izmir kebab

Dębno

Opinie o izmir kebab

igorek

A podpowiecie mi, w których miastach można spotkać się właśnie z tymi kebabami? Słyszę od wielu osób dużo dobrego, chciałbym w końcu przetestować na sobie :)

zawiedziona

Nie wierzę te pozytywy to chyba biuro pisze :) :) :) śmiech na sali zarobki...... jak na polske ......

zawiedziona

Zgadzam się z negatywnymi opiniami co do tego zakładu w100% a co do zarobków to zarobią te co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12 godzin na dobe a nie samą pracą człowiek żyje .Nieroby dla Was to Ci co tylko 8 godzin pracują bo są zdania że mają rodziny i życie prywatne a już nie wspomne o zarobkach zaufanych ,uczciwych ,nie przebywających na urlopach,wieloletnich pracownikach to oni wcale nie są doceniani w tym zakładzie.Ostatni zakład w którym chciałabym podjąć prace ;) a nie wspomne o biurze w którym panuje mobbing nie będę rzucać nazwiskami domyślcie sie zero kultury. BRAK SŁÓW !!!!!!!!!!!!!

sprawiedlwy

[usunięte przez admina]Ciekawe dlaczego nie napiszesz jak naprawdę jest w tej firmie. Z czego sa robione kebaby? Co wy sprzedajecie? Brak słów!!!

[usunięte przez admina]Kolego jeżeli ci coś nie pasowało w tym zakładzie, to twoja sprawa. Ja bardzo jestem zadowolony z pracy w tym zakładzie, a zarobki jak na nas polaków w tym kraju są bardzo dobre. Po za tym każdemu polecał bym ten zakład takiej pracy jak tam nie znajdzie się w tym mieście. A ty więcej nie pisz takich bzdur. Bo z byle powodu nie można kogoś oczerniać.

JA PRACUJĘ JUŻ DŁUGO I JESTEM ZADOWOLONA ZAROBKI BARDZO DOBRE(JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ) DLA NIEROBÓW I KOMBINATORÓW NIE MA TAM MIEJSCA WIĘC TEN KTO TO NAPISAŁ PEWNIE SKOŃCZYŁ KARIERĘ W TEJ FIRMIE Z WYŻEJ WYMIENIONYCH POWODÓW.

nikomu nie polecam tam pracować,chyba że ktoś chce[usunięte przez admina].Stawka bardzo mała a wymagania duże i jeszcze Turas jest kierownikiem.

Zostaw opinię o izmir kebab - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie izmir kebab