Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

były

jajko - 2010-11-10 22:59:22 ...do czasu :) aż u ciebie zrobi się ciężko :) w końcu skoro tam jesteś to ryzykują :) u nas rządzi [usunięte przez moderatora] i nikomu włoś z głowy nie spadnie :) jasne zgadzam się z wszystkimi Twoimi tezami :) :P

aaabbbcccddd

buhhhaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kto Ci takich bzdur naopowiadał????? uważasz, że [usunięte przez moderatora] firmę z długów wyprowadzi???? aleś naiwny

były

już na szczęście wypłaca mi kto inny i nie muszę się zastanawiać kiedy i ile pieniędzy dostanę

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
jajko

On w to wierzy to pewne ale z tymi długami nie do końca mozliwe :))))))))))

była

To z tym Dyzmą [usunięte przez moderatora] jako p/o Dyr. to już popłyniecie równo :)

duch przeszłości

Nie martwcie się o [usunięte przez moderatora] .jeszcze nie zrozumieliście ?przecież on o wszystkim wie i tak ma być !!!kasa wycieka a za moment ogłosi upadłość obecnej firmy !!!a powstały [usunięte przez moderatora] zacznie od początku !!!wierzcie ,on sobie zawsze poradzi !!!

jajko

Począwszy od drugiej połowy listopada sam sobie ją wypłacisz :)

aaabbbcccddd

na raty na raty :P:P

były

a wypłata dalej bez premii i na raty????

orzo

dla mnie niewazne kim jest "jajko".Dobrze pisze, wszystko wie... jajko na prezydenta

orzo

jajko, jestes moim idolem!

ex

lex - 2010-11-02 13:02:16 Panowie, to co sie tutaj dzieje to jakas masakra, ladujecie sobie po pyskach, wlasciwie juz pewnie sie nawzajem polapaliscie kto jest kto to teraz atmosfera musi byc w firmie odjechana...Szkoda tych lat pracy, tego wizjonerstwa Waszej firmy, bo chyba wiadomo kto kategorie herbat funkcjonalnych stworzyl w Polsce.Na Waszych plecach cwaniaki z innych firm budowali u siebie kategorie,-ktos tu wspomnial o Mokate, ale wyluzuj Kolego-ekipa z Mokate NICZEGO sama nie stworzyla, choc pewnie siedzi ich w marketingu wiecej niz u was w calej firmie:)))Szkoda Was, szkoda Bio Active, szkoda [usunięte przez moderatora] Dokładając ciepłe słowo do Waszych wypowiedzi pragnę podzielić się swoją refleksją, osobiście nie żałuje [usunięte przez moderatora] ma co chciał - marzenia sie spełniają - chciał koncern to ma, szkoda tylko, że marzenie o 100 mln rocznie jest zbyt wygórowane - ale nie można mieć wszystkiego naraz, życie byłoby zbyt proste i monotonne, trzeba cały czas szukać "SERA" - tylko przykro jest wtedy gdy, po czasie w chwili zadumy okazuje się, że "SER" był bliżej kiedyś niż teraz. Panie [usunięte przez moderatora] proszę walczyć ... wierzę w Pana ... Tylko niebo może Pana ograniczyć. Pozdrawiam P.S. Pozostaje mi tylko wierzyć w to, że następna ekipa podrzuci Panu książkę w której przesłanie brzmi mniej wiecej tak "WYNIK FINANSOWY FIRMY JEST WAŻNIEJSZY NIŻ SŁÓPKI MEMBRA"

lex

były

mam rozumieć,że nie ma już (usunięte przez administratora)??? A co z nowymi produktami gdzie atak na półkę herbat owocowych??? Przecież (usunięte przez administratora) tyle obiecywał. Nowe produkty. Jesień mała należeć do Bioactive. Szkoda tej roboty włożonej przez Nas w tą firmę:( Banda ściemniaczy potrafiła położyć ją w rok.

Oki wiec ja juz nie pracuje w tej firmie wiec nie bede juz nic pisał. Powiem tylko tyle ze w dobrym czasie sie zwinąłem.

hmmm

czy tu sie opisuje byych i obecnych pracownikow???? Czy raczej powinno sie opisywac warunki pracy w danej firmie? zarobki itp.

jajko

herbatkę nam produkuje w stoptexie :) a nie zauważyłeś nowego opakowania puerha na półkach :)

jajko

Sam się zdecyduj :P, staram się patrzeć obiektywnie - przecież gdyby był nominowany zamiast obecnego DH to brałby w nich udział i byłby autorem ich pomysłów czyli VanSelingu a skoro nie to jak ma być awansowany??? Zastanów się albo - albo.

Witam starych kolegów:) Jakie wam samochody kupili?? Dacia?? haahha

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.