IMPOL Sp.J.

Lipno

Opinie o IMPOL Sp.J.

klient

Obiecują towar po 3 tygodniach, po 4 tygodniach nie ma jeszcze niczego. Strata czasu na współpracę tą firmą.

Mirek

Impolkiller
@Mirek 12.09.2016 15:22
Grzejniki dostarczone w najlepszej cenie. Przyzwoita jakość firmy Diamond i tani transport firmy IMPOL. Jestem zadowolony....

MASAKRA!!! Piszesz, dzwonisz a i tak nie otrzymujesz tego za co zapłaciłeś. Trzeba debilom wysłać polecony za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, do ostatecznego wydania rzeczy!!!

VVV

BANDA OSZUSTÓW I NIEKOMPETENTNYCH LUDZI - SZCZERZE NIE POLECAM !!!!!!!!!

kolik
@VVV 05.08.2016 09:29
BANDA OSZUSTÓW I NIEKOMPETENTNYCH LUDZI - SZCZERZE NIE POLECAM !!!!!!!!!

Popieram. Nieprofesjonalna obsługa, trudny kontakt, dostawa raz w tygodniu i to niekompletna. W ogólne wrażenie, że tam "nikt nie rządzi"

Zostaw opinię o IMPOL Sp.J. - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPOL Sp.J.