Mebi Group

Michałowice

Opinie o Mebi Group

lolik

heh jasne, że jest z kim wyjść na fajkę, takimi głupotami to nie ma się co przejmować, sporo ludzi pali a to, na co ty wyorzystujesz swoją przerwę w pracy to już twoja sprawa

mebifan - 2010-06-15 11:38:00 Polecam wszystkim, ktorzy lubia siedziec od rana do poznej nocy w pracy i dostawac pensje z mega opoznieniem. ja tym, którzy lubią wykonywać pracę i nie dostawać za nią wynagrodzenia.

mebifan

ja

jest ok

Zostaw opinię o Mebi Group - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebi Group