Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

Sądząc po tym co się dzieje w pracy,jednoznacznie można stwierdzić-ZZ samo pod sobą dołki kopie,mieszacjąc w tę grę innych poczciwych pracowników :/

Się skompromitował-żeby póżniej nikt nie mówił o rotografi na bakier.Związek się skompromitował.

Mnie się też nasuwa jedna myśl po przeczytaniu kilku wypowiedzi.Związek zawodowy się skompromoitował i kompromituję się dalej.

[usunięte przez administratora] wzielybyscie sie do pracy!!! a nie ciagle tylko odgadujecie wszystkich na około!!!chodzice po cieciu jak gwiazdy a tak naprawde nimi nie jestescie!!!! [usunięte przez administratora] ktora tylko potrafi obgadywac w firmiee wszystkich ludzi czuje sie na cieciu jak by byla kierwniczka!!!kobieto ogarnij sie i zabierz sie wrescie do roboty!!!a [usunięte przez administratora] i ten twoj [usunięte przez administratora] jestescie siebie warci!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

bezstronny - 2011-01-20 17:50:16 Czytając to forum zastanawia mnie jedno,niby piszą różne osoby,a stylistyka wypowiedzi świadczy,że te wszystkie bzdury wypisuje jedna i ta sama osoba na dodatek mająca kłopoty z ortografią. A druga myśl,która mi się nasuwa,to od kiedy Panie z inspekcji pałają taką miłością do Pań z QC. Przecież potocznie cały czas nazywały je żółtkami.Czyżby nagle w zakładzie zapanowała taka przyjaźń? tu nie chodzi o miłość czy przyjaźń tylko o przyzwoite zachowanie

bezstronny

Choć nie jestem w tym całym śmiesznym ZZ ale zawsze miałam szacunek do pani [usunięte przez administratora] a do pani [usunięte przez administratora] poprostu nie potrafię.Nie wiem gdzie ta pani się wyhodowała.....:(

anonim - 2011-01-20 17:02:30 inspektorka - 2011-01-20 16:57:40 SZACUNEK - poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma, pokłon Kolezanki z zz oto definicja proponuje wdrożyć ją w życie. Ale według zz SZACUNEK-poniżanie,obgadywanie,wyzywanie. WIDAĆ KŁANIA SIĘ CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM

inspektorka - 2011-01-20 17:08:10 A ta z Ząbkowic co ma wade wymowy słów mających Też słyszałam z jej ust,ze ci co się wypisują to "tchuuuzo szczuyy" czyli tchórzo szczury.Tylko potrafią wyzywać,nic więcej!!!!!!

inspektorka - 2011-01-20 17:08:10 A ta z Ząbkowic co ma wade wymowy słów mających pracuję od niedawna więc niewiele mogę powiedzieć ale słysząc dziś zajście na stołówce nie mam wątpliwości kto tu ma rację ci co się wypisują z pewnością wiedzą co robią

inspektorka

A ta z Ząbkowic co ma wade wymowy słów mających "R",nie wiem jak się nazywa,ale też skoczyła dziś do wypisujących się na stołówce,pozazdrościć takiej kultury i wychowania...

Fakt - 2011-01-20 16:47:36 Po co należeć do zz???Pytam po co??? I być wyśmiewanym przez opinie jaką wyrobił zarząd zz???Jak coś wywalczą to i tak skorzysta na tym cały zakład :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Dzisiaj usłyszałam to od koleżanki na palarni,mądre nie?:) dokładnie tu nie chodzi o sam ZZ tylko o osobę prowadzącą to ona sama swoim zachowanie przyczyniła sie do odejścia członków więc sama do siebie niech ma pretensje

anonimka

A ja ostatnio słyszałam rozmowę w której [usunięte przez administratora] wulgarnie wypowiadała się o takiej pani która rządzi inspekcją.Nie będe zdradzała imienia tej pani bo to nie oto chodzi ale chodzi o sam fakt....

inspektorka

anon

anonim - 2011-01-20 16:52:11 Z zz wypisałują się same mądre osoby,ja bym psychicznie nie wytrzymała będąc w tej sekcie zz.....Na dodatek być zastraszaną przez wodza..... Wódz??? Może to potomek Władysława Jagiełły???? On też sprowadził kiedyś Polskę na manowce.

Fakt

anonim - 2011-01-20 16:16:30 Anonim - 2011-01-20 10:33:11 chore to wszystko ,ludzie przestańcie, w HR śmieją się z was że udało im się o siebie odwrócić uwagę od nich, to było celowe posunięcie , QC miało przedłużone umowy, pod warunkiem że wypiszą się ze związków, a że nie mogły zrobić to bezpośrednio po podpisaniu umów, A zrobią to do końca stycznia i tacy z nich bohaterzy, pomnik im postawcie. BO skaczą z barykady na barykadę gdzie im lepiej. Co ty robiłaś za krzesło przy podpisywaniu umów ze tak wszystko wiesz? A może wcieliłaś się w długopis?Fantazje to ty masz.I co jak by się nie wypisali do końca stycznia?Przecież umowy podpisali i nawet jakby się nie wypisali to i tak mieli umowy.Weź sobie koło i walnij się w czoło. Może i się śmieją ale z ZZ że nie umieją się zachować."Skaczą gdzie im lepiej" - każdy człowiek dąży do tego aby było lepiej nie GORZEJ!!!! "

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG