Opinie o Verbeek 4U BV w Oirlo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verbeek 4U BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verbeek 4U BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek 4U BV w Oirlo

Agata

Ogólnie nie polecam nikomu,normalni ludzie którzy walczą o swoje są z reguły usuwani z parku przez szeryfa sebastiana,z powodu bo ,,Tata marcina powiedział,, bez żadnego powodu..

Agata

Ogulnie bez sensu uderzać na verbeek,może uzgodnisz tam z szeryfem (usunięte przez administratora),czyli parkowym idiotą,który trzęsie całym system na nielegalu.. czyli ściągasz gacie,to może masz te marne 20 godzin w tygodniu,nie polecam tych zjodzieji

Hanna

Na tą chwilę piszecie bardzo różnie o Verbeek. Jak tam w końcu jest? Wiele osób wspomina nienajlepsze warunki mieszkaniowe, co się za tym kryje? Na forum jest niewiele konkretów. Czy przed wyjazdem pokoje są przedstawione w sposób zgodny z rzeczywistością?

jak cie wywiezli to znaczy ze napewno byłeś niegrzeczny wiec nie pisz bzdur

Tubylec

Po 2... Co za idiota pozwala na zabranie swoich dokumentow... Chcąc nie chcąc, ale ta historia nie trzyma sie kupy... Jestem tam prawie 2 lata i takich problemow nie mialem... Kasa zawsze na czas... Co do mieszkania mam kilka zastrzeżeń, ale jedziesz tam zarabiac a nie odpoczywac..

Teresa

Taka cisza na forum wskazuje jednoznacznie, że tu pracuje się dobrze.

jakie jest tam konto internetowe verbeek

Ap

Witam. Ja jak najbardziej polecam firmę Verbeek. No firma jak firma,jedziesz z zamiarem podjęcia pracy i zarobku to jest tak jak się tego spodziewasz,jezeli jednak jedziesz na wakacje a nie do pracy bo to sorry...czego Ty się spodziewałeś...? Z biurem jak i parkmenagerem można się dogadać i żyć w dobrych relacjach,ale musisz być lojalny wobec Nich a wtedy i Oni będą wobec Ciebie. Widzę same nie pozytywne opinie...domyślam się jacy ''pracownicy'' to wszystko opisują. Moje zdanie jest takie...'' Chcesz zarobić i jedziesz z myślą podjęcia pracy to to jest firma dla Ciebie... Jeżeli jednak chcesz jechać na wakacje to odradzam.''

Verbekowiec
@Ap

Hahaha widać że grasz pod Verbeek i oszukujesz ludzi którzy przeczytają twoją opinię a prawda jest taka że to co napisałeś/aś , jest obłudną nieprawdą i kłamstwem :) Verbeek to (usunięte przez administratora) i pieniędzy się tam nie zarobi , a warunki mieszkaniowe w tych pseudo budach są porównywalne jak niewolników w Auchwitz Birkenau ;) Nie dajcie się ludzie nabrać na te wypociny , to kłamstwa to (usunięte przez administratora) naprawdę , jest wiele lepszych firm od tej , nie polecam tej firmy a jak tam pojedziecie to się przekonacie co mam na myśli i jakie warunki i zasady tam panują :)

@Verbekowiec

Wyraziłam swoje zdanie..Jednym pasuje innym nie. Proste.

SCR

faktycznie firma jest nierzetelna, warunki mieszkaniowe oceniam na 0 i to z -..!!!!! Kwestia finansowa jest wielkim problemem, dla biura by wyjaśnić wszelkie nieścisłości... Na domiar złego kilku pracowników zostało bez wynagrodzenia, przy czym nie mają funduszy nawet na powrót do kraju. Przepraszam bardzo ale tak się nie powinno się dziać, nie powinno być takiej sytuacji. !!! A tak nawiasem to proszę się strzec tej ,,pseudo firmy'' z Pozdrowieniami SCR

micha

Witam chyba Pan rzesadza. Ja pracuje z dziewczyna od 6 miesiecy teraz jestesmy na urlpie. Pieniadze na czas plus zaliczki dojazd do pracy i z pracy za darmo. A co do mieszkan to po prosic o zmiane. w moim domku tez tacy sie trafili ale sa odsylan do domu....Moj pozytyw do firmy

bezdomny
@micha

Zaliczki co ty tu kity wciskasz ludziom .Nie ma zadnych zaliczek .Sprawdz to sobie na tablicy informacyjnej u (usunięte przez administratora).

Adrianna

Praca czasem jest, czasem niema. Mieszka sie po 6 osób w ciasnym kampingu, z obcymi ludźmi, pokoje nie są zamykane na klucz, każdy może wejść do twojego pokoju podczas twojej nieobecności, zero prywatności. W innych budach piją alkohol litrami, libacje, dziwki syf i patologia. A i polacy to straszne brudasy... Wstyd mi że tam byłam.

Benny
@Adrianna

Popieram.

justi justi

witam ta firma to oszustwo nie informują jakie dokumenty i ze konto walutowe potrzebne umowę tez z banku mąż pojechał i podał moje konto ale nie miał tej umowy z banku i nie zgodzili się dopuścić do pracy bez tego. jeśli oni by mu konto założyli musiałby czekać 2 tygodnie ale nadal by nie pracował ale za każdy dzień za domek musiałby 25 E do tego nie poinformowano o oświadczeniu o nie karalności pojechal w sobote a w niedziele wracał spowrotem i razem nim odjezdzał z tamtąd chłopak z podkarpackiego bo jemu za miesiąc nie zapłacili szkoda tych pieniędzy które poszły na bilet

Asia

Witam, narzekacie że nie płacą Wam za dojazd? to jezdzijcie własnymi samochodami albo wsiądźcie na rower mają ich tam sporo skoro jest Wam zle.... Jeśli ktoś chce pracować nadaję się do pracy , to będzie pracował a jeśli ktoś ciągle zasypia do pracy lub sciemnia że go coś boli bo ciężko iść do pracy to przykro bardzo ale nikt dla lenia za darmo nie będzie płacił.... jeśli chodzi o warunki to się zgodzę rewelacji nie ma, jeszcze zależy na jakich ludzi trafi się na domku.... z tego co wiem coś się zaczęło zmieniać że są po 4 osoby na domku ... fakt trzeba chodzić na pralnie no i ciasno jest na domkach , a jeśli chodzi że jest wilgoć na pokojach to tak na nie których domkach jest ale to ludzie tak załatwili te domki bo nie wietrzyli pomieszczeń i dla tego tak się robi niestety jak kto dba tak ma... jeśli chodzi o otoczenie typu parkmenadzer to ma swoje humorki ale nie ma co się dziwić czasem są tam tacy ludzie że głowa boli a on sam to wszystko tam ogarnia także trzeba też go czasem zrozumieć... jeśli chodzi o wypłaty i solarisy to są ok tyle że trzeba kontrolować bo czasem nie są zgodne wypłaty w sensie naliczania godzin i trzeba dzwonić i zgłaszać ale potem wyrównają jak się zadzwoni... Więc nie ma co narzekać no i trzeba znać trochę język i wtedy masz szansę na lepszą prace, a jak ktoś nie zna to wydaje mi się że i tak nie ma żle bo teraz w tych czasach już coraz częściej jest wymagany za granicą jezyk komunikatywny !!!! Pracowałam tam ponad 4 lata i zarobiłam więc jak ktoś chce to może ... Pozdrawiam

Jas
@Asia

Asiu ciekawe co ty robiłaś na tym pseudo parku. pewnie dorabialas ustami po ciężkim 15 h tygodnu pod twoim bungalem się kolejka ustawiala więc ty miałaś kasę ciesz się że mam a cię nie złapała bo byś się musiała podzielić tym co wysłałaś z tych jeleni co tam siedzą haha bo inaczej się nie da ich nazwać....!!!!!!!!!

Klient

To co dzieje się na tym pseudo parku to jest jakaś katastrofa. Nie polecam, pracowałem tam 4 miesiące i o 4 za dużo. Jeżeli chodzi o pracę nie było zle bo miałem stałą ale większość ludzi tam jest rzucana z miejsca na miejsce co 2/3 dni albo mają po 15h tyg. Cały ten pseudo menager to kawał ch*ja za przeproszeniem w swoim życiu jeszcze takiej osoby nie poznałem. Aby pozbyć się ludzi podrzuca im narkotyki jezeli mu sie nie spodobasz to jesteś spalony na miejscu. Szczerze to dziwie się że mu ktoś jeszcze zębów nie wybił. Za pranie się płaci, kurniki czyli te pseudo mieszkania to baraki w dodatku stare i krzywe tak, że jak gotowałem wodę w garczku to był przechylony na jedną stronę. Nie można się spokojnie załatwić nawet bo za ścianą z kartonu słychać wszystko. Jedna wielka klika i tyle Mamba zbiera kasę za ciężką prace ludzi, którzy zapie*dalają jak woły w szklarniach lub na polu bo innej pracy tam nie dostaniesz w dodatku na koniec zostaniesz potraktowany jak śmieć nie wierzysz to sam tam jedz i sprawdz. pozdrawiam.

Nika123

Ja i mój chłopak pracowaliśmy przez ta firmę w wakacje 2015 roku by dorobić sobie bo jeszcze chodziliśmy do szkoły. Jeżeli chodzi o pracę to mojemu chłopakowi się trafiło fajnienbi miał stałą pracę przez całe 6 tygodni ja już takiego szczęścia nie miałam tylko byłam przerzucana co dwa trzy dni do nowej firmy. Był okres że przez tydzień wogole pracy nie miałam. Siedziałam na domku. Nawet nie można było sobie niczego zaplanować ani wyjść na zakupy bo mogłeś w każdej chwili dostać telefon że za 10 min do pracy. Są też sytuację że np wróciłeś z pracy o 24 i dostajesz telefon o 3 w nocy że masz 5 min na przygotowanie się no do pracy jedziesz. Co do zarobków zależy gdzie trafisz może to być od 7 euro do 13 euro na godzinę. Musisz mieć numer sofi bo bez niego nie dostaniesz wypłaty. Odtracają ci z wypłaty jakieś pieniądze A jak dostajesz solaris tzn rozliczenie to nie wiesz za co ci odciagaja bo nawet nie można tego przetłumaczyć. Domki są 4 osobowe Ale w okres letni są w nim aż 6 osób. Jezeli chodzi o domki to sa bardzo małe. Są pokoje A B i C. Pokój A i B to sa pokoje jednoosobowe Ale w lato muszą w nim mieszkać aż 2 osoby. Pokój C jest odrobinę większy bo niby jest dla par przyjeżdżających razem. Płacisz za domek 80 euro na tydzień. Więc jak za takie duże pieniądze to jest masakra. Warunki też nie są zaciekawe. Plusem jest to że poznaliśmy bardzo fajnych ludzi. Szczerze nie polecam tam jechać bo nawet nie otrzymasz pomocy od park managera.

ja xd

Byłem niepolecam, stawka niby 9.51 E ale za domek 320 E zabieraja za kontener. Dodatkowo na kazdym kroku kary itp a godzin tez niezawiele.

Prorok

Siema! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem ! To jest obóz pracy i jedna wielka patologia , pieniędzy tam nie zarobicie bo szefowie oszukują na potęgę a w tym miejscu nabawicie się tylko nerwicy , naprawdę odradzam , poczytajcie komentarze na forum to zobaczycie co ludzie piszą , naprawdę nie b awcie się w verbeeka bo to jedna wielka ściema a szefowie robią na was hajs a w ty mało zarabie , zresztą jak checie to jedźcie to się przekonacie , uważajcie tam na ludzi bo to jedna wielka patolka!!

Prorok

Ludzie nie dajcie się zwieść nie jedźcie tam do pracy , ostrzegam was przed stratą czasu i nerwami , to jest obóz pracy z taką patologią że nie polecam najgorszemu wrogowi!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna

@Artur niestety przez brak znaków interpunkcyjnych nie jestem pewna, czy na pewno wszytsko dobrze zrozumiałam. Czy firma nie oddała Ci dowodu osobistego? W jakim sensie interweniowała policja? I czy wyjazd był dzień po wysłaniu aplikacji przez stronę internetową Verbeek Uitzendbureau? Opisz coś więcej - Twoja wypowiedź jest bardzo niepokojąca. Na pewno inni forumowicze będą wdzięczni za informacje.

Olek

Więcej opinii na temat agencji Veerbek znajdziesz na stronie https://bpwh.pl Bezpieczna praca w Holandii Ranking Agencji Pracy w Holandii

Hanna

@Małolat, do pracy za granicą wyjeżdżają na pewno różne osoby, które reprezentują inne grupy społeczne. Do tego na pewno trzeba się przyzwyczaić i starać się wykonywać swoją pracę. Natomiast dla pracowników, którzy chcą wyjechać, liczą się informacje dotyczące warunków pracy, a najbardziej rodzaj umowy, czy możesz coś napisać w tej kwestii?

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV