Europan People LTD

Cavan

Opinie o Europan People LTD

cso

Pracuje się bardzo dobrze @Benek. Nadgodziny są płatne, a ile godzin dziennie to zależy ile jest roboty, ale więcej niż 12 h to się nie pracuje.

Słowa kojarzące się z Europan People LTD (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .uprzejmi i mili.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?450 e Najbardziej podobało mi się w Europan People LTD: Najbardziej nie podobało mi się w Europan People LTD:zgranie i komunikatywność

Zostaw opinię o Europan People LTD - Cavan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europan People LTD