Opinie o NORSTEC A.S w Stord

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NORSTEC A.S. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NORSTEC A.S o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORSTEC A.S w Stord

Zdzichu

Masz racje nie jedz ! (usunięte przez administratora) Nie daj im zarobić , dobrze ze martwisz sie o siebie .

Czyli z tego co piszecie panowie monterzy i spawacze firma dział na zasadzie szybkie strzało na miesiąc i do domu --robolowi co łaska a sami na chapać się /np.Nowy samochód ,nowy domu /a reszta na przetrwanie i opłaty. Dziś do mnie dzwonili stawka jak na Norwegię na wet niema najniżej krajowej Norweskiej a gdzie dieta ,gdzie posiłki -Pani coś nadgodzinach/To w Polskim stylu/ -Powiedziałem tak ale muszę to przemyśle ,a te komentarze mnie w tym pomogą .

coto

znowu się zaczeli (usunięte przez administratora)ogłaszać

Smaug

Oczywiście że są jednostki które pracują "cały rok" szczególnie są to osoby które od wielu lat li (usunięte przez administratora) prezesikowi. Ale wiele osób zatrudnionych było na bardzo krótki czas,mimo że obiecywano im "złote góry" No i nie ta firemka nie ma zbyt wiele miejsc do których wysyła pracowników,najwięcej osób zatrudnionych jest w stoczni Westcon, (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NORSTEC A.S? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
aksel

Ja pracuje caly rok, jak wiekszosc innych "stalych" pracownikow. Jak komus sie wydaje ze przyjedzie raz I juz zawsze bedzie mial prace to jest w bledzie. szczegolnie jak pewnie nie grzeszy pracowitoscia.

Max

Nie ma to jak praca w Norstec ;-) Miesiąc pracy i 11 miesiecy bezpłatnego urlopu ....

xas

aaa, jak to w norstec pracuje się tylko przez miesiąc, który? Co robi firma w pozostałych 11 miesiącach?!

Brzęczyszczykiewicz

Atmosfera jest sielankowa,jak w jednej wielkiej rodzinie. Tylko co do poniektórych przychodzi komornik i zajmuje konta . Ale tak po za tym jest "BOSKO",jak na wakacjach.

Adrian Nowak

Wiem ale nie powiem. I kosztowal wiecej. Wiec dalej mozecie pracowac czarnuchy na widzimisie Pana prezesa

M.S. to prawdziwy biznesmen. Jako że mu mało kasy to jeszcze można u niego kupić najdroższe fajki. Wstyd Prezesie. Przez [usunięte przez administratora] \"Białego Kła\" zwolniłeś porządnego chłopaka i jeszcze zabrałeś mu całą pensję! To że ten szczerbaty baran mieszka koło ciebie to nie znaczy że masz trzymać jego stronę. Nowot to następny baran przez którego zwolniłeś chłopaka bo gróba oferma nie ma pojęcia o Rys. technicznym!!!

Kolejne wezwanie do zapłaty za coś za co uczciwie zapłaciłem.Tak kończy się \\\"indywidualna pomoc dla każdego pracownika\\\" udzielona przez pana [usunięte przez administratora]. Jak to w życiu bywa-pierwszy milion trzeba .......

FCSP

Dumping socjalny jest w Norwegii wciąż powszechnym zjawiskiem. Postanowienia ustawy o środowisku pracy są łamane przede wszystkim względem cudzoziemców. W tym tygodniu wybuchła kolejna afera, tym razem z firmą Westcon w roli głównej. I gdy wszyscy oburzają się na niesprawiedliwości, niewielu zwraca uwagę na to, że nie ma naprawdę skutecznych metod na wyegzekwowanie zmian. Problem na ogromną skalę Z 3000 przeprowadzonych w 2010 roku kontroli w zakładach pracy przez Arbeidtilsynet aż w 1958 przypadkach okazało się, że firma łamie postanowienia ustawy o środowisku pracy. I jest to jedynie wierzchołek góry lodowej. Najczęstsze wykroczenia pracodawców dotyczą dumpingu socjalnego, przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa oraz czasu pracy. Kontrole przeprowadzane przez Inspekcję Pracy nie są mimo to skuteczną metodą, bowiem wiele z nich nie jest rejestrowanych. Innym problemem jest słaba możliwość egzekwowania postanowień inspektorów. Poprawa sytuacji - przykłady W maju bieżącego roku Arbeidstilsynet sprawdziło warunki w polsko-norweskiej firmie Norstec. Okazało się, że postanowienia ustawy o środowisku pracy były w niej wielokrotnie łamane. 30. września minie termin na poprawę sytuacji w zakładzie pracy, zgodnie z punktami wyznaczonymi w raporcie przez inspekcję. Właściciel Norstec mówił dla NRK, że udało się już wypełnić najważniejsze punkty nakazane przez Arbeidstilsynet (80%). Co się jednak dzieje, kiedy firma nie zdąży wprowadzić wymaganych zmian w odpowiednim terminie? Płacą kary, wysokość podawana jest każdorazowo. W ten sposób np. Adecco, za niedopełnienie obowiązku wprowadzenia zmian płaci 3000 koron dziennie. Najwidoczniej nie jest to odstraszająca kwota, gdyż łącznie firma zapłaciła już ponad 350 000 grzywny.

FKSP

Czy mógłbyś kolego opisać,czego dotyczył ten wywiad?

maznas

Pan [usunięte przez administratora] sie zblaznil w NRK1, musi dosc powaznie potrenowac jezyk angielski bo to co opowiadal to kpina... Usmialem sie do lez z dziennikarki ktora robila duze oczy bo prawie nic nie rozumiala z tego belkotu. Moze po tym programie ktos wladny wezmie sie za takich jelopow co oszukuja pracownikow. Pozdrawiam z deszczowego Stordu

Nie zapominając o tym iż ściąga z pracowników zaległe podatki,które według przepisów norweskich on powinien odprowadzić. Ale tak w ogóle \"BARDZO UCZCIWY BIZNESMEN...\" :-)

Boluś

Wracając do spraw podatkowych. Pan [usunięte przez administratora] był zobowiązany płacić za pracowników podatki w Norwegi-czego nie czynił,był świadomy sytuacji,lecz zaoszczędził kupę kasy. Byliśmy traktowani przez Norweski Urząd jak pracownicy Westconu,wiele firm tak robiło,nie informując o zaistniałej sytuacji. Żal tylko tych ,których firma krzak okradła,a dalej [usunięte przez administratora] liżą temu "KOMUŚ"

byly pracownik

chccialem sie zapytac dlaczego w firmie mowili od poczatku roku ze bd praca dla rurarzy jak jezdzi tam tak malo osob a pani siedzaca w biurze jak dzwonilem od poczatku roku zapaewniala ze bd praca od kwietnia od maja od czerwca i tak caly czas robila w [usunięte przez administratora] dlaczego nikt nie powiedzial panowie od nowego roku beda pracowali tyko [usunięte przez administratora] w NORSTEC AS i (usunięte przez administratora) i bylo by ok kazdy wiedzialby kto napewno pojedzie a tak huk od nowego roku pojechali tylko ci co od poczatku trzymali jezyk w du>>> u przemka i wiktora a jak bylem w firmie to [usunięte przez administratora] mowi ze pracy nie ma w tym roku a czemu nie powiedzial ze wyjezdzaja tam tylko ci co mo la..e robili eh co za firma same zaklamane falsyfikaty nawet w oczy nie potrafia powiedziec ze niestety tylko jezdza ci co od poczatku jezdzili

Uczciwy szef tej firmy, wyplacalny i atmosfera nie najgorsza,

Waldi-praca

Ja pracuję w tej firmie ponad rok czasu nie zdarzyło mi się,by kiedykolwiek,nie weszly pieniędze na konto.Nie da sie ukryć,że w tej firmie pracowało mi się pod presją,gdyż nie można było nic powiedziec,ani sie dowiedzieć,ze względu na p.MM,ponieważ bałem się utraty pracy,a mam rodzinę na utrzymaniu..Cieszę się ,że już nie ma p.[usunięte przez administratora],i człowiek pracuje mając komfort psychiczny.Karta się odwróciła,teraz ma dość swoich problemów p.[usunięte przez administratora].Cieszmy się ,ze mamy takiego szefa jak p.[usunięte przez administratora].

Zostaw merytoryczną opinię o NORSTEC A.S - Stord

NORSTEC A.S