Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1391 ocen.

Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak przedstawiają się warunki pracy w firmie?

przednik
użytkownik zarejestrowany

bo wszystko jest w porządku ;) w firmie dobrze się pracuje i do tego atmosfera jest naprawdę przednia :)

fiks

czy to tak trudno poczytać kilka postów wcześniej i kilka stron wcześniej tego forum ? i nie pisać i firmie BIO-ACTIV bo już jej od dawna nie ma ani nie ma jej produktów na rynku. Jest tylko BIG ACTIV i to nie jest to samo

wiedźma

Firmę big-active łykną herbapol lublin, jak chcecie sprzedawać herbatki big-active to aplikujcie do harbapolu.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

fx

Jeśli chcecie na temat herbat Bio-Active pisać jakieś opinie, czy też aplikować do pracy to polecam jednak zwrócić uwagę na to że zarówno herbat Bio - Active jak i firmy Bio-Active nie ma na rynku od jesieni 2011 roku !!!! Być może macie na myśli firmę i herbaty BIG-ACTIVE ale to nie to samo niestety, a nawet BARDZO nie to samo. BIG to nie BIO ....jednak robi różnicę :) Pozdrawiam

migo
użytkownik zarejestrowany

no w sumie możae i masz racje Pilotsk, że nie zawsze za dobrą i znaną firmą iidą dobre warunki to fakt. Ale o tym całym bio-active to ja same dobre rzeczy o znajomej która tam pracuje słysząłam, więc dlatego teraz sama na własną ręke szukam tam pracy i może właśnie będę plikować, nic nie mam do stracenia obiektywnie patrząć

gość

Herbatki upadają.Już nie długo zamykają zakład w Ostrówku-wielka szkoda-. Mimo wszystko dobrze się tam pracowało...........

user

dajcie znać co tam w herbatkach

anonim

Ale koleżanko który magazyn bo jest trzy,all

...

Lubelski Herbapol przejął spółkę Bio-Active, znaną przede wszystkim z produkcji suplementów diety. Firma działa na rynku od 11 lat. Obecnie w całej Europie sprzedaje rocznie 10 mln opakowań swoich herbat. Dzisiejsza transakcja ma umocnić pozycję Herbapolu na rynku herbat smakowych. Lubelska spółka przejęła 100 proc. udziałów w Bio-Active. – Oferta firmy doskonale uzupełni portfolio naszych produktów i pozwoli na sprostanie coraz silniejszej konkurencji rynkowej [usunięte przez moderatora]. Chcemy korzystać w pełni z potencjału spółki nie tylko w zakresie obecnie oferowanych przez nią produktów, ale również z wiedzy i doświadczenia, jakie posiada. Herbapol nadal ma współpracować z dotychczasowym właścicielem Bio-Active, [usunięte przez moderatora]. Osobiście komponuje mieszanki herbat w swoim specjalistycznym laboratorium. – Jego wieloletnie doświadczenie z rynku herbat pozwoli z jeszcze większym sukcesem wykorzystać potencjał wspólnego rozwoju[usunięte przez moderatora] Wartość transakcji pozostaje tajemnicą. Obie firmy nie zdradzają żadnych informacji na ten temat. Lubelski Herbapol działa od 62 lat. Obecnie to jeden z krajowych liderów na rynku produktów zielarskich, syropów spożywczych i herbat smakowych.

anonim

Dokładnie tak.Wtedy skończą się ich [usunięte przez moderatora]. popieram.pora pogonić to [usunięte przez moderatora] towarzystwo.

anonim

anonim - 2011-09-19 22:12:35 gość - 2011-09-19 20:42:33 PH co tak zamilkliście, wszystkich już was pozwalniali czy może jeszcze ktoś został na tonącym okręcie. Chodzą słuchy że co niektórzy [usunięte przez moderatora] chcą wrócić, ale jaja. a niby do czego wrócić ? do ciebie kolego, do ciebie!

anonim

gość - 2011-09-19 20:42:33 PH co tak zamilkliście, wszystkich już was pozwalniali czy może jeszcze ktoś został na tonącym okręcie. Chodzą słuchy że co niektórzy [usunięte przez moderatora] chcą wrócić, ale jaja. a niby do czego wrócić ?

gość

PH co tak zamilkliście, wszystkich już was pozwalniali czy może jeszcze ktoś został na tonącym okręcie. Chodzą słuchy że co niektórzy [usunięte przez moderatora] chcą wrócić, ale jaja.

anonim

anonim - 2011-09-11 21:16:49 Witam Was, czytam to wszystko od dłuższego czasu i nie mogę w to wszystko uwierzyć co po niektórzy tu piszą, ja choć pracuję w BA od dłuższego czasu dostałam ten marny 1000 ale co to jest, każdy ma jakieś zobowiązania i to każdy powinien dostać całą wypłatę a nie na raty , ale niestety skoro zarząd inkasuje po paredzieścia tysięcy , dyrektorzy paręnaście ( ciekawi mnie za co !!!!!!!!!!!!!!!!),bo według mnie to to już dawno ich miało nie być , to jak ma wystarczyć dla reszty , żal mi was wszystkich,nic trzeba szukać pracy i uciekać [usunięte przez moderatora] żeby było oszczędniej mamy 2 x Dyr.Handlowy a nam się mówi o oszczędzaniu na kosztach i wypłacie na raty .....żenada

anonim

Witam Was, czytam to wszystko od dłuższego czasu i nie mogę w to wszystko uwierzyć co po niektórzy tu piszą, ja choć pracuję w BA od dłuższego czasu dostałam ten marny 1000 ale co to jest, każdy ma jakieś zobowiązania i to każdy powinien dostać całą wypłatę a nie na raty , ale niestety skoro zarząd inkasuje po paredzieścia tysięcy , dyrektorzy paręnaście ( ciekawi mnie za co !!!!!!!!!!!!!!!!),bo według mnie to to już dawno ich miało nie być , to jak ma wystarczyć dla reszty , żal mi was wszystkich,nic trzeba szukać pracy i uciekać [usunięte przez moderatora]

,

kiedyś o kolejności wypłaty decydował alfabet i było to sprawiedliwe [usunięte przez moderatora]. wpierw dostaje wypłatę biuro natomiast reszta [usunięte przez moderatora] czyli fizyczni z ostrówka i fizyczni z terenu jak kiedyś będą środki to dostaną. Administracja najważniejsza taka jest już od dawna filozofia kierowania firmą. Reszta jest tylko zbędnym dodatkiem do rozdętej administracji.

ph_szukajacy

Witam, jakie warunki sa teraz dla PH ? Podstawa? Limity? Social? Szkolenia? Dziekuje za odp i powodzenia.

123

Jeśli ktokolwiek myśli poważnie o przejęciu bio niech się dwa razy zastanowi!!!To jest jedna z firm z którymi nie warto wchodzić w jakiekolwiek układy.[usunięte przez moderatora] Sami się przekonacie wkrótce.

obiektywny

Piszę tą informację licząc, że ktoś od Pana [usunięte przez moderatora], ostatniego potencjalnego inwestora strategicznego (wszyscy pozostali wyśmiali i olali dofinansowanie tej firmy) zna tą stronę i zajrzy zobaczyć w co się pakuję producent herbaty IRVING. Czy wiecie, że kupujecie firmę BIO produkującą herbaty BIG[usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] Firma z miesiąca na miesiąc ma coraz mniej pieniędzy w obrocie, ma większe wydatki niż zyski, bo takich ma fachowców od zarządzania (wspomnijmy tu chociażby [usunięte przez moderatora], którego pomysły i decyzje doprowadziły do rozwalenia całkiem niezłego kiedyś działu handlowego). Czy spłacili już poprzedniego inwestora,który (lepiej późno niż wcale) zorientował się że zmoczył na tej inwestycji. Proszę przyjrzeć się ostatnim umowom z sieciami, które zostały wyżebrane różnymi metodami [usunięte przez moderatora], na ile są korzystne i poważne. Jest już tak kiepsko w firmie że wypłaty na raty są wypłacane[usunięte przez moderatora]. Trzeba przyjrzeć się tej armii ludzi zatrudnionych w biurze, z czego conajmniej połowa to zwykłe [usunięte przez moderatora] udające że pracują. Ostatnie sygnały z produkcji też dają wiele do myślenia, zakład który nie powinien dostać pozwolenia na produkcję istnieje [usunięte przez moderatora]. Sprawdźcie skąd się wzięła firma Bio-active dystrybucja, co stało się z poprzednią, [usunięte przez moderatora].Nie zależy mu na nikim i na niczym, jeżeli tylko osiągnie dla siebie zaplanowane korzyści. Czy z takim człowiekiem warto wchodzić w jakąkolwiek spółkę? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami[usunięte przez moderatora].

anonim

eee co tam [usunięte przez moderatora] do Herbapolu was wszystkich zgarną zrobią czystki [usunięte przez moderatora] pozostanie garstka , których bedą potrzebować [usunięte przez moderatora] niezły biznez na tym zarobi a Ostrówek zaorają a fabrykę przeniosą do Lublina ....

jun

ten zakład to wogóle jeden wielki [usunięte przez moderatora] aż dziwne ze inspekcja pracy tak długo przymyka oko na to całe bagno [usunięte przez moderatora] . My załoga tego zakłady z niecierpliwością czekamy kiedy ten zakład zostanie zamknięty.

3-2-1

I bardzo dobrze że zwalniają, może w końcu skończy się przyjmowanie starych a niby nowych pracowników, [usunięte przez moderatora] Przyjdą nowi i będą lepiej pracować.

pfff

A teraz do tego grupowe zwolnienia ...

anonim

jak ktoś nie umie pracować to nie będzie pracować i bedzie straszyć sądem i PIP ..... powodzenia ...... PIP z tego co wiem nie dawno był i niczego się nie doszukał żadnych nieprawidłowości więc zapytam jeszcze raz o co chodzi??????

anty

Wam wszystkim tu obecnym obiecuję, że sprawa skończy się zarówno w sądzie jak i w państwowej inspekcji pracy równolegle tak, że polecą głowy, prawdopodobnie razem z moją, ale będę jak kotwica i pociągnę za sobą kogo się da, wyciągając wszystkie brudy.

anonim

ta firma to jedna wielka porażka na całej linii-STANOWCZO NIE PODLECEM.

,

jaki to obciach gdy we wtorek wszyscy zobaczą że żenujący [usunięte przez moderatora] nie wykonał planu który sam założył na region i jeszcze niedawno uważał za realny do wykonania a dziś ......żenada

czas uciekać

nie ma na co czekać IRVING ma przecież swoich kierowników i PH więc zwijamy się kto żyw.Nikt już nie uwierzy że nowe otwarcie jest możliwe ze starym [usunięte przez moderatora] na czele.

amerykanin

WEZCIE SIE W GARSC I DAJCIE NAM NORMALNE WARUNKI PRACY!!!! Co wy sobie myslicie wiecie co sie dzieje wkoło was?[usunięte przez moderatora] pieniądze za godziny pracy tak że szok a chcecie byśmy siedzieli na nadgodzinach [usunięte przez moderatora]! albo sie dogadamy[usunięte przez moderatora] i szanujmy sie nawzajem,nie jestesmy [usunięte przez moderatora]!!! i czym wiecej sie pracuje tym sie mniej ma!! jeszcze sie odezwe

anonim

Niech ktoś zrobi ankietę jak są traktowani pracownicy w bio activ, czy pracownicy mają socjalne, i .... czy są zadowoleni..... nie polecam pracodawcy - ciągle tylko jest "MUSISZ" , ludzie zacznijmy doceniać siebie i swoją pracę [usunięte przez moderatora]

---

Szkoła czego ???? na pewno nie życia !!!!. ja tam pracowałam trzy miesiące i pożegnali się ze mną w bardzo niesympatyczny sposób. Trochę się napatrzyłam na to, co się tam wyprawia i nie polecam tego miejsca nikomu. Chore stosunki między pracownikami, zastraszeni przełożeni, [usunięte przez moderatora] to codzienność. Wiele zlego dzieje sie w tej firmie!!!!!

.....

Każdy kto miał wątplią przyjemnośćpracy w BIO może z całym przekonaniem powiedzieć......WIDZIAŁEM JUŻ WSZYSTKO...... Ta firma to szkoła życia[usunięte przez moderatora]

1212

TAKIE FIRMY JAK BIO KTORE ZA NIC MAJA PRACOWNIKOW POWINNO SIE NISZCZYC I WYKASZAC Z RYNKU JAK CHWASTY.

anonim

Nie polecam ani produktów ani pracodawcy!!!! Obsługa na bardzo niskim poziomie, brak profesjonalizmu na całej linii, Inteligentni ludzie jacy jeszcze pozostajecie w tej firemce- szukajcie sobie innej pracy.

anonim

Bio nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, nie można tam rozwijać swoich mocnych stron tak jak w przypadku normalnej pracy, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

???

stwierdzenie źle postawione - może tej firmy nie stać na sławka i na wielu innych pracowników

;)

kombinerki hehe Dodać jeszcze trzeba czas jaki poświęca na wypełnianie ankiet np. 10 top produkt. I nieważne że w Stokrotce jest zalistowane tylko 8 produktów z listy, każdy super handlowiec Bio ma oczywiście 10 na 10

anonim

QUIZ! ile zarabia przedstawiciel bio-active a ile prawdziwych pieniędzy jarkowi przynosi gdy odejmie się pozostałe koszty? ilu klientów odwiedza? ile godzin pracuje?

anonim

ej o co chodzi z ta podwyzka?? przeciez u nikogo tak szybko nie rosna ceny jak u nas w bio! niedlugo puerh bedzie po 10 zl na polce, jak ten shit sprzedawac?? dajcie spokoj, ja szukam roboty...

zdziwiony

ej o co chodzi z ta podwyzka?? przeciez u nikogo tak szybko nie rosna ceny jak u nas w bio! niedlugo puerh bedzie po 10 zl na polce, jak ten shit sprzedawac?? dajcie spokoj, ja szukam roboty...

chopeck

...podobno po sukcesie będzie nimi premie płacił dla liderom sugerowanej sprzedaży :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fan

nic nie wiem na ten temat ale słyszałem że w bio pojawi się firma zewnętrzna, której zadaniem będzie wytypować najgorszego kierownika który na koniec czerwca pożegna się z ciepłą posadką, a w ślad za nim po jednym ph z każdego regionu, to się nazywa zmniejszanie kosztów;) tylko po cholere prezio nazamawiał tyle nowoczesnej floty, czyżby miał w tym jakiś interes? krąży też opinia że wszyscy chcą handlować bio-activem... bo nikt tyle nie dopłaca do zamówień, za nowy index, wymiane indexu, wiec chyba jest dobrze w firmie skoro idą tak na bogato;)

no active

hehe, cos zaczyna sie tu dziac znowu;) a nie wiecie czy to prawda że mały (usunięte przez moderatora) jest na wylocie, podobno skumał się z szeroko rozumianym inwestorem i teraz razem grają przeciwko p. (usunięte przez moderatora) , ale lepiej produkować opakowania nawet dla evy niż wogóle nie produkować. Ale tam musi być bagno.

anonim

fakt, karuzela jak co roku o tej porze, ale tym razem duzo za pozno, bo jezeli najgorszy kierownik zostaje dyrektorem to dzisiejsza sytuacja nikogo nie powinna dziwic. kukula byl moim kierownikiem, to poprostu cham i prostak. a jesli inwestor jest jedynym zbawieniem... coz za porazka firmy.

fan koncernu bioactive

swoją drogą w sanepidzie to jareczek musiał nieźle posmarować,że ten zakład dostał zezwolenie na produkcję, przecież tam nawet kanalizacji nie ma, wszystko jest wylewane za płot do rowu, a w firmowej gazetce chwalili się jakie oni certyfikaty nie mają, jedna dziewczyneczka nawet została z tego powodu pracownikiem miesiąca. A tak przy okazji,jak już nie ma tych gazetek to co robi kubuś i trzy dziewczynki, które miał do pomocy, bo przecież sam sobie z niczym nie mógł poradzić, czy poza przemądrzałymi wypowiedziami w branżowych gazetach (które i tak dyktuje mu tata) to on wogóle jeszcze coś robi, oprócz bycia panem kierownikiem hehehe. ps. jareczek celowo z małej litery gdyż nie mam do tego pseudopracodawcy żadnego szacunku...

tik tak

czy pojawił sie ktos nowy w ksiegowości bo rekrutacja nagle sie urwała

anonim

I w ten sposób coroczna letnia karuzela stanowisk poszła w ruch. To się chyba nigdy nie skończy w tej firmie. Wiara że OBCY zrobi cuda jest potężna, wieczna i niezależna od doświadczeń z poprzednimi OBCYMI. Wymieńmy kierowników, PH i w sumie wszystkich w ich miejsce zatrudni się 2 nowych z zewnątrz na miejsce poprzedniego jednego i będzie SUPER. To się nigdy nie skończy.

;)

Uuuu wirtuoz wirtualnych wyników w excelu (usunięte przez moderatora) mocno stracił na świetności. Ale to nic dziwnego jak każdy dyrektor co roku o tej porze. Ale na (usunięte przez moderatora) . bym nie liczył, On ma zbyt racjonalne podejście do życia, nie obieca 100 MLN rocznie, ale za 20 tyś, brutto na pewno się jakiś znajdzie. hehehehehe

anonim

wszyscy szaraki do roboty a nie zajmujecie się głupotami obiecali 100 za nadgodziny w Ostrówku - zobaczymy czy zapłacą a kontrolami niech zajmują się ci na górze i wyszczekana kadrowa pani do BRC dyrektorka i cała reszta - poradzili sobie z sanepid-em to i z resztą dadzą rade

Zostaw opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.