Symphony Group by Flame

Symphony

Opinie o Symphony Group by Flame

emenems

Tak, byłem przez 3 miesiące w fabryce w Rotherhamie i powiem szczerze - mogę polecić zarówno agencję, jak i miejsce pracy. Kasa zawsze na czas, można tłuc nadgodziny. Chciałbym tam wrócić. Czemu zjechałem? Skończył mi się kontrakt i poza tym zjechałem z przyczyn ode mnie niezależnych.

Czy twoim zdaniem Symphony Group by Flame jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako dobre miejsce pracy.

Zostaw opinię o Symphony Group by Flame - Symphony

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symphony Group by Flame