Opinie o ZPOW Dawtona w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZPOW Dawtona. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZPOW Dawtona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPOW Dawtona w Lipno

Paulina

@Wkurzona @anonymous Wspominacie o śniadaniach w pracy, a co z obiadami? Czy firma ZPOW Dawtona zapewnia pracownikom bezpłatny obiad? Dlaczego pracownicy udają się zbiorowo na śniadania? Czy to wynika ze specyfiki pracy zmianowej? Napisz proszę więcej na ten temat, bo dla osoby nie pracującej w tej firmie, wpis jest trudny do zrozumienia. Czy próbowaliście rozmawiać z nowym szefem o zaistniałych problemach? Może warto dać sobie czas, tak aby jedna i druga strona poznały swoje wymagania i oczekiwania?

były pracownik tego gówna
@Paulina

Kobieto daj sobie spokój z tym zjebany zakładem,fakt właściciel podniósł na 9 zł/h sezon co z tego jak ganią robotą w tym (usunięte przez administratora) ,a brygadzisci mają gnoić pracowników robotą ile się da .Tej (usunięte przez administratora) SCypkowej już nie ma ile ona ludzi zmarnowała młodych i samego Wilgomasa młodego jak i starego ludzie (usunięte przez administratora) obchodzą.. (usunięte przez administratora) ten zakład

Właśnie teraz to nie można iść do ubikacji bo zabierają 1 godz lup zwalniają ludzi jest nowy dyrektor ma ksyfke zielony to on tak robi z ludźmi na śniadanie trzeba iść 6minut to zostaje nam 14minut i trzeba dość tam gdzie się pracuje to następne 6minut to na śniadanie mamy 8minut nie da się zjeść ani kawę wypić to jest chore jak tak można ludzi traktować przez dyrektora zielonego towary się zwracają bo śle etykieta jest lup coś znajdują w słowach tam jest tak nie jakość tylko ilość dla mnie to chore jest powinna inspekcja pracy wesc i z tych sklepów co biorą towar żeby zobaczyli jak się pracuje w dawtonie jaki jest (usunięte przez administratora) powinni wesc bez mówienia im kiedy będą taka jest moja opinia zgadzacie się bo jest masakra teraz jest holchoz pracy

Teraz to ludzi poniżala pracuje to wiem co robią z ludźmi prygadzisci i szefy zjebie to ludzie są opierdalani ponizaja ludzi jedna osoba musi (usunięte przez administratora) za 3 nawet na chwilkę nie mogą ustać się napic wody bo juz obserwuje szef i telefon dlaczego stoi ta pani zabieraj godziny ludzia nagany dają za nic po prostu jest masakra w dawtonie pszyjcie zobaczcie sami co się dzieje tam

Jakub

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nie chce się wam pisać na forum?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZPOW Dawtona spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ggvjkid

Jakie sa godziny pracy ?

Paulina

Zainteresowani podjęciem pracy w ZPOW Dawtona? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.dawtona.pl/kariera Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk?

Roman

Witam. Chciałbym się zatrudnić na stanowisku traktorzysty w firmie Dawtona, również chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka /h bo w obecnym gospodarstwie mam 16/h i ile jest godzin w miesiącu?

ykao

Dobrze, ze zapewniona jest tutaj umowa oparta na dobrych warunkach pracy @Ania a jak jeszcze wynagrodzenie jest na rozsądnym poziomie, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. W końcu o stabiilne warunki jest teraz dość trudno, a im się udaje je mieć.

Dawtona

Witam, Na stanowisku Mechanik Maszyn i Urządzeń minimalna stawka to 16zł brutto plus 500zł netto premii miesięcznej. Praca zmianowa więc plus godziny nocne oraz jeśli są to płatne za nadgodziny. Umowa o pracę bez pośredników. Pozdrawiam

muniek

Banda (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi za 7 ziko bo wiedzą. Ze we wiosce nie ma pracy pasorzyty zajeba.n.e

inez

Nie jest kolorowo,bywa różnie,raz pod wozem ,raz na wozie,a pracować trzeba wszędzie,dobrze tam gdzie nas nie ma,prawda znana od lat.Osobiście nie narzekam,choc lekko nie jest,pieniadze sa na czas,jak tylko nie bede miala innej możliwości to na sezon pójdę zawsze.W innych zakładach sielanki też nie ma,kto pracował w innych to wie.

lola

7zl/h smiech na sali zawsze jak przychodze na sezon to porazka ludzie na umowie siedza z (usunięte przez administratora) a sezon musi zachrzaniac co to za polityka a brygadzisci nic sobie z tego nie robia pupilek pupilkowi nie da sie narobic

karo

druga sie znalazla ksiezniczka wy pracujecie ciezko ? blahahahahaha dobry zart smieszna jestes prace prawdziwa to tylko poznaja ludzie z sezonu a reszta ludzi to sie nadaje tylko czekam na sezon jak przyjde i zobacze traktowanie brygadzistów tak po za tym kiedys placa byla wieksza a ludzie tym bardziej sie opieprzali wszystkie kobity nisko upadly nie szanuja sie myslac ze sie podliza to lepsza fuche dostana

andzia

ja dobrze nam tą prace a ty sie nie wtrącaj bo nie robisz w dawtonie

tazi
@andzia

nie wiesz co mówisz kiedyś ludzie pracowali tam za grosze ale się szanowali praca była dużo ciężejsza niż dzisiaj. nie podpisuj się imionami dziewczyn bo im ubliżasz bo żadna z nich tak nisko by nie upadła żeby szkalować zakład w którym pracują tak jak ty.pracujesz w tym zakładzie a narzekasz zapraszam do innego zakładu co myślisz że cię posadzą .uważam że nie możesz sobie znaleźć innej pracy bo po prostu jesteś niezgodna i nic ci nie pasuję a bajki o księżniczkach dawno się skończyły więc zejdz na ziemię.znam ten zakład na pewno lepiej niż ty. i nie wypisuj durnych rzeczy bo ubliżasz moim koleżankom które ciężko pracują chociaż są ze sezonu.w Dawtonie nie pracuje całe lipno tylko garść ludzi więc moje pytanie gdzie pracuje reszta skoro nie ma pracy.

kogucik

źle trafiłaś bo ja akurat nie jestem leniwcem i tam gdzie pracowałem nie było problemu z pracą żeby zostać .a skoro w dawtonie tacy psychopaci to ty mówisz o sobie .bo mi jeżeli praca nie odpowiada to porostu ją zmieniam .a jak ktoś mówi że nie ma pracy to mnie krew zalewa bo jest jej dużo.

telimena

skoro jest aż tak źle w tym zakładzie to ja nie rozumiem po co tam pracować skoro ma się aż tak wygórowane ambicje .przecież zawsze można znaleźć lepszą pracę chyba że się nic nie potrafi. nie rozumiem ludzi którzy tam pracują na sezon a później takie opinie wystawiają.dla chcącego nic trudnego znaleźć pracę bo jest jej dużo ale nie dla leniwców.

italia

tak normalnie na czysto masz

wlochy

Sobota-10/1h Niedziela-13/1h PLN ;D pozdrawiam pomidorki ;D

KOChAM WŁOCHY

Nie musisz chodzić w weekendy i tyle od Ciebie zalezy,ale duzo na tym stracisz , bo dobrze płacą, chociaż coś.

rob21 - 2012-09-15 02:45:31 Ja też tam pracuję i co tam się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.Ale są tacy którzy potrafią wychować sobie szefostwo.Weźmy np;takiego [usunięte przez moderatora].Nie widać go a słychać z daleka.Każdy się go boi.Nocki i popołudniówki to dla niego raj.Można napalić się i wypić.Dostał naganę za papierochy a mimo to i tak leje na to wszystko.Ile razy ledwo wychodził na (usunięte przez administratora) że ledwo na nogach stał a mimo to nikt nic mu nie powiedział,strażnicy chyba klapki na oczach mieli.Brygadzistka też nic nikomu nie powie.A awarię też można zrobić żeby się nie narobić.Zarobki też ma ładne.Zero poszanowania dla ludzi,a sezonowi już całkiem.Zero kultury ambicji i honoru.Wielu jest takich jak on ale to przebija wszystkich.Taki stały może wszystko a my zwykli sezonowi,robole robimy za nich czarną robotę i musimy siedzieć cicho bo jak masz rodzinę to nie możesz się wychylić.[usunięte przez moderatora] do 8 potów tj Dawtona a w niej zajebista brygadziska wredna [usunięte przez moderatora] jej chasło to wietrzcie "MAŁO" [usunięte przez moderatora] kobieto z tamtąd bo cię długo całYM Lipnie wrogów wyrobisz za TWOJE PODEJŚCIE POd pracownika [usunięte przez moderatora] .Traktujesz ludzi jak niewolników j[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o ZPOW Dawtona - Lipno

• Jak się pracuje w ZPOW Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy ZPOW Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPOW Dawtona?

ZPOW Dawtona