Maja

Pracujesz w Fidflex? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

gfd

duzym plusem jest lwasnie to ze nie trzeba sie martiwc o zakwaterowanie

fiki

Dotyczy poprzedniej wypowiedzi -Mira : Co za bzdurny opis : te dziewczyny moze i sa sympatyczne , w zaleznosci , jak na ta sympatie sie patrzy - to Jedno Wielkie Zaklamanie . Co poniektorzy otrzymali swoje wakacyjne , a reszta ludzi czeka na wyplacenie wakacyjnych nie tylko z tego roku , ale i z poprzedniego . Czeka sie na wyrownania , jezeli otrzyma sie ta wyplate w nieskonczonosc . Wiekszosc ludzi po zakonczeniu prac sezonowych wyjezdza z Wielkim Zarobionym Zerem . Cieplutko to sie robi po kilometrach chodzenia do biura w probie odzyskania wlasnych ciezko zarobionych pieniedzy , bawienia sie w gluchy telefon , bo telefony nie zostaja odbierane . Wiec co tu duzo pisac , biuro powinno byc juz bardzo dawno zamkniete aby innym ludziom zaoszczedzic WIELKIEJ PORAZKI !

mira

Pracowałam dosc długo przez ta firme i dla kogos kto chce pracowac -to pracuje ,sa tam sympatyczne dziewczyny jak Aneta ,Iza ,Jak był jakis problem ze zle miałam policzone godz -na drugi tydzien było wyrównane ,ale najczesciej przyjezdzajac do Holandii chca duzo zarobic zeby sie nie narobic ,wyplacaja wakacyjne ,-----praca sezonowa -po skonczeniu pracy jest wyrownanie po odjeciu zaliczek ,pozdrawiam cieplutko

taki sobie ktoś
@mira

Mira ,komu właziłaś w d........ że wyrażasz tak pozytywną opinie o tym biurze?Teraz to już nowa nazwa biura ze stara obsadą osobową-Contracting .BV

mira

jonatan

dużo opinii i jeszcze inne wątki toczące się na forach o pracy w holandii a ofert do pracy na razie brak z tego co widzę.mimo negatywów znalazłem też informacje o tym, że firma daje możliwość dużo godzin do przepracowania nawet dla chętnych dorobienia w weekendy, że zakwaterowanie jest super, domki przeludnione, więc jest ok

metin

Ktoś korzystał z usług fidflex'u ostatnimi czasy, bo jednak nie ma tutaj zbyt wielu aktualnych opinii, co mnie trochę martwi. Szukam czegoś sprawdzonego, także bym bardzo prosił o napisanie, czy aby na pewno teraz są godni polecenia. Interesuje mnie również na jakie stawki można tutaj orientacyjnie liczyć?

ta firma to porażka. nie dajcie się omamić pięknymi słowami przed rozpoczęciem pracy! uciekajcie jak najdalej od tej firmy. ja właśnie będę zgłaszać sprawę do SNCU i gdzie się tylko da. do prawnika, do UWV, do Ambasady! muszą wypłacić mi moje zarobione pieniądze!

Przemo

Pracowałem w tej firmie w tym roku i nie polecam polakom tam pracować. trzeba dołożyć ze swoich by jakoś przeżyć i wrócic do polski. Warunki mieszkaniowe nie sa zle lecz za 70 euro w polsce zylo by sie bardzo dobrze. Firma fidfleks to oszusci tkorzy zeruja na polakach. zabieraja ich do pracy, obiecuja tygodniuwki a dadza ci 20 euro raz na tydzień lub dwa i na koniec swej pracy nie otrzymasz pieniędzy

rufi

Witam,mialem identyczne doswiadczenie jakk ty tchomas!wiersze mozna pisac na temat tej firmy

fiki

Fima Fidflex w Middelharnis juz dawno powinna zniknac z ewidencji biur pracy . Dlaczego jeszcze istnieje , to wielki znak zapytania ??? Pracownicy Sezonowi - przyjezdzajac do tej firmy tylko na sezon wezcie ze soba pieniadze , aby jakos ten okres w Holandii przezyc i po zakonczonym sezonie miec za co wrocic do kraju !

@fiki

Siema!to wszystko co piszesz to prawda,ja tam pracowalem 2 lata ,mozna wiersze pisac !

Tomasz

Koledzy i Koleżanki. Chciałbym państwa poinformować i przestrzec przed firmą Fidflex Nieuwstraat 3, 3241 CL Middelharnis, Holandia.Firma bardzo niekompetentna przedstawiające nieprawdziwe fakty w/s umowy,jak i pracy,no i największy problem w takich sytuacjach dla nas rodaków to fakt iż bardzo ale to bardzo ciężko odzyskać swoje zarobione pięniądze.Może się to dla państwa wydać dziwne ale jest to fakt iż,pomimo umowy którą posiadałem,kopią godzin którą podałem.Miałem bardzo duży problem z odzyskaniem wynagrodzenia.Nie bede się tu wypowiadał na temat sposobów i scenariuszy jakie podejmuje się w/w firma.Nie zamierzam również tej firmie zaszkodzić a jedynie ostrzec swoich rodaków przed działaniem tej firmy bo swoimi krokami doprowadzają do traumatycznych sytuacji polaków którzy wyjechali za chlebem by w uczciwy sposób zarobic,a spotkało ich wielkie oszustwo i przykre doswiadczenie dla początkujących imigrantów przyjezdzających do Holandii.Mam 40 lat od 7 lat pracuję w Holandii i nawet takiemu staremu wyjadaczowi udało im się mnie zwieść i oszukać! ale oczywiscie do czasu.Podjąłem u nich prace w 23/09/2013 roku w Rotterdamie przy zbiorze gruszek,od zakonczenia pracy do dnia 1/02/2014 nie mogłem wyegzekwować moich pieniędzy,nie miałem również kontaktu z ludzmi z którymi pracowałem.wobec czego wystąpiłem jako jednostkowa osoba do urzedu Holenderskiego jakim jest NSCU.Po skierowaniu sprawy w przeciągu miesiąca zostały mni wypłacone wszytskie zaległe pieniądze.Jestem świadomy iż gdyby nie wyżej wymieniona firma SNCU pieniędzy bym nie odzyskał,bo i takie kroki podjąłem jak interwencja biura prawnego z Rotterdamu,jak i również kontakt osobisty w placówce firmy, byłem przez pół roku zbywany i oszukiwany że już za kilka dni wypłacą mi moje należnosci.Gdybym mógł komuś pomóc służę radą.I pozdrawiam wszystkich rodaków. Thomas.Rotterdam.nl@gmail.com POZDRAWIAM

radzio
@Tomasz

witam poszukuje w tej okolicy pracy . Może znacie jakies dobre firmy co mozna zarobic i normalnie mieszkac ????

lalka

Blondi!!!! W 100% zgadzam sie z toba!!!! tez tam pracowalam za czasow (usunięte przez moderatora) i jej wladcy....to byla poprostu zenada....(usunięte przez moderatora) nie dosc ze jezyka obcego nie zna to i po polsku dobrze sie wyslowic nie umie......

Zostaw merytoryczną opinię o Fidflex - Middelharnis

• Jak się pracuje w Fidflex?

Zobacz opinie na temat firmy Fidflex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fidflex