Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

chłopak

Znowu wczoraj po 18.00 nie działała maszyna do mielenia mięsa- porażka

baba
@chłopak

Chodzi o Tesco w Lublinie- fakt

Sebs

Nie wie ktoś przypadkiem kiedy będą jakieś przyjęcia albo szkolenia na magazyn w teresinie? z góry dzięki za info.

patryk
@Sebs

W tamtym tygodniu przyjęli paru Ukraińców i wyszkolono ich perfekcyjnie. O Polakach nic nam nie wiadomo , chyba przyjęcia wstrzymane.

xxx
@Sebs

wyślij CV to się dowiesz i nie bierz na poważnie tych wpisów bo większość to (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

zeta

Tak kierowniczka karierowiczka. Chciała zrobić karierę na ludzkiej krzywdzie. Krzyżyk na drogę. Ciekawe jaka będzie ta co ja zastąpiła? Wątpię żeby była lepsza.

kasia

jak jest u was czy macie równie traktowane soboty i niedziele wszyscy tak samo czy kierownictwo ma tylko po jednej a reszta po trzy i jak jest u was z urlopami czy każą wstawiać na żądanie i jak się wraca z macierzyńskiego to od razu macie na początek wstawiony urlop i nie ma gadania , a kierownictwo może sobie urlop zbierać i cały miesiąc wolnego bo mąż były policjant aktualnie radny a główne biuro przez to problemu nie widzi

logo firmy Kontroler Jakości
Stokrotka Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wie ktoś dlaczego tak mało pracy jest ostatnio? Czy to już jest tak zwane wygaszanie świateł?

Admin323
@anonymous

no widać ze ta firma upada już totalnie tragedia mobing i jeszcze raz mobing wycisnąć do zera ile się ukraińcy już nie wystarczają zeby nadrobić straty tego g.....

Może nowy

Witam serdecznie Mam podjąć decyzję czy chcę zacząć pracę w tesco w Komornikach przy ul. Kolumba, czy w innej firmie. W teorii wszystko wygląda pięknie, jednak im więcej komentarzy czytam, tym większe mam wątpliwości. Zaproponowana przez tesco stawka to podobno (umowy jeszcze nie widziałem) 3500pln brutto za operatora wózka wysokiego składu. Słyszałem też coś o 1200zl premii. Czy jakiś pracownik może podzielić się doświadczeniami z tego konkretnego miejsca? Jak wygląda wynagrodzenie i premia? Czy normy na premię są możliwe do wyrobienia, czy wzięte z kosmosu? Jak liczony jest czas pracy, bo na którejś ze stron spotkałem się z opisem, że jest on liczony od rozpoczęcia skanowania? Czy ktoś korzystał z możliwości szkolenia języka, bo na rozmowie dowiedziałem się, że jest taka możliwość? Proszę o konkretne i rzeczowe odpowiedzi. Dzięki!

stary retrakarz
@Może nowy

1200 ZŁ. PREMII. Odejmij edno zero. Może 120 złotych dostaniesz premii ale pod warunkiem że wyrobisz ponad 20 procent więcej niż wynosi norma. 1200 zł to chyba w ciągu roku. Nie daj sobie oczu zamydlic, omijaj ten magazyn z daleka i tak w pierwszej kolejności na retrak zapisują Ukraińców.

Admin3
@stary retrakarz

Człowieku nawet nie podejmuj tej oferty mydlenie oczu wszystkie soboty pracujące i dostaniesz wolne w środe np .Premie no pod warunkiem ze wyrobisz ponad norme i jeszcze w ciagu miesiąca nie wezmiesz żadnej uz albo l4 :) to dostaniesz te 150 brutto ;D.

OBROŃCA

NIE BÓJMY SIĘ PISZMY PRAWDĘ O MOBINGU W TESKO CZY JEST O CIĘZKIEJ PRACY WYKONYWANEJ PRZEZ KOBIETY W KUPIE SIŁA NIE DAJMY SIĘ WYZYSKOWI OLIGARCHICZNEMU PRZEDIĘBIORCY NIECH ZLO UJRZY ŚWIATLO DZIENNE I ROZLICZY CIEMIĘŻCÓW

Magda

Tesco Żary....zapraszają na rozmowę o pracę na stanowisko asystent ds. administracji, a drugi dzień podczas rozmowy dowiadujesz się, że to stanowisko jest już zajęte, ale proponują Ci obsługę klienta :) zapytałam dlaczego nie zadzwoniła Pani do mnie, że jednak nie ma już miejsca dla mnie. Pani odpowiedziała,że myślała, że może "skuszę się " na inne stanowisko. Czytałam tutaj, że to ich stała gadka. Nie mogą znaleźć pracowników więc wymyślili sobie sposób. To nie w porządku. Strata czasu. Bezradność???

bartek

Kto zmienił wygląd strony? Kto się tym bawi? Mi się nie podoba! Niech ten ktoś pobawi się swym małym a nie bawi się stronami internetowymi. Zapewne jakiś miesciuch co siedzi całymi godzinami na Facebooku. Robi tylko przerwy żeby wyprowadzić pieska na spacerek, bo inaczej mu maleje do butów. Widziałem takiego miesciucha na rowerze, miał kask na głowie. Ale czubki te miesciuchy.

Alicja

Przypominam, że wszystkich obowiązują zasady regulaminu. @Admin jeśli jakiś wpis zostaje usunięty, oznacza to, że naruszał jego zasady. Na portalu każdy może zostawić swoją opinię. Zarówno jeśli chodzi o osoby, które z pracy i jej warunków są zadowolone, jak i te, które mają do pracy w firmie jakieś zastrzeżenia. Opinie nie mogą jednak łamać regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, naruszające dobra osobiste, czy też propagujące przemoc.

aaaaaaa
@Alicja

z innej bajki.. szanowni moderatorzy gowork też się tutaj gęsto wpisujący i udający zainteresowanie warunkami pracy może byście zaczęli się do tego przyznawać??

Robert

TESCO to normalna spoko firma, niestety ma sporo hejterów.

Rybka

@fural Sądzę, że bardzo niesprawiedliwie oceniasz pracę administracji w Tesco. Każdy jest zatrudniony do wykonywania odpowiedzialnych prac. Skala ich trudności powoduje różnice w wysokości zarobków. Zawsze możesz aplikować na wyższe stanowisko w firmie.

obserwator

Pani M ile,,,,, to kochanica kierownika i nikt nie ma na to wpływu ze pomaga jej w pracy żeby miała najwyższą premię. Premia to powinna się należeć z automatu tym co pikuja w napojach i alkocholach. Menadżer powinien wziąć to pod uwagę. Ale on ma w głowie siano i czepia się rzeczy nie istotnych. Jak robi obchod po to kierownicy w popłochu biegają jak poparzeni. Ale mamy w tedy ubaw. Boją mu się coś powiedzieć bo wiedzą że nie ma pojęcia o pracy na magazynie. Straszy ich swoim stanowiskiem.

Hej

Ciekawe czy gdyby przenieść Panią Mil... do innych grup to czy tez odbieralaby co miesiąc 600 zl premii. Skandal

Admin

Prosze nie usuwać negatywnych komentarzy bo każdy wie co tu jest od tego sie nie ucieknie ;)

Fela

fural
@Fela

Przypilnuj tych pracusiow z administracji z biura wydań. Tym którym wyrownano pensje do najwyższych stawek. Magazynierom dokłada się pracy żeby administracja miała jej mniej. Oni jednak nie mają swiatelek i żadnych norm. Siedzą i wykonują swą pracę bez pośpiechu i gadać mogą ile chcą. Magazynierom chcielibyście zakneblowac usta.

fifi
@Fela

Albo przypilnuj te psełdo kierowniczki agencyjne, aż żal patrzeć na to ich nic nie robienie i chyba właśnie o nich pisałeś. "Niestety trzeba pilnować ludzi, doskonale każdy wie jak niektórzy "pracują". Ludzie myślą, że jak będzie siedział w kącie i sobie rozmawiał z innymi to czas zleci a ktoś pracę wykona. Jaka praca taka płaca!!!" To może najwyższy czas przyjrzeć się pracy liderek agencyjnych, na pewno ich praca nie jest warta ich zarobków.

Tesco

Jedyne co fajnego to hah obiadki za 6 złoty nawet zjadliwe i siedzenie na l4 bo pracować tutaj to faktycznie wstyd kołchoz jakich mało 2 karty na odbijanie się kontrola na maxa wszystko widać co kto jakim tempem robi,z kim gada,czy nie spóźnił się do pracy oraz na przerwie nie mówie ze wypłata 2,5(po przedłużeniu z sobotami na 3 zmiany :) to mega mało ale szału nie robi a robota ciężka raczej w większości .

Felicjan

Jeśli opinie są tak bardzo podzielone to znaczy, że jest normalnie w firmie. Jednym pasuje bardzo drugiem wcale a nowi muszą sami ocenić czy chcą tu pracować. Szkoda, że pracując tak narzekacie, może lepiej zmienić firmę?

jerzyk
@Felicjan

Normalnie?? A to dobre! Tobie chyba dobrze bo pewnie jesteś jakimś administracyjnym kierowniczkiem i siedzisz przed komputerkiem bezstresowo drapiac się po worku. Nie dotyczy cie wysoka norma , ból rąk i nóg a także kręgosłupa. Tesco ci życie uratowało i karmi cie do syta. Widzę jak nowi chcą pracować. Siedzą na zwolnieniu bo są w szoku ze tu jest taki kolchoz. Kierownicy odchodzą , magazynierzy tez chwalą tej roboty. Przyjdą czasy ze będzie problem z zatrudnieniem kogo kolwiek. Tesco to mało atrakcyjna firma, wręcz wstyd tam pracować.

Gavroche
@jerzyk

To niestety prawda. Chwalą sobie tą pracę jedynie pracownicy administracji bo takiego luzu nie będą mieli nigdzie. Zmianowy wymierza kary magazynierom za zeskanowanie się o 4 minuty za późno na zadanie a jednocześnie nie przeszkadza mu jak pracownicy administracji po skończonych przyjęciach na pierwszych zmianach nic nie robią często przeszło godzinę i dłużej. Hipokryzja i brak poszanowania dla pracowników fizycznych, którzy odwalają najcięższą pracę.

Alicja

@krytykczy dobrze rozumiem, że osoby obecnie dołączające do firmy mogą liczyć na lepsze warunki niż osoby, które w TESCO pracują już od jakiegoś czasu? Czy normy o jakich wspominał @caleb wynikają z braku osób do pracy?

krytyk
@Alicja

Uważam ze juz nie mają szans na lepsze warunki niż starzy pracownicy. Po wielu skargach pracowników z długim stażem nowi pracownicy wykonują prace mniej skomplikowane i odpowiedzialne. Okazało się bowiem ze nowi pracownicy są trochę leniwi i nie są wstanie wykonać zetelnie i szybko swej pracy niż starzy pracownicy. Jeśli chodzi o wysokość norm to powód jest jeden, firma chce mieć jak najwyższe dochody , przy jak najmniejszej ilości pracowników. Skutkiem tego jest ogromne przepracowanie ludzi , którzy odczuwają juz skutki uboczne na swoim zdrowiu. Ludzie do pracy są, tescowi, agencja pracy z polski czy z Ukrainy. Zachlannosc zysków firmy jest nieograniczona.

krytyk

Uważam ze idąc teraz na opcje trzeba mieć nie pokolei w głowie. Nie wczyscy kierownicy dostali podwyżkę a swierzak ma pensję tych co ją dostali. Nie dziwie się poszkodowanym ze zaczynają olewac tą robotę, biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO