MINERAL TRANS Sp. z o.o.

Daleszyce

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o MINERAL TRANS Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MINERAL TRANS Sp. z o.o.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

lukasz110782

Witam Jeśli mogę spytać gdzie jest obecnie siedziba firmy, tzn. biuro zarządu lub gdzie parkują pojazdy firmy?

Agnieszka

Kierowca nie musi myć auta, wystarczy, że dba o wnętrze auta. Od mycia powinni być inni ludzie, lub właściciele. Swoją drogą, czy umowy są na tyle ile zarabiają kierowcy, czy najniższą? Czy mają urlopy jak wszędzie i czy dostają pieniądze za spanie w autach, tzw delegacje?

Jaras

Polecam Firma godna polecenia, pracuje już trzy lata i nie narzekam, a jeśli chodzi o brudne auta to świadczy tylko o kierowcy ponieważ myjka jest na miejscu i jeżeli kierowca nie jest brudasem to może umyć auto !!!!

Szukasz pracy?

alon

Jeden wielki syf. Widac po autach jakie brudne na trasie !! Nie ma mowy o myjni zeby umyc auto :)))

ryku

rozmowa z nimi wyglada tak ze przez 20 minut podpisuje sie tylko pamiery na swoja niekozysc , zabezpieczaja sie z kazdej strony

ryku

niepolecam nikomu jazdy w tej firmie za wszystko obciazaja kaza podpisywac weksle w razie wypadku gdy firma ubezpieczeniowa nie zwroci im calej wartosci samochodu to jest sie zobowiazanym do wyrownania to samo gdy straca zniszke oc

Zostaw opinię o MINERAL TRANS Sp. z o.o. - Daleszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MINERAL TRANS Sp. z o.o.