Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

Łochowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

Piotr

To w końcu jak tam jest bo poszukują magazyniera widziałem ogłoszenie. Warto czy nie warto?

Braun

Niestety ta firma to kołchoz. Kamery w każdym rogu to nic w porównaniu z liżącymi ludzmi D... Pracodawcy i nie wspominając wynagrodzenia brak premi socialu podwyżek dla mniej zarabiających czyli najniższą krajową. Pracujacych na czarnno jaki problem wypuścić tylnimi dzwiami jak jest kontrola Inspekcji Pracy. Podejście pracodawcy do pracownika jest nie do przyjecia od wyzwisk zresztą nie ma co się dziwić jak zatrudniają takich co nie mogą pracy znaleźć albo mają problemy finacowe.Wracają faktycznie. Bo nie mogą. Znaleźć. Normalnego Zakładu Pracy. Odrazam tam pracować. To tyle co mogę. Przekazać

marki

mam nadzieję że wezmą się za nich i prace na czarno....to oszustwo zatrudniać na czarno ..gdzie są urzędy to przecież hamstwo a młody to gość może z wykształceniem wyższym ale brak podstawowego odradzamy tak pracę to oboz

ktos

nie jest tak źle , może i faktycznie zależy dużo od nastroju szefostwa ale młodego( ale jak się pójdzie pogadać poważnie to i z nimi idzie się dogadać , może kwestia konkretnej rozmowy ?) , jeśli chodzi o stare szefostwo jest naprawdę ok , idzie się dogadać i nie ma żadnych problemów , faktem jest to że można dostać niezły opier... , ( ale czasami nie warto brać wszystkiego do siebie ) jest pełno kamer i że na czarno lub najniższa ale co się oszukiwać tak robi wiele firm . Do Pana wyżej hala funkcjonuje bardzo dobrze , i jak widać wiele osób odchodzi i próbuje wracać więc idealnie nie jest ale bywa gorzej w innych firmach

jerzyk

hahha postawili łądną nowa hale i kasa sie skonczyła,mam nadzieje ze oni tez sie skoncza, na czarno to moga malowac a nie ludzi zatrudniac,nalezy powiadomic instekcje pracy i tyle, własciciele to typowi wyzyskiwacze, sznowni panowie pamietajcie ze od pracowników zalezy was los,mam nadzieje ze nie uruchomicie nowej hali i was zlicytuja,

jerzy

potwierdzam wszystko co wyżej zero kasy,bez papierów, wszysto co robisz zle i itp,nie szanuja ludzi wogóle,traktuja jak smieci,wyzysk wyzysk wstyd

xxx

Nie polecam, cały zakład naszpikowany poukrywanymi kamerami łącznie z szatniami można poczuć sie jak w big bratherze. Umowa po poł roku bez umowy. Za 8zł wymagają abyś był lakiernikiem,śrutownikiem i na galwanizerni pomógł.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate" - Łochowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"