Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara w Łochowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara w Łochowice

Malu

Synalek jesnego z szefow to cwaniaczek jakich mało .Zero oglady . Prostota wxzachowaniu . CHhamski w komunikaci. Zreszta oni wszyscy tacy są . Traktują ludzi jak zlo konieczne . Nie warto szarpac nerwow Moja ocena ? Ponizej skali

Ola
@Malu

Jak jest teraz w firmie, za jakie pieniądze pracują kobiety? Umowa jest o pracę? Proszę napisać czy kobiety pracują stojąc czy można usiąść?

Malu Nowy wpis

Emilia Nowy wpis
@Malu

Ale co z tego, jaki ten syn jest? Chodzi Wam po firmie, czy co?

Ktosik Nowy wpis
@Emilia

Tak chodzi po firmie,nigdy nie wiesz z której str wyjdzie , dodatkowo mina czasami jest taka ,że ciężko stwierdzić o co mu chodzi ????????

Ola Nowy wpis

abrakadabra

Pracowałem tam to moge sie śmiało wypowiedzieć. Szczerze to nie polecam tam pracowac. Awantury o byle co. Zebrania, krzyki halasy. Szef potrafi wyzwac Cie od (usunięte przez administratora) za darmo. Jak im nie idzie to wyżywaja sie na pracownikach taka prawda. Nie raz bylo widac jak kobiety płaczą poniewaz zostały potraktowane jak zwykle szmaty. Ludzie sie boją wejsc do biura zapytac o cokolwiek poniewaz atmosfera tam panujaca jest straszna. Głupi przyklad Na dzien kobiet szefostwo nie potrafilo kobietom poskladac zyczen a jest ich tam raptem pare. Jednego wywalą za darmo a drugi kradnie pije zostal zlapany a pracuje dalej.

Maja
@abrakadabra

@abrakadabra rozumiem, że ludzie pozwalają sobie na takie traktowanie i pracują dalej. Trochę to wygląda jakby nikt nie ustalał wcześniej warunków pracy. Również na zebraniach, każdy pokornie siedzi i słucha o swoich nieudolnościach. Powiedz, jaka jest rotacja pracowników i warunki umowy w tym miejscu?

Patrycja

Coś więcej niż „jest Ok”? Napiszcie czy warto dostać się do firmy

Jonasz

Możesz dodać więcej informacji, interesuje mnie praca w firmie, więc szukam info.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jest ok

Dagmara

@ktosik No na przykład czy po nowym roku coś w firmie się zmieniło?

Choracy

Przestaliście być aktywni na forum z jakiegoś powodu? Jest dobrze i nie ma chętnych do robienia wpisów?

Ktosik
@Choracy

Ale co tu pisać?

Iwona

@Lakiernik, a jak przebiegał proces kwalifikacyjny? Jaka atmosfera panowała w czasie rozmowy rekrutacyjnej? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate".

@Iwona

Idziesz dajesz cv , jak będą chcieli to zadzwonią do ciebie , na start mi nie mówili że na kwitku najniższa , wyszło w trakcie lecz powiedzieli za jaką stawkę pracuje , z premią to jest różnie lakiernicy mają po 3zł od godziny ale można ją stracić o wszystko :), szef raczej z początku nie będzie taki jak później , zresztą przyjdziesz to się przekonasz , chociaż zauważyłem że kobiety troszkę łagodniej traktują

Iwona

@lakiernik, a jaką umowę proponuje firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate" swoim pracownikom? Czy to jest umowa o pracę na czas nieokreślony? Czy pracownik przechodzi okres próbny w firmie? Jak oceniasz tę firmę pod względem warunków, na tle innych firm z tej samej branży?

Lakiernik
@Iwona

Okres próbny , później umowa o prace . Na kwitku najniższa reszta do ręki , wszystko zalezy o jakie stanowisko pytasz

Iwona

@lakiernik Czy uważasz, że komentarze umieszczone poniżej można uznać za zgodne z prawdą? Jakie jest Twoje zdanie na temat warunków pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"? Czy jest to praca, którą poleciłbyś zdolnej, zaangażowanej osobie, ale bez doświadczenia zawodowego? Czy poradzi sobie pracując w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"?

@Iwona

napisze tak , fakt czasami można dostać opierdal za pół darmo , nie ukrywajmy masz najniższą na kwitku , ale jak się ma checi do pracy to się pracuje , najgorsze są osoby które przychodzą i najlepiej by poszli spać a następnie wstali i jeszcze im za to zapłacili , nie ma nic za darmo ...

ktos

nie jest tak źle , może i faktycznie zależy dużo od nastroju szefostwa ale młodego( ale jak się pójdzie pogadać poważnie to i z nimi idzie się dogadać , może kwestia konkretnej rozmowy ?) , jeśli chodzi o stare szefostwo jest naprawdę ok , idzie się dogadać i nie ma żadnych problemów , faktem jest to że można dostać niezły opier... , ( ale czasami nie warto brać wszystkiego do siebie ) jest pełno kamer i że na czarno lub najniższa ale co się oszukiwać tak robi wiele firm . Do Pana wyżej hala funkcjonuje bardzo dobrze , i jak widać wiele osób odchodzi i próbuje wracać więc idealnie nie jest ale bywa gorzej w innych firmach

lakiernik

były pomocnikt który nic nie potrafi ? No tak jak się ma 2 lewe ręce to nigdzie nie znajdzie się pracy :) ps nie musze wycierać ust , wystarczy uczciwa praca to i uczciwy jest zarobek :)

Lok

Bylem tam krutko i powiem tyle (usunięte przez administratora) i za marne parę groszy a jak szukacie wyjscia to skladac cv do firmy bas na terenie belmy

To w końcu jak tam jest bo poszukują magazyniera widziałem ogłoszenie. Warto czy nie warto?

Braun

Niestety ta firma to kołchoz. Kamery w każdym rogu to nic w porównaniu z liżącymi ludzmi D... Pracodawcy i nie wspominając wynagrodzenia brak premi socialu podwyżek dla mniej zarabiających czyli najniższą krajową. Pracujacych na czarnno jaki problem wypuścić tylnimi dzwiami jak jest kontrola Inspekcji Pracy. Podejście pracodawcy do pracownika jest nie do przyjecia od wyzwisk zresztą nie ma co się dziwić jak zatrudniają takich co nie mogą pracy znaleźć albo mają problemy finacowe.Wracają faktycznie. Bo nie mogą. Znaleźć. Normalnego Zakładu Pracy. Odrazam tam pracować. To tyle co mogę. Przekazać

marki

mam nadzieję że wezmą się za nich i prace na czarno....to oszustwo zatrudniać na czarno ..gdzie są urzędy to przecież hamstwo a młody to gość może z wykształceniem wyższym ale brak podstawowego odradzamy tak pracę to oboz

jerzyk

hahha postawili łądną nowa hale i kasa sie skonczyła,mam nadzieje ze oni tez sie skoncza, na czarno to moga malowac a nie ludzi zatrudniac,nalezy powiadomic instekcje pracy i tyle, własciciele to typowi wyzyskiwacze, sznowni panowie pamietajcie ze od pracowników zalezy was los,mam nadzieje ze nie uruchomicie nowej hali i was zlicytuja,

jerzy

potwierdzam wszystko co wyżej zero kasy,bez papierów, wszysto co robisz zle i itp,nie szanuja ludzi wogóle,traktuja jak smieci,wyzysk wyzysk wstyd

xxx

Nie polecam, cały zakład naszpikowany poukrywanymi kamerami łącznie z szatniami można poczuć sie jak w big bratherze. Umowa po poł roku bez umowy. Za 8zł wymagają abyś był lakiernikiem,śrutownikiem i na galwanizerni pomógł.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara - Łochowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chate ZPCHR Lech Chmara