McCarren

Cavan

Opinie o McCarren

oliwia
użytkownik zarejestrowany

Oni raczej nigdy nie działali @Tyko chodziło raczej o to, że pracowało tam wiele osób z Polski i dlatego było utworzone to forum. Mega dużo osób, które wyjeżdża pracują po takich hotelach w sumie ciekawe jak jest tutaj tak naprawdę i czy opłaca się w ogóle wyjeżdżać

Grzegorz

witam mam pytanie jak dostac sie tam do pracy przez jaką agencję

dupa blada

samemu, 400-450 miesiecznie najlepiej mieszkac we 2 albo 3 wiadomo koszty spadaja

dupa blada

kilka informacji dla ciebie podstawowa pensja rzeznika 381e na tydzien + nadgodziny od 2 do 10 tygodniowo zazywczaj kolo 7 kasa na czas zero problemu a zapierdalac trzeba jak wszedzie

nikt taki

syf obluda (usunięte przez administratora)praca w nieludzkich warunkach wedluk mnie powinni to dawno zamknoc warunki sanitarne mniej niz 0

Zostaw opinię o McCarren - Cavan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McCarren