"SPAW-MAR"

Mongstad

Opinie o "SPAW-MAR"

Aneta

@spawacz 100 co sprawia, że tak oceniasz firmę? Czy sytuacja, o której pisali użytkownicy we wcześniejszych opiniach nie uległa zmianie?

spawacz 100

TRAGEDIA !!!!!

klic

To nie firma tylko pseudo firma machloje ,matactwo ,oczekiwanie na pieniadze po 3 miesiące tą firme dawno powinni zamknąć ..nie polecam i omijajcie szerokim łukiem .

sdfv

@pracownik nie rozumiem dlaczego tak piszesz tutaj?

Nie płacą, oszukują, na pieniądze można czekac i parę miesięcy, nie odbierają telefonu w firmie, a pani prezes nie istnieje prawdopodobnie, bo nigdy jej nie ma

przemek

Mnie tez oszukali na 500euro...mialem uzgodnione 15eu a przy rozliczeniu powiedziała księgowa ze 12eu..brak słów,,

Mirek

Jeśli ktoś lubi pracować za darmo,polecam Spaw Mar

Marek

Ostatnio jak u nich pracowałem oczekiwałem za pieniędzmi prawie 3 miesiące...firma dla ludzi o silnych nerwach..nie polecam

łukasz

Ludzie uwazajcie na tą firmę i unikajcie jej...nie wypłacają kasy...a jak juz dostaniesz to nie tyle co obiecali...jednym słowem oszusci..

oelbus

Właścicielem firmy jest pseudo-biznesmen z Tarnowa. W 2010 roku szukał bandyty, który przestrzeli nogi konkurentowi z branży. Dostał za to 1 rok i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. To chyba mówi wszystko o standardach panujących firmie. Po źródła wystarczy wpisać w wyszukiwarce tytuł "Szukał bandyty, natrafił na agenta elitarnego wydziału CBŚ".

oszukany

Oszukują na każdym kroku. Tam nie traktuje się ludzi poważnie. Jedynie czego się dorobicie to tylko choroby wrzodowej żołądka. SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

oszukany

nigdy prze nigdy nie do tej firmy !!!DNOOOO!!!

monter

Koledzy znacie może poważne firmy z którymi można wyjechać zagranice jako monter rurociągów?

olek

jezeli jestescie juz tak zdesperowani ze bedziecie pracowac charytatywnie to zadajcie umowy a tego wam nie dadza bo placa z najmniejszej krajowej reszte ci dadza na reke tak przynajmniej obiecuja na gebe jezeli pojedziesz za granice pieniedzy nie zobaczysz dopoki nie zajedziesz do tarnowa musisz byc bogatym aby przezyc w tej firmie

spawacz

widze ze negatywne opinie sa caly czas kasowane przez wielka pania prezes ( musi chyba ponad 100 wazyc ) wole jechac do nepalu i pomoc ludzia po trzesieniu i zrobic dobry uczynek niz robic dla tych zlodzieji ktorzy i tak kasy nie placa. ODRADZAM. firma stracona. nie radze nikomu tam isc.

WOOW

MASAKRA, A ZLOZYLAM TAM CV...... A

andrzej

wypelnilem mnustwo papierow nie dostalem nic do reki zadnej umowy o prace a dlaczego ? poniewaz okradaja panstwo malo tego przerobisz sumiennie to okradna i ciebie bo kasy nie zobaczysz a dlaczego ?poniewaz pani prezes nieee zaakceptuje twojej wyplaty hahaha i nie wiem dlaczego to jeszcze funkcjonuje

spawacz

pod zadnym pozorem nie dajcie sie namowic na prace w tej firmie to sa oszusci i zlodzieje pracowalem tam za darmo 2 miesiace powtarzam zlodzieje

Zostaw opinię o "SPAW-MAR" - Mongstad

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SPAW-MAR"