Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak przedstawiają się warunki pracy w firmie?

przednik
użytkownik zarejestrowany

bo wszystko jest w porządku ;) w firmie dobrze się pracuje i do tego atmosfera jest naprawdę przednia :)

fiks

czy to tak trudno poczytać kilka postów wcześniej i kilka stron wcześniej tego forum ? i nie pisać i firmie BIO-ACTIV bo już jej od dawna nie ma ani nie ma jej produktów na rynku. Jest tylko BIG ACTIV i to nie jest to samo

wiedźma

Firmę big-active łykną herbapol lublin, jak chcecie sprzedawać herbatki big-active to aplikujcie do harbapolu.

fx

Jeśli chcecie na temat herbat Bio-Active pisać jakieś opinie, czy też aplikować do pracy to polecam jednak zwrócić uwagę na to że zarówno herbat Bio - Active jak i firmy Bio-Active nie ma na rynku od jesieni 2011 roku !!!! Być może macie na myśli firmę i herbaty BIG-ACTIVE ale to nie to samo niestety, a nawet BARDZO nie to samo. BIG to nie BIO ....jednak robi różnicę :) Pozdrawiam

migo
użytkownik zarejestrowany

no w sumie możae i masz racje Pilotsk, że nie zawsze za dobrą i znaną firmą iidą dobre warunki to fakt. Ale o tym całym bio-active to ja same dobre rzeczy o znajomej która tam pracuje słysząłam, więc dlatego teraz sama na własną ręke szukam tam pracy i może właśnie będę plikować, nic nie mam do stracenia obiektywnie patrząć

gość

Herbatki upadają.Już nie długo zamykają zakład w Ostrówku-wielka szkoda-. Mimo wszystko dobrze się tam pracowało...........

user

dajcie znać co tam w herbatkach

Ale koleżanko który magazyn bo jest trzy,all

...

Lubelski Herbapol przejął spółkę Bio-Active, znaną przede wszystkim z produkcji suplementów diety. Firma działa na rynku od 11 lat. Obecnie w całej Europie sprzedaje rocznie 10 mln opakowań swoich herbat. Dzisiejsza transakcja ma umocnić pozycję Herbapolu na rynku herbat smakowych. Lubelska spółka przejęła 100 proc. udziałów w Bio-Active. – Oferta firmy doskonale uzupełni portfolio naszych produktów i pozwoli na sprostanie coraz silniejszej konkurencji rynkowej [usunięte przez moderatora]. Chcemy korzystać w pełni z potencjału spółki nie tylko w zakresie obecnie oferowanych przez nią produktów, ale również z wiedzy i doświadczenia, jakie posiada. Herbapol nadal ma współpracować z dotychczasowym właścicielem Bio-Active, [usunięte przez moderatora]. Osobiście komponuje mieszanki herbat w swoim specjalistycznym laboratorium. – Jego wieloletnie doświadczenie z rynku herbat pozwoli z jeszcze większym sukcesem wykorzystać potencjał wspólnego rozwoju[usunięte przez moderatora] Wartość transakcji pozostaje tajemnicą. Obie firmy nie zdradzają żadnych informacji na ten temat. Lubelski Herbapol działa od 62 lat. Obecnie to jeden z krajowych liderów na rynku produktów zielarskich, syropów spożywczych i herbat smakowych.

Dokładnie tak.Wtedy skończą się ich [usunięte przez moderatora]. popieram.pora pogonić to [usunięte przez moderatora] towarzystwo.

anonim - 2011-09-19 22:12:35 gość - 2011-09-19 20:42:33 PH co tak zamilkliście, wszystkich już was pozwalniali czy może jeszcze ktoś został na tonącym okręcie. Chodzą słuchy że co niektórzy [usunięte przez moderatora] chcą wrócić, ale jaja. a niby do czego wrócić ? do ciebie kolego, do ciebie!

gość

anonim - 2011-09-11 21:16:49 Witam Was, czytam to wszystko od dłuższego czasu i nie mogę w to wszystko uwierzyć co po niektórzy tu piszą, ja choć pracuję w BA od dłuższego czasu dostałam ten marny 1000 ale co to jest, każdy ma jakieś zobowiązania i to każdy powinien dostać całą wypłatę a nie na raty , ale niestety skoro zarząd inkasuje po paredzieścia tysięcy , dyrektorzy paręnaście ( ciekawi mnie za co !!!!!!!!!!!!!!!!),bo według mnie to to już dawno ich miało nie być , to jak ma wystarczyć dla reszty , żal mi was wszystkich,nic trzeba szukać pracy i uciekać [usunięte przez moderatora] żeby było oszczędniej mamy 2 x Dyr.Handlowy a nam się mówi o oszczędzaniu na kosztach i wypłacie na raty .....żenada

kiedyś o kolejności wypłaty decydował alfabet i było to sprawiedliwe [usunięte przez moderatora]. wpierw dostaje wypłatę biuro natomiast reszta [usunięte przez moderatora] czyli fizyczni z ostrówka i fizyczni z terenu jak kiedyś będą środki to dostaną. Administracja najważniejsza taka jest już od dawna filozofia kierowania firmą. Reszta jest tylko zbędnym dodatkiem do rozdętej administracji.

ph_szukajacy

Witam, jakie warunki sa teraz dla PH ? Podstawa? Limity? Social? Szkolenia? Dziekuje za odp i powodzenia.

Jeśli ktokolwiek myśli poważnie o przejęciu bio niech się dwa razy zastanowi!!!To jest jedna z firm z którymi nie warto wchodzić w jakiekolwiek układy.[usunięte przez moderatora] Sami się przekonacie wkrótce.

obiektywny

Piszę tą informację licząc, że ktoś od Pana [usunięte przez moderatora], ostatniego potencjalnego inwestora strategicznego (wszyscy pozostali wyśmiali i olali dofinansowanie tej firmy) zna tą stronę i zajrzy zobaczyć w co się pakuję producent herbaty IRVING. Czy wiecie, że kupujecie firmę BIO produkującą herbaty BIG[usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] Firma z miesiąca na miesiąc ma coraz mniej pieniędzy w obrocie, ma większe wydatki niż zyski, bo takich ma fachowców od zarządzania (wspomnijmy tu chociażby [usunięte przez moderatora], którego pomysły i decyzje doprowadziły do rozwalenia całkiem niezłego kiedyś działu handlowego). Czy spłacili już poprzedniego inwestora,który (lepiej późno niż wcale) zorientował się że zmoczył na tej inwestycji. Proszę przyjrzeć się ostatnim umowom z sieciami, które zostały wyżebrane różnymi metodami [usunięte przez moderatora], na ile są korzystne i poważne. Jest już tak kiepsko w firmie że wypłaty na raty są wypłacane[usunięte przez moderatora]. Trzeba przyjrzeć się tej armii ludzi zatrudnionych w biurze, z czego conajmniej połowa to zwykłe [usunięte przez moderatora] udające że pracują. Ostatnie sygnały z produkcji też dają wiele do myślenia, zakład który nie powinien dostać pozwolenia na produkcję istnieje [usunięte przez moderatora]. Sprawdźcie skąd się wzięła firma Bio-active dystrybucja, co stało się z poprzednią, [usunięte przez moderatora].Nie zależy mu na nikim i na niczym, jeżeli tylko osiągnie dla siebie zaplanowane korzyści. Czy z takim człowiekiem warto wchodzić w jakąkolwiek spółkę? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami[usunięte przez moderatora].

eee co tam [usunięte przez moderatora] do Herbapolu was wszystkich zgarną zrobią czystki [usunięte przez moderatora] pozostanie garstka , których bedą potrzebować [usunięte przez moderatora] niezły biznez na tym zarobi a Ostrówek zaorają a fabrykę przeniosą do Lublina ....

jun

ten zakład to wogóle jeden wielki [usunięte przez moderatora] aż dziwne ze inspekcja pracy tak długo przymyka oko na to całe bagno [usunięte przez moderatora] . My załoga tego zakłady z niecierpliwością czekamy kiedy ten zakład zostanie zamknięty.

3-2-1

I bardzo dobrze że zwalniają, może w końcu skończy się przyjmowanie starych a niby nowych pracowników, [usunięte przez moderatora] Przyjdą nowi i będą lepiej pracować.

pfff

A teraz do tego grupowe zwolnienia ...

jak ktoś nie umie pracować to nie będzie pracować i bedzie straszyć sądem i PIP ..... powodzenia ...... PIP z tego co wiem nie dawno był i niczego się nie doszukał żadnych nieprawidłowości więc zapytam jeszcze raz o co chodzi??????

anty

Wam wszystkim tu obecnym obiecuję, że sprawa skończy się zarówno w sądzie jak i w państwowej inspekcji pracy równolegle tak, że polecą głowy, prawdopodobnie razem z moją, ale będę jak kotwica i pociągnę za sobą kogo się da, wyciągając wszystkie brudy.

ta firma to jedna wielka porażka na całej linii-STANOWCZO NIE PODLECEM.

jaki to obciach gdy we wtorek wszyscy zobaczą że żenujący [usunięte przez moderatora] nie wykonał planu który sam założył na region i jeszcze niedawno uważał za realny do wykonania a dziś ......żenada

czas uciekać

nie ma na co czekać IRVING ma przecież swoich kierowników i PH więc zwijamy się kto żyw.Nikt już nie uwierzy że nowe otwarcie jest możliwe ze starym [usunięte przez moderatora] na czele.

amerykanin

WEZCIE SIE W GARSC I DAJCIE NAM NORMALNE WARUNKI PRACY!!!! Co wy sobie myslicie wiecie co sie dzieje wkoło was?[usunięte przez moderatora] pieniądze za godziny pracy tak że szok a chcecie byśmy siedzieli na nadgodzinach [usunięte przez moderatora]! albo sie dogadamy[usunięte przez moderatora] i szanujmy sie nawzajem,nie jestesmy [usunięte przez moderatora]!!! i czym wiecej sie pracuje tym sie mniej ma!! jeszcze sie odezwe

Niech ktoś zrobi ankietę jak są traktowani pracownicy w bio activ, czy pracownicy mają socjalne, i .... czy są zadowoleni..... nie polecam pracodawcy - ciągle tylko jest "MUSISZ" , ludzie zacznijmy doceniać siebie i swoją pracę [usunięte przez moderatora]

---

Szkoła czego ???? na pewno nie życia !!!!. ja tam pracowałam trzy miesiące i pożegnali się ze mną w bardzo niesympatyczny sposób. Trochę się napatrzyłam na to, co się tam wyprawia i nie polecam tego miejsca nikomu. Chore stosunki między pracownikami, zastraszeni przełożeni, [usunięte przez moderatora] to codzienność. Wiele zlego dzieje sie w tej firmie!!!!!

.....

Każdy kto miał wątplią przyjemnośćpracy w BIO może z całym przekonaniem powiedzieć......WIDZIAŁEM JUŻ WSZYSTKO...... Ta firma to szkoła życia[usunięte przez moderatora]

TAKIE FIRMY JAK BIO KTORE ZA NIC MAJA PRACOWNIKOW POWINNO SIE NISZCZYC I WYKASZAC Z RYNKU JAK CHWASTY.

Nie polecam ani produktów ani pracodawcy!!!! Obsługa na bardzo niskim poziomie, brak profesjonalizmu na całej linii, Inteligentni ludzie jacy jeszcze pozostajecie w tej firemce- szukajcie sobie innej pracy.

Bio nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, nie można tam rozwijać swoich mocnych stron tak jak w przypadku normalnej pracy, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

???

stwierdzenie źle postawione - może tej firmy nie stać na sławka i na wielu innych pracowników

;)

kombinerki hehe Dodać jeszcze trzeba czas jaki poświęca na wypełnianie ankiet np. 10 top produkt. I nieważne że w Stokrotce jest zalistowane tylko 8 produktów z listy, każdy super handlowiec Bio ma oczywiście 10 na 10

QUIZ! ile zarabia przedstawiciel bio-active a ile prawdziwych pieniędzy jarkowi przynosi gdy odejmie się pozostałe koszty? ilu klientów odwiedza? ile godzin pracuje?

ej o co chodzi z ta podwyzka?? przeciez u nikogo tak szybko nie rosna ceny jak u nas w bio! niedlugo puerh bedzie po 10 zl na polce, jak ten shit sprzedawac?? dajcie spokoj, ja szukam roboty...

zdziwiony

chopeck

...podobno po sukcesie będzie nimi premie płacił dla liderom sugerowanej sprzedaży :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fan

nic nie wiem na ten temat ale słyszałem że w bio pojawi się firma zewnętrzna, której zadaniem będzie wytypować najgorszego kierownika który na koniec czerwca pożegna się z ciepłą posadką, a w ślad za nim po jednym ph z każdego regionu, to się nazywa zmniejszanie kosztów;) tylko po cholere prezio nazamawiał tyle nowoczesnej floty, czyżby miał w tym jakiś interes? krąży też opinia że wszyscy chcą handlować bio-activem... bo nikt tyle nie dopłaca do zamówień, za nowy index, wymiane indexu, wiec chyba jest dobrze w firmie skoro idą tak na bogato;)

no active

hehe, cos zaczyna sie tu dziac znowu;) a nie wiecie czy to prawda że mały (usunięte przez moderatora) jest na wylocie, podobno skumał się z szeroko rozumianym inwestorem i teraz razem grają przeciwko p. (usunięte przez moderatora) , ale lepiej produkować opakowania nawet dla evy niż wogóle nie produkować. Ale tam musi być bagno.

fakt, karuzela jak co roku o tej porze, ale tym razem duzo za pozno, bo jezeli najgorszy kierownik zostaje dyrektorem to dzisiejsza sytuacja nikogo nie powinna dziwic. kukula byl moim kierownikiem, to poprostu cham i prostak. a jesli inwestor jest jedynym zbawieniem... coz za porazka firmy.

fan koncernu bioactive

swoją drogą w sanepidzie to jareczek musiał nieźle posmarować,że ten zakład dostał zezwolenie na produkcję, przecież tam nawet kanalizacji nie ma, wszystko jest wylewane za płot do rowu, a w firmowej gazetce chwalili się jakie oni certyfikaty nie mają, jedna dziewczyneczka nawet została z tego powodu pracownikiem miesiąca. A tak przy okazji,jak już nie ma tych gazetek to co robi kubuś i trzy dziewczynki, które miał do pomocy, bo przecież sam sobie z niczym nie mógł poradzić, czy poza przemądrzałymi wypowiedziami w branżowych gazetach (które i tak dyktuje mu tata) to on wogóle jeszcze coś robi, oprócz bycia panem kierownikiem hehehe. ps. jareczek celowo z małej litery gdyż nie mam do tego pseudopracodawcy żadnego szacunku...

tik tak

czy pojawił sie ktos nowy w ksiegowości bo rekrutacja nagle sie urwała

I w ten sposób coroczna letnia karuzela stanowisk poszła w ruch. To się chyba nigdy nie skończy w tej firmie. Wiara że OBCY zrobi cuda jest potężna, wieczna i niezależna od doświadczeń z poprzednimi OBCYMI. Wymieńmy kierowników, PH i w sumie wszystkich w ich miejsce zatrudni się 2 nowych z zewnątrz na miejsce poprzedniego jednego i będzie SUPER. To się nigdy nie skończy.

;)

Uuuu wirtuoz wirtualnych wyników w excelu (usunięte przez moderatora) mocno stracił na świetności. Ale to nic dziwnego jak każdy dyrektor co roku o tej porze. Ale na (usunięte przez moderatora) . bym nie liczył, On ma zbyt racjonalne podejście do życia, nie obieca 100 MLN rocznie, ale za 20 tyś, brutto na pewno się jakiś znajdzie. hehehehehe

wszyscy szaraki do roboty a nie zajmujecie się głupotami obiecali 100 za nadgodziny w Ostrówku - zobaczymy czy zapłacą a kontrolami niech zajmują się ci na górze i wyszczekana kadrowa pani do BRC dyrektorka i cała reszta - poradzili sobie z sanepid-em to i z resztą dadzą rade

Zostaw opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.